Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 maja 2015 r.
11:33

Kibic przegrywa już przy kasie. Długa kolejka po bilety na Motor Lublin

0 28 A A
To nie jest taka pierwsza sytuacja, najgorzej było na meczu Motoru Lublin z Izolatorem Boguchwała
To nie jest taka pierwsza sytuacja, najgorzej było na meczu Motoru Lublin z Izolatorem Boguchwała

Kiedy już udaje się ściągnąć kibiców na nowy stadion za 160 milionów, to problemem okazuje się sprawne wpuszczenie ich na trybuny. Ci, którzy na mecz przychodzą na długo przed pierwszym gwizdkiem, załapują się na drugą połowę spotkania. Albo i wcale.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– To, co się dzieje pod kasami woła o pomstę do nieba – skarży się nam pan Marcin, który na Arenie Lublin chciał obejrzeć mecz Motoru Lublin z Orlętami Radzyń. Mecz miał się rozpocząć o godz. 19.

– Pod kasami pojawiłem się 45 minut przed spotkaniem, a bilety udało mi się dostać o godzinie 19.50 – dodaje nasz Czytelnik, który całą sytuacją jest rozgoryczony i to bardzo. Bo jak wiele innych osób, w tym rodzice z dziećmi, musiał czekać godzinę w kolejce, bo zapłacił za bilet na cały mecz, a widział tylko drugą połowę spotkania. – Po to zbudowaliśmy ładną arenę, aby być na wydarzeniach na niej, a nie przed nią – argumentuje.

To nie pierwszy raz

To nie jest taka pierwsza sytuacja, najgorzej było na spotkaniu Motoru Lublin z Izolatorem Boguchwała. – Sporo ludzi wręcz odeszło – przyznaje Tomasz Grodzki, prezes zarządzającej stadionem miejskiej spółki MOSiR. – Bolejemy nad sytuacją, że znów był taki natłok – dodaje. Ale podkreśla, że nie ma na to żadnego wpływu. – Organizatorem meczu jest Motor Lublin, my im tylko użyczamy kas, a pracownicy Motoru sprzedają w nich bilety na swój rachunek.

– My ze swojej strony robimy wszystko, co możemy – przekonuje z kolei Waldemar Leszcz, prezes Motoru Lublin. Wyjaśnia, że z powodu restrykcyjnych przepisów wszyscy kibice muszą zostać spisani z imienia i nazwiska, a także numeru PESEL. Dlaczego? Bo trzeba sprawdzić, czy na trybuny nie próbuje się dostać ktoś, kto ma orzeczony zakaz stadionowy.

– To trwa 1,5 minuty na jedną osobę. Otworzyliśmy nawet dwa dodatkowe miejsca, w których można kupować bilety na stadionie, żeby wszystko przyśpieszyć. W sumie jest sześć takich miejsc. To jednak nadal za mało, bo jeżeli ludzie przyjdą tuż przed pierwszym gwizdkiem, to nic nie poradzimy.

Brak pieniędzy

– Mógłbym oddelegować do kas także swoich pracowników, ale ktoś by musiał im zapłacić, a Motor do finansowych krezusów raczej nie należy – dodaje Grodzki. – Jedyne, co mogliśmy zrobić, to wyjść do Motoru z propozycją, która zresztą została przyjęta, żeby uruchomił internetową sprzedaż biletów.

– Przed każdym meczem zachęcamy wszystkich kibiców do zakupu wejściówek w przedsprzedaży – mówi Leszcz. I dodaje, że w mieście jest sporo punktów, w których można dostać bilety kilka dni wcześniej. – Można je kupić za pośrednictwem internetu, w kasach Areny Lublin i hali Globus czy siedzibie klubu – wylicza.

Najprawdopodobniej dziś ruszy przedsprzedaż biletów przed spotkaniem Motoru z Sokołem Sieniawa, które jest zaplanowane na 14 maja.

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jan z Janowa / 31 maja 2016 o 14:15
motorlublin.com.pl ??????? kpina? to strona z zadaniami z gimnazjum to klub na miare miasta wojewódzkiego
Avatar
Jan z Janowa / 31 maja 2016 o 14:06
Przez internet nie można kupić, strona płatności nie działa.
Avatar
Gość / 7 maja 2015 o 14:56
Nie jestem z Lublina. Byłem na kilku meczach Motoru i nie miałem żadnych problemów. Pozdrawiam.
Avatar
Gość / 6 maja 2015 o 14:30
Panie Marcinie, a może nie potrafił Pan znaleźć kas... 30 minut przed rozpoczęciem meczu można spokojnie kupić bilet i obejrzeć cały mecz. Poza tym bilety pojawiają się w przedsprzedaży 3-4 dni wcześniej w kilku punktach, również internecie. A sam artykuł rodem z wyborczej - aby opluć
Avatar
Lubelak / 5 maja 2015 o 22:55

Z biletem tez się 2 godziny czeka tak było na młodzieżowej reprezentacji w lbn ludzie weszli na 2 połowę

Z twojej wypowiedzi wynika że byłeś na meczu reprezentacji i nie chodzisz wogóle na mecze więcej. Po co komentujesz? Napiszę to dużymi literami żebyście trolle zapamiętali: Z BILETEM KUPIONYM WCZEŚNIEJ WCHODZI SIĘ OD RAZU!!! I zapamiętajcie to sobie, albo kupcie bilet wcześniej i zobaczcie sami przychodząc te 30-40min przed godziną meczu. Co to za artykuł wogóle.

Z twojej wypowiedzi wynika że byłeś na meczu reprezentacji i nie chodzisz wogóle na mecze więcej. Po co komentujesz? Napiszę to dużymi literami żebyście trolle zapamiętali: Z BILETEM KUPIONYM WCZEŚNIEJ WCHODZI SIĘ OD RAZU!!! I zapamiętajcie to sobie, albo kupcie bilet wcześniej i zobaczcie sami przychodząc te 30-40min przed godziną meczu. Co to za artykuł wogóle.

rozwiń
Avatar
Gość / 5 maja 2015 o 21:24
Dziwie sie ludziom,stać tyle czasu na mecz z...Izolatorem Boguchwala,Sokolem Sieniawa...co to wogole za drużyny???wstyd dla miasta doprowadzić sport do takiej ruiny....
Avatar
lbn / 5 maja 2015 o 20:30
Z biletem tez się 2 godziny czeka tak było na młodzieżowej reprezentacji w lbn ludzie weszli na 2 połowę
Avatar
Gość / 5 maja 2015 o 20:25
3 tys ludzi nie może wejść na mecz sprawnie i na czas i oczywiście winnych brak....
Avatar
Gość / 5 maja 2015 o 20:06
Ja kupuję bilety na motor przez Internet motorlublin.com.pl Cała operacja zajmuje mi 2 min.
Avatar
Gość / 5 maja 2015 o 19:43
za Orlętach było 2600 wchodziłem 25 min przed meczem mając wcześnie kupiony bilet na luzie od ręki. Faktem jest że idąc bez biletu jest ciężko. To jest norma. Ludzie w Lublinie muszą się nauczyć że przy takim obiekcie bilety kupuje się przed MECZEM. Gdyby 40 tys przyszło na narodowy 1 h przed meczem to się nie wejdzie. Czasy takiego biletowania odeszły w dal. Trzeba kupować tak jak to się robi przez kup bilet. Kolejny test to Lublinianka=Motor i Motor-Karpaty
Avatar
Jan z Janowa / 31 maja 2016 o 14:15
motorlublin.com.pl ??????? kpina? to strona z zadaniami z gimnazjum to klub na miare miasta wojewódzkiego
Avatar
Jan z Janowa / 31 maja 2016 o 14:06
Przez internet nie można kupić, strona płatności nie działa.
Avatar
Gość / 7 maja 2015 o 14:56
Nie jestem z Lublina. Byłem na kilku meczach Motoru i nie miałem żadnych problemów. Pozdrawiam.
Avatar
Gość / 6 maja 2015 o 14:30
Panie Marcinie, a może nie potrafił Pan znaleźć kas... 30 minut przed rozpoczęciem meczu można spokojnie kupić bilet i obejrzeć cały mecz. Poza tym bilety pojawiają się w przedsprzedaży 3-4 dni wcześniej w kilku punktach, również internecie. A sam artykuł rodem z wyborczej - aby opluć
Avatar
Lubelak / 5 maja 2015 o 22:55

Z biletem tez się 2 godziny czeka tak było na młodzieżowej reprezentacji w lbn ludzie weszli na 2 połowę

Z twojej wypowiedzi wynika że byłeś na meczu reprezentacji i nie chodzisz wogóle na mecze więcej. Po co komentujesz? Napiszę to dużymi literami żebyście trolle zapamiętali: Z BILETEM KUPIONYM WCZEŚNIEJ WCHODZI SIĘ OD RAZU!!! I zapamiętajcie to sobie, albo kupcie bilet wcześniej i zobaczcie sami przychodząc te 30-40min przed godziną meczu. Co to za artykuł wogóle.

Z twojej wypowiedzi wynika że byłeś na meczu reprezentacji i nie chodzisz wogóle na mecze więcej. Po co komentujesz? Napiszę to dużymi literami żebyście trolle zapamiętali: Z BILETEM KUPIONYM WCZEŚNIEJ WCHODZI SIĘ OD RAZU!!! I zapamiętajcie to sobie, albo kupcie bilet wcześniej i zobaczcie sami przychodząc te 30-40min przed godziną meczu. Co to za artykuł wogóle.

rozwiń
Avatar
Gość / 5 maja 2015 o 21:24
Dziwie sie ludziom,stać tyle czasu na mecz z...Izolatorem Boguchwala,Sokolem Sieniawa...co to wogole za drużyny???wstyd dla miasta doprowadzić sport do takiej ruiny....
Avatar
lbn / 5 maja 2015 o 20:30
Z biletem tez się 2 godziny czeka tak było na młodzieżowej reprezentacji w lbn ludzie weszli na 2 połowę
Avatar
Gość / 5 maja 2015 o 20:25
3 tys ludzi nie może wejść na mecz sprawnie i na czas i oczywiście winnych brak....
Avatar
Gość / 5 maja 2015 o 20:06
Ja kupuję bilety na motor przez Internet motorlublin.com.pl Cała operacja zajmuje mi 2 min.
Avatar
Gość / 5 maja 2015 o 19:43
za Orlętach było 2600 wchodziłem 25 min przed meczem mając wcześnie kupiony bilet na luzie od ręki. Faktem jest że idąc bez biletu jest ciężko. To jest norma. Ludzie w Lublinie muszą się nauczyć że przy takim obiekcie bilety kupuje się przed MECZEM. Gdyby 40 tys przyszło na narodowy 1 h przed meczem to się nie wejdzie. Czasy takiego biletowania odeszły w dal. Trzeba kupować tak jak to się robi przez kup bilet. Kolejny test to Lublinianka=Motor i Motor-Karpaty
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolejni terytorialsi składali przysięgę. Będą służyć w Lublinie i w Chełmie [zdjęcia]
galeria

Kolejni terytorialsi składali przysięgę. Będą służyć w Lublinie i w Chełmie [zdjęcia] 0 0

W niedzielę na placu Zamkowym zgromadziło się ponad 600 żołnierzy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej, a 72 z nich złożyło przysięgę. Nowo zaprzysiężeni żołnierze już niebawem rozpoczną służbę w batalionach w Lublinie i Chełmie.

Fireshow na dziedzińcu KUL [zdjęcia]
galeria

Fireshow na dziedzińcu KUL [zdjęcia] 0 0

Koncerty przed CSK to nie wszystkie atrakcje tegorocznych KULturaliów. W sobotę na dziedzińcu Gmachu Głównego KUL (al. Racławickie 14) odbył się widowiskowy pokaz fireshow.

Górnik – Raków 2:1. Losy utrzymania rozstrzygną się w Katowicach

Górnik – Raków 2:1. Losy utrzymania rozstrzygną się w Katowicach 2 0

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna pokonał na swoim stadionie Raków Częstochowa 2:1, ale wciąż nie może być pewny utrzymania na zapleczu Lotto Ekstraklasy. Losy zielono-czarnych rozstrzygną się w ostatniej kolejce. Kibice poza meczem łęcznian będą także nasłuchiwać wieści z Częstochowy i Głogowa

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności"

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności" 2 0

Pierwszą na Lubelszczyźnie darmową wypożyczalnię trójkołowych rowerów uruchomiły Warsztaty Terapii Zajęciowej przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Chełmie. Pięć takich pojazdów przekazała im Fundacja Eco Textil

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 6 9

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 22 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 12 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 5 2

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 34 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 6 6

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 18 7

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 31 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!