Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 grudnia 2012 r.
10:00
Edytuj ten wpis

Kilkunastokilometrowe korki na drodze krajowej nr 17

Autor: Zdjęcie autora łm
0 7 A A
Korek na al. Warszawskiej, niedaleko skrzyżowania z ul. Zbożową w Lublinie
Korek na al. Warszawskiej, niedaleko skrzyżowania z ul. Zbożową w Lublinie

Uwaga kierowcy, duże korki na al. Warszawskiej na drodze krajowej nr 17.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kierowcy, którzy jadą al. Warszawską muszą uzbroić się w cierpliwość. Z powodu robót drogowych koło restauracji "Bida" tworzą się kilkunastokilometrowe korki.

- Stoję już godzinę w korku za Jastkowem w stronę Warszawy. Sznur samochodów ciągnie się też od Jastkowa do Lublina - mówi Internauta Tomasz.

Dodatkowo ruch spowalnia ciężarówka, która wpadła do rowu przed Garbowem.

Kierowcy jadący w stronę Lublina mogą wybrać objazd przez ulicę Nałęczowską (można do niej dojechać przez miejscowość Barak lub ulicą Główną).

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obserwator / 5 grudnia 2012 o 15:49
[quote name='swidnik' timestamp='1354714046' post='705747']
Zgadzam sie z Lucasem! zabić tą wioche deskami, niech teraz oni sobie postoja w korkach haha a swidnik lada chwila bedzie mial extra dojazd do lublina, o ktorymtamci sobie moga pomarzyc hehe
[/quote]


extra dojazd ktory oczywiscie swidnik jako megalopolis wybudowal sobie sam? czy moze ta zabita wiocha? stul dziub chamburku
Avatar
Lucas / 5 grudnia 2012 o 15:20
Dziwi mnie to leczenie kompleksu na mieście, które stanowi 1/8 populacji Lublina. A propos to jak mieszkańcy Świdnika bawią się miasto, to w co bawią się w Łęcznej?
Avatar
wrqt / 5 grudnia 2012 o 15:00
Wiecie w co bawią się mieszkańcy Świdnika?
W MIASTO, tak mi się przypomniało apropos, jak byłem u kolegi w Świdniku i chciałem go zapytać czy wraca ze mną do Lublina. Wracam na miasto, jedziesz ze mną? Jestem w mieście - odparł.
Avatar
swidnik / 5 grudnia 2012 o 14:27
Zgadzam sie z Lucasem! zabić tą wioche deskami, niech teraz oni sobie postoja w korkach haha a swidnik lada chwila bedzie mial extra dojazd do lublina, o ktorymtamci sobie moga pomarzyc hehe
Avatar
Lucas / 5 grudnia 2012 o 13:37
Teraz napiszę to co pisali wielscy mieszkańcy Lublina o Świdniku jak wstał w korkach: "najlepiej zabić tą dziurę dechami". Pozdrawiam, życzę miłego stania w korku!
Avatar
ozzy / 5 grudnia 2012 o 12:29
przez niemce trzeba jechac na garbów
Avatar
GARBOJAD / 5 grudnia 2012 o 12:13
TRZEBA JECHAĆ PRZEZ LUBARTÓW - KOCK - MOSZCZANKA - I JUZ JESTEŚ NA TRASIE DO WARSZAWKI BEZ PROBLEMU
Avatar
obserwator / 5 grudnia 2012 o 15:49
[quote name='swidnik' timestamp='1354714046' post='705747']
Zgadzam sie z Lucasem! zabić tą wioche deskami, niech teraz oni sobie postoja w korkach haha a swidnik lada chwila bedzie mial extra dojazd do lublina, o ktorymtamci sobie moga pomarzyc hehe
[/quote]


extra dojazd ktory oczywiscie swidnik jako megalopolis wybudowal sobie sam? czy moze ta zabita wiocha? stul dziub chamburku
Avatar
Lucas / 5 grudnia 2012 o 15:20
Dziwi mnie to leczenie kompleksu na mieście, które stanowi 1/8 populacji Lublina. A propos to jak mieszkańcy Świdnika bawią się miasto, to w co bawią się w Łęcznej?
Avatar
wrqt / 5 grudnia 2012 o 15:00
Wiecie w co bawią się mieszkańcy Świdnika?
W MIASTO, tak mi się przypomniało apropos, jak byłem u kolegi w Świdniku i chciałem go zapytać czy wraca ze mną do Lublina. Wracam na miasto, jedziesz ze mną? Jestem w mieście - odparł.
Avatar
swidnik / 5 grudnia 2012 o 14:27
Zgadzam sie z Lucasem! zabić tą wioche deskami, niech teraz oni sobie postoja w korkach haha a swidnik lada chwila bedzie mial extra dojazd do lublina, o ktorymtamci sobie moga pomarzyc hehe
Avatar
Lucas / 5 grudnia 2012 o 13:37
Teraz napiszę to co pisali wielscy mieszkańcy Lublina o Świdniku jak wstał w korkach: "najlepiej zabić tą dziurę dechami". Pozdrawiam, życzę miłego stania w korku!
Avatar
ozzy / 5 grudnia 2012 o 12:29
przez niemce trzeba jechac na garbów
Avatar
GARBOJAD / 5 grudnia 2012 o 12:13
TRZEBA JECHAĆ PRZEZ LUBARTÓW - KOCK - MOSZCZANKA - I JUZ JESTEŚ NA TRASIE DO WARSZAWKI BEZ PROBLEMU

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 kwietnia 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 kwietnia 2018 r. 0 0

Liga Mistrzów. Szalony mecz na Anfield

Liga Mistrzów. Szalony mecz na Anfield 1 0

Siedem bramek padło w meczu pomiędzy Liverpoolem, a AS Romą w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów. „The Reds” prowadzili w pewnym momencie 5:0, ale w końcówce goście zmniejszyli rozmiary porażki

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo]
film

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo] 1 0

15. Festiwal Książki w Puławach rozpoczął koncert zespołu Plateau oraz spotkania autorskie z Michałem Szulimem i Marzeną Filipczak. Przed nami kolejne - z Anną Brzezińską, plakacistą Dawidem Ryskim i Beatą Gołaszewską, bohaterką książki "Ambasadorowa".

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego
galeria

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego 18 0

Ślizgawki, zjeżdżalnie, hamaki, mini kolejka tyrolska, park do ćwiczeń oraz tor rowerowy – to tylko niektóre atrakcje, które znajdą się w dwóch strefach zabawy i wypoczynku, które powstaną przy centrum handlowym SKENDE Shopping w Lublinie.

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach
galeria
film

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach 4 21

Rozwój geriatrii, unettowienie emerytur, darmowe badania dla 60-latków, urlop wytchnieniowy, czy zniżki na leki - to część programu "Polska Seniora", o którym we wtorek w Puławach opowiadały posłanki Platformy Obywatelskiej.

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej?

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej? 0 4

Sprzęt za ponad 2 mln zł otrzymał szpital w Białej Podlaskiej na przestrzeni ubiegłego i tego roku od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trafił on do Ośrodka Opieki Medycznej Domowy Szpital oraz na oddziały neonatologiczny i dziecięcy.

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia] 0 0

III Paraolimpiada Przedszkolaków organizowana przez Przedszkole Integracyjnego nr 39 w Lublinie zgromadziła maluchy z 14 ośrodków na całej Lubelszczyźnie. Zawodnicy reprezentowali m.in. Lublin, Łęczną i Krasnystaw.

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku
galeria

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku 15 1

We wtorek zaczęła się nowa wojna ze szkodnikiem niszczącym lubelskie kasztanowce. Na większą skalę stosowane będą w tym roku pułapki feromonowe „udające” samicę. Zwabione nimi samce czeka, ostatnie w ich życiu rozczarowanie. Dzięki tej metodzie mniej będzie postronnych ofiar wśród innych owadów.

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej
galeria
film

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej 0 20

Wejście w życie ustawy degradacyjnej byłoby bardzo niebezpiecznym zjawiskiem. Państwo musi zachować pewną ciągłość - powiedziała w Lublinie Monika Jaruzelska, córka generała Wojciecha Jaruzelskiego.

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach 6 2

Nie doszło do zapowiadanego na wtorek zamknięcia przejazdu przed Bramą Krakowską. Bariery na Lubartowskiej oraz Królewskiej mają być ustawione w środę około południa.

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin
27 kwietnia 2018, 19:00

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 kwietnia o godz. 19 w siedzibie Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi grupa L.Stadt.

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie
film

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie 1 9

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie. Zawiera ono między innymi zobowiązanie rządu do podniesienia wysokości renty socjalnej.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września 10 2

Kibice Górnika długo musieli czekać na ten moment, ale wreszcie się doczekali. We wtorek zielono-czarni pokonali na swoim boisku Chrobrego Głogów 2:1. To pierwsza wygrana łęcznian od... 23 września 2017 roku

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty 27 6

W środę prezydent Demokratycznej Republiki Etiopii Mulatu Teshome Wurtu i jego małżonka odwiedzą Zakłady Azotowe „Puławy”. To szansa za pogłębienie współpracy gospodarczej i handlowej.

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie 0 4

W nocy z poniedziałku na wtorek odbyła się ekshumacja kolejnej ofiary katastrofy smoleńskiej Joanny Agackiej-Indeckiej, byłej prezes Naczelnej Rady Adwokackiej. Ciało zostało we wtorek przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!