niedziela, 18 lutego 2018 r.

Lublin

To obraża Kościół – mówi mieszkanka ul. Herbowej pokazując przesyłkę (Bartłomiej Żurawski)
To obraża Kościół – mówi mieszkanka ul. Herbowej pokazując przesyłkę (Bartłomiej Żurawski)

Płyty i kasety z kazaniami kontrowersyjnego księdza trafiły do skrzynek pocztowych w blokach przy ul. Herbowej w Lublinie. – Tego nie powinno się słuchać – przestrzegają księża.

Kliknij i przeczytaj fragmenty listu - apelu od Matki Bożej przysłanego wraz z kazaniami ks. Natanka:

Przesyłka od Jezusa i kazania ks. Natanka w skrzynkach w Lublinie


O sprawie poinformował nas Czytelnik Paweł. – W ub. tygodniu znaleźliśmy w skrzynce na listy płytę DVD w kopercie. Nie była to zwykła przesyłka. Była podpisana… "Jezus Chrystus, król Polski” – mówi Paweł. Nie tylko on otrzymał dziwną przesyłkę. – Sąsiedzi dostali to samo.

Na płycie są homilie i rekolekcje zbuntowanego księdza z Małopolski. – Kiedy otworzyłem opakowanie, ujrzałem twarz ks. Natanka. Na dysku od początku do końca zapisane są jego kazania i rekolekcje. Filmy trwają łącznie 2,5 godziny.

Rekolekcje z płyty są poświęcone roli księży w Kościele. "Uważajcie, co mówicie o kapłanach i jak ich traktujecie – ostrzega z ekranu ks. Piotr Natanek. – W jednej parafii złapał proboszcza chłop i trzasnął [nim] o ścianę. Na drugi dzień piła ucięła mu obydwie ręce.”

Na koniec nagrania pojawia się imię i nazwisko autora filmu oraz numer jego telefonu. Okazuje się jednak, że to nie on rozprowadza kazania. – Jeśli ktoś to robi, to bez mojej wiedzy – oświadczył.

Do płyt dołączony był także list nawiązujący do Objawień Fatimskich, apel rzekomo od Matki Bożej. A także adresy stron internetowych, gdzie można obejrzeć kolejne filmy z ks. Natankiem i numery telefonów, pod którymi można zamawiać "książki na czasy ostateczne”. Dodzwoniliśmy się pod jeden z nich. – My żadnej takiej reklamy nie zlecaliśmy, ani nie wydrukowaliśmy takich ulotek. To już kolejny telefon w tej sprawie – mówi Katarzyna Radwańska z wydawnictwa "Vox Domini”.

Tymczasem lubelscy księża odradzają słuchania nagrań ks. Natanka, którego pod koniec lipca kard. Stanisław Dziwisz ukarał suspensą. To oznacza, że Natanek nie może sprawować żadnych czynności kapłańskich.

– Nauka kościoła jest prosta: jeśli jest suspendowany, to nie powinno się tego słuchać. To prosta zasada, wystarczy otworzyć prawo kanoniczne – mówi o. Waldemar Grubka, proboszcz parafii Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu, do której należą mieszkańcy ul. Herbowej w Lublinie. – To nie jest nauka Kościoła, ale jego własna. Tego nie powinno się nawet powielać.

– Widocznie jest jakaś grupa, która sądzi, że ks. Natanek ma dobre kazania, które coś wnoszą – mówi ks. Ryszard Podpora z kurii w Lublinie.

>> Nowa wersja portalu DziennikWschodni.pl - przetestuj i wyślij opinię
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
mboro
HistoryJa
matka Boża
(22) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

mboro
mboro (22 sierpnia 2011 o 22:35) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ksiądz Natanek(ur.11.12.1960) jak wielu zodiakalnych strzelców lubi być w centrum uwagi(często chwali się dużą popularnością w internecie) i zdarza mu się pier...nąć coś bez zastanowienia nad konsekwencjami(np tekst o abp Życińskim wyjącym w piekle). Sam jestem spod tego znaku więc go trochę rozumiem Żywioł ognia więc ognisty temperament, impulsywność i 100% zaangażowanie. Trochę jednak przesadzil z pewnością siebie i wiarą we własną nieomylność co również jest charakterystyczne dla tego znaku. Jak to również u strzelców bywa ma dobrą intuicję i słyszy, że dzwoni ale nie wie w którym kościele albo parafrazując: wie, że coś się dzieje ale nie wie co i gdzie dlatego wali na oślep. Mimo wszystko życzę mu wszystkiego najlepszego.
Rozwiń
HistoryJa
HistoryJa (22 sierpnia 2011 o 21:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='STYX' timestamp='1314010330' post='516713']
Czy jest szansa na delegalizację watykańskiej mafii ??? Skoro PZPR i np. partie faszystowskie zostały zdelegalizowane to dlaczego inne cieszą sie poparciem plebsu?
[/quote]

Jakżeś taki gieroj to zacznij własnie od PZPR, która się sama rozwiązała bo delegalizacji doczekać sie nie mogła.
Bawią mnie tacy "bohaterowie" jak Ty, którzy od ponad 2 tysięcy lat próbują bezskutecznie zdelegalizować KK.
Byli już nawet tacy, którzy członków rzeczonego koscioła lwom na pozarcie rzucać kazali - KK nadal trwa, a po tamtych nawet smród nie pozostał.

Idź się wywietrz bo capi tchórzem na 100 kilometrów - dezychristianie.
Rozwiń
matka Boża
matka Boża (22 sierpnia 2011 o 13:37) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#4B0082"]ŚW.(irnięte) WARTOŚCI BEZ WARTOŚCI czyli [color="#FF0000"]90-tka Axcelecji PYLAKA[/color]:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Nie sposób, aby KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przemilczał 90-te Urodziny Abpa Boleslawa Pylaka – z tej Św. Okazji[color="#FF0000"] Najserdeczniejsze Życzenia od Związku z Akademią[/color]:

[color="#FF0000"]Niech Duch Św.[/color](irnięty) [color="#FF0000"]pod Postacią KUL[/color]o[color="#FF0000"]PAT[/color]wy oświeca Swoim Światłem na Wszystkie Wieki Wieków... - jako prezent Związek z Akademią[color="#FF0000"] wręcza Jubilatowi Bukiet kąKULi [/color]– jest to Biblijny chwast[color="#FF0000"] KĄKOL podlewany Wodą[/color] Świeconą i hodowany na KUL-u (Filozofia Przyrody).
Axcelencja Jubilat może z odpowiednią gestyKULacją[color="#FF0000"] machać kąKULami i Różą Duchowną[/color].

Same [color="#FF0000"]apele [/color]księŻULKÓW[color="#FF0000"] aby nie czytać i nie słuchać Ks. Natanka[/color] wskazują, że należy [color="#FF0000"]czytać tylko Biblię [/color]zawierającą Przepisy [color="#FF0000"]jak[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ LUDZI[/color]!


[color="#FF0000"]OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI[/color], zapewniający, że[color="#FF0000"] chcą nas[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]. I tu się nie pomylili, bo księ[color="#FF0000"]ŻULE z Axcelencją Jubilatem[/color] na wieść o Związku klną na czym świat stoi –[color="#FF0000"] Kurrrr[/color]...[color="#FF0000"]ia Jego Mać[/color] - , a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC [color="#FF0000"]kroczy Drogą[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color] pokazując nawet Ludowi Bożemu [color="#FF0000"]jak łatwo można się[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]:

1) OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP,[color="#FF0000"] BP. BOLESŁAW PYLAK [/color]I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA...

Po Uroczystej Imprezie [color="#FF0000"]Axcelencja Bolesław Pylak zaniesie gorące dzięki[/color] Ojcu Niebieskiemu [color="#FF0000"]jak nauczył Jezus Chrystus [/color]– (z)[color="#FF0000"]BAWICIEL ŚWIATA[/color]:

W drodze do Matki (z)BAWICIELA obowiązkowo muszą Modlić się tak, jak nauczył Jezus Chrystus (z)BAWICIEL ŚWIATA:

„[color="#FF0000"]OJCZE NASZ[/color], któryś jest w Niebie,
Święć się Imię Twoje.
bądź wola Twoja jako w Niebie tak i na ziemi. 
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj 
I odpuść nam nasze winy Jako i my odpuszczamy naszym winowajcom 
I nie wódź nas na pokuszenie 
[color="#FF0000"]ALE NAS[/color] (z)[color="#FF0000"]BAW[/color] …"

Obracając się w Świecie[color="#FF0000"] KANIBALIZMU[/color] („wziął chleb... i rzekł <[color="#FF0000"]<Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i [color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja[/color]>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka [color="#FF0000"]Ostatnia KUL-acja[/color] - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI[/color] panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”
[/color]
Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI –[color="#FF0000"] Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM. [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
[/color]
Rozwiń
aa
aa (22 sierpnia 2011 o 13:26) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
na Burszytnowej też bylo, obejrzalem, część tematów bardzo trafnie poruszona.
Rozwiń
STYX
STYX (22 sierpnia 2011 o 12:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czy jest szansa na delegalizację watykańskiej mafii ??? Skoro PZPR i np. partie faszystowskie zostały zdelegalizowane to dlaczego inne cieszą sie poparciem plebsu?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (22)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!