Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 lutego 2012 r.
16:34
Edytuj ten wpis

Kłótnia ze sprzedawcą kebabów w centrum Lublina. Tunezyjczyk pchnął nożem Polaka

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 53 A A
Pomiędzy sprzedawcą a klientem kebabu doszło do kłótni (exael /sxc)
Pomiędzy sprzedawcą a klientem kebabu doszło do kłótni (exael /sxc)

Prokuratura oskarżyła Tunezyjczyka Amora M. o pchnięcie nożem mężczyzny, który kupował kebab. Obcokrajowiec tłumaczył, że zaatakowany napluł wcześniej w twarz jego znajomemu z Turcji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Amor M. będzie odpowiadał za usiłowanie zabójstwa. 2 października ub. roku przyszedł do swojego znajomego z Turcji, który z samochodu sprzedawał kebaby przy ul. Okopowej w Lublinie.

Około trzeciej nad ranem, w kolejce stanął mężczyzna z dwoma kobietami. Pomiędzy sprzedawcą a klientem doszło do kłótni. Wydawało się, że spięcie rozeszło się po kościach. Kobiety zapłaciły za kebaby, po czym odeszły ze znajomym. Okazało się, że mężczyźni nie uważają sprawy za zakończoną. Najpierw do odchodzącego już Polaka podbiegł Turek. Przewrócił go i pobił. Mężczyzn rozdzielili ochroniarze z pobliskiego klubu.
Wówczas kompanowi pomógł Amor M. Z ustaleń prokuratury wynika, że dobiegł do Polaka z nożem i ugodził go w tułów. Ranny mężczyzna i napastnik dobiegli jeszcze do sąsiedniego klubu. Tam znowu rozdzielili ich ochroniarze.

Tunezyjczyk tłumaczył na przesłuchaniu, że Polak nie chciał stać w kolejce po kebab, a potem napluł sprzedawcy z Turcji w twarz. Ubliżał mu również na tle etnicznym. Tunezyjczyk wpierał, że działał w samoobronie, bo to zraniony mężczyzna miał nóż.

Komentarze 53

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dawid / 1 kwietnia 2012 o 13:20
typowy polacy piszecie glupot media wasz macie wyzarty mozg zanim pier*** piszecie to zbierajcie w jednej kupie konkretny dobry informacjii ktore sa prawdziwe zal mi czytac takich teksty a kebaby i tak dalej bedziecie podjadac czy ktos zabito nozem przez araba muzyna czy zyda.......i historie tez prosze czytac dokladnie bo widac braki znajomosci historiczne pochodzenie itd........
Avatar
Anka / 9 lutego 2012 o 10:55
Często chodzę do Place i Fashion. Rzadko kupowałam kebaby w miejscu, o którym mowa, bo zazwyczaj stoi tam naprute bydło, zaczepiające każdego kto przechodzi a już szczególnie dziewczynę. Kto był, wie co mam na myśli. Nie raz widziałam jak sprzedawca był bez powodu po chamsku zaczepiany, poganiany, padały wyzwiska i teksty na poziomie wc. Nic dziwnego, że w końcu doszło tam do rozróby, nie jedynej z resztą, bo mordobicia pod Fashion zdarzają się często. Do cudzoziemców mam stosunek obojętny, ale nigdy nie widziałam, żeby w klubie albo pod ciapaty pierszy zaczepiał Polaka. W drugą stronę chamskie zaczepki są niestety normalne, zwłaszcza pod adrestem studentów UM. Śmieszne, że z powodu bijatyki ktoś ma odpowiadać za usiłowanie zabójstwa a prawdzowi przestępcy łażą sobie po mieście. Żenada.
Często chodzę do Place i Fashion. Rzadko kupowałam kebaby w miejscu, o którym mowa, bo zazwyczaj stoi tam naprute bydło, zaczepiające każdego kto przechodzi a już szczególnie dziewczynę. Kto był, wie co mam na myśli. Nie raz widziałam jak sprzedawca był bez powodu po chamsku zaczepiany, poganiany, padały wyzwiska i teksty na poziomie wc. Nic dziwnego, że w końcu doszło tam do rozróby, nie jedynej z resztą, bo mordobicia pod Fashion zdarzają się często. Do cudzoziemców mam stosunek obojętny, ale nigdy nie widziałam, żeby w klubie albo pod cia... rozwiń
Avatar
olek / 9 lutego 2012 o 00:02
tak to jest jak w kraju panoszą się brudasy.nic dobrego u tych ludzi nie zauważyłem .a musiałem z nimi żyć kilka lat
Avatar
Polak / 8 lutego 2012 o 17:26
Gonic to bydlo z Polski bo bendzie jak w Niemczech,7 dzieci i do socjalnego a do pracy lewe rence.
Avatar
Ech... o / 8 lutego 2012 o 13:29
Oceniam: to skandaliczne zachowanie młodej Polki.
Avatar
Ala / 8 lutego 2012 o 12:44
[quote name='Ala' timestamp='1328701035' post='594020']
Mały przykład -Północ Hollandi Bovenkarspel - imprezka wśród Polaków gorzała narkotyki i Bóg wie co jeszcze jest środek nocy z soboty na niedziele 1.08. 2012 19 latka kłóci się ze swoim chłopakiem ten wychodzi z pokoju ona wybiega za nim i atakuje go nożem uszkadzając płuco ktoś chce mu pomóc ona nie pozwala twierdząc ,, niech zdycha ,, a potem bohaterka ucieka razem ze swoim 23 letnim bratem przez okno - policja , karetka , telewizja no i znów sensacja .Prosze ocenić zrobiła to 19 latka - można poszukać na googlach .
[/quote]

1.08 to godzina stało się 5.02. 2012
[quote name='Ala' timestamp='1328701035' post='594020']
Mały przykład -Północ Hollandi Bovenkarspel - imprezka wśród Polaków gorzała narkotyki i Bóg wie co jeszcze jest środek nocy z soboty na niedziele 1.08. 2012 19 latka kłóci się ze swoim chłopakiem ten wychodzi z pokoju ona wybiega za nim i atakuje go nożem uszkadzając płuco ktoś chce mu pomóc ona nie pozwala twierdząc ,, niech zdycha ,, a potem bohaterka ucieka razem ze swoim 23 letnim bratem przez okno - policja , karetka , telewizja no i znów sensacja .P... rozwiń
Avatar
Ala / 8 lutego 2012 o 12:37
Mały przykład -Północ Hollandi Bovenkarspel - imprezka wśród Polaków gorzała narkotyki i Bóg wie co jeszcze jest środek nocy z soboty na niedziele 1.08. 2012 19 latka kłóci się ze swoim chłopakiem ten wychodzi z pokoju ona wybiega za nim i atakuje go nożem uszkadzając płuco ktoś chce mu pomóc ona nie pozwala twierdząc ,, niech zdycha ,, a potem bohaterka ucieka razem ze swoim 23 letnim bratem przez okno - policja , karetka , telewizja no i znów sensacja .Prosze ocenić zrobiła to 19 latka - można poszukać na googlach .
Avatar
Ech... o / 8 lutego 2012 o 11:30
W tym się różnimy, o czym świadczą nasze wpisy.
Avatar
Z Lublina / 8 lutego 2012 o 11:25
[quote name='Ech... o' timestamp='1328696472' post='593977']
[...]czytam o Turku i Tunezyjczyku, którzy będąc gośćmi w Polsce[/quote]

Jeśli tu mieszkają, tu żyją, tu pracują i płacą podatki, jakoś tam mówią po polsku i nie planują w najbliższym czasie wracać do Turcji czy Tunezji, to czy aby na pewno są jeszcze "gośćmi"? No chyba, że założymy, że każdy nie posiadający polskiego obywatelstwa jest automatycznie tylko "gościem". To czy ktoś jest czy nie jest gośćiem/obcokrajowcem/przyjezdnym nie ma tu żadnego znaczenia.
[quote name='Ech... o' timestamp='1328696472' post='593977']
[...]czytam o Turku i Tunezyjczyku, którzy będąc gośćmi w Polsce[/quote]

Jeśli tu mieszkają, tu żyją, tu pracują i płacą podatki, jakoś tam mówią po polsku i nie planują w najbliższym czasie wracać do Turcji czy Tunezji, to czy aby na pewno są jeszcze "gośćmi"? No chyba, że założymy, że każdy nie posiadający polskiego obywatelstwa jest automatycznie tylko "gościem". To czy ktoś jest czy nie jest gośćiem/obcokrajowcem/pr... rozwiń
Avatar
Ech... o / 8 lutego 2012 o 11:21
Oczywiście, że oburzałbym się.
Dziękuje, że nie zabierasz mi prawa do wyrażania swoich opinii. Jestem Ci za to niezmiernie wdzięczny.

A z tym "rasizmem", to nie wiem czy jeszcze to modne jest... czy już tylko nudne. Bez przesady, czytam o Turku i Tunezyjczyku, którzy będąc gośćmi w Polsce tak dobrze się w niej poczuli, że sami zaczynają wymierzać sprawiedliwość po swojemu. I to mi się nie podoba. A zbawianie Świata pozostawiam innym.
Oczywiście, że oburzałbym się.
Dziękuje, że nie zabierasz mi prawa do wyrażania swoich opinii. Jestem Ci za to niezmiernie wdzięczny.

A z tym "rasizmem", to nie wiem czy jeszcze to modne jest... czy już tylko nudne. Bez przesady, czytam o Turku i Tunezyjczyku, którzy będąc gośćmi w Polsce tak dobrze się w niej poczuli, że sami zaczynają wymierzać sprawiedliwość po swojemu. I to mi się nie podoba. A zbawianie Świata pozostawiam innym. rozwiń
Avatar
dawid / 1 kwietnia 2012 o 13:20
typowy polacy piszecie glupot media wasz macie wyzarty mozg zanim pier*** piszecie to zbierajcie w jednej kupie konkretny dobry informacjii ktore sa prawdziwe zal mi czytac takich teksty a kebaby i tak dalej bedziecie podjadac czy ktos zabito nozem przez araba muzyna czy zyda.......i historie tez prosze czytac dokladnie bo widac braki znajomosci historiczne pochodzenie itd........
Avatar
Anka / 9 lutego 2012 o 10:55
Często chodzę do Place i Fashion. Rzadko kupowałam kebaby w miejscu, o którym mowa, bo zazwyczaj stoi tam naprute bydło, zaczepiające każdego kto przechodzi a już szczególnie dziewczynę. Kto był, wie co mam na myśli. Nie raz widziałam jak sprzedawca był bez powodu po chamsku zaczepiany, poganiany, padały wyzwiska i teksty na poziomie wc. Nic dziwnego, że w końcu doszło tam do rozróby, nie jedynej z resztą, bo mordobicia pod Fashion zdarzają się często. Do cudzoziemców mam stosunek obojętny, ale nigdy nie widziałam, żeby w klubie albo pod ciapaty pierszy zaczepiał Polaka. W drugą stronę chamskie zaczepki są niestety normalne, zwłaszcza pod adrestem studentów UM. Śmieszne, że z powodu bijatyki ktoś ma odpowiadać za usiłowanie zabójstwa a prawdzowi przestępcy łażą sobie po mieście. Żenada.
Często chodzę do Place i Fashion. Rzadko kupowałam kebaby w miejscu, o którym mowa, bo zazwyczaj stoi tam naprute bydło, zaczepiające każdego kto przechodzi a już szczególnie dziewczynę. Kto był, wie co mam na myśli. Nie raz widziałam jak sprzedawca był bez powodu po chamsku zaczepiany, poganiany, padały wyzwiska i teksty na poziomie wc. Nic dziwnego, że w końcu doszło tam do rozróby, nie jedynej z resztą, bo mordobicia pod Fashion zdarzają się często. Do cudzoziemców mam stosunek obojętny, ale nigdy nie widziałam, żeby w klubie albo pod cia... rozwiń
Avatar
olek / 9 lutego 2012 o 00:02
tak to jest jak w kraju panoszą się brudasy.nic dobrego u tych ludzi nie zauważyłem .a musiałem z nimi żyć kilka lat
Avatar
Polak / 8 lutego 2012 o 17:26
Gonic to bydlo z Polski bo bendzie jak w Niemczech,7 dzieci i do socjalnego a do pracy lewe rence.
Avatar
Ech... o / 8 lutego 2012 o 13:29
Oceniam: to skandaliczne zachowanie młodej Polki.
Avatar
Ala / 8 lutego 2012 o 12:44
[quote name='Ala' timestamp='1328701035' post='594020']
Mały przykład -Północ Hollandi Bovenkarspel - imprezka wśród Polaków gorzała narkotyki i Bóg wie co jeszcze jest środek nocy z soboty na niedziele 1.08. 2012 19 latka kłóci się ze swoim chłopakiem ten wychodzi z pokoju ona wybiega za nim i atakuje go nożem uszkadzając płuco ktoś chce mu pomóc ona nie pozwala twierdząc ,, niech zdycha ,, a potem bohaterka ucieka razem ze swoim 23 letnim bratem przez okno - policja , karetka , telewizja no i znów sensacja .Prosze ocenić zrobiła to 19 latka - można poszukać na googlach .
[/quote]

1.08 to godzina stało się 5.02. 2012
[quote name='Ala' timestamp='1328701035' post='594020']
Mały przykład -Północ Hollandi Bovenkarspel - imprezka wśród Polaków gorzała narkotyki i Bóg wie co jeszcze jest środek nocy z soboty na niedziele 1.08. 2012 19 latka kłóci się ze swoim chłopakiem ten wychodzi z pokoju ona wybiega za nim i atakuje go nożem uszkadzając płuco ktoś chce mu pomóc ona nie pozwala twierdząc ,, niech zdycha ,, a potem bohaterka ucieka razem ze swoim 23 letnim bratem przez okno - policja , karetka , telewizja no i znów sensacja .P... rozwiń
Avatar
Ala / 8 lutego 2012 o 12:37
Mały przykład -Północ Hollandi Bovenkarspel - imprezka wśród Polaków gorzała narkotyki i Bóg wie co jeszcze jest środek nocy z soboty na niedziele 1.08. 2012 19 latka kłóci się ze swoim chłopakiem ten wychodzi z pokoju ona wybiega za nim i atakuje go nożem uszkadzając płuco ktoś chce mu pomóc ona nie pozwala twierdząc ,, niech zdycha ,, a potem bohaterka ucieka razem ze swoim 23 letnim bratem przez okno - policja , karetka , telewizja no i znów sensacja .Prosze ocenić zrobiła to 19 latka - można poszukać na googlach .
Avatar
Ech... o / 8 lutego 2012 o 11:30
W tym się różnimy, o czym świadczą nasze wpisy.
Avatar
Z Lublina / 8 lutego 2012 o 11:25
[quote name='Ech... o' timestamp='1328696472' post='593977']
[...]czytam o Turku i Tunezyjczyku, którzy będąc gośćmi w Polsce[/quote]

Jeśli tu mieszkają, tu żyją, tu pracują i płacą podatki, jakoś tam mówią po polsku i nie planują w najbliższym czasie wracać do Turcji czy Tunezji, to czy aby na pewno są jeszcze "gośćmi"? No chyba, że założymy, że każdy nie posiadający polskiego obywatelstwa jest automatycznie tylko "gościem". To czy ktoś jest czy nie jest gośćiem/obcokrajowcem/przyjezdnym nie ma tu żadnego znaczenia.
[quote name='Ech... o' timestamp='1328696472' post='593977']
[...]czytam o Turku i Tunezyjczyku, którzy będąc gośćmi w Polsce[/quote]

Jeśli tu mieszkają, tu żyją, tu pracują i płacą podatki, jakoś tam mówią po polsku i nie planują w najbliższym czasie wracać do Turcji czy Tunezji, to czy aby na pewno są jeszcze "gośćmi"? No chyba, że założymy, że każdy nie posiadający polskiego obywatelstwa jest automatycznie tylko "gościem". To czy ktoś jest czy nie jest gośćiem/obcokrajowcem/pr... rozwiń
Avatar
Ech... o / 8 lutego 2012 o 11:21
Oczywiście, że oburzałbym się.
Dziękuje, że nie zabierasz mi prawa do wyrażania swoich opinii. Jestem Ci za to niezmiernie wdzięczny.

A z tym "rasizmem", to nie wiem czy jeszcze to modne jest... czy już tylko nudne. Bez przesady, czytam o Turku i Tunezyjczyku, którzy będąc gośćmi w Polsce tak dobrze się w niej poczuli, że sami zaczynają wymierzać sprawiedliwość po swojemu. I to mi się nie podoba. A zbawianie Świata pozostawiam innym.
Oczywiście, że oburzałbym się.
Dziękuje, że nie zabierasz mi prawa do wyrażania swoich opinii. Jestem Ci za to niezmiernie wdzięczny.

A z tym "rasizmem", to nie wiem czy jeszcze to modne jest... czy już tylko nudne. Bez przesady, czytam o Turku i Tunezyjczyku, którzy będąc gośćmi w Polsce tak dobrze się w niej poczuli, że sami zaczynają wymierzać sprawiedliwość po swojemu. I to mi się nie podoba. A zbawianie Świata pozostawiam innym. rozwiń