Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 lutego 2016 r.
17:03

Lubelski KOD jedzie do Warszawy na marsz. "Nie zwijamy żagli"

Autor: Zdjęcie autora toma
0 87 A A

Członkowie lubelskiego Komitetu Obrony Demokracji organizują wyjazd do Warszawy na sobotni marsz pod hasłem „My, Naród!”. – Chcemy pokazać, że nie zwijamy żagli, tylko je rozwijamy – mówi Bartosz Sierpniowski, koordynator KOD w województwie lubelskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Protest rozpocznie się o godz. 13 pod Stadionem Narodowym. Wyjazd z Lublina planowany jest o godz. 8.45 z placu Zamkowego. Opłaty za przejazd w wysokości 35 zł można dokonywać do czwartku w lubelskim biurze KOD przy ul. Ogrodowej 10/1A w godzinach 16-18, a także dziś (środa) z kawiarni Zielony Talerzyk przy ul. Królewskiej 3 w godz. 15-18.

– Na razie mamy dwa pełne autokary, ale będziemy w stanie zapewnić miejsce wszystkim chętnym – deklaruje Sierpniowski.

W czasie sobotniego marszu zwolennicy KOD mają m.in. zbierać podpisy pod przygotowanym przez nich projektem ustawy o Trybunale Konstytucyjnym.

Komentarze 87

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
oszukany / 28 lutego 2016 o 09:29

Po co fotomontaż w NARODZIE SIŁA.

''A MURY RUNĄ''

Avatar
Gość / 27 lutego 2016 o 20:45

Ogladajcie TVN 24 bo na Info niema jakie tłumy na manifestacji KOD W WARSZAWIE również na Polsat News.

To sprytny fotomontaż ;)

Avatar
My Naród / 27 lutego 2016 o 14:00

Ogladajcie TVN 24 bo na Info niema jakie tłumy na manifestacji KOD W WARSZAWIE również na Polsat News.

Avatar
My Naród / 27 lutego 2016 o 13:59

Ogladajcie TVN 24 bo na Info niema jakie tłumy na manifestacji KOD W WARSZAWIE również na Polsat News.

Avatar
??????? / 26 lutego 2016 o 16:04

Już wam przestali płacić????

I nie piszecie?????

Avatar
liotczik / 26 lutego 2016 o 09:39

Wiwat Bolesław Wałęsa, Wiwat Sztandar Ludu, Wiwat liberalno-socjalistyczni dziennikarze, Wiwat nasze dziadziusie kodowe, Wiwat bolki wszystkich stanów...

Użyj młotka i przecinaka do odblokowania myśli,powtarzasz się.

Tak naprawili WOSTOK.

Avatar
Gość / 25 lutego 2016 o 22:15

"nasze" dziadziusie kodowe jadą - a d. "sztandar ludu" obecny dziennik grzeje tematy - rozgłasza - jego liberalno-socjalistyczni dziennikarze popierają obiema łapami...

A tobie chyba mózg się zaciął na tych wypocinach bo kilkakrotnie powtarzasz.

Weź młotek,przecinak,siekierę i odblokuj.Dobry radziecki sposób.

Avatar
Gość / 25 lutego 2016 o 16:39
Jadą Ci z Komitetu Obrony Darmozjadów + Donosicieli !!!!!! zdrajców i kolaborantów Polski i Polaków !!!! a chyba finansuje Palikotowy-Petru i Żuk !!!! a mają z czego ponieważ ostatnio wyrzucony z jednej z państwowych spółek zasiada jeszcze w kilku w Lublinie !!!! zapracowany chłopina !!!! musi dobrze mysleć gdzie zainwestować taką kasę !!!! a jeszcze to stado baranów wyslać aby bronili jego dobrze płatnych stanowisk w spółkach gdzie tylko figuruje na listach płac !!!!
Avatar
Gość / 25 lutego 2016 o 15:14
Ale Was boli ten KOD - ja na nic nie znaczące rzeczy tyle czasu bym nie poświęcał. a wy tylko siedzicie, plujecie i sączycie jad. Pseudo katolicy i pseudo patrioci. Pójdzie do kościoła, kupi chinską bluzę z orłem i nazwie wszystkich lewakami (sam czekając po zasiłek z MOPS). A tępe trolle informuję, że KOD postał pod koniec listopada 2015. Pytam się was hejterzy, gdzie byliscie jak działania poprzedniego rządu wam przeszkadzały? Nie musicie odpowiadać, siedzieliście przed komputerem i klikaliście swoje hejty. Bo tylko na tyle was stać.
Avatar
Gość / 25 lutego 2016 o 13:59
Gdzie byl KOD jak podniesli wiek emerytalny, zabrali pieniadze z OFE w restauracji robili swoje interesy. Pytam sie gdzie byli ci kretyni z kodu.
Avatar
oszukany / 28 lutego 2016 o 09:29

Po co fotomontaż w NARODZIE SIŁA.

''A MURY RUNĄ''

Avatar
Gość / 27 lutego 2016 o 20:45

Ogladajcie TVN 24 bo na Info niema jakie tłumy na manifestacji KOD W WARSZAWIE również na Polsat News.

To sprytny fotomontaż ;)

Avatar
My Naród / 27 lutego 2016 o 14:00

Ogladajcie TVN 24 bo na Info niema jakie tłumy na manifestacji KOD W WARSZAWIE również na Polsat News.

Avatar
My Naród / 27 lutego 2016 o 13:59

Ogladajcie TVN 24 bo na Info niema jakie tłumy na manifestacji KOD W WARSZAWIE również na Polsat News.

Avatar
??????? / 26 lutego 2016 o 16:04

Już wam przestali płacić????

I nie piszecie?????

Avatar
liotczik / 26 lutego 2016 o 09:39

Wiwat Bolesław Wałęsa, Wiwat Sztandar Ludu, Wiwat liberalno-socjalistyczni dziennikarze, Wiwat nasze dziadziusie kodowe, Wiwat bolki wszystkich stanów...

Użyj młotka i przecinaka do odblokowania myśli,powtarzasz się.

Tak naprawili WOSTOK.

Avatar
Gość / 25 lutego 2016 o 22:15

"nasze" dziadziusie kodowe jadą - a d. "sztandar ludu" obecny dziennik grzeje tematy - rozgłasza - jego liberalno-socjalistyczni dziennikarze popierają obiema łapami...

A tobie chyba mózg się zaciął na tych wypocinach bo kilkakrotnie powtarzasz.

Weź młotek,przecinak,siekierę i odblokuj.Dobry radziecki sposób.

Avatar
Gość / 25 lutego 2016 o 16:39
Jadą Ci z Komitetu Obrony Darmozjadów + Donosicieli !!!!!! zdrajców i kolaborantów Polski i Polaków !!!! a chyba finansuje Palikotowy-Petru i Żuk !!!! a mają z czego ponieważ ostatnio wyrzucony z jednej z państwowych spółek zasiada jeszcze w kilku w Lublinie !!!! zapracowany chłopina !!!! musi dobrze mysleć gdzie zainwestować taką kasę !!!! a jeszcze to stado baranów wyslać aby bronili jego dobrze płatnych stanowisk w spółkach gdzie tylko figuruje na listach płac !!!!
Avatar
Gość / 25 lutego 2016 o 15:14
Ale Was boli ten KOD - ja na nic nie znaczące rzeczy tyle czasu bym nie poświęcał. a wy tylko siedzicie, plujecie i sączycie jad. Pseudo katolicy i pseudo patrioci. Pójdzie do kościoła, kupi chinską bluzę z orłem i nazwie wszystkich lewakami (sam czekając po zasiłek z MOPS). A tępe trolle informuję, że KOD postał pod koniec listopada 2015. Pytam się was hejterzy, gdzie byliscie jak działania poprzedniego rządu wam przeszkadzały? Nie musicie odpowiadać, siedzieliście przed komputerem i klikaliście swoje hejty. Bo tylko na tyle was stać.
Avatar
Gość / 25 lutego 2016 o 13:59
Gdzie byl KOD jak podniesli wiek emerytalny, zabrali pieniadze z OFE w restauracji robili swoje interesy. Pytam sie gdzie byli ci kretyni z kodu.
Zobacz wszystkie komentarze 87

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin
25 maja 2018, 19:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 19 w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle? 4 0

Do wypadku doszło około godz. 9 na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja"
Alarm 24

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja" 12 5

Trzy osoby zakończyły juwenalia w komisariacie. Kolejna poddała się obdukcji lekarza sądowego. Studenci dęblińskie „Szkoły Orląt” oskarżają policję o bezpodstawną i zbyt brutalną interwencję. Policja twierdzi, ze młodzi byli pijani i agresywni.

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych 0 0

Chcesz przetestować elektryczny pojazd, zanim w niego zainwestujesz kupę ciężko zarobionych pieniędzy? Potrzebujesz nowej floty transportowej dla swojej firmy spedycyjnej? Chcesz wybrać się na wakacyjną przejażdżkę, lecz nie posiadasz własnego auta? Zapraszamy do poczytania niniejszego tekstu, za pośrednictwem którego dowiesz się, jak cenna jest w dzisiejszych czasach atrakcyjna oferta godnej polecenia wypożyczalni samochodowej.

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK
26 maja 2018, 12:00

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK 2 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 12 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się spotkanie z fotografem Tadeuszem Rolke połączone z wernisażem wystawy prac artysty.

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził
galeria
film

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził 54 6

Prawie 2 promile alkoholu miał zatrzymany pijany kierowca. Pochodzący z Tanzanii 34-latek, próbował uciekać przed policjantami po tym, jak rozbił pożyczone BMW.

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech?

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech? 0 1

Rozmowa z Maciejem Łastowieckim, właścicielem firmy iOPIEKA, która oferuje legalne zatrudnienie dla opiekunów i opiekunek osób starszych głównie na terenie Niemiec.

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu 1 0

Chełmska Biblioteka Publiczna chce się zgłosić do bicia rekordu Guinnessa w ilości osób czytających jeden po drugim. Dotychczasowy rekord to 3071 czytelników.

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo]
film

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo] 2 1

Do zadymy doszło w drugiej połowie meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa w 37., ostatniej kolejce Lotto Ekstraklasy.

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
film

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać 0 6

Posłowie powinni zarabiać nie więcej niż 5 tys. zł brutto, czyli około 3550 zł "na rękę" - uważa prawie połowa ankietowanych w sondażu zamówionym przez portal Gazeta.pl

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego 1 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W ostatnim spotkaniu sezonu Padwa Zamość pokonała przed swoimi kibicami Orła Przeworsk 36:29. Aż 13 bramek zdobył na pożegnanie z fanami Tomasz Fugiel

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 36 4

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Puławy: Nowe pracownie dla szkół