wtorek, 30 maja 2017 r.

Lublin

Kibice Małysza oburzeni

Dodano: 12 grudnia 2002, 20:14
Autor: (er)

Suchej nitki nie zostawili kibice naszego skoczka na Marianie Fuszarze, prawniku z Lublina, który oskarżył Adama Małysza o bezpodstawne używanie barw narodowych na kasku i kurtce.

– Chodzi mi o to, żeby skończyć z wykorzystywaniem barw narodowych do celów handlowych – wyjaśniał Dziennikowi M. Fuszara powód skierowania do sądu prywatnego aktu oskarżenia.
Napisaliśmy o tym w czwartek. Tego samego dnia zwolennicy skoczka odezwali się w Internecie. „Jestem dumny, że zawodnik, który startuje podczas zawodów, ma na swoim ubraniu emblematy godła i flagi narodowej, a jeszcze większego splendoru przynosi to naszemu krajowi, jeżeli jest nim taki mistrz jak pan Adam Małysz” – to jeden z licznych głosów poparcia na internetowym forum.
Prawnika z Lublina wsparli nieliczni. Ktoś podpisujący się jako Koło Młodych Polaków napisał: „Nie wolno wykorzystywać prywatnie, dla celów zarobkowych, narodowych symboli. (...) ”.
Lubelski sąd przesłał pismo Fuszary do Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, która ma się zająć zbadaniem, czy rzeczywiście skoczek popełnił wykroczenie. – Żadne dokumenty w tej sprawie do nas jeszcze nie wpłynęły i za wcześnie jest na mówienie o podejmowaniu jakichś działań – mówi Kamil Kowalik, rzecznik KMP w Lublinie.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!