Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 sierpnia 2011 r.
18:46
Edytuj ten wpis

Kazania ks. Natanka z dostawą do domu w Lublinie

0 22 A A
To obraża Kościół – mówi mieszkanka ul. Herbowej pokazując przesyłkę (Bartłomiej Żurawski)
To obraża Kościół – mówi mieszkanka ul. Herbowej pokazując przesyłkę (Bartłomiej Żurawski)

Płyty i kasety z kazaniami kontrowersyjnego księdza trafiły do skrzynek pocztowych w blokach przy ul. Herbowej w Lublinie. – Tego nie powinno się słuchać – przestrzegają księża.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kliknij i przeczytaj fragmenty listu - apelu od Matki Bożej przysłanego wraz z kazaniami ks. Natanka:

Przesyłka od Jezusa i kazania ks. Natanka w skrzynkach w Lublinie


O sprawie poinformował nas Czytelnik Paweł. – W ub. tygodniu znaleźliśmy w skrzynce na listy płytę DVD w kopercie. Nie była to zwykła przesyłka. Była podpisana… "Jezus Chrystus, król Polski” – mówi Paweł. Nie tylko on otrzymał dziwną przesyłkę. – Sąsiedzi dostali to samo.

Na płycie są homilie i rekolekcje zbuntowanego księdza z Małopolski. – Kiedy otworzyłem opakowanie, ujrzałem twarz ks. Natanka. Na dysku od początku do końca zapisane są jego kazania i rekolekcje. Filmy trwają łącznie 2,5 godziny.

Rekolekcje z płyty są poświęcone roli księży w Kościele. "Uważajcie, co mówicie o kapłanach i jak ich traktujecie – ostrzega z ekranu ks. Piotr Natanek. – W jednej parafii złapał proboszcza chłop i trzasnął [nim] o ścianę. Na drugi dzień piła ucięła mu obydwie ręce.”

Na koniec nagrania pojawia się imię i nazwisko autora filmu oraz numer jego telefonu. Okazuje się jednak, że to nie on rozprowadza kazania. – Jeśli ktoś to robi, to bez mojej wiedzy – oświadczył.

Do płyt dołączony był także list nawiązujący do Objawień Fatimskich, apel rzekomo od Matki Bożej. A także adresy stron internetowych, gdzie można obejrzeć kolejne filmy z ks. Natankiem i numery telefonów, pod którymi można zamawiać "książki na czasy ostateczne”. Dodzwoniliśmy się pod jeden z nich. – My żadnej takiej reklamy nie zlecaliśmy, ani nie wydrukowaliśmy takich ulotek. To już kolejny telefon w tej sprawie – mówi Katarzyna Radwańska z wydawnictwa "Vox Domini”.

Tymczasem lubelscy księża odradzają słuchania nagrań ks. Natanka, którego pod koniec lipca kard. Stanisław Dziwisz ukarał suspensą. To oznacza, że Natanek nie może sprawować żadnych czynności kapłańskich.

– Nauka kościoła jest prosta: jeśli jest suspendowany, to nie powinno się tego słuchać. To prosta zasada, wystarczy otworzyć prawo kanoniczne – mówi o. Waldemar Grubka, proboszcz parafii Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu, do której należą mieszkańcy ul. Herbowej w Lublinie. – To nie jest nauka Kościoła, ale jego własna. Tego nie powinno się nawet powielać.

– Widocznie jest jakaś grupa, która sądzi, że ks. Natanek ma dobre kazania, które coś wnoszą – mówi ks. Ryszard Podpora z kurii w Lublinie.

>> Nowa wersja portalu DziennikWschodni.pl - przetestuj i wyślij opinię

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mboro / 22 sierpnia 2011 o 22:35
Ksiądz Natanek(ur.11.12.1960) jak wielu zodiakalnych strzelców lubi być w centrum uwagi(często chwali się dużą popularnością w internecie) i zdarza mu się pier...nąć coś bez zastanowienia nad konsekwencjami(np tekst o abp Życińskim wyjącym w piekle). Sam jestem spod tego znaku więc go trochę rozumiem Żywioł ognia więc ognisty temperament, impulsywność i 100% zaangażowanie. Trochę jednak przesadzil z pewnością siebie i wiarą we własną nieomylność co również jest charakterystyczne dla tego znaku. Jak to również u strzelców bywa ma dobrą intuicję i słyszy, że dzwoni ale nie wie w którym kościele albo parafrazując: wie, że coś się dzieje ale nie wie co i gdzie dlatego wali na oślep. Mimo wszystko życzę mu wszystkiego najlepszego.
Ksiądz Natanek(ur.11.12.1960) jak wielu zodiakalnych strzelców lubi być w centrum uwagi(często chwali się dużą popularnością w internecie) i zdarza mu się pier...nąć coś bez zastanowienia nad konsekwencjami(np tekst o abp Życińskim wyjącym w piekle). Sam jestem spod tego znaku więc go trochę rozumiem Żywioł ognia więc ognisty temperament, impulsywność i 100% zaangażowanie. Trochę jednak przesadzil z pewnością siebie i wiarą we własną nieomylność co również jest charakterystyczne dla tego znaku. Jak to również u strzelców bywa ma dobrą intui... rozwiń
Avatar
HistoryJa / 22 sierpnia 2011 o 21:16
[quote name='STYX' timestamp='1314010330' post='516713']
Czy jest szansa na delegalizację watykańskiej mafii ??? Skoro PZPR i np. partie faszystowskie zostały zdelegalizowane to dlaczego inne cieszą sie poparciem plebsu?
[/quote]

Jakżeś taki gieroj to zacznij własnie od PZPR, która się sama rozwiązała bo delegalizacji doczekać sie nie mogła.
Bawią mnie tacy "bohaterowie" jak Ty, którzy od ponad 2 tysięcy lat próbują bezskutecznie zdelegalizować KK.
Byli już nawet tacy, którzy członków rzeczonego koscioła lwom na pozarcie rzucać kazali - KK nadal trwa, a po tamtych nawet smród nie pozostał.

Idź się wywietrz bo capi tchórzem na 100 kilometrów - dezychristianie.
[quote name='STYX' timestamp='1314010330' post='516713']
Czy jest szansa na delegalizację watykańskiej mafii ??? Skoro PZPR i np. partie faszystowskie zostały zdelegalizowane to dlaczego inne cieszą sie poparciem plebsu?
[/quote]

Jakżeś taki gieroj to zacznij własnie od PZPR, która się sama rozwiązała bo delegalizacji doczekać sie nie mogła.
Bawią mnie tacy "bohaterowie" jak Ty, którzy od ponad 2 tysięcy lat próbują bezskutecznie zdelegalizować KK.
Byli już nawet tacy, k... rozwiń
Avatar
matka Boża / 22 sierpnia 2011 o 13:37
[color="#4B0082"]ŚW.(irnięte) WARTOŚCI BEZ WARTOŚCI czyli [color="#FF0000"]90-tka Axcelecji PYLAKA[/color]:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Nie sposób, aby KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przemilczał 90-te Urodziny Abpa Boleslawa Pylaka – z tej Św. Okazji[color="#FF0000"] Najserdeczniejsze Życzenia od Związku z Akademią[/color]:

[color="#FF0000"]Niech Duch Św.[/color](irnięty) [color="#FF0000"]pod Postacią KUL[/color]o[color="#FF0000"]PAT[/color]wy oświeca Swoim Światłem na Wszystkie Wieki Wieków... - jako prezent Związek z Akademią[color="#FF0000"] wręcza Jubilatowi Bukiet kąKULi [/color]– jest to Biblijny chwast[color="#FF0000"] KĄKOL podlewany Wodą[/color] Świeconą i hodowany na KUL-u (Filozofia Przyrody).
Axcelencja Jubilat może z odpowiednią gestyKULacją[color="#FF0000"] machać kąKULami i Różą Duchowną[/color].

Same [color="#FF0000"]apele [/color]księŻULKÓW[color="#FF0000"] aby nie czytać i nie słuchać Ks. Natanka[/color] wskazują, że należy [color="#FF0000"]czytać tylko Biblię [/color]zawierającą Przepisy [color="#FF0000"]jak[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ LUDZI[/color]!


[color="#FF0000"]OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI[/color], zapewniający, że[color="#FF0000"] chcą nas[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]. I tu się nie pomylili, bo księ[color="#FF0000"]ŻULE z Axcelencją Jubilatem[/color] na wieść o Związku klną na czym świat stoi –[color="#FF0000"] Kurrrr[/color]...[color="#FF0000"]ia Jego Mać[/color] - , a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC [color="#FF0000"]kroczy Drogą[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color] pokazując nawet Ludowi Bożemu [color="#FF0000"]jak łatwo można się[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]:

1) OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP,[color="#FF0000"] BP. BOLESŁAW PYLAK [/color]I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA...

Po Uroczystej Imprezie [color="#FF0000"]Axcelencja Bolesław Pylak zaniesie gorące dzięki[/color] Ojcu Niebieskiemu [color="#FF0000"]jak nauczył Jezus Chrystus [/color]– (z)[color="#FF0000"]BAWICIEL ŚWIATA[/color]:

W drodze do Matki (z)BAWICIELA obowiązkowo muszą Modlić się tak, jak nauczył Jezus Chrystus (z)BAWICIEL ŚWIATA:

„[color="#FF0000"]OJCZE NASZ[/color], któryś jest w Niebie,
Święć się Imię Twoje.
bądź wola Twoja jako w Niebie tak i na ziemi. 
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj 
I odpuść nam nasze winy Jako i my odpuszczamy naszym winowajcom 
I nie wódź nas na pokuszenie 
[color="#FF0000"]ALE NAS[/color] (z)[color="#FF0000"]BAW[/color] …"

Obracając się w Świecie[color="#FF0000"] KANIBALIZMU[/color] („wziął chleb... i rzekł <[color="#FF0000"]<Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i [color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja[/color]>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka [color="#FF0000"]Ostatnia KUL-acja[/color] - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI[/color] panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”
[/color]
Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI –[color="#FF0000"] Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM. [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
[/color]
[color="#4B0082"]ŚW.(irnięte) WARTOŚCI BEZ WARTOŚCI czyli [color="#FF0000"]90-tka Axcelecji PYLAKA[/color]:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Nie sposób, aby KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC p... rozwiń
Avatar
aa / 22 sierpnia 2011 o 13:26
na Burszytnowej też bylo, obejrzalem, część tematów bardzo trafnie poruszona.
Avatar
STYX / 22 sierpnia 2011 o 12:52
Czy jest szansa na delegalizację watykańskiej mafii ??? Skoro PZPR i np. partie faszystowskie zostały zdelegalizowane to dlaczego inne cieszą sie poparciem plebsu?
Avatar
pokurcz / 22 sierpnia 2011 o 12:23
[quote name='katolik' timestamp='1314007698' post='516695']
...To że Natanek mówi prawdę o księżach którzy wciskają ciemnotę i ogłupiają naród oraz zagrabiają majątki przecież Bogu nie potrzebne majątki a Jezus chodził na piechotę a nie wypasionymi mercami. Kościół nawet nie uznawała wypowiedzi siostry Faustyny uważali ją za wariatkę a dopiero po śmierci została doceniona i zaczęto ją chlubić to samo się stanie Natankiem.
[/quote]
Nie pozwolą na to, Natanek skończy raczej jak Lepper.
Avatar
ryś / 22 sierpnia 2011 o 12:19
co tam Natanek, NSZZ Solidarność Organistów to dopiero paka.
Avatar
katolik / 22 sierpnia 2011 o 12:08
Uważam że inni wyznawcy wiary spostrzegają katolików jako sekta to prawda że jesteśmy sektą i uważamy innego brata wyznawcy za wroga.
Zważywszy na to że w imię Chrystusa katolicy zabijali pogan a później dzielili się i zagrabili ziemię miasta w imię krzyża. Każdy katolik niech bije się pierś i spojrzy czy wyciągnąłeś rękę do drugiego człowieka czy przestrzegałeś 10- przekazań Bożych.To że Natanek mówi prawdę o księżach którzy wciskają ciemnotę i ogłupiają naród oraz zagrabiają majątki przecież Bogu nie potrzebne majątki a Jezus chodził na piechotę a nie wypasionymi mercami. Kościół nawet nie uznawała wypowiedzi siostry Faustyny uważali ją za wariatkę a dopiero po śmierci została doceniona i zaczęto ją chlubić to samo się stanie Natankiem.
Uważam że inni wyznawcy wiary spostrzegają katolików jako sekta to prawda że jesteśmy sektą i uważamy innego brata wyznawcy za wroga.
Zważywszy na to że w imię Chrystusa katolicy zabijali pogan a później dzielili się i zagrabili ziemię miasta w imię krzyża. Każdy katolik niech bije się pierś i spojrzy czy wyciągnąłeś rękę do drugiego człowieka czy przestrzegałeś 10- przekazań Bożych.To że Natanek mówi prawdę o księżach którzy wciskają ciemnotę i ogłupiają naród oraz zagrabiają majątki przecież Bogu nie potrzebne majątki a Jezus chod... rozwiń
Avatar
darek / 22 sierpnia 2011 o 10:52
Czy to ten Natanek,który stwierdził ż zmarły arcybiskup Życiński wyje w piekle przykuty łańcuchem?
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2011 o 10:25
[quote name='Waldek' timestamp='1313998277' post='516656']
najlepiej samemu posłuchać i wyciągnąć wnioski a nie czytać redaktora, który nie wie o czym pisze. Czy Ci czcigodni kapłani zagadnienie o ks. Natanka słyszeli choć jedno jego kazanie? Czy tylko ęęę, ąąą...? Inna sprawa to rozsyłanie po domach tych płyt - czyżby ktoś na siłę coś chciał kogoś przekonać?
[/quote]
ludzie to jest sekta, sprzeciwia się Kościołowi, uważa, że jest pomazańcem.... Nie dajcie się otumanić
Avatar
mboro / 22 sierpnia 2011 o 22:35
Ksiądz Natanek(ur.11.12.1960) jak wielu zodiakalnych strzelców lubi być w centrum uwagi(często chwali się dużą popularnością w internecie) i zdarza mu się pier...nąć coś bez zastanowienia nad konsekwencjami(np tekst o abp Życińskim wyjącym w piekle). Sam jestem spod tego znaku więc go trochę rozumiem Żywioł ognia więc ognisty temperament, impulsywność i 100% zaangażowanie. Trochę jednak przesadzil z pewnością siebie i wiarą we własną nieomylność co również jest charakterystyczne dla tego znaku. Jak to również u strzelców bywa ma dobrą intuicję i słyszy, że dzwoni ale nie wie w którym kościele albo parafrazując: wie, że coś się dzieje ale nie wie co i gdzie dlatego wali na oślep. Mimo wszystko życzę mu wszystkiego najlepszego.
Ksiądz Natanek(ur.11.12.1960) jak wielu zodiakalnych strzelców lubi być w centrum uwagi(często chwali się dużą popularnością w internecie) i zdarza mu się pier...nąć coś bez zastanowienia nad konsekwencjami(np tekst o abp Życińskim wyjącym w piekle). Sam jestem spod tego znaku więc go trochę rozumiem Żywioł ognia więc ognisty temperament, impulsywność i 100% zaangażowanie. Trochę jednak przesadzil z pewnością siebie i wiarą we własną nieomylność co również jest charakterystyczne dla tego znaku. Jak to również u strzelców bywa ma dobrą intui... rozwiń
Avatar
HistoryJa / 22 sierpnia 2011 o 21:16
[quote name='STYX' timestamp='1314010330' post='516713']
Czy jest szansa na delegalizację watykańskiej mafii ??? Skoro PZPR i np. partie faszystowskie zostały zdelegalizowane to dlaczego inne cieszą sie poparciem plebsu?
[/quote]

Jakżeś taki gieroj to zacznij własnie od PZPR, która się sama rozwiązała bo delegalizacji doczekać sie nie mogła.
Bawią mnie tacy "bohaterowie" jak Ty, którzy od ponad 2 tysięcy lat próbują bezskutecznie zdelegalizować KK.
Byli już nawet tacy, którzy członków rzeczonego koscioła lwom na pozarcie rzucać kazali - KK nadal trwa, a po tamtych nawet smród nie pozostał.

Idź się wywietrz bo capi tchórzem na 100 kilometrów - dezychristianie.
[quote name='STYX' timestamp='1314010330' post='516713']
Czy jest szansa na delegalizację watykańskiej mafii ??? Skoro PZPR i np. partie faszystowskie zostały zdelegalizowane to dlaczego inne cieszą sie poparciem plebsu?
[/quote]

Jakżeś taki gieroj to zacznij własnie od PZPR, która się sama rozwiązała bo delegalizacji doczekać sie nie mogła.
Bawią mnie tacy "bohaterowie" jak Ty, którzy od ponad 2 tysięcy lat próbują bezskutecznie zdelegalizować KK.
Byli już nawet tacy, k... rozwiń
Avatar
matka Boża / 22 sierpnia 2011 o 13:37
[color="#4B0082"]ŚW.(irnięte) WARTOŚCI BEZ WARTOŚCI czyli [color="#FF0000"]90-tka Axcelecji PYLAKA[/color]:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Nie sposób, aby KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przemilczał 90-te Urodziny Abpa Boleslawa Pylaka – z tej Św. Okazji[color="#FF0000"] Najserdeczniejsze Życzenia od Związku z Akademią[/color]:

[color="#FF0000"]Niech Duch Św.[/color](irnięty) [color="#FF0000"]pod Postacią KUL[/color]o[color="#FF0000"]PAT[/color]wy oświeca Swoim Światłem na Wszystkie Wieki Wieków... - jako prezent Związek z Akademią[color="#FF0000"] wręcza Jubilatowi Bukiet kąKULi [/color]– jest to Biblijny chwast[color="#FF0000"] KĄKOL podlewany Wodą[/color] Świeconą i hodowany na KUL-u (Filozofia Przyrody).
Axcelencja Jubilat może z odpowiednią gestyKULacją[color="#FF0000"] machać kąKULami i Różą Duchowną[/color].

Same [color="#FF0000"]apele [/color]księŻULKÓW[color="#FF0000"] aby nie czytać i nie słuchać Ks. Natanka[/color] wskazują, że należy [color="#FF0000"]czytać tylko Biblię [/color]zawierającą Przepisy [color="#FF0000"]jak[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ LUDZI[/color]!


[color="#FF0000"]OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI[/color], zapewniający, że[color="#FF0000"] chcą nas[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]. I tu się nie pomylili, bo księ[color="#FF0000"]ŻULE z Axcelencją Jubilatem[/color] na wieść o Związku klną na czym świat stoi –[color="#FF0000"] Kurrrr[/color]...[color="#FF0000"]ia Jego Mać[/color] - , a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC [color="#FF0000"]kroczy Drogą[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color] pokazując nawet Ludowi Bożemu [color="#FF0000"]jak łatwo można się[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]:

1) OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP,[color="#FF0000"] BP. BOLESŁAW PYLAK [/color]I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA...

Po Uroczystej Imprezie [color="#FF0000"]Axcelencja Bolesław Pylak zaniesie gorące dzięki[/color] Ojcu Niebieskiemu [color="#FF0000"]jak nauczył Jezus Chrystus [/color]– (z)[color="#FF0000"]BAWICIEL ŚWIATA[/color]:

W drodze do Matki (z)BAWICIELA obowiązkowo muszą Modlić się tak, jak nauczył Jezus Chrystus (z)BAWICIEL ŚWIATA:

„[color="#FF0000"]OJCZE NASZ[/color], któryś jest w Niebie,
Święć się Imię Twoje.
bądź wola Twoja jako w Niebie tak i na ziemi. 
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj 
I odpuść nam nasze winy Jako i my odpuszczamy naszym winowajcom 
I nie wódź nas na pokuszenie 
[color="#FF0000"]ALE NAS[/color] (z)[color="#FF0000"]BAW[/color] …"

Obracając się w Świecie[color="#FF0000"] KANIBALIZMU[/color] („wziął chleb... i rzekł <[color="#FF0000"]<Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i [color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja[/color]>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka [color="#FF0000"]Ostatnia KUL-acja[/color] - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI[/color] panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”
[/color]
Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI –[color="#FF0000"] Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM. [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
[/color]
[color="#4B0082"]ŚW.(irnięte) WARTOŚCI BEZ WARTOŚCI czyli [color="#FF0000"]90-tka Axcelecji PYLAKA[/color]:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Nie sposób, aby KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC p... rozwiń
Avatar
aa / 22 sierpnia 2011 o 13:26
na Burszytnowej też bylo, obejrzalem, część tematów bardzo trafnie poruszona.
Avatar
STYX / 22 sierpnia 2011 o 12:52
Czy jest szansa na delegalizację watykańskiej mafii ??? Skoro PZPR i np. partie faszystowskie zostały zdelegalizowane to dlaczego inne cieszą sie poparciem plebsu?
Avatar
pokurcz / 22 sierpnia 2011 o 12:23
[quote name='katolik' timestamp='1314007698' post='516695']
...To że Natanek mówi prawdę o księżach którzy wciskają ciemnotę i ogłupiają naród oraz zagrabiają majątki przecież Bogu nie potrzebne majątki a Jezus chodził na piechotę a nie wypasionymi mercami. Kościół nawet nie uznawała wypowiedzi siostry Faustyny uważali ją za wariatkę a dopiero po śmierci została doceniona i zaczęto ją chlubić to samo się stanie Natankiem.
[/quote]
Nie pozwolą na to, Natanek skończy raczej jak Lepper.
Avatar
ryś / 22 sierpnia 2011 o 12:19
co tam Natanek, NSZZ Solidarność Organistów to dopiero paka.
Avatar
katolik / 22 sierpnia 2011 o 12:08
Uważam że inni wyznawcy wiary spostrzegają katolików jako sekta to prawda że jesteśmy sektą i uważamy innego brata wyznawcy za wroga.
Zważywszy na to że w imię Chrystusa katolicy zabijali pogan a później dzielili się i zagrabili ziemię miasta w imię krzyża. Każdy katolik niech bije się pierś i spojrzy czy wyciągnąłeś rękę do drugiego człowieka czy przestrzegałeś 10- przekazań Bożych.To że Natanek mówi prawdę o księżach którzy wciskają ciemnotę i ogłupiają naród oraz zagrabiają majątki przecież Bogu nie potrzebne majątki a Jezus chodził na piechotę a nie wypasionymi mercami. Kościół nawet nie uznawała wypowiedzi siostry Faustyny uważali ją za wariatkę a dopiero po śmierci została doceniona i zaczęto ją chlubić to samo się stanie Natankiem.
Uważam że inni wyznawcy wiary spostrzegają katolików jako sekta to prawda że jesteśmy sektą i uważamy innego brata wyznawcy za wroga.
Zważywszy na to że w imię Chrystusa katolicy zabijali pogan a później dzielili się i zagrabili ziemię miasta w imię krzyża. Każdy katolik niech bije się pierś i spojrzy czy wyciągnąłeś rękę do drugiego człowieka czy przestrzegałeś 10- przekazań Bożych.To że Natanek mówi prawdę o księżach którzy wciskają ciemnotę i ogłupiają naród oraz zagrabiają majątki przecież Bogu nie potrzebne majątki a Jezus chod... rozwiń
Avatar
darek / 22 sierpnia 2011 o 10:52
Czy to ten Natanek,który stwierdził ż zmarły arcybiskup Życiński wyje w piekle przykuty łańcuchem?
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2011 o 10:25
[quote name='Waldek' timestamp='1313998277' post='516656']
najlepiej samemu posłuchać i wyciągnąć wnioski a nie czytać redaktora, który nie wie o czym pisze. Czy Ci czcigodni kapłani zagadnienie o ks. Natanka słyszeli choć jedno jego kazanie? Czy tylko ęęę, ąąą...? Inna sprawa to rozsyłanie po domach tych płyt - czyżby ktoś na siłę coś chciał kogoś przekonać?
[/quote]
ludzie to jest sekta, sprzeciwia się Kościołowi, uważa, że jest pomazańcem.... Nie dajcie się otumanić
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzisiaj otwiera się Rollmania. Pierwszy dzień jazdy za darmo

Dzisiaj otwiera się Rollmania. Pierwszy dzień jazdy za darmo 0 0

Hala do jazdy na wrotkach i rolkach będzie działać od dzisiaj w miejscu lodowiska Icemania przy Al. Zygmuntowskich. We wszystkie dni tygodnia ma być czynna od godz. 11 do 21.

Ruszają mistrzostwa Polski w kolarstwie. O medale Mostostalu Puławy będzie trudno

Ruszają mistrzostwa Polski w kolarstwie. O medale Mostostalu Puławy będzie trudno 0 0

W piątek rozpoczynają się mistrzostwa Polski w kolarstwie. Bazą zawodów będzie Grunwald i Ostróda

Burze: W woj. lubelskim bez większych szkód

Burze: W woj. lubelskim bez większych szkód 0 1

Czwartkowe burze nie spowodowały większych szkód w woj. lubelskim

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [22-24.06]
22 czerwca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [22-24.06] 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek do lubelskich kin trafią zbierający znakomite recenzje horror Hereditary oraz kontynuacja kultowej już serii kryminalnej - Ocean's 8, tym razem w wersji kobiecej. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pomnik Marii i Lecha Kaczyńskich zamiast placu zabaw? Pierwsze przymiarki
galeria

Pomnik Marii i Lecha Kaczyńskich zamiast placu zabaw? Pierwsze przymiarki 0 15

Jeszcze w czerwcu możemy poznać reguły konkursu na projekt pomnika Marii i Lecha Kaczyńskich, który miałby stanąć w centrum miasta. Prezydent Lublina i jego podwładni nie będą mieli wpływu na konkurs. Teoretycznie może go wygrać projekt stworzony przez miejską radną PiS

340 tys. uczniów z Lubelskiego zaczyna wakacje. Jak wypadł pierwszy szkolny rok po reformie?

340 tys. uczniów z Lubelskiego zaczyna wakacje. Jak wypadł pierwszy szkolny rok po reformie? 0 4

Ponad 340 tys. uczniów z całej Lubelszczyzny odbiera dziś świadectwa i zaczyna wakacje. Władza chwali reformę, ale nauczyciele i rodzice z niepokojem patrzą w przyszłość

MUNDIAL 2018 Argentyna – Chorwacja 0:3. Totalna demolka

MUNDIAL 2018 Argentyna – Chorwacja 0:3. Totalna demolka 2 1

MUNDIAL 2018 Po niezwykle emocjonującym meczu w Niżnym Nowogrodzie Chorwacja zdeklasowała Argentynę wygrywając 3:0 i zapewniła sobie wyjście z grupy. Z kolei Leo Messi i spółka są o krok od pożegnania się z turniejem w Rosji

"Wrota do piekieł" i inne filmy w kinie Perła w Lublinie [program na weekend]
22 czerwca 2018, 21:00

"Wrota do piekieł" i inne filmy w kinie Perła w Lublinie [program na weekend] 2 1

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejny weekend z plenerowym Kinem Perła. W najbliższym czasie zobaczymy m.in. horror Wrota do piekieł i dramat Belgica.

Złota Setka 2017. Nagrodziliśmy najlepsze firmy z Lubelszczyzny [zdjęcia]
Uroczysta gala
galeria

Złota Setka 2017. Nagrodziliśmy najlepsze firmy z Lubelszczyzny [zdjęcia] 8 7

To już 22. edycja Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny „Złota Setka 2017”. W czwartek wieczorem podczas uroczystej gali w Dworze Anna w Jakubowicach Konińskich nagrodziliśmy zwycięskie firmy. Był czas na gratulacje i okolicznościowe toasty.

Komitet Krzysztofa Żuka. Kto pójdzie do wyborów z prezydentem?

Komitet Krzysztofa Żuka. Kto pójdzie do wyborów z prezydentem? 3 36

Rozmowy w sprawie zawiązania komitetu, którego twarzą byłby urzędujący prezydent Lublina, trwały od kilku miesięcy. W czwartek w obecności dziennikarzy przedstawiciele poszczególnych ugrupowań podpisali porozumienie programowe

Sprawa prof. Starosławskiej wraca do prokuratury. Tak zdecydował sąd

Sprawa prof. Starosławskiej wraca do prokuratury. Tak zdecydował sąd 10 6

W czwartek sąd rejonowy uchylił postanowienie prokuratury o umorzeniu śledztwa dotyczącego prof. Elżbiety Starosławskiej, byłej dyrektor Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Rozstrzygnięcie jest prawomocne.

Puławy: Szukają miejsca pod nowe targowisko

Puławy: Szukają miejsca pod nowe targowisko 9 11

Puławscy urzędnicy prowadzą rozmowy z właścicielami działek, na których jeszcze w tym roku może powstać nowe miejskie targowisko. Opcje są dwie: tymczasowy, tańszy obiekt na cudzej ziemi lub pozyskanie gruntu i budowa tego docelowego z pełnym wyposażeniem.

Koncert Filipa Lato na Bronowicach
22 czerwca 2018, 18:00

Koncert Filipa Lato na Bronowicach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda Voice of Poland, Filip Lato, wystąpi 22 czerwca o godz. 18 w Dzielnicowym Domu Kultury Bronowice (ul. Olchowa 8).

Motocyklista uderzył w tył Forda. Jest w szpitalu

Motocyklista uderzył w tył Forda. Jest w szpitalu 5 4

52-letni motocyklista trafił do szpitala po wypadku w Maryninie (pow. chełmski).

Burze nadciągają nad Lubelskie. Ministerstwo ostrzega

Burze nadciągają nad Lubelskie. Ministerstwo ostrzega 27 1

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ostrzega przed frontem burzowym, który ma dojść m.in. nad woj. lubelskie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!