Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 lipca 2010 r.
19:27
Edytuj ten wpis

Jutro w Dzienniku: Pracujesz w Carrefour i chcesz do toalety? Stań na kropce

0 21 A A

Pracownicy lubelskiego Carrefoura muszą w niecodzienny sposób sygnalizować swoje potrzeby. Aby skorzystać z toalety albo zjeść drugie śniadanie muszą stanąć w wyznaczonym miejscu na hali. Na czerwonej kropce czekają na kierownika, który zdecyduje czy mogą mieć przerwę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Informację o tych praktykach otrzymaliśmy wczoraj na Alarm24@dziennikwschodni.pl. Chodzi o sklep sieci Carrefour przy ul. Andersa w Lublinie. Czytelnik napisał, że nowe zasady obowiązują od początku tygodnia. Sprawdziliśmy.

Czytaj więcej: Kropka w Carrefour w Lublinie: Chcesz do toalety - stań w kolejce





Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anna / 5 stycznia 2014 o 23:34

chyba ich powaliło. Co za wiocha. To jest wyzysk ! Tak się ludzi traktuje ?! Może jeszcze powinni skomleć jak psy ,żeby móc wyjść ?!

tak niestety to prawda!!!!!!!

Avatar
Solidarność 80 / 25 lipca 2010 o 13:08
O take POlskie my walczyły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Haaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahaha. Do roboty lenie. To wasz wyśniony i wymarzony kapytalyzm.
Avatar
Jagoda / 18 lipca 2010 o 07:14
W sklepach Carrefoura łamane są wszystkie przepisy prawa pracy.Nie ma klimatyzacji ,temperatura w sklepie wynosi 33stopnie,napoje chłodzące to6butelek wody na 15 pracowników.Remanenty co miesiąc za które nie płacą, a oddają za godzinę pracy w niedzielę godziny zwykłe.Nie wypłacają dodatków nocnych.
Avatar
Gość / 13 lipca 2010 o 10:32
Tak mówia pracownikom wszędzie nie tylko w Carrefoure, i to już ładnych pare lat !!!
Mają rację, że chętnych do pracy jest dużo....
Avatar
kropkowiczka / 12 lipca 2010 o 22:12
W Carrefour jest pół godz. na rozłożenie palety...a palety niejednokrotnie mają po około 180 cm...Więc gdy się jest na dziale PDK (suche) czyli prawie wszystko (tzn. kawy, herbaty, słodycze-kilkanaście modułów,przyprawy, makarony, ryże i wszelkiego rodzaju konserwy ) większa połowa całej powierzchni sklepu... to jest strasznie mało czasu...a trzeba wziąść pod uwagę też to ,że teraz nie będzie pracowników danych działów tylko zapierd**** na wszystkich działach...Inna rzecz jak tylko napomkniesz przy dyrektorze że te zmiany to jedna wielka porażka to mówi prosto ''nie pasuje to się zwolnij...na twoje miejsce jest kilkadziesiąt podań o pracę...a ja chętnie podpiszę ci wypowiedzenie''...Mobing i straszenie pracowników w tej sieci sklepów jest normalnym zjawiskiem
W Carrefour jest pół godz. na rozłożenie palety...a palety niejednokrotnie mają po około 180 cm...Więc gdy się jest na dziale PDK (suche) czyli prawie wszystko (tzn. kawy, herbaty, słodycze-kilkanaście modułów,przyprawy, makarony, ryże i wszelkiego rodzaju konserwy ) większa połowa całej powierzchni sklepu... to jest strasznie mało czasu...a trzeba wziąść pod uwagę też to ,że teraz nie będzie pracowników danych działów tylko zapierd**** na wszystkich działach...Inna rzecz jak tylko napomkniesz przy dyrektorze że te zmiany to jedna wi... rozwiń
Avatar
~anonim~ / 11 lipca 2010 o 09:00
skoro dyrekcja carrefour twierdzi ,że czerwona kropka słuzy tylko do komunikacji pracownika z kierownikiem, i że pracownicy potrzebuja dodatkowego przeszkolenia bo zle zrozumieli nowy system, to jak wytłumaczy fakt że kierowniczka jednego ze sklepów carrefour na zebraniu oznajmiła że łazienki bedą zamknięte i jeżeli ktoś bedzie chciał pójść do toalety, bedzie musiał iść do niej po klucz!!!czyżby też zle zrozumiała system?!może dyrekcja carrefour specjalnie zatrudnia na stanowiska kierownicze takich głąbów, żeby "dobrze nie zrozumieli systemu"???i ostatnio często słyszane słowa:"jak jest komus cieżko to niech sie zwolni!"cieszę sie że wreszcie ktoś się zajął bałaganem w tej firmie!!!
skoro dyrekcja carrefour twierdzi ,że czerwona kropka słuzy tylko do komunikacji pracownika z kierownikiem, i że pracownicy potrzebuja dodatkowego przeszkolenia bo zle zrozumieli nowy system, to jak wytłumaczy fakt że kierowniczka jednego ze sklepów carrefour na zebraniu oznajmiła że łazienki bedą zamknięte i jeżeli ktoś bedzie chciał pójść do toalety, bedzie musiał iść do niej po klucz!!!czyżby też zle zrozumiała system?!może dyrekcja carrefour specjalnie zatrudnia na stanowiska kierownicze takich głąbów, żeby "dobrze... rozwiń
Avatar
lubliniec / 9 lipca 2010 o 13:01
xxx napisał:
dziennikazryna szuka sensacji, najpierw niech porozmawia z kierownikami o co chodzi z tymi kropkami a potem niech pisze bzdury!!!


mądralo napisz co maja robic szefowie wedlug zalozen TOP
stac i nic nie robic, wypelniac durny zeszyt i tyle.
kurde i ty bronisz tej firmy?
wykladanie palet na czas?w niektorych caarefourach maja stopery kierownicy!to skandal.
poczytaj troche bo widac ze obracasz sie tylko w SWOIM CARREFOURZE
a kierownicy maja stac i nadzorowac prace, konczysz zap**** stajesz na kropka a kierownik przychodzi i daje nastepne zadania
szef ma chodzic i nadzorowac
ot jego praca.
wiadomo ze tak nie ma ale takie byly zalozenia i skad wiesz ze gdzies tak nie pracuja??
mow co chcesz ale zalozenia te sa chore!


mądralo napisz co maja robic szefowie wedlug zalozen TOP
stac i nic nie robic, wypelniac durny zeszyt i tyle.
kurde i ty bronisz tej firmy?
wykladanie palet na czas?w niektorych caarefourach maja stopery kierownicy!to skandal.
poczytaj troche bo widac ze obracasz sie tylko w SWOIM CARREFOURZE
a kierownicy maja stac i nadzorowac prace, konczysz zap**** stajesz na kropka a kierownik przychodzi i daje nastepne zadania
szef ma chodzic i nadzorowac
ot jego praca.
wiado... rozwiń
Avatar
OBROŃCA PRAW LUDZI / 8 lipca 2010 o 07:59
Gość napisał:
To chyba o take polske walczyli 30 lat temu. Niech teraz podziękują jubilatom i bojownikom o take Polske.

WEŻCIE TE CZERWONE KROPKI DO WAGONU KTÓRY W 30-TĄ ROCZNICĘ ZWYCIĘSTWA PRAW ROBOTNICZYCH W POLSCE POJEDZIE Z LUBLINA DO GDAŃSKA JEST TO FAKTYCZNIE WIELKIE OSIĄGNIĘCIE W OCHRONIE ROBOTNIKÓW,ALE DLACZEGO TRZEBA BYŁO AŻ 30 LAT CZEKAĆ TA KOMUNA TO BYŁA GŁUPIA TRZEBA BYŁO W 1980R TAKIE USPRAWNIENIA POWPROWADZAĆ DZISIAJ STALIBYŚMY NA PNIACZKACH Z CIEMNEGO BORU A TERAZ TYLKO CIEMNOGRÓD.

WEŻCIE TE CZERWONE KROPKI DO WAGONU KTÓRY W 30-TĄ ROCZNICĘ ZWYCIĘSTWA PRAW ROBOTNICZYCH W POLSCE POJEDZIE Z LUBLINA DO GDAŃSKA JEST TO FAKTYCZNIE WIELKIE OSIĄGNIĘCIE W OCHRONIE ROBOTNIKÓW,ALE DLACZEGO TRZEBA BYŁO AŻ 30 LAT CZEKAĆ TA KOMUNA TO BYŁA GŁUPIA TRZEBA BYŁO W 1980R TAKIE USPRAWNIENIA POWPROWADZAĆ DZISIAJ STALIBYŚMY NA PNIACZKACH Z CIEMNEGO BORU A TERAZ TYLKO CIEMNOGRÓD. rozwiń
Avatar
Gość / 8 lipca 2010 o 06:34
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
Słuchaj dupku - wewnętrzna polityka kadrowa każdej szanującej się firmy, zezwala pracownikowi na wyjście do kibla wtedy, kiedy ma na to ochotę, ponadto gwarantuje mu przerwę na śniadanie i nie jest to żadna łaska ze strony kierownika sklepu czy kierownika danej zmiany. Takie jest prawo i żaden kierowniczyna sklepu (swoją drogą daleko w życiu zaszedł - kierownik marketu - ha ha ha) nie ma prawa zmieniać prawa.
Ponadto ja bym poruszył inny problem jaki dotyczy tego typu sklepów. Często ludzie, którzy zostają w tego typu sklepach kierownikami to ludzie często wywodzący się z niskiej klasy społecznej, którzy po dorwaniu się do superzajebistego stanowiska dostają szajby na mózgu i mszczą się z byle powodu na podwładnych pokazując jacy to oni kozacy. Proponuję naczelnemu kierownictwu sklepu by zainstalowało tam ukryty monitoring. Śmiało można powiedzieć, że mamy do czynienia z popularna kiedyś w wojsku "falą" z tymże dotyczy to podwładnych pracowników hipermarketów. Pseudokierownictwo sklepu wymyśla róznę historie urągające godności człowieka przykładem może być ta czerwona kropka. Moim zdaniem jest to traktowanie pracowników gorzej od zwierząt i mam nadzieję, że idiota, który to wymyślił odpowie za to przed sądem.

To chyba o take polske walczyli 30 lat temu. Niech teraz podziękują jubilatom i bojownikom o take Polske.

To chyba o take polske walczyli 30 lat temu. Niech teraz podziękują jubilatom i bojownikom o take Polske. rozwiń
Avatar
olo / 8 lipca 2010 o 06:22
taaaaa.... czekają na kierownika który zdecyduje, czy się im chce srać czy też nie.... ale bzdura. Uroki pracy u prywaciarza. Ale dobrze - posmakujcie tego, czego chcieliście.
A nawiasem mówiąc - Ciekawe co mają zrobić tacy "kropkowicze", gdy decyzja będzie - nie - wracaj do pracy.... sranko w gatko, he he...
Avatar
anna / 5 stycznia 2014 o 23:34

chyba ich powaliło. Co za wiocha. To jest wyzysk ! Tak się ludzi traktuje ?! Może jeszcze powinni skomleć jak psy ,żeby móc wyjść ?!

tak niestety to prawda!!!!!!!

Avatar
Solidarność 80 / 25 lipca 2010 o 13:08
O take POlskie my walczyły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Haaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahaha. Do roboty lenie. To wasz wyśniony i wymarzony kapytalyzm.
Avatar
Jagoda / 18 lipca 2010 o 07:14
W sklepach Carrefoura łamane są wszystkie przepisy prawa pracy.Nie ma klimatyzacji ,temperatura w sklepie wynosi 33stopnie,napoje chłodzące to6butelek wody na 15 pracowników.Remanenty co miesiąc za które nie płacą, a oddają za godzinę pracy w niedzielę godziny zwykłe.Nie wypłacają dodatków nocnych.
Avatar
Gość / 13 lipca 2010 o 10:32
Tak mówia pracownikom wszędzie nie tylko w Carrefoure, i to już ładnych pare lat !!!
Mają rację, że chętnych do pracy jest dużo....
Avatar
kropkowiczka / 12 lipca 2010 o 22:12
W Carrefour jest pół godz. na rozłożenie palety...a palety niejednokrotnie mają po około 180 cm...Więc gdy się jest na dziale PDK (suche) czyli prawie wszystko (tzn. kawy, herbaty, słodycze-kilkanaście modułów,przyprawy, makarony, ryże i wszelkiego rodzaju konserwy ) większa połowa całej powierzchni sklepu... to jest strasznie mało czasu...a trzeba wziąść pod uwagę też to ,że teraz nie będzie pracowników danych działów tylko zapierd**** na wszystkich działach...Inna rzecz jak tylko napomkniesz przy dyrektorze że te zmiany to jedna wielka porażka to mówi prosto ''nie pasuje to się zwolnij...na twoje miejsce jest kilkadziesiąt podań o pracę...a ja chętnie podpiszę ci wypowiedzenie''...Mobing i straszenie pracowników w tej sieci sklepów jest normalnym zjawiskiem
W Carrefour jest pół godz. na rozłożenie palety...a palety niejednokrotnie mają po około 180 cm...Więc gdy się jest na dziale PDK (suche) czyli prawie wszystko (tzn. kawy, herbaty, słodycze-kilkanaście modułów,przyprawy, makarony, ryże i wszelkiego rodzaju konserwy ) większa połowa całej powierzchni sklepu... to jest strasznie mało czasu...a trzeba wziąść pod uwagę też to ,że teraz nie będzie pracowników danych działów tylko zapierd**** na wszystkich działach...Inna rzecz jak tylko napomkniesz przy dyrektorze że te zmiany to jedna wi... rozwiń
Avatar
~anonim~ / 11 lipca 2010 o 09:00
skoro dyrekcja carrefour twierdzi ,że czerwona kropka słuzy tylko do komunikacji pracownika z kierownikiem, i że pracownicy potrzebuja dodatkowego przeszkolenia bo zle zrozumieli nowy system, to jak wytłumaczy fakt że kierowniczka jednego ze sklepów carrefour na zebraniu oznajmiła że łazienki bedą zamknięte i jeżeli ktoś bedzie chciał pójść do toalety, bedzie musiał iść do niej po klucz!!!czyżby też zle zrozumiała system?!może dyrekcja carrefour specjalnie zatrudnia na stanowiska kierownicze takich głąbów, żeby "dobrze nie zrozumieli systemu"???i ostatnio często słyszane słowa:"jak jest komus cieżko to niech sie zwolni!"cieszę sie że wreszcie ktoś się zajął bałaganem w tej firmie!!!
skoro dyrekcja carrefour twierdzi ,że czerwona kropka słuzy tylko do komunikacji pracownika z kierownikiem, i że pracownicy potrzebuja dodatkowego przeszkolenia bo zle zrozumieli nowy system, to jak wytłumaczy fakt że kierowniczka jednego ze sklepów carrefour na zebraniu oznajmiła że łazienki bedą zamknięte i jeżeli ktoś bedzie chciał pójść do toalety, bedzie musiał iść do niej po klucz!!!czyżby też zle zrozumiała system?!może dyrekcja carrefour specjalnie zatrudnia na stanowiska kierownicze takich głąbów, żeby "dobrze... rozwiń
Avatar
lubliniec / 9 lipca 2010 o 13:01
xxx napisał:
dziennikazryna szuka sensacji, najpierw niech porozmawia z kierownikami o co chodzi z tymi kropkami a potem niech pisze bzdury!!!


mądralo napisz co maja robic szefowie wedlug zalozen TOP
stac i nic nie robic, wypelniac durny zeszyt i tyle.
kurde i ty bronisz tej firmy?
wykladanie palet na czas?w niektorych caarefourach maja stopery kierownicy!to skandal.
poczytaj troche bo widac ze obracasz sie tylko w SWOIM CARREFOURZE
a kierownicy maja stac i nadzorowac prace, konczysz zap**** stajesz na kropka a kierownik przychodzi i daje nastepne zadania
szef ma chodzic i nadzorowac
ot jego praca.
wiadomo ze tak nie ma ale takie byly zalozenia i skad wiesz ze gdzies tak nie pracuja??
mow co chcesz ale zalozenia te sa chore!


mądralo napisz co maja robic szefowie wedlug zalozen TOP
stac i nic nie robic, wypelniac durny zeszyt i tyle.
kurde i ty bronisz tej firmy?
wykladanie palet na czas?w niektorych caarefourach maja stopery kierownicy!to skandal.
poczytaj troche bo widac ze obracasz sie tylko w SWOIM CARREFOURZE
a kierownicy maja stac i nadzorowac prace, konczysz zap**** stajesz na kropka a kierownik przychodzi i daje nastepne zadania
szef ma chodzic i nadzorowac
ot jego praca.
wiado... rozwiń
Avatar
OBROŃCA PRAW LUDZI / 8 lipca 2010 o 07:59
Gość napisał:
To chyba o take polske walczyli 30 lat temu. Niech teraz podziękują jubilatom i bojownikom o take Polske.

WEŻCIE TE CZERWONE KROPKI DO WAGONU KTÓRY W 30-TĄ ROCZNICĘ ZWYCIĘSTWA PRAW ROBOTNICZYCH W POLSCE POJEDZIE Z LUBLINA DO GDAŃSKA JEST TO FAKTYCZNIE WIELKIE OSIĄGNIĘCIE W OCHRONIE ROBOTNIKÓW,ALE DLACZEGO TRZEBA BYŁO AŻ 30 LAT CZEKAĆ TA KOMUNA TO BYŁA GŁUPIA TRZEBA BYŁO W 1980R TAKIE USPRAWNIENIA POWPROWADZAĆ DZISIAJ STALIBYŚMY NA PNIACZKACH Z CIEMNEGO BORU A TERAZ TYLKO CIEMNOGRÓD.

WEŻCIE TE CZERWONE KROPKI DO WAGONU KTÓRY W 30-TĄ ROCZNICĘ ZWYCIĘSTWA PRAW ROBOTNICZYCH W POLSCE POJEDZIE Z LUBLINA DO GDAŃSKA JEST TO FAKTYCZNIE WIELKIE OSIĄGNIĘCIE W OCHRONIE ROBOTNIKÓW,ALE DLACZEGO TRZEBA BYŁO AŻ 30 LAT CZEKAĆ TA KOMUNA TO BYŁA GŁUPIA TRZEBA BYŁO W 1980R TAKIE USPRAWNIENIA POWPROWADZAĆ DZISIAJ STALIBYŚMY NA PNIACZKACH Z CIEMNEGO BORU A TERAZ TYLKO CIEMNOGRÓD. rozwiń
Avatar
Gość / 8 lipca 2010 o 06:34
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
Słuchaj dupku - wewnętrzna polityka kadrowa każdej szanującej się firmy, zezwala pracownikowi na wyjście do kibla wtedy, kiedy ma na to ochotę, ponadto gwarantuje mu przerwę na śniadanie i nie jest to żadna łaska ze strony kierownika sklepu czy kierownika danej zmiany. Takie jest prawo i żaden kierowniczyna sklepu (swoją drogą daleko w życiu zaszedł - kierownik marketu - ha ha ha) nie ma prawa zmieniać prawa.
Ponadto ja bym poruszył inny problem jaki dotyczy tego typu sklepów. Często ludzie, którzy zostają w tego typu sklepach kierownikami to ludzie często wywodzący się z niskiej klasy społecznej, którzy po dorwaniu się do superzajebistego stanowiska dostają szajby na mózgu i mszczą się z byle powodu na podwładnych pokazując jacy to oni kozacy. Proponuję naczelnemu kierownictwu sklepu by zainstalowało tam ukryty monitoring. Śmiało można powiedzieć, że mamy do czynienia z popularna kiedyś w wojsku "falą" z tymże dotyczy to podwładnych pracowników hipermarketów. Pseudokierownictwo sklepu wymyśla róznę historie urągające godności człowieka przykładem może być ta czerwona kropka. Moim zdaniem jest to traktowanie pracowników gorzej od zwierząt i mam nadzieję, że idiota, który to wymyślił odpowie za to przed sądem.

To chyba o take polske walczyli 30 lat temu. Niech teraz podziękują jubilatom i bojownikom o take Polske.

To chyba o take polske walczyli 30 lat temu. Niech teraz podziękują jubilatom i bojownikom o take Polske. rozwiń
Avatar
olo / 8 lipca 2010 o 06:22
taaaaa.... czekają na kierownika który zdecyduje, czy się im chce srać czy też nie.... ale bzdura. Uroki pracy u prywaciarza. Ale dobrze - posmakujcie tego, czego chcieliście.
A nawiasem mówiąc - Ciekawe co mają zrobić tacy "kropkowicze", gdy decyzja będzie - nie - wracaj do pracy.... sranko w gatko, he he...
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 9 0

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 0 1

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 0

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga
Sonda

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga 0 3

Zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją – uważają członkowie Konfederacji Lewiatan. Chcą, by sprawę zbadał Trybunał Konstytucyjny.

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat 6 5

300 złotych mandatu i 6 punktów karnych kosztowała dyrektora lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krzysztofa Gałaszkiewicz kolizja na obwodnicy Lublina. Dyrektor agencji jechał służbowym autem.

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą?
galeria

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą? 0 1

Można już zgłaszać kandydatury do tegorocznych nagród gospodarczych przyznawanych przez samorząd Lublina. Są to wyróżnienia dla firm wnoszących duży wkład w rozwój gospodarczy miasta.

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim
film

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim 8 1

Nową halę sportową przy Głębokiej postawi Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, który ogłosił właśnie przetarg na jej zaprojektowanie i budowę. Trochę to potrwa, bo pierwsze zajęcia w nowej hali mają się zacząć dopiero w roku akademickim 2020/21.

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej
galeria

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej 3 0

Do zdarzenia doszło przed godz. 15 w okolicach Biedronki przy ul. Piaskowej w Puławach.

Terespol: Miasto apeluje o pomoc dla pogorzelców

Terespol: Miasto apeluje o pomoc dla pogorzelców 1 0

Potrzebna pomoc dla poszkodowanych w pożarze w Terespolu. Dwie rodziny straciły cały swój dobytek.

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty 2 7

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe
25 maja 2018, 18:00

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu Z kim do łóżka? w Dzielnicowym Domu Kultury Czuby Południowe odbędzie się spotkanie z poetką Justyną Bargielską. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!