Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 listopada 2013 r.
12:39
Edytuj ten wpis

Kibice Motoru zaczaili się w lesie i zatrzymali autobus. Doszło do bijatyki

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 41 A A
Mundurowi przez cały czas monitorowali przejazd kibiców (Archiwum)
Mundurowi przez cały czas monitorowali przejazd kibiców (Archiwum)

Czterech kibiców Stali Stalowa Wola z zarzutami, 19 osób ukaranych mandatami. To bilans niedzielnej bójki pomiędzy kibicami Stali i Motoru Lublin. Doszło do niej na drodze między Nowosielcem a Jeżowem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W niedzielę kibice Stali Stalowa Wola jechali na mecz do Rzeszowa. Na drodze pomiędzy Nowosielcem a Jeżowem zaskoczyło ich kilkudziesięciu kibiców Motoru Lublin. Napastnicy czekali w lesie, wybiegli na drogę i zatrzymali autobus. Doszło do bijatyki.

Przejazd autokaru zabezpieczali policjanci. Po kilku minutach, używając miotacza gazowego, przywrócili porządek. Kibice rozdzielili się. Autokar z kibicami Stali zawrócono do Niska. Mundurowi przez cały czas monitorowali przejazd kibiców.

Na podstawie zdjęć i nagrań zatrzymali czterech uczestników zajścia. Usłyszeli oni zarzut udziału w bójce. Bezpośrednio po incydencie, 19 osób dostało mandaty za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym. Policjanci ustalają pozostałych uczestników bijatyki.

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 14:14
""Kibice" to jest ku... jakies bydlo nie kibice
Avatar
BUSOMAT.PL / 6 listopada 2013 o 20:49

Co za dno. Szkoda słów.

Avatar
Maciek / 6 listopada 2013 o 11:24

Bijcie się ile chcecie i jak chcecie a nawet się zabijajcie. Ciekawe czy Wasze Mamy są zadowolone z tego ze tak postepujecie.... A poza tym skoro to takie Wasze hobby to starajcie się o to żeby inni ludzie przechodzacy z boku nie cierpieli. A nie walicie jak ślepcy na kogo popadnie. I nie ważne czy dziecko czy kobieta w ciąży czy zwykły facet nie interesujący się wogóle piłka nożna albo kibicowaniem. Troszkę wyobraźni Panowie!!

O czym ty mówisz człowieku. Przecież masz tu podane w artykule że ustawili się na nich w lesie, a nie w centrum miasta. Podaj mi jeden przykład (konkretny fakt) gdzie kibice pobili matke z dzieckiem albo jakiegos przypadkowego gościa. Bo pier***ić byle peirdolić to każdy potrafi.

O czym ty mówisz człowieku. Przecież masz tu podane w artykule że ustawili się na nich w lesie, a nie w centrum miasta. Podaj mi jeden przykład (konkretny fakt) gdzie kibice pobili matke z dzieckiem albo jakiegos przypadkowego gościa. Bo pier***ić byle peirdolić to każdy potrafi.

rozwiń
Avatar
ja:) / 6 listopada 2013 o 09:24
Bijcie się ile chcecie i jak chcecie a nawet się zabijajcie. Ciekawe czy Wasze Mamy są zadowolone z tego ze tak postepujecie.... A poza tym skoro to takie Wasze hobby to starajcie się o to żeby inni ludzie przechodzacy z boku nie cierpieli. A nie walicie jak ślepcy na kogo popadnie. I nie ważne czy dziecko czy kobieta w ciąży czy zwykły facet nie interesujący się wogóle piłka nożna albo kibicowaniem. Troszkę wyobraźni Panowie!!
Avatar
bolo / 6 listopada 2013 o 08:22

lepiej niech się ustawiają w lasach i między sobą się tłuką niż blokują drogi i może jeszcze niszczą autokar (bo nieraz i tak bywa) który jest bez winy. A jeszcze gorzej ma Kibic który jedzie kibicować (czyt. kibicować = dopingować) a dostanie za to że ma szalik przeciwnej drużyny, mimo iż nie jest za agresją na stadionach

Avatar
mieszkaniec / 6 listopada 2013 o 07:52
Prawdziwy chłop ma się potrafić napierdalac. Wy tam jebane społeczniaki mordy krótko bo prostytutki głosu nie mają
Avatar
obywatel / 6 listopada 2013 o 07:48

Powinno się obrzucić granatami tych idiotów, byłby spokój. Komu są potrzebne takie śmierdzące chwasty.

A na co komu taki zjeb jak ty potrzebny
Avatar
Gość / 6 listopada 2013 o 00:32

zajrzyj do słownika lepiej

nagłówek powinien brzmieć LEŚNIE BANDYCI NAPADLI NA AUTOBUS! Przypominam redaktorom, że  kibice kibicują sportowcom, proszę nie przypisywać negatywnego znaczenia słowu "kibic".

Avatar
motor / 5 listopada 2013 o 23:53

jesteśmy w tej chwili największą siłą po tej ,prawej stronie Wisły. Boją nas się wszyscy, szczególnie stalowiaki i śledziki, rzeszowiaki też w...rdol  jeszcze w tym roku zbiorą.  To jest pozytywne. Można powiedzieć że w tej chwili boją się nas wszyscy, nie cykamy nic. Nie ma tego że jadą z eskortą czy ze sprzętem uderzeniowym. Przed naszymi porutę mają wszyscy. Uderzamy nagle niczym grom z jasnego nieba. Robimy totalną rzeź jak stalowiaki zobaczyli że to motor to w biegu wyskakiwali i po lasach się kryli, trzech czy czterech do dzisiaj się nie odnalazło.

a jak przyjechała pogoń pod stadion w 30 to co bylo? bystrzyca w spław...?

a jak przyjechała pogoń pod stadion w 30 to co bylo? bystrzyca w spław...?

rozwiń
Avatar
XXX / 5 listopada 2013 o 23:50

jesteśmy w tej chwili największą siłą po tej ,prawej stronie Wisły. Boją nas się wszyscy, szczególnie stalowiaki i śledziki, rzeszowiaki też w...rdol  jeszcze w tym roku zbiorą.  To jest pozytywne. Można powiedzieć że w tej chwili boją się nas wszyscy, nie cykamy nic. Nie ma tego że jadą z eskortą czy ze sprzętem uderzeniowym. Przed naszymi porutę mają wszyscy. Uderzamy nagle niczym grom z jasnego nieba. Robimy totalną rzeź jak stalowiaki zobaczyli że to motor to w biegu wyskakiwali i po lasach się kryli, trzech czy czterech do dzisiaj się nie odnalazło.HEH, A KTO SPIERDA....LAL PRZED WIDZEWEM  DO BYSTRZYCY?

WAS SIE NIKT NIE BOI, NA WLASNYM STADIONIE UCIEKALISCIE CHYBA JAK JASNY GROM, BIC TO MOZECIE PRZECHODNIOW, BO WAM SIE WYGLAD NIE PODOBA, TYLKO DZIECI W WOZKU NIE BIJCIE PRZYPADKIEM HEHEHE!

rozwiń
Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 14:14
""Kibice" to jest ku... jakies bydlo nie kibice
Avatar
BUSOMAT.PL / 6 listopada 2013 o 20:49

Co za dno. Szkoda słów.

Avatar
Maciek / 6 listopada 2013 o 11:24

Bijcie się ile chcecie i jak chcecie a nawet się zabijajcie. Ciekawe czy Wasze Mamy są zadowolone z tego ze tak postepujecie.... A poza tym skoro to takie Wasze hobby to starajcie się o to żeby inni ludzie przechodzacy z boku nie cierpieli. A nie walicie jak ślepcy na kogo popadnie. I nie ważne czy dziecko czy kobieta w ciąży czy zwykły facet nie interesujący się wogóle piłka nożna albo kibicowaniem. Troszkę wyobraźni Panowie!!

O czym ty mówisz człowieku. Przecież masz tu podane w artykule że ustawili się na nich w lesie, a nie w centrum miasta. Podaj mi jeden przykład (konkretny fakt) gdzie kibice pobili matke z dzieckiem albo jakiegos przypadkowego gościa. Bo pier***ić byle peirdolić to każdy potrafi.

O czym ty mówisz człowieku. Przecież masz tu podane w artykule że ustawili się na nich w lesie, a nie w centrum miasta. Podaj mi jeden przykład (konkretny fakt) gdzie kibice pobili matke z dzieckiem albo jakiegos przypadkowego gościa. Bo pier***ić byle peirdolić to każdy potrafi.

rozwiń
Avatar
ja:) / 6 listopada 2013 o 09:24
Bijcie się ile chcecie i jak chcecie a nawet się zabijajcie. Ciekawe czy Wasze Mamy są zadowolone z tego ze tak postepujecie.... A poza tym skoro to takie Wasze hobby to starajcie się o to żeby inni ludzie przechodzacy z boku nie cierpieli. A nie walicie jak ślepcy na kogo popadnie. I nie ważne czy dziecko czy kobieta w ciąży czy zwykły facet nie interesujący się wogóle piłka nożna albo kibicowaniem. Troszkę wyobraźni Panowie!!
Avatar
bolo / 6 listopada 2013 o 08:22

lepiej niech się ustawiają w lasach i między sobą się tłuką niż blokują drogi i może jeszcze niszczą autokar (bo nieraz i tak bywa) który jest bez winy. A jeszcze gorzej ma Kibic który jedzie kibicować (czyt. kibicować = dopingować) a dostanie za to że ma szalik przeciwnej drużyny, mimo iż nie jest za agresją na stadionach

Avatar
mieszkaniec / 6 listopada 2013 o 07:52
Prawdziwy chłop ma się potrafić napierdalac. Wy tam jebane społeczniaki mordy krótko bo prostytutki głosu nie mają
Avatar
obywatel / 6 listopada 2013 o 07:48

Powinno się obrzucić granatami tych idiotów, byłby spokój. Komu są potrzebne takie śmierdzące chwasty.

A na co komu taki zjeb jak ty potrzebny
Avatar
Gość / 6 listopada 2013 o 00:32

zajrzyj do słownika lepiej

nagłówek powinien brzmieć LEŚNIE BANDYCI NAPADLI NA AUTOBUS! Przypominam redaktorom, że  kibice kibicują sportowcom, proszę nie przypisywać negatywnego znaczenia słowu "kibic".

Avatar
motor / 5 listopada 2013 o 23:53

jesteśmy w tej chwili największą siłą po tej ,prawej stronie Wisły. Boją nas się wszyscy, szczególnie stalowiaki i śledziki, rzeszowiaki też w...rdol  jeszcze w tym roku zbiorą.  To jest pozytywne. Można powiedzieć że w tej chwili boją się nas wszyscy, nie cykamy nic. Nie ma tego że jadą z eskortą czy ze sprzętem uderzeniowym. Przed naszymi porutę mają wszyscy. Uderzamy nagle niczym grom z jasnego nieba. Robimy totalną rzeź jak stalowiaki zobaczyli że to motor to w biegu wyskakiwali i po lasach się kryli, trzech czy czterech do dzisiaj się nie odnalazło.

a jak przyjechała pogoń pod stadion w 30 to co bylo? bystrzyca w spław...?

a jak przyjechała pogoń pod stadion w 30 to co bylo? bystrzyca w spław...?

rozwiń
Avatar
XXX / 5 listopada 2013 o 23:50

jesteśmy w tej chwili największą siłą po tej ,prawej stronie Wisły. Boją nas się wszyscy, szczególnie stalowiaki i śledziki, rzeszowiaki też w...rdol  jeszcze w tym roku zbiorą.  To jest pozytywne. Można powiedzieć że w tej chwili boją się nas wszyscy, nie cykamy nic. Nie ma tego że jadą z eskortą czy ze sprzętem uderzeniowym. Przed naszymi porutę mają wszyscy. Uderzamy nagle niczym grom z jasnego nieba. Robimy totalną rzeź jak stalowiaki zobaczyli że to motor to w biegu wyskakiwali i po lasach się kryli, trzech czy czterech do dzisiaj się nie odnalazło.HEH, A KTO SPIERDA....LAL PRZED WIDZEWEM  DO BYSTRZYCY?

WAS SIE NIKT NIE BOI, NA WLASNYM STADIONIE UCIEKALISCIE CHYBA JAK JASNY GROM, BIC TO MOZECIE PRZECHODNIOW, BO WAM SIE WYGLAD NIE PODOBA, TYLKO DZIECI W WOZKU NIE BIJCIE PRZYPADKIEM HEHEHE!

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP
19 czerwca 2018, 0:00

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP 0 0

O reformie nauki i szkolnictwa wyższego, protestach przeciwko ustawie 2.0 oraz zamieszaniu wokół jej uchwalenia rozmawiamy z Panem Tomaszem Tokarskim, studentem i doktorantem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, przewodniczącym Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Wjechał dacią w słup energetyczny

Wjechał dacią w słup energetyczny 0 3

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem 9 4

Wiele szczęścia miał 48-letni mężczyzna, którego w poniedziałek potrącił pociąg

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje 6 0

ROZMOWA Z Arturem Bożykiem, trenerem Chełmianki Chełm

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia 0 12

Posłowie PO Joanna Mucha, Stanisław Żmijan i Wojciech Wilk twierdzą, że rząd Prawa i Sprawiedliwości nie kupi żadnych śmigłowców dla polskiej armii. Ich zdaniem maszyny definitywnie odleciały z Polski, a repolonizacja Świdnika, o której mówił poseł Artur Soboń z PiS, to wprowadzanie helikopterów na plakaty wyborcze

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła
galeria

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła 16 7

Przyjaciele Pawła, który kilka dni temu zginął w tragicznym wypadku w Biłgoraju, proszą o wsparcie dla jego rodziny, dwóch synów: Kuby i Bartka.

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 0 1

MUNDIAL 2018 Finałowe odliczanie zakończone! Już dziś o godzinie 17 na stadionie Spartaka w Moskwie reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą
galeria

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą 3 15

W centrum malinowego zagłębia, podkraśnickich Bobach było wczoraj kilkuset rolników. Przejechał też wiceminister rolnictwa. Były zarzuty, postulaty i obietnice. Nie było zaś jednomyślności, co do tego czy w proteście przeciwko niskim cenom na skupie, powstrzymanie się od zbioru malin ma jakikolwiek sens.