Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 listopada 2013 r.
15:38
Edytuj ten wpis

Kabaret Smile robił zakupy dla rodziny z Lublina

0 10 A A
3-letni Tymek wie co kupować. - Ryż wybrał najdroższy – żartowali kabareciarze (JACEK ŚWIERCZYŃSKI)
3-letni Tymek wie co kupować. - Ryż wybrał najdroższy – żartowali kabareciarze (JACEK ŚWIERCZYŃSKI)

Chłopców z kabaretu Smile można było w środę spotkać w jednym z hipermarketów w Lublinie. Doradzał im 3-letni Tymek, syn jednego z kabareciarzy. Cel wizyty: zakupy dla czteroosobowej rodziny, jednej z ponad 900 w Lubelskiem, które otrzymają świąteczne prezenty w ramach projektu "Szlachetna paczka”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
marek / 28 listopada 2013 o 16:52

Ludzie! -obudźcie się! W reportażu słychać: "mama i czwórka dzieci..." -a kto te dzieci zrobił??? Gościu zrobił se dobrze i poszedł... Gdzie jest ojciec tych dzieci??? Kurde...-co za naród???!

Avatar
gość / 28 listopada 2013 o 16:46

Jestem jak najbardziej za tym co zrobili, więcej ludzi i instytucji powinno sie przyłączac do takich akcji a nie tylko przechodzić obojętnie.


Jestem jak najbardziej za tym co zrobili, więcej ludzi i instytucji powinno sie przyłączac do takich akcji a nie tylko przechodzić obojętnie.

Właśnie że TRZEBA przechodzić obojętnie! Bo przez to, że jesteśmy wrażliwym społeczeństwem, to leniuchy/utrzymankowie Opieki  wykorzystują to i żyją naszym kosztem -jak pasożyty! Leniuchy -zdrowe lenie/utrzymankowie Opieki: do roboty!!!

Właśnie że TRZEBA przechodzić obojętnie! Bo przez to, że jesteśmy wrażliwym społeczeństwem, to leniuchy/utrzymankowie Opieki  wykorzystują to i żyją naszym kosztem -jak pasożyty! Leniuchy -zdrowe lenie/utrzymankowie Opieki: do roboty!!!

rozwiń
Avatar
gość / 28 listopada 2013 o 16:43

Właśnie dlatego, że są znani to przełożenie ich wsparcia na innych będzie większe! TO JEST WARTOŚĆ DODANA ich zaangażowania. Nie tylko pomoc jednej rodzinie, dzięki temu przekazowi inni pomogą kolejnym. Tu nie chodzi o ich rozgłos tylko o propagowanie akcji. Pewnie wielu nie przeczytałoby artukułu gdyby nie informacja o znanym kabarecie.

Czy Polacy we wszystkim muszą doszukiwać się drugiego dna?

Brawa dla Smile i Szlachetnej Paczki


Właśnie dlatego, że są znani to przełożenie ich wsparcia na innych będzie większe! TO JEST WARTOŚĆ DODANA ich zaangażowania. Nie tylko pomoc jednej rodzinie, dzięki temu przekazowi inni pomogą kolejnym. Tu nie chodzi o ich rozgłos tylko o propagowanie akcji. Pewnie wielu nie przeczytałoby artukułu gdyby nie informacja o znanym kabarecie.

Czy Polacy we wszystkim muszą doszukiwać się drugiego dna?

Brawa dla Smile i Szlachetnej Paczki

Szlachetna Paczka ? -a co to jest???! Nic innego jak popieranie dziewczyn, które puszczają się: byle gdzie, byle jak i z byle kim! Bo prawdziwa bieda jest skromna i cicha, nie ma śmiałości prosić o pomoc -i zapamiętajcie to sobie jak Amen w pacierzu! Natomiast najbardziej "hapią i pyszczą" i wrzeszczą o pomoc leniwe kłurwy którym się robić nie chce! Solidnej lagi na nich i tłuc, aby poszły do roboty!!! Kiedy wreszcie ta Opieka Społeczna przejrzy na oczy i NAPRAWDĘ zacznie pomagać prawdziwie potrzebującym?! Opieka Społeczna jest jedną z najbardziej beznadziejnych i biernych nieudolnych instytucji w Polsce!!!

Szlachetna Paczka ? -a co to jest???! Nic innego jak popieranie dziewczyn, które puszczają się: byle gdzie, byle jak i z byle kim! Bo prawdziwa bieda jest skromna i cicha, nie ma śmiałości prosić o pomoc -i zapamiętajcie to sobie jak Amen w pacierzu! Natomiast najbardziej "hapią i pyszczą" i wrzeszczą o pomoc leniwe kłurwy którym się robić nie chce! Solidnej lagi na nich i tłuc, aby poszły do roboty!!! Kiedy wreszcie ta Opieka Społeczna przejrzy na oczy i NAPRAWDĘ zacznie pomagać prawdziwie potrzebującym?! Opieka Społeczna jest jedną z n... rozwiń

Avatar
Edyta / 28 listopada 2013 o 10:59

Jestem jak najbardziej za tym co zrobili, więcej ludzi i instytucji powinno sie przyłączac do takich akcji a nie tylko przechodzić obojętnie.

Avatar
Gość / 28 listopada 2013 o 09:37

Właśnie dlatego, że są znani to przełożenie ich wsparcia na innych będzie większe! TO JEST WARTOŚĆ DODANA ich zaangażowania. Nie tylko pomoc jednej rodzinie, dzięki temu przekazowi inni pomogą kolejnym. Tu nie chodzi o ich rozgłos tylko o propagowanie akcji. Pewnie wielu nie przeczytałoby artukułu gdyby nie informacja o znanym kabarecie.

Czy Polacy we wszystkim muszą doszukiwać się drugiego dna?

Brawa dla Smile i Szlachetnej Paczki

Avatar
fkf / 27 listopada 2013 o 21:19

Zabawne, ale oni nie są śmieszni

Avatar
Bożena / 27 listopada 2013 o 20:49

Jestem wolontariuszką, której rodzina została wybrana przez kabaret Smile. Sama poprosiłam ich o to, żeby zgodzili się na zakupy medialne. Jest to (tak jak to wcześniej zostało napisane) dobra promocja dla naszego projektu. Więcej osób się o tym dowiaduje i więcej osób chce rónież pomagać. Dlatego proszę o nie ocenianie kabaretu z perspektywy "gwiazdorzenia", bo całą otoczkę stworzyliśmy na potrzeby dotarcia do większej liczy osób z Lublina, które mogą pomóc.

I nie ma nad czym dywagować. Cieszmy się, że chcieli pomóc, bo zrobili to w świetnym stylu! Dali z siebie wszystko i przyłożyli się do zadania, jak mało kto. Dlatego dziękuję raz jeszcze i pozdrawiadm.

Jestem wolontariuszką, której rodzina została wybrana przez kabaret Smile. Sama poprosiłam ich o to, żeby zgodzili się na zakupy medialne. Jest to (tak jak to wcześniej zostało napisane) dobra promocja dla naszego projektu. Więcej osób się o tym dowiaduje i więcej osób chce rónież pomagać. Dlatego proszę o nie ocenianie kabaretu z perspektywy "gwiazdorzenia", bo całą otoczkę stworzyliśmy na potrzeby dotarcia do większej liczy osób z Lublina, które mogą pomóc.

I nie ma nad czym dywagować. Cieszmy się, że chcieli pomóc, bo zrobili to... rozwiń

Avatar
Gość / 27 listopada 2013 o 18:19

Ale tu nie chodzi o rozgłos kabaretu Smile tylko rozgłos Szlachetnej Paczki. Im więcej znanych osób poprze projekt tym więcej darczyńców się zgłosi, a przecież chodzi o pomoc na święta i nie tylko.

Avatar
Jan / 27 listopada 2013 o 18:04

A nie lepiej byłoby zrobić taki prezent bez rozgłosu... nieeee... przecież to jest dobry PR dla Kabaretu Smile. Ciekawe czy zrobiliby prezenty jakby nie było reporterów.

Widziałem kiedyś w Makro Romualda Lipko z Budki Suflera... kupował dużą ilość czekolad na Aukcję w ramach Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę i nikt nie robił z tego medialnego halo. 

Chciał pomóc i tyle, a tutaj aż artykuł w DW powstał :/

Avatar
Gość / 27 listopada 2013 o 18:04

A nie lepiej byłoby zrobić taki prezent bez rozgłosu... nieeee... przecież to jest dobry PR dla Kabaretu Smile. Ciekawe czy zrobiliby prezenty jakby nie było reporterów.

Widziałem kiedyś w Makro Romualda Lipko z Budki Suflera... kupował dużą ilość czekolad na Aukcję w ramach Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę i nikt nie robił z tego medialnego halo. 

Chciał pomóc i tyle, a tutaj aż artykuł w DW powstał :/

Avatar
marek / 28 listopada 2013 o 16:52

Ludzie! -obudźcie się! W reportażu słychać: "mama i czwórka dzieci..." -a kto te dzieci zrobił??? Gościu zrobił se dobrze i poszedł... Gdzie jest ojciec tych dzieci??? Kurde...-co za naród???!

Avatar
gość / 28 listopada 2013 o 16:46

Jestem jak najbardziej za tym co zrobili, więcej ludzi i instytucji powinno sie przyłączac do takich akcji a nie tylko przechodzić obojętnie.


Jestem jak najbardziej za tym co zrobili, więcej ludzi i instytucji powinno sie przyłączac do takich akcji a nie tylko przechodzić obojętnie.

Właśnie że TRZEBA przechodzić obojętnie! Bo przez to, że jesteśmy wrażliwym społeczeństwem, to leniuchy/utrzymankowie Opieki  wykorzystują to i żyją naszym kosztem -jak pasożyty! Leniuchy -zdrowe lenie/utrzymankowie Opieki: do roboty!!!

Właśnie że TRZEBA przechodzić obojętnie! Bo przez to, że jesteśmy wrażliwym społeczeństwem, to leniuchy/utrzymankowie Opieki  wykorzystują to i żyją naszym kosztem -jak pasożyty! Leniuchy -zdrowe lenie/utrzymankowie Opieki: do roboty!!!

rozwiń
Avatar
gość / 28 listopada 2013 o 16:43

Właśnie dlatego, że są znani to przełożenie ich wsparcia na innych będzie większe! TO JEST WARTOŚĆ DODANA ich zaangażowania. Nie tylko pomoc jednej rodzinie, dzięki temu przekazowi inni pomogą kolejnym. Tu nie chodzi o ich rozgłos tylko o propagowanie akcji. Pewnie wielu nie przeczytałoby artukułu gdyby nie informacja o znanym kabarecie.

Czy Polacy we wszystkim muszą doszukiwać się drugiego dna?

Brawa dla Smile i Szlachetnej Paczki


Właśnie dlatego, że są znani to przełożenie ich wsparcia na innych będzie większe! TO JEST WARTOŚĆ DODANA ich zaangażowania. Nie tylko pomoc jednej rodzinie, dzięki temu przekazowi inni pomogą kolejnym. Tu nie chodzi o ich rozgłos tylko o propagowanie akcji. Pewnie wielu nie przeczytałoby artukułu gdyby nie informacja o znanym kabarecie.

Czy Polacy we wszystkim muszą doszukiwać się drugiego dna?

Brawa dla Smile i Szlachetnej Paczki

Szlachetna Paczka ? -a co to jest???! Nic innego jak popieranie dziewczyn, które puszczają się: byle gdzie, byle jak i z byle kim! Bo prawdziwa bieda jest skromna i cicha, nie ma śmiałości prosić o pomoc -i zapamiętajcie to sobie jak Amen w pacierzu! Natomiast najbardziej "hapią i pyszczą" i wrzeszczą o pomoc leniwe kłurwy którym się robić nie chce! Solidnej lagi na nich i tłuc, aby poszły do roboty!!! Kiedy wreszcie ta Opieka Społeczna przejrzy na oczy i NAPRAWDĘ zacznie pomagać prawdziwie potrzebującym?! Opieka Społeczna jest jedną z najbardziej beznadziejnych i biernych nieudolnych instytucji w Polsce!!!

Szlachetna Paczka ? -a co to jest???! Nic innego jak popieranie dziewczyn, które puszczają się: byle gdzie, byle jak i z byle kim! Bo prawdziwa bieda jest skromna i cicha, nie ma śmiałości prosić o pomoc -i zapamiętajcie to sobie jak Amen w pacierzu! Natomiast najbardziej "hapią i pyszczą" i wrzeszczą o pomoc leniwe kłurwy którym się robić nie chce! Solidnej lagi na nich i tłuc, aby poszły do roboty!!! Kiedy wreszcie ta Opieka Społeczna przejrzy na oczy i NAPRAWDĘ zacznie pomagać prawdziwie potrzebującym?! Opieka Społeczna jest jedną z n... rozwiń

Avatar
Edyta / 28 listopada 2013 o 10:59

Jestem jak najbardziej za tym co zrobili, więcej ludzi i instytucji powinno sie przyłączac do takich akcji a nie tylko przechodzić obojętnie.

Avatar
Gość / 28 listopada 2013 o 09:37

Właśnie dlatego, że są znani to przełożenie ich wsparcia na innych będzie większe! TO JEST WARTOŚĆ DODANA ich zaangażowania. Nie tylko pomoc jednej rodzinie, dzięki temu przekazowi inni pomogą kolejnym. Tu nie chodzi o ich rozgłos tylko o propagowanie akcji. Pewnie wielu nie przeczytałoby artukułu gdyby nie informacja o znanym kabarecie.

Czy Polacy we wszystkim muszą doszukiwać się drugiego dna?

Brawa dla Smile i Szlachetnej Paczki

Avatar
fkf / 27 listopada 2013 o 21:19

Zabawne, ale oni nie są śmieszni

Avatar
Bożena / 27 listopada 2013 o 20:49

Jestem wolontariuszką, której rodzina została wybrana przez kabaret Smile. Sama poprosiłam ich o to, żeby zgodzili się na zakupy medialne. Jest to (tak jak to wcześniej zostało napisane) dobra promocja dla naszego projektu. Więcej osób się o tym dowiaduje i więcej osób chce rónież pomagać. Dlatego proszę o nie ocenianie kabaretu z perspektywy "gwiazdorzenia", bo całą otoczkę stworzyliśmy na potrzeby dotarcia do większej liczy osób z Lublina, które mogą pomóc.

I nie ma nad czym dywagować. Cieszmy się, że chcieli pomóc, bo zrobili to w świetnym stylu! Dali z siebie wszystko i przyłożyli się do zadania, jak mało kto. Dlatego dziękuję raz jeszcze i pozdrawiadm.

Jestem wolontariuszką, której rodzina została wybrana przez kabaret Smile. Sama poprosiłam ich o to, żeby zgodzili się na zakupy medialne. Jest to (tak jak to wcześniej zostało napisane) dobra promocja dla naszego projektu. Więcej osób się o tym dowiaduje i więcej osób chce rónież pomagać. Dlatego proszę o nie ocenianie kabaretu z perspektywy "gwiazdorzenia", bo całą otoczkę stworzyliśmy na potrzeby dotarcia do większej liczy osób z Lublina, które mogą pomóc.

I nie ma nad czym dywagować. Cieszmy się, że chcieli pomóc, bo zrobili to... rozwiń

Avatar
Gość / 27 listopada 2013 o 18:19

Ale tu nie chodzi o rozgłos kabaretu Smile tylko rozgłos Szlachetnej Paczki. Im więcej znanych osób poprze projekt tym więcej darczyńców się zgłosi, a przecież chodzi o pomoc na święta i nie tylko.

Avatar
Jan / 27 listopada 2013 o 18:04

A nie lepiej byłoby zrobić taki prezent bez rozgłosu... nieeee... przecież to jest dobry PR dla Kabaretu Smile. Ciekawe czy zrobiliby prezenty jakby nie było reporterów.

Widziałem kiedyś w Makro Romualda Lipko z Budki Suflera... kupował dużą ilość czekolad na Aukcję w ramach Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę i nikt nie robił z tego medialnego halo. 

Chciał pomóc i tyle, a tutaj aż artykuł w DW powstał :/

Avatar
Gość / 27 listopada 2013 o 18:04

A nie lepiej byłoby zrobić taki prezent bez rozgłosu... nieeee... przecież to jest dobry PR dla Kabaretu Smile. Ciekawe czy zrobiliby prezenty jakby nie było reporterów.

Widziałem kiedyś w Makro Romualda Lipko z Budki Suflera... kupował dużą ilość czekolad na Aukcję w ramach Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę i nikt nie robił z tego medialnego halo. 

Chciał pomóc i tyle, a tutaj aż artykuł w DW powstał :/

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej
21 kwietnia 2018, 12:00

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Krańcowa (DDK Bronowice, ul. Krańcowa 106) zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej XXIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Mój Świat. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 12.

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu
PROBLEM

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu 0 3

Gmina Ludwin Jak co roku, wrócił problem śmieci nad jeziorami. Nie wszyscy właściciele działek rekreacyjnych podpisali umowy na wywóz odpadów, więc śmieci wyrzucają do lasów i rowów.

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła 8 3

PIŁKARSKA NICE I LIGA Zespół trenera Bogusława Baniaka mimo dobrej gry i kilku dogodnych okazji do zdobycia bramki przegrał w Tychach z tamtejszym GKS. Katem „zielono-czarnych” okazał się Kamil Zapolnik, który zdobył obie bramki dla gospodarzy

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze 16 15

Pod znakiem zapytania stanęła przebudowa ronda przy Gali wraz z mostem na ul. Fabrycznej. W piątek okazało się, że w miejskiej kasie jest za mało pieniędzy na tę inwestycję. Najtańsza firma zażyczyła sobie prawie dwa razy więcej pieniędzy, niż ma do wydania Ratusz

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony
KUCHNIA

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony 5 0

Coraz więcej restauracji wprowadza makarony do menu. Na talerzach pojawiły się nowe, intrygujące gatunki. Od wspaniałego casarecce, przez rozkoszne pizzi po strozapretti

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć?

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. Horrory, ciekawe dramaty, widowiskowe kino akcji, filmy familijne. W ten weekend każdy powinien znaleźć coś dla siebie w ramówce naziemnych stacji telewizyjnych. Przedstawiamy subiektywny wybór kilku filmów, które warto zobaczyć w tych dniach w telewizji.

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej 3 5

Inspekcja Handlowa zakwestionowała w ubiegłym roku 2,34 proc. skontrolowanych próbek paliw płynnych u wybranych losowo przedsiębiorców. To minimalnie mniej niż w 2016 r.

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend 0 8

W najbliższą niedzielę 54 ochotników Wojsk Obrony Terytorialnej złoży uroczystą przysięgę w Biłgoraju. Będą służyć w 2 Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”