Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 sierpnia 2011 r.
18:46
Edytuj ten wpis

Kazania ks. Natanka z dostawą do domu w Lublinie

0 22 A A
To obraża Kościół – mówi mieszkanka ul. Herbowej pokazując przesyłkę (Bartłomiej Żurawski)
To obraża Kościół – mówi mieszkanka ul. Herbowej pokazując przesyłkę (Bartłomiej Żurawski)

Płyty i kasety z kazaniami kontrowersyjnego księdza trafiły do skrzynek pocztowych w blokach przy ul. Herbowej w Lublinie. – Tego nie powinno się słuchać – przestrzegają księża.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kliknij i przeczytaj fragmenty listu - apelu od Matki Bożej przysłanego wraz z kazaniami ks. Natanka:

Przesyłka od Jezusa i kazania ks. Natanka w skrzynkach w Lublinie


O sprawie poinformował nas Czytelnik Paweł. – W ub. tygodniu znaleźliśmy w skrzynce na listy płytę DVD w kopercie. Nie była to zwykła przesyłka. Była podpisana… "Jezus Chrystus, król Polski” – mówi Paweł. Nie tylko on otrzymał dziwną przesyłkę. – Sąsiedzi dostali to samo.

Na płycie są homilie i rekolekcje zbuntowanego księdza z Małopolski. – Kiedy otworzyłem opakowanie, ujrzałem twarz ks. Natanka. Na dysku od początku do końca zapisane są jego kazania i rekolekcje. Filmy trwają łącznie 2,5 godziny.

Rekolekcje z płyty są poświęcone roli księży w Kościele. "Uważajcie, co mówicie o kapłanach i jak ich traktujecie – ostrzega z ekranu ks. Piotr Natanek. – W jednej parafii złapał proboszcza chłop i trzasnął [nim] o ścianę. Na drugi dzień piła ucięła mu obydwie ręce.”

Na koniec nagrania pojawia się imię i nazwisko autora filmu oraz numer jego telefonu. Okazuje się jednak, że to nie on rozprowadza kazania. – Jeśli ktoś to robi, to bez mojej wiedzy – oświadczył.

Do płyt dołączony był także list nawiązujący do Objawień Fatimskich, apel rzekomo od Matki Bożej. A także adresy stron internetowych, gdzie można obejrzeć kolejne filmy z ks. Natankiem i numery telefonów, pod którymi można zamawiać "książki na czasy ostateczne”. Dodzwoniliśmy się pod jeden z nich. – My żadnej takiej reklamy nie zlecaliśmy, ani nie wydrukowaliśmy takich ulotek. To już kolejny telefon w tej sprawie – mówi Katarzyna Radwańska z wydawnictwa "Vox Domini”.

Tymczasem lubelscy księża odradzają słuchania nagrań ks. Natanka, którego pod koniec lipca kard. Stanisław Dziwisz ukarał suspensą. To oznacza, że Natanek nie może sprawować żadnych czynności kapłańskich.

– Nauka kościoła jest prosta: jeśli jest suspendowany, to nie powinno się tego słuchać. To prosta zasada, wystarczy otworzyć prawo kanoniczne – mówi o. Waldemar Grubka, proboszcz parafii Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu, do której należą mieszkańcy ul. Herbowej w Lublinie. – To nie jest nauka Kościoła, ale jego własna. Tego nie powinno się nawet powielać.

– Widocznie jest jakaś grupa, która sądzi, że ks. Natanek ma dobre kazania, które coś wnoszą – mówi ks. Ryszard Podpora z kurii w Lublinie.

>> Nowa wersja portalu DziennikWschodni.pl - przetestuj i wyślij opinię

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mboro / 22 sierpnia 2011 o 22:35
Ksiądz Natanek(ur.11.12.1960) jak wielu zodiakalnych strzelców lubi być w centrum uwagi(często chwali się dużą popularnością w internecie) i zdarza mu się pier...nąć coś bez zastanowienia nad konsekwencjami(np tekst o abp Życińskim wyjącym w piekle). Sam jestem spod tego znaku więc go trochę rozumiem Żywioł ognia więc ognisty temperament, impulsywność i 100% zaangażowanie. Trochę jednak przesadzil z pewnością siebie i wiarą we własną nieomylność co również jest charakterystyczne dla tego znaku. Jak to również u strzelców bywa ma dobrą intuicję i słyszy, że dzwoni ale nie wie w którym kościele albo parafrazując: wie, że coś się dzieje ale nie wie co i gdzie dlatego wali na oślep. Mimo wszystko życzę mu wszystkiego najlepszego.
Ksiądz Natanek(ur.11.12.1960) jak wielu zodiakalnych strzelców lubi być w centrum uwagi(często chwali się dużą popularnością w internecie) i zdarza mu się pier...nąć coś bez zastanowienia nad konsekwencjami(np tekst o abp Życińskim wyjącym w piekle). Sam jestem spod tego znaku więc go trochę rozumiem Żywioł ognia więc ognisty temperament, impulsywność i 100% zaangażowanie. Trochę jednak przesadzil z pewnością siebie i wiarą we własną nieomylność co również jest charakterystyczne dla tego znaku. Jak to również u strzelców bywa ma dobrą intui... rozwiń
Avatar
HistoryJa / 22 sierpnia 2011 o 21:16
[quote name='STYX' timestamp='1314010330' post='516713']
Czy jest szansa na delegalizację watykańskiej mafii ??? Skoro PZPR i np. partie faszystowskie zostały zdelegalizowane to dlaczego inne cieszą sie poparciem plebsu?
[/quote]

Jakżeś taki gieroj to zacznij własnie od PZPR, która się sama rozwiązała bo delegalizacji doczekać sie nie mogła.
Bawią mnie tacy "bohaterowie" jak Ty, którzy od ponad 2 tysięcy lat próbują bezskutecznie zdelegalizować KK.
Byli już nawet tacy, którzy członków rzeczonego koscioła lwom na pozarcie rzucać kazali - KK nadal trwa, a po tamtych nawet smród nie pozostał.

Idź się wywietrz bo capi tchórzem na 100 kilometrów - dezychristianie.
[quote name='STYX' timestamp='1314010330' post='516713']
Czy jest szansa na delegalizację watykańskiej mafii ??? Skoro PZPR i np. partie faszystowskie zostały zdelegalizowane to dlaczego inne cieszą sie poparciem plebsu?
[/quote]

Jakżeś taki gieroj to zacznij własnie od PZPR, która się sama rozwiązała bo delegalizacji doczekać sie nie mogła.
Bawią mnie tacy "bohaterowie" jak Ty, którzy od ponad 2 tysięcy lat próbują bezskutecznie zdelegalizować KK.
Byli już nawet tacy, k... rozwiń
Avatar
matka Boża / 22 sierpnia 2011 o 13:37
[color="#4B0082"]ŚW.(irnięte) WARTOŚCI BEZ WARTOŚCI czyli [color="#FF0000"]90-tka Axcelecji PYLAKA[/color]:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Nie sposób, aby KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przemilczał 90-te Urodziny Abpa Boleslawa Pylaka – z tej Św. Okazji[color="#FF0000"] Najserdeczniejsze Życzenia od Związku z Akademią[/color]:

[color="#FF0000"]Niech Duch Św.[/color](irnięty) [color="#FF0000"]pod Postacią KUL[/color]o[color="#FF0000"]PAT[/color]wy oświeca Swoim Światłem na Wszystkie Wieki Wieków... - jako prezent Związek z Akademią[color="#FF0000"] wręcza Jubilatowi Bukiet kąKULi [/color]– jest to Biblijny chwast[color="#FF0000"] KĄKOL podlewany Wodą[/color] Świeconą i hodowany na KUL-u (Filozofia Przyrody).
Axcelencja Jubilat może z odpowiednią gestyKULacją[color="#FF0000"] machać kąKULami i Różą Duchowną[/color].

Same [color="#FF0000"]apele [/color]księŻULKÓW[color="#FF0000"] aby nie czytać i nie słuchać Ks. Natanka[/color] wskazują, że należy [color="#FF0000"]czytać tylko Biblię [/color]zawierającą Przepisy [color="#FF0000"]jak[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ LUDZI[/color]!


[color="#FF0000"]OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI[/color], zapewniający, że[color="#FF0000"] chcą nas[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]. I tu się nie pomylili, bo księ[color="#FF0000"]ŻULE z Axcelencją Jubilatem[/color] na wieść o Związku klną na czym świat stoi –[color="#FF0000"] Kurrrr[/color]...[color="#FF0000"]ia Jego Mać[/color] - , a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC [color="#FF0000"]kroczy Drogą[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color] pokazując nawet Ludowi Bożemu [color="#FF0000"]jak łatwo można się[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]:

1) OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP,[color="#FF0000"] BP. BOLESŁAW PYLAK [/color]I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA...

Po Uroczystej Imprezie [color="#FF0000"]Axcelencja Bolesław Pylak zaniesie gorące dzięki[/color] Ojcu Niebieskiemu [color="#FF0000"]jak nauczył Jezus Chrystus [/color]– (z)[color="#FF0000"]BAWICIEL ŚWIATA[/color]:

W drodze do Matki (z)BAWICIELA obowiązkowo muszą Modlić się tak, jak nauczył Jezus Chrystus (z)BAWICIEL ŚWIATA:

„[color="#FF0000"]OJCZE NASZ[/color], któryś jest w Niebie,
Święć się Imię Twoje.
bądź wola Twoja jako w Niebie tak i na ziemi. 
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj 
I odpuść nam nasze winy Jako i my odpuszczamy naszym winowajcom 
I nie wódź nas na pokuszenie 
[color="#FF0000"]ALE NAS[/color] (z)[color="#FF0000"]BAW[/color] …"

Obracając się w Świecie[color="#FF0000"] KANIBALIZMU[/color] („wziął chleb... i rzekł <[color="#FF0000"]<Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i [color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja[/color]>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka [color="#FF0000"]Ostatnia KUL-acja[/color] - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI[/color] panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”
[/color]
Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI –[color="#FF0000"] Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM. [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
[/color]
[color="#4B0082"]ŚW.(irnięte) WARTOŚCI BEZ WARTOŚCI czyli [color="#FF0000"]90-tka Axcelecji PYLAKA[/color]:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Nie sposób, aby KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC p... rozwiń
Avatar
aa / 22 sierpnia 2011 o 13:26
na Burszytnowej też bylo, obejrzalem, część tematów bardzo trafnie poruszona.
Avatar
STYX / 22 sierpnia 2011 o 12:52
Czy jest szansa na delegalizację watykańskiej mafii ??? Skoro PZPR i np. partie faszystowskie zostały zdelegalizowane to dlaczego inne cieszą sie poparciem plebsu?
Avatar
pokurcz / 22 sierpnia 2011 o 12:23
[quote name='katolik' timestamp='1314007698' post='516695']
...To że Natanek mówi prawdę o księżach którzy wciskają ciemnotę i ogłupiają naród oraz zagrabiają majątki przecież Bogu nie potrzebne majątki a Jezus chodził na piechotę a nie wypasionymi mercami. Kościół nawet nie uznawała wypowiedzi siostry Faustyny uważali ją za wariatkę a dopiero po śmierci została doceniona i zaczęto ją chlubić to samo się stanie Natankiem.
[/quote]
Nie pozwolą na to, Natanek skończy raczej jak Lepper.
Avatar
ryś / 22 sierpnia 2011 o 12:19
co tam Natanek, NSZZ Solidarność Organistów to dopiero paka.
Avatar
katolik / 22 sierpnia 2011 o 12:08
Uważam że inni wyznawcy wiary spostrzegają katolików jako sekta to prawda że jesteśmy sektą i uważamy innego brata wyznawcy za wroga.
Zważywszy na to że w imię Chrystusa katolicy zabijali pogan a później dzielili się i zagrabili ziemię miasta w imię krzyża. Każdy katolik niech bije się pierś i spojrzy czy wyciągnąłeś rękę do drugiego człowieka czy przestrzegałeś 10- przekazań Bożych.To że Natanek mówi prawdę o księżach którzy wciskają ciemnotę i ogłupiają naród oraz zagrabiają majątki przecież Bogu nie potrzebne majątki a Jezus chodził na piechotę a nie wypasionymi mercami. Kościół nawet nie uznawała wypowiedzi siostry Faustyny uważali ją za wariatkę a dopiero po śmierci została doceniona i zaczęto ją chlubić to samo się stanie Natankiem.
Uważam że inni wyznawcy wiary spostrzegają katolików jako sekta to prawda że jesteśmy sektą i uważamy innego brata wyznawcy za wroga.
Zważywszy na to że w imię Chrystusa katolicy zabijali pogan a później dzielili się i zagrabili ziemię miasta w imię krzyża. Każdy katolik niech bije się pierś i spojrzy czy wyciągnąłeś rękę do drugiego człowieka czy przestrzegałeś 10- przekazań Bożych.To że Natanek mówi prawdę o księżach którzy wciskają ciemnotę i ogłupiają naród oraz zagrabiają majątki przecież Bogu nie potrzebne majątki a Jezus chod... rozwiń
Avatar
darek / 22 sierpnia 2011 o 10:52
Czy to ten Natanek,który stwierdził ż zmarły arcybiskup Życiński wyje w piekle przykuty łańcuchem?
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2011 o 10:25
[quote name='Waldek' timestamp='1313998277' post='516656']
najlepiej samemu posłuchać i wyciągnąć wnioski a nie czytać redaktora, który nie wie o czym pisze. Czy Ci czcigodni kapłani zagadnienie o ks. Natanka słyszeli choć jedno jego kazanie? Czy tylko ęęę, ąąą...? Inna sprawa to rozsyłanie po domach tych płyt - czyżby ktoś na siłę coś chciał kogoś przekonać?
[/quote]
ludzie to jest sekta, sprzeciwia się Kościołowi, uważa, że jest pomazańcem.... Nie dajcie się otumanić
Avatar
mboro / 22 sierpnia 2011 o 22:35
Ksiądz Natanek(ur.11.12.1960) jak wielu zodiakalnych strzelców lubi być w centrum uwagi(często chwali się dużą popularnością w internecie) i zdarza mu się pier...nąć coś bez zastanowienia nad konsekwencjami(np tekst o abp Życińskim wyjącym w piekle). Sam jestem spod tego znaku więc go trochę rozumiem Żywioł ognia więc ognisty temperament, impulsywność i 100% zaangażowanie. Trochę jednak przesadzil z pewnością siebie i wiarą we własną nieomylność co również jest charakterystyczne dla tego znaku. Jak to również u strzelców bywa ma dobrą intuicję i słyszy, że dzwoni ale nie wie w którym kościele albo parafrazując: wie, że coś się dzieje ale nie wie co i gdzie dlatego wali na oślep. Mimo wszystko życzę mu wszystkiego najlepszego.
Ksiądz Natanek(ur.11.12.1960) jak wielu zodiakalnych strzelców lubi być w centrum uwagi(często chwali się dużą popularnością w internecie) i zdarza mu się pier...nąć coś bez zastanowienia nad konsekwencjami(np tekst o abp Życińskim wyjącym w piekle). Sam jestem spod tego znaku więc go trochę rozumiem Żywioł ognia więc ognisty temperament, impulsywność i 100% zaangażowanie. Trochę jednak przesadzil z pewnością siebie i wiarą we własną nieomylność co również jest charakterystyczne dla tego znaku. Jak to również u strzelców bywa ma dobrą intui... rozwiń
Avatar
HistoryJa / 22 sierpnia 2011 o 21:16
[quote name='STYX' timestamp='1314010330' post='516713']
Czy jest szansa na delegalizację watykańskiej mafii ??? Skoro PZPR i np. partie faszystowskie zostały zdelegalizowane to dlaczego inne cieszą sie poparciem plebsu?
[/quote]

Jakżeś taki gieroj to zacznij własnie od PZPR, która się sama rozwiązała bo delegalizacji doczekać sie nie mogła.
Bawią mnie tacy "bohaterowie" jak Ty, którzy od ponad 2 tysięcy lat próbują bezskutecznie zdelegalizować KK.
Byli już nawet tacy, którzy członków rzeczonego koscioła lwom na pozarcie rzucać kazali - KK nadal trwa, a po tamtych nawet smród nie pozostał.

Idź się wywietrz bo capi tchórzem na 100 kilometrów - dezychristianie.
[quote name='STYX' timestamp='1314010330' post='516713']
Czy jest szansa na delegalizację watykańskiej mafii ??? Skoro PZPR i np. partie faszystowskie zostały zdelegalizowane to dlaczego inne cieszą sie poparciem plebsu?
[/quote]

Jakżeś taki gieroj to zacznij własnie od PZPR, która się sama rozwiązała bo delegalizacji doczekać sie nie mogła.
Bawią mnie tacy "bohaterowie" jak Ty, którzy od ponad 2 tysięcy lat próbują bezskutecznie zdelegalizować KK.
Byli już nawet tacy, k... rozwiń
Avatar
matka Boża / 22 sierpnia 2011 o 13:37
[color="#4B0082"]ŚW.(irnięte) WARTOŚCI BEZ WARTOŚCI czyli [color="#FF0000"]90-tka Axcelecji PYLAKA[/color]:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Nie sposób, aby KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przemilczał 90-te Urodziny Abpa Boleslawa Pylaka – z tej Św. Okazji[color="#FF0000"] Najserdeczniejsze Życzenia od Związku z Akademią[/color]:

[color="#FF0000"]Niech Duch Św.[/color](irnięty) [color="#FF0000"]pod Postacią KUL[/color]o[color="#FF0000"]PAT[/color]wy oświeca Swoim Światłem na Wszystkie Wieki Wieków... - jako prezent Związek z Akademią[color="#FF0000"] wręcza Jubilatowi Bukiet kąKULi [/color]– jest to Biblijny chwast[color="#FF0000"] KĄKOL podlewany Wodą[/color] Świeconą i hodowany na KUL-u (Filozofia Przyrody).
Axcelencja Jubilat może z odpowiednią gestyKULacją[color="#FF0000"] machać kąKULami i Różą Duchowną[/color].

Same [color="#FF0000"]apele [/color]księŻULKÓW[color="#FF0000"] aby nie czytać i nie słuchać Ks. Natanka[/color] wskazują, że należy [color="#FF0000"]czytać tylko Biblię [/color]zawierającą Przepisy [color="#FF0000"]jak[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ LUDZI[/color]!


[color="#FF0000"]OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI[/color], zapewniający, że[color="#FF0000"] chcą nas[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]. I tu się nie pomylili, bo księ[color="#FF0000"]ŻULE z Axcelencją Jubilatem[/color] na wieść o Związku klną na czym świat stoi –[color="#FF0000"] Kurrrr[/color]...[color="#FF0000"]ia Jego Mać[/color] - , a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC [color="#FF0000"]kroczy Drogą[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color] pokazując nawet Ludowi Bożemu [color="#FF0000"]jak łatwo można się[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]:

1) OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP,[color="#FF0000"] BP. BOLESŁAW PYLAK [/color]I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA...

Po Uroczystej Imprezie [color="#FF0000"]Axcelencja Bolesław Pylak zaniesie gorące dzięki[/color] Ojcu Niebieskiemu [color="#FF0000"]jak nauczył Jezus Chrystus [/color]– (z)[color="#FF0000"]BAWICIEL ŚWIATA[/color]:

W drodze do Matki (z)BAWICIELA obowiązkowo muszą Modlić się tak, jak nauczył Jezus Chrystus (z)BAWICIEL ŚWIATA:

„[color="#FF0000"]OJCZE NASZ[/color], któryś jest w Niebie,
Święć się Imię Twoje.
bądź wola Twoja jako w Niebie tak i na ziemi. 
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj 
I odpuść nam nasze winy Jako i my odpuszczamy naszym winowajcom 
I nie wódź nas na pokuszenie 
[color="#FF0000"]ALE NAS[/color] (z)[color="#FF0000"]BAW[/color] …"

Obracając się w Świecie[color="#FF0000"] KANIBALIZMU[/color] („wziął chleb... i rzekł <[color="#FF0000"]<Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i [color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja[/color]>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka [color="#FF0000"]Ostatnia KUL-acja[/color] - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI[/color] panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”
[/color]
Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI –[color="#FF0000"] Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM. [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
[/color]
[color="#4B0082"]ŚW.(irnięte) WARTOŚCI BEZ WARTOŚCI czyli [color="#FF0000"]90-tka Axcelecji PYLAKA[/color]:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Nie sposób, aby KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC p... rozwiń
Avatar
aa / 22 sierpnia 2011 o 13:26
na Burszytnowej też bylo, obejrzalem, część tematów bardzo trafnie poruszona.
Avatar
STYX / 22 sierpnia 2011 o 12:52
Czy jest szansa na delegalizację watykańskiej mafii ??? Skoro PZPR i np. partie faszystowskie zostały zdelegalizowane to dlaczego inne cieszą sie poparciem plebsu?
Avatar
pokurcz / 22 sierpnia 2011 o 12:23
[quote name='katolik' timestamp='1314007698' post='516695']
...To że Natanek mówi prawdę o księżach którzy wciskają ciemnotę i ogłupiają naród oraz zagrabiają majątki przecież Bogu nie potrzebne majątki a Jezus chodził na piechotę a nie wypasionymi mercami. Kościół nawet nie uznawała wypowiedzi siostry Faustyny uważali ją za wariatkę a dopiero po śmierci została doceniona i zaczęto ją chlubić to samo się stanie Natankiem.
[/quote]
Nie pozwolą na to, Natanek skończy raczej jak Lepper.
Avatar
ryś / 22 sierpnia 2011 o 12:19
co tam Natanek, NSZZ Solidarność Organistów to dopiero paka.
Avatar
katolik / 22 sierpnia 2011 o 12:08
Uważam że inni wyznawcy wiary spostrzegają katolików jako sekta to prawda że jesteśmy sektą i uważamy innego brata wyznawcy za wroga.
Zważywszy na to że w imię Chrystusa katolicy zabijali pogan a później dzielili się i zagrabili ziemię miasta w imię krzyża. Każdy katolik niech bije się pierś i spojrzy czy wyciągnąłeś rękę do drugiego człowieka czy przestrzegałeś 10- przekazań Bożych.To że Natanek mówi prawdę o księżach którzy wciskają ciemnotę i ogłupiają naród oraz zagrabiają majątki przecież Bogu nie potrzebne majątki a Jezus chodził na piechotę a nie wypasionymi mercami. Kościół nawet nie uznawała wypowiedzi siostry Faustyny uważali ją za wariatkę a dopiero po śmierci została doceniona i zaczęto ją chlubić to samo się stanie Natankiem.
Uważam że inni wyznawcy wiary spostrzegają katolików jako sekta to prawda że jesteśmy sektą i uważamy innego brata wyznawcy za wroga.
Zważywszy na to że w imię Chrystusa katolicy zabijali pogan a później dzielili się i zagrabili ziemię miasta w imię krzyża. Każdy katolik niech bije się pierś i spojrzy czy wyciągnąłeś rękę do drugiego człowieka czy przestrzegałeś 10- przekazań Bożych.To że Natanek mówi prawdę o księżach którzy wciskają ciemnotę i ogłupiają naród oraz zagrabiają majątki przecież Bogu nie potrzebne majątki a Jezus chod... rozwiń
Avatar
darek / 22 sierpnia 2011 o 10:52
Czy to ten Natanek,który stwierdził ż zmarły arcybiskup Życiński wyje w piekle przykuty łańcuchem?
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2011 o 10:25
[quote name='Waldek' timestamp='1313998277' post='516656']
najlepiej samemu posłuchać i wyciągnąć wnioski a nie czytać redaktora, który nie wie o czym pisze. Czy Ci czcigodni kapłani zagadnienie o ks. Natanka słyszeli choć jedno jego kazanie? Czy tylko ęęę, ąąą...? Inna sprawa to rozsyłanie po domach tych płyt - czyżby ktoś na siłę coś chciał kogoś przekonać?
[/quote]
ludzie to jest sekta, sprzeciwia się Kościołowi, uważa, że jest pomazańcem.... Nie dajcie się otumanić
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzisiaj otwiera się Rollmania. Pierwszy dzień jazdy za darmo

Dzisiaj otwiera się Rollmania. Pierwszy dzień jazdy za darmo 0 0

Hala do jazdy na wrotkach i rolkach będzie działać od dzisiaj w miejscu lodowiska Icemania przy Al. Zygmuntowskich. We wszystkie dni tygodnia ma być czynna od godz. 11 do 21.

Ruszają mistrzostwa Polski w kolarstwie. O medale Mostostalu Puławy będzie trudno

Ruszają mistrzostwa Polski w kolarstwie. O medale Mostostalu Puławy będzie trudno 0 0

W piątek rozpoczynają się mistrzostwa Polski w kolarstwie. Bazą zawodów będzie Grunwald i Ostróda

Burze: W woj. lubelskim bez większych szkód

Burze: W woj. lubelskim bez większych szkód 0 1

Czwartkowe burze nie spowodowały większych szkód w woj. lubelskim

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [22-24.06]
22 czerwca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [22-24.06] 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek do lubelskich kin trafią zbierający znakomite recenzje horror Hereditary oraz kontynuacja kultowej już serii kryminalnej - Ocean's 8, tym razem w wersji kobiecej. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pomnik Marii i Lecha Kaczyńskich zamiast placu zabaw? Pierwsze przymiarki
galeria

Pomnik Marii i Lecha Kaczyńskich zamiast placu zabaw? Pierwsze przymiarki 0 15

Jeszcze w czerwcu możemy poznać reguły konkursu na projekt pomnika Marii i Lecha Kaczyńskich, który miałby stanąć w centrum miasta. Prezydent Lublina i jego podwładni nie będą mieli wpływu na konkurs. Teoretycznie może go wygrać projekt stworzony przez miejską radną PiS

340 tys. uczniów z Lubelskiego zaczyna wakacje. Jak wypadł pierwszy szkolny rok po reformie?

340 tys. uczniów z Lubelskiego zaczyna wakacje. Jak wypadł pierwszy szkolny rok po reformie? 0 4

Ponad 340 tys. uczniów z całej Lubelszczyzny odbiera dziś świadectwa i zaczyna wakacje. Władza chwali reformę, ale nauczyciele i rodzice z niepokojem patrzą w przyszłość

MUNDIAL 2018 Argentyna – Chorwacja 0:3. Totalna demolka

MUNDIAL 2018 Argentyna – Chorwacja 0:3. Totalna demolka 2 1

MUNDIAL 2018 Po niezwykle emocjonującym meczu w Niżnym Nowogrodzie Chorwacja zdeklasowała Argentynę wygrywając 3:0 i zapewniła sobie wyjście z grupy. Z kolei Leo Messi i spółka są o krok od pożegnania się z turniejem w Rosji

"Wrota do piekieł" i inne filmy w kinie Perła w Lublinie [program na weekend]
22 czerwca 2018, 21:00

"Wrota do piekieł" i inne filmy w kinie Perła w Lublinie [program na weekend] 2 1

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejny weekend z plenerowym Kinem Perła. W najbliższym czasie zobaczymy m.in. horror Wrota do piekieł i dramat Belgica.

Złota Setka 2017. Nagrodziliśmy najlepsze firmy z Lubelszczyzny [zdjęcia]
Uroczysta gala
galeria

Złota Setka 2017. Nagrodziliśmy najlepsze firmy z Lubelszczyzny [zdjęcia] 8 7

To już 22. edycja Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny „Złota Setka 2017”. W czwartek wieczorem podczas uroczystej gali w Dworze Anna w Jakubowicach Konińskich nagrodziliśmy zwycięskie firmy. Był czas na gratulacje i okolicznościowe toasty.

Komitet Krzysztofa Żuka. Kto pójdzie do wyborów z prezydentem?

Komitet Krzysztofa Żuka. Kto pójdzie do wyborów z prezydentem? 3 36

Rozmowy w sprawie zawiązania komitetu, którego twarzą byłby urzędujący prezydent Lublina, trwały od kilku miesięcy. W czwartek w obecności dziennikarzy przedstawiciele poszczególnych ugrupowań podpisali porozumienie programowe

Sprawa prof. Starosławskiej wraca do prokuratury. Tak zdecydował sąd

Sprawa prof. Starosławskiej wraca do prokuratury. Tak zdecydował sąd 10 6

W czwartek sąd rejonowy uchylił postanowienie prokuratury o umorzeniu śledztwa dotyczącego prof. Elżbiety Starosławskiej, byłej dyrektor Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Rozstrzygnięcie jest prawomocne.

Puławy: Szukają miejsca pod nowe targowisko

Puławy: Szukają miejsca pod nowe targowisko 9 11

Puławscy urzędnicy prowadzą rozmowy z właścicielami działek, na których jeszcze w tym roku może powstać nowe miejskie targowisko. Opcje są dwie: tymczasowy, tańszy obiekt na cudzej ziemi lub pozyskanie gruntu i budowa tego docelowego z pełnym wyposażeniem.

Koncert Filipa Lato na Bronowicach
22 czerwca 2018, 18:00

Koncert Filipa Lato na Bronowicach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda Voice of Poland, Filip Lato, wystąpi 22 czerwca o godz. 18 w Dzielnicowym Domu Kultury Bronowice (ul. Olchowa 8).

Motocyklista uderzył w tył Forda. Jest w szpitalu

Motocyklista uderzył w tył Forda. Jest w szpitalu 5 4

52-letni motocyklista trafił do szpitala po wypadku w Maryninie (pow. chełmski).

Burze nadciągają nad Lubelskie. Ministerstwo ostrzega

Burze nadciągają nad Lubelskie. Ministerstwo ostrzega 27 1

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ostrzega przed frontem burzowym, który ma dojść m.in. nad woj. lubelskie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.