Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 lutego 2018 r.
19:13

Kierowca busa do pasażerów: "Szybciej ku..a, wchodzić!". "Tablicy ku..a nie widzisz?!" (list)

336 49 A A

- Co wy ku..a śpicie o tej godzinie? Jak ja mam ku..a pracować, ja ku..a przyjeżdżam to macie wsiadać i ku..a jechać - miał krzyczeć kierowca busa do pasażerów.

Aktualizacja artykułu: 9 lutego 2018 r. 11:38
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W środę pasażerka opisała całą sytuację na stronie wykop.pl. Pod wpisem pojawiło się sporo komentarzy.

Wpis użytkowniczki:

"Ostatnio coraz częściej na wykopie ludzie piszą o chamstwie, którym wykazują się osoby świadczące im usługi. Sama chciałabym w tym wpisie przestrzec przed firmą, która przewozi ludzi między Lublinem a innymi miastami.

Sytuacja z dzisiaj, godzina 12:47. Podjeżdża bus, kierowca widocznie wkurzony. Jakiś człowiek pyta "pan na Lublin?" Ok, głupie pytanie, ze względu na wystawioną tablicę, jednak odpowiedź kierowcy "Nie, ku..a, Rzeszów. Tablicy ku..a nie widzisz?!" zszokowała mnie. Muszę tu dodać, że bilet studencki, który kupuję, kosztuje 13 zł. Miałam całe 20 zł i 3 zł luzem, toteż na miłą prośbę kierowcy "drobnymi ku..a płacić" powiedziałam, że mogę dać 3 zł co najwyżej, to całą dyszkę mi odda. Ale mu "ku..a nic to nie da". Co rusz popędzając wszystkich słowami "szybciej ku..a, wchodzić" sprzedawał kolejne bilety.

Dziewczyna wyliczyła drobne i podała mu prosząc o ulgowy bilet do gdzieś tam.

- Dziecko niepełnosprawne?
- Słucham? Dlaczego? 
- Takich drobnych to ja ku..a nie chcę, po 20 groszy ku...a

Na zakończenie jakże miłego procesu kupowania biletów zaczął się drzeć, że "co wy ku..a śpicie o tej godzinie? Jak ja mam ku..a pracować, ja ku..a przyjeżdżam to macie wsiadać i ku..a jechać"

Żałuję, że tego nie nagrałam, jednak byłam w zbyt dużym szoku najwidoczniej. Z takim bucem nie spotkałam się nigdy, a dużo chamów już na drodze spotkałam. Gdybym tylko miała inną alternatywę w życiu nie wsiadłabym dzisiaj do tego busa."

Przewoźnik nie chce komentować sprawy, jednak zapowiada jej wyjaśnienie i przeproszenie pasażerki.

Komentarze 49

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 lutego 2018 o 19:56
+1
Kiedyś podobny jeździł w mpk na linii nr 3. Połowa trasy bez kiosków a on nawet biletu nie chciał sprzedać. Mpk skargi też miało gdzieś.
Avatar
tom / 7 lutego 2018 o 19:51
+1
A należało spisać nr.rej.i podać markę pojazdu.Przecież ten burak nieobrażając rośliny chyba też ma przełożonego.
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 22:04
Masakra, co za dziadostwo, jak mozna w ogole pozwalac na przewoz ludzi w tych bydlowozach...takimi busikami to swinue do rzezni sie wozi a nie ludzi
Avatar
patriota / 12 lutego 2018 o 00:29
busiarze śmierdzicie fajami napisał:
busiarze śmierdzą fajami na kilometr! W ich gruchotach smród papierosowy i jakaś stęchlizna zajeżdża! Kompletny brak profesjonalizmu, po angielsku ani be ani me! niech spadają! Z dwojga złego, wolę pociąg. Mydło, gorący prysznic i nie palić w aucie, może wówczas mniej będziecie śmierdzieć potem i fajami!! Przed kursem jakiś środek do japy, niwelujący smród papierochów!!No i angielskiego się uczyć, bo cudzoziemcy nie lubią komunikować się na migi!  
 Jak jedziesz do Anglii to gadasz w autobusie/busie po polsku? Trochę kultury wypaadałoby mieć i 10 zł na "rozmówki", gdzie są podstawy porozumiewania się. A tak na marginesie: rzadko jeżdżę busami, ale podczas tych 4 - 5 przypadków rocznie stwierdzam, że bardziej śmierdzą pasażerowie niż koierowcy.
 Jak jedziesz do Anglii to gadasz w autobusie/busie po polsku? Trochę kultury wypaadałoby mieć i 10 zł na "rozmówki", gdzie są podstawy porozumiewania się. A tak na marginesie: rzadko jeżdżę busami, ale podczas tych 4 - 5 przypadków rocznie stwierdzam, że bardziej śmierdzą pasażerowie niż koierowcy. rozwiń
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 00:06
Bardzo niemiło zrobiło się, gdy Pan Kierowca miał do mnie pretensję, że jako pierwsza wysiadam w Lublinie (on i inni pasażerowie jechali dalej) i mam czelność prosić o otworzenie bagażnika, w którym był mój plecak. Rozumiem, że niektóre firmy przewozowe z chęcią wyrzucałyby pasażerów (dosłownie) tak szybko jak to możliwe, ale nikt tutaj łaski nikomu nie robi...
Avatar
pasażerka / 8 lutego 2018 o 20:34
Jumbo? Zasadniczo nic do nich nie mam, ale akurat ich kursy Stalowa-Lublin i odwrotnie trwają 2 i pół godziny. A co do pachnących busów, to chyba masz permanentne zatoki, bo w Jumbie na pewno nic nie pachnie :) i nie czarujmy się, większość przewoźników ma stare pojazdy i w żadnym nie spotkamy europejskich standardów. I szkoda, że z powodu jednego wybryku kierowcy, na który umówmy się pracodawca nie miał wpływu, rozpowszechniasz tutaj kryptoreklamę konkurencji.
Avatar
PasażerkaMarcelina / 8 lutego 2018 o 19:29
CHCECIE KULTURALNIE PODRÓŻOWAĆ Z STALOWEJ DO LUBLINA ? ZAPRASZAM FIRMA JUMBO odjazd godzina 11:55 z Stalowej Woli do Lublina pachnące busy i kulturalni kierowcy - polecam gorąco !!! ; )
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 15:22
Może mial atak koprolalii, a ktos zrobil z tego aferę. Moze nawet nie wie ze jest chory na to. Mozna byc chamem czy prostakiem, ale raczej nie wierzę zeby świadomie takie słowa wypowiadal, badac zdrowym psychicznie. Natomiast inną rzeczą jest, że niektóre pytania pasażerów są po prostu z kosmosu. Tak jak to dokad Pan jedzie? I dlaczego w innej firmie to bilet jest tanszy o 1 zl?
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 13:57
"Jolka Fedak krótkim, aczkolwiek bardzo wyraźnym „spi...alaj” oddelegowała ministra rolnictwa Marka Sawickiego" - tak było
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 13:56
– Je..ć PZPN – powiedział publicznie palik0t i zadne media nie robiły z tego afery
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 22:04
Masakra, co za dziadostwo, jak mozna w ogole pozwalac na przewoz ludzi w tych bydlowozach...takimi busikami to swinue do rzezni sie wozi a nie ludzi
Avatar
patriota / 12 lutego 2018 o 00:29
busiarze śmierdzicie fajami napisał:
busiarze śmierdzą fajami na kilometr! W ich gruchotach smród papierosowy i jakaś stęchlizna zajeżdża! Kompletny brak profesjonalizmu, po angielsku ani be ani me! niech spadają! Z dwojga złego, wolę pociąg. Mydło, gorący prysznic i nie palić w aucie, może wówczas mniej będziecie śmierdzieć potem i fajami!! Przed kursem jakiś środek do japy, niwelujący smród papierochów!!No i angielskiego się uczyć, bo cudzoziemcy nie lubią komunikować się na migi!  
 Jak jedziesz do Anglii to gadasz w autobusie/busie po polsku? Trochę kultury wypaadałoby mieć i 10 zł na "rozmówki", gdzie są podstawy porozumiewania się. A tak na marginesie: rzadko jeżdżę busami, ale podczas tych 4 - 5 przypadków rocznie stwierdzam, że bardziej śmierdzą pasażerowie niż koierowcy.
 Jak jedziesz do Anglii to gadasz w autobusie/busie po polsku? Trochę kultury wypaadałoby mieć i 10 zł na "rozmówki", gdzie są podstawy porozumiewania się. A tak na marginesie: rzadko jeżdżę busami, ale podczas tych 4 - 5 przypadków rocznie stwierdzam, że bardziej śmierdzą pasażerowie niż koierowcy. rozwiń
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 00:06
Bardzo niemiło zrobiło się, gdy Pan Kierowca miał do mnie pretensję, że jako pierwsza wysiadam w Lublinie (on i inni pasażerowie jechali dalej) i mam czelność prosić o otworzenie bagażnika, w którym był mój plecak. Rozumiem, że niektóre firmy przewozowe z chęcią wyrzucałyby pasażerów (dosłownie) tak szybko jak to możliwe, ale nikt tutaj łaski nikomu nie robi...
Avatar
pasażerka / 8 lutego 2018 o 20:34
Jumbo? Zasadniczo nic do nich nie mam, ale akurat ich kursy Stalowa-Lublin i odwrotnie trwają 2 i pół godziny. A co do pachnących busów, to chyba masz permanentne zatoki, bo w Jumbie na pewno nic nie pachnie :) i nie czarujmy się, większość przewoźników ma stare pojazdy i w żadnym nie spotkamy europejskich standardów. I szkoda, że z powodu jednego wybryku kierowcy, na który umówmy się pracodawca nie miał wpływu, rozpowszechniasz tutaj kryptoreklamę konkurencji.
Avatar
PasażerkaMarcelina / 8 lutego 2018 o 19:29
CHCECIE KULTURALNIE PODRÓŻOWAĆ Z STALOWEJ DO LUBLINA ? ZAPRASZAM FIRMA JUMBO odjazd godzina 11:55 z Stalowej Woli do Lublina pachnące busy i kulturalni kierowcy - polecam gorąco !!! ; )
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 15:22
Może mial atak koprolalii, a ktos zrobil z tego aferę. Moze nawet nie wie ze jest chory na to. Mozna byc chamem czy prostakiem, ale raczej nie wierzę zeby świadomie takie słowa wypowiadal, badac zdrowym psychicznie. Natomiast inną rzeczą jest, że niektóre pytania pasażerów są po prostu z kosmosu. Tak jak to dokad Pan jedzie? I dlaczego w innej firmie to bilet jest tanszy o 1 zl?
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 13:57
"Jolka Fedak krótkim, aczkolwiek bardzo wyraźnym „spi...alaj” oddelegowała ministra rolnictwa Marka Sawickiego" - tak było
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 13:56
– Je..ć PZPN – powiedział publicznie palik0t i zadne media nie robiły z tego afery
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 13:53
w ZSL taki język to norma... Jarosław Kalinowski OSTRO o Januszu Piechocińskim: "Prezes jak był ch...tak jest ch...!" - se.pl
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 13:51
- ... właśnie on jest, ku*** mać... A patrz, jak on się temu ch***wi podoba, że on jest piwotalny (...). Grawitacją on tylko dodaje i myśli, że ma dłuższego. Niestety, każdy człowiek ma jakieś słabości, nawet on - mówił o ... słynny prezes Marek Belka.
Zobacz wszystkie komentarze 49

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 30 13

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 0

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 205 16

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 12 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 122 37

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 15

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 15

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 3

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 5 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?