piątek, 23 lutego 2018 r.

Lublin

Kobieta Sukcesu 2017. Barbara Drozdek wygrała nasz plebiscyt

Dodano: 30 marca 2017, 19:08
Autor: dd

Barbara Drozdek wygrała nasz plebiscyt Kobieta Sukcesu 2017. Na panią dyrektor Rodzinnego Domu Dziecka w Lublinie oddano niemal 5 tys. głosów! W czwartek na uroczystej gali w Hotelu Victoria nagrodziliśmy laureatki konkursu.

W finale plebiscytu znalazło się 12 pań. Mocno reprezentowany był biznes. Głosy można było oddawać na Annę Chołotę, Mirosławę Gałan, Elżbietę Skoczylas, Joannę Chrzanowską-Dyduch czy Dagmarę i Beatę Furmaniak.

Nie zabrakło też kandydatek zajmujących się zupełnie innymi dziedzinami. Marta Kurowska jest prezesem fundacji „Tu obok” i działa na rzecz mieszkańców lubelskiej Wieniawy. Halina Kobylarz założyła Uniwersytet Drugiego Wieku. Bożena Pietras działa w Związku Dużych Rodzin. Dr hab. Iwona Sawulska od 2015 r. prowadzi Teatr Muzyczny w Lublinie, a Barbara Drozdek – Rodzinny Dom Dziecka. Z kolei Grażyna Pieprzyk jest pełną energii „czaderką”, a Joanna Firgolska ma własną pasiekę w Woli Mieczysławskiej.

Łącznie w naszym plebiscycie oddano ponad 15 tys. głosów. Tytuł Kobiety Sukcesu 2017 czytelnicy przyznali Barbarze Drozdek. Zdobyła 4995 głosów!

Drugie miejsce na podium zajęła Iwona Sawulska, która uzyskała 3230 głosów, natomiast trzecie miejsce przypadło Halinie Kobylarz – 1690 głosów. Nagroda kapituły konkursu powędrowała do Joanny Chrzanowskiej-Dyduch.

Czytaj więcej o: Lublin Kobieta Sukcesu
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(19) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (6 dni temu o 14:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
a kto jej napisał pracę magisterską i ile zapłaciła ???
Rozwiń
Gość
Gość (13 kwietnia 2017 o 21:06) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Lhgcvjj
Rozwiń
Gość
Gość (6 kwietnia 2017 o 09:35) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Isśie forum popsowało.. Psipadek?
Rozwiń
Gość
Gość (3 kwietnia 2017 o 15:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet
Rozwiń
Gość
Gość (3 kwietnia 2017 o 10:25) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Blokada historii forum,kto? i dlaczego?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (19)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!