Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 lutego 2010 r.
12:02
Edytuj ten wpis

Kierowcy PKS: Poza miastem lepiej się jeździ niż w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 7 A A

20 minut po czasie dojechał do Lublina najbardziej spóźniony z autobusów kursujących na lubelski Dworzec Główny PKS. Ruch odbywa się w miarę sprawnie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Najbardziej spóźniony był autobus z Międzyrzeca Podlaskiego do Lublina, który kursuje mało uczęszczaną i nieco gorzej odśnieżaną trasą przez Siemień i Parczew. Autobus przyjechał do Lublina 20 minut po czasie i z takim też opóźnieniem wyruszył w powrotną drogę.

- Sytuacja na trasach nie jest tak zła jak można by pomyśleć patrząc na to, co się dzieje w Lublinie - usłyszeliśmy od jednego z pracowników Dworca Głównego PKS. - Kierowcy więcej czasu tracą, żeby dojechać z rogatek miasta na dworzec, poza miastem nie ma większych problemów - dodaje.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kundzia / 15 lutego 2010 o 18:12
Kierowcy PKS mają racje . Jechałem w nocy z soboty na niedziele od strony Dorohuska do Lublina . Panowie drogowcy szacunek . Jezdnia nie byla może czarna ale jechało sie bez problemów . Problemy zaczęły się w Lublinie moim rodzinnym mieście po którym jeżdże samochodem od 1974 roku .
Avatar
jotem / 15 lutego 2010 o 17:00
Jotgie napisał:
Tylko nie rozumiem, w czym rzecz?! Jeżeli poza miastem nie ma chodników i budynków, a śnieg jest gdzie odrzucić to to stwierdzenie nie jest zupełnie odkrywcze... Ciekawe, czy opinia ta dotyczy także dróg pozamiejskich powiatowych i gminnych? Pewno nie!



Mieszkam na wsi od sierpnia i jest to dla mnie pierwsza zima poza miastem. Myslałem ze gdy spadnie duzo sniegu to nie wyjade od siebie.Jakie było moje zdziwienie kiedy po pierwszych opadach sniegu a własciwie juz w trakcie gdy snieg padał przejechał pług przez drogę gminną przy której mieszkam. I zapewniam po sob-ndz opadach na drodze nie ma sladu tych 30-40 cm sniegu - można sie nawet spokojnie wyminąc. Gdy wjezdzam do Lublina to sie zastanawiam kto tym wszystkim zarządza oraz czy ktos kontroluje prace firm odsniezajacych



Mieszkam na wsi od sierpnia i jest to dla mnie pierwsza zima poza miastem. Myslałem ze gdy spadnie duzo sniegu to nie wyjade od siebie.Jakie było moje zdziwienie kiedy po pierwszych opadach sniegu a własciwie juz w trakcie gdy snieg padał przejechał pług przez drogę gminną przy której mieszkam. I zapewniam po sob-ndz opadach na drodze nie ma sladu tych 30-40 cm sniegu - można sie nawet spokojnie wyminąc. Gdy wjezdzam do Lublina to sie zastanawiam kto tym wszystkim zarządza oraz czy ktos kontroluje prace fir... rozwiń
Avatar
stary lubelak / 15 lutego 2010 o 15:09
Jotgie napisał:
Tylko nie rozumiem, w czym rzecz?! Jeżeli poza miastem nie ma chodników i budynków, a śnieg jest gdzie odrzucić to to stwierdzenie nie jest zupełnie odkrywcze... Ciekawe, czy opinia ta dotyczy także dróg pozamiejskich powiatowych i gminnych? Pewno nie!

W czasach gdy Lublin był jeszcze miastem (koniec 50-tych - nie było jeszcze LSM), w środmieściu stróże odśnieżali ulice a konne platformy natychmiast wywoziły śnieg poza miasto. Od tego czasu dokonał się wielki postęp cywilizacyjny, czego skutki widać.

W czasach gdy Lublin był jeszcze miastem (koniec 50-tych - nie było jeszcze LSM), w środmieściu stróże odśnieżali ulice a konne platformy natychmiast wywoziły śnieg poza miasto. Od tego czasu dokonał się wielki postęp cywilizacyjny, czego skutki widać. rozwiń
Avatar
Gość / 15 lutego 2010 o 15:07
A co w tym takiego dziwnego, że kierowcom z małych miasteczek trudniej sie jeździ po dużym miescie niż po trasie i własnie to od rogatek jest dla nich najtrudniejsze?
Avatar
ha / 15 lutego 2010 o 14:43
Ależ w Lublinie tak jest od wielu lat. Prawdziwie europejskie miasto
Avatar
Jotgie / 15 lutego 2010 o 13:54
Tylko nie rozumiem, w czym rzecz?! Jeżeli poza miastem nie ma chodników i budynków, a śnieg jest gdzie odrzucić to to stwierdzenie nie jest zupełnie odkrywcze... Ciekawe, czy opinia ta dotyczy także dróg pozamiejskich powiatowych i gminnych? Pewno nie!
Avatar
Gość / 15 lutego 2010 o 13:28
normalne ze w Lublinie nie moga sobie poradzić ze sniegiem a gdzie indziej dają rade bo w Lublinie ... "nie da się"
Avatar
Kundzia / 15 lutego 2010 o 18:12
Kierowcy PKS mają racje . Jechałem w nocy z soboty na niedziele od strony Dorohuska do Lublina . Panowie drogowcy szacunek . Jezdnia nie byla może czarna ale jechało sie bez problemów . Problemy zaczęły się w Lublinie moim rodzinnym mieście po którym jeżdże samochodem od 1974 roku .
Avatar
jotem / 15 lutego 2010 o 17:00
Jotgie napisał:
Tylko nie rozumiem, w czym rzecz?! Jeżeli poza miastem nie ma chodników i budynków, a śnieg jest gdzie odrzucić to to stwierdzenie nie jest zupełnie odkrywcze... Ciekawe, czy opinia ta dotyczy także dróg pozamiejskich powiatowych i gminnych? Pewno nie!



Mieszkam na wsi od sierpnia i jest to dla mnie pierwsza zima poza miastem. Myslałem ze gdy spadnie duzo sniegu to nie wyjade od siebie.Jakie było moje zdziwienie kiedy po pierwszych opadach sniegu a własciwie juz w trakcie gdy snieg padał przejechał pług przez drogę gminną przy której mieszkam. I zapewniam po sob-ndz opadach na drodze nie ma sladu tych 30-40 cm sniegu - można sie nawet spokojnie wyminąc. Gdy wjezdzam do Lublina to sie zastanawiam kto tym wszystkim zarządza oraz czy ktos kontroluje prace firm odsniezajacych



Mieszkam na wsi od sierpnia i jest to dla mnie pierwsza zima poza miastem. Myslałem ze gdy spadnie duzo sniegu to nie wyjade od siebie.Jakie było moje zdziwienie kiedy po pierwszych opadach sniegu a własciwie juz w trakcie gdy snieg padał przejechał pług przez drogę gminną przy której mieszkam. I zapewniam po sob-ndz opadach na drodze nie ma sladu tych 30-40 cm sniegu - można sie nawet spokojnie wyminąc. Gdy wjezdzam do Lublina to sie zastanawiam kto tym wszystkim zarządza oraz czy ktos kontroluje prace fir... rozwiń
Avatar
stary lubelak / 15 lutego 2010 o 15:09
Jotgie napisał:
Tylko nie rozumiem, w czym rzecz?! Jeżeli poza miastem nie ma chodników i budynków, a śnieg jest gdzie odrzucić to to stwierdzenie nie jest zupełnie odkrywcze... Ciekawe, czy opinia ta dotyczy także dróg pozamiejskich powiatowych i gminnych? Pewno nie!

W czasach gdy Lublin był jeszcze miastem (koniec 50-tych - nie było jeszcze LSM), w środmieściu stróże odśnieżali ulice a konne platformy natychmiast wywoziły śnieg poza miasto. Od tego czasu dokonał się wielki postęp cywilizacyjny, czego skutki widać.

W czasach gdy Lublin był jeszcze miastem (koniec 50-tych - nie było jeszcze LSM), w środmieściu stróże odśnieżali ulice a konne platformy natychmiast wywoziły śnieg poza miasto. Od tego czasu dokonał się wielki postęp cywilizacyjny, czego skutki widać. rozwiń
Avatar
Gość / 15 lutego 2010 o 15:07
A co w tym takiego dziwnego, że kierowcom z małych miasteczek trudniej sie jeździ po dużym miescie niż po trasie i własnie to od rogatek jest dla nich najtrudniejsze?
Avatar
ha / 15 lutego 2010 o 14:43
Ależ w Lublinie tak jest od wielu lat. Prawdziwie europejskie miasto
Avatar
Jotgie / 15 lutego 2010 o 13:54
Tylko nie rozumiem, w czym rzecz?! Jeżeli poza miastem nie ma chodników i budynków, a śnieg jest gdzie odrzucić to to stwierdzenie nie jest zupełnie odkrywcze... Ciekawe, czy opinia ta dotyczy także dróg pozamiejskich powiatowych i gminnych? Pewno nie!
Avatar
Gość / 15 lutego 2010 o 13:28
normalne ze w Lublinie nie moga sobie poradzić ze sniegiem a gdzie indziej dają rade bo w Lublinie ... "nie da się"

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
film

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać 0 0

Posłowie powinni zarabiać nie więcej niż 5 tys. zł brutto, czyli około 3550 zł "na rękę" - uważa prawie połowa ankietowanych w sondażu zamówionym przez portal Gazeta.pl

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego 1 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W ostatnim spotkaniu sezonu Padwa Zamość pokonała przed swoimi kibicami Orła Przeworsk 36:29. Aż 13 bramek zdobył na pożegnanie z fanami Tomasz Fugiel

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 8 4

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia]
galeria

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia] 0 0

W niedzielę na terenie browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie zakończyły się trzydniowe Kozienalia 2018.

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki?

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki? 28 8

Fiaskiem skończyły się poszukiwania kogoś, kto stanie obok przejścia przez Głuską, na której znacznie wzrósł ruch po rozpoczęciu prac na Abramowickiej. Kłopot jest również z obsadzeniem przejścia obok szkoły przy ul. Kunickiego.

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca 60 6

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 22 38

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie
Zdjęcia kibiców
galeria
film

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 31 3

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 1

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 8 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 13 7

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 31 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!