niedziela, 25 marca 2018 r.

Lublin

Kobieta Sukcesu 2018: Trwa głosowanie

Dodano: 16 lutego 2018, 08:16

Niezależne i pewne siebie. Liderki w swoich dziedzinach lub osoby zaczynające wdrażać w życie swoje oryginalne pomysły – takie mają być laureatki naszego plebiscytu Kobieta Sukcesu. Wyróżnić chcemy mieszkanki regionu odznaczające się wyjątkowym zaangażowaniem, przedsiębiorczością oraz osiągnięciami w różnych dziedzinach

To już 10. edycja plebiscytu „Kobieta Sukcesu”. Konkurs ma na celu promowanie nie tylko tych pań, które odnoszą sukcesy na polu biznesowym. Czekamy również na kandydatury działaczek, artystek, animatorek życia kulturalnego czy kobiet z nietuzinkowymi pasjami.

W ubiegłym roku w finale plebiscytu znalazło się dwanaście pań. Tytuł Kobieta Sukcesu 2017 otrzymała Barbara Drozdek, dyrektor Rodzinnego Domu Dziecka w Lublinie. Oddano na nią niemal 5 tys. głosów. Drugie miejsce na podium zajęła Iwona Sawulska, która uzyskała 3230 głosów, natomiast trzecie miejsce przypadło Halinie Kobylarz: 1690 głosów. Nagroda kapituły konkursu powędrowała do Joanny Chrzanowskiej-Dyduch. Łącznie w naszym plebiscycie oddano ponad 15 tys. głosów.

Poniżej prezentujemy sylwetki nominowanych przez nas pań, których sukcesy opisywaliśmy na łamach Dziennika Wschodniego. Czekamy jednak także na zgłoszenia nietuzinkowych kobiet.

Propozycje może zgłosić każdy, kto widzi w swoim otoczeniu panie, które należy docenić. Jedynym warunkiem jest to, aby kandydatka mieszkała i działała na terenie województwa lubelskiego. Na zgłoszenia czekamy do 21 lutego. Kupon zgłoszeniowy, drukowany w Dzienniku Wschodnim, można wysłać pocztą tradycyjną na adres Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin (z dopiskiem na kopercie „Kobieta Sukcesu 2018”).

Można też zgłosić kandydatkę drogą mailową wysyłając zeskanowany kupon na adres promocja@dziennikwschodni.pl. Sylwetki zgłoszonych przez Czytelników kandydatek zostaną opublikowane na łamach Dziennika Wschodniego oraz w serwisie www.dziennikwschodni.pl.

Kolejnym etapem będzie głosowanie. Odbędzie się ono za pośrednictwem SMS-ów oraz kuponów drukowanych w gazecie. Zwyciężczynię poznamy w marcu.

Sponsorem nagród (cztery zestawy pereł - naszyjnik+bransoletka) jest Giełda Minerałów i Targi Klejnot Dla Ewy

REGULAMIN

Jak głosować?

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem SMS-ów wysyłanych z numerów GSM na terenie RP (1 SMS – 5 głosów) i kuponów drukowanych (1 kupon – 5 głosów) codziennie w gazecie Dziennik Wschodni i potrwa od 16 lutego do 5 marca 2018 godz. 12.00 południe. SMS-y należy przesłać na nr 7148 w treści wpisując prefiks sukces., a po kropce numer kandydata: (np. sukces.99).

Koszt jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT. Z jednego numeru telefonu można wysłać nieograniczoną liczbę SMS-ów. Czytelnicy mogą wysłać nieograniczoną liczbę kuponów.

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(21) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (4 marca 2018 o 11:39) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Kurier Lubelski wystawiłby w tej kategorii Tomasza Fularę
Rozwiń
Gość
Gość (4 marca 2018 o 11:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wkurzające jest, że może nawet porządne kobiety - prowadzące ciężko własny biznes przemieszano z lewaczkami i działaczkami liberalno-socjalistycznymi związanymi z lewactwem, platformersami, odszczepieńcami "nowoczesnymi", to nieuczciwe i wyrachowane.
Rozwiń
Gość
Gość (4 marca 2018 o 11:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wkurzające jest, że może nawet porządne kobiety - prowadzące ciężko własny biznes przemieszano z lewaczkami i działaczkami liberalno-socjalistycznymi związanymi z lewactwem i platformersami, to nieuczciwe i wyrachowane.
Rozwiń
Gościówa
Gościówa (4 marca 2018 o 01:31) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nie zależnie iloma głosami kto prowadzi w tych wszystkich plebiscytach zawsze na koniec wygra ten kto ma wygrać choćby 1 głosem,a całe te plebiscyty to nabijanie kasy redakcjom 
Rozwiń
Zenon
Zenon (2 marca 2018 o 23:28) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
tylko Katarzyna Lubnauer ! pokonała nowoczesnego Ryśka i jego kochanicę.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (21)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!