Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 grudnia 2017 r.
20:53

KOD przeciwko partyjnym sądom. Protest w Lublinie

258 46 A A

Około 100 osób wzięło udział w proteście pod Sądem Okręgowym w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Manifestacja zorganizowana przez lubelski Komitet Obrony Demokracji odbyła się pod hasłem "Suweren mówi dość!!! Żądamy rozmów!!!". Uczestnicy pikiety, jak zapowiadali, protestowali przeciwko planom zmiany Konstytucji, autorytarnym rządom, opresyjnemu państwu, wyjściu Polski z Unii Europejskiej i partyjnym sądom.

Komentarze 46

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 6 grudnia 2017 o 06:59
+1
BARDZO DOBRE POSUNIĘCIE PIS-u.SĄDY SĄ PO TO ŻEBY ORZEKAĆ SPRAWIEDLIWIE.A CO TERAZ W SĄDACH JEST SAMA KORUPCJA.GIERKI KOD-u NIE PRZEJDĄ.ZAJMIJCIE SIĘ WASZYM GURU KIJOWSKIM,OD ALIMENTÓW,FAKTUR.DLACZEGO ON JESZCZE NIE SIEDZI W WIĘZIENIU ?.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2017 o 06:55
+1
To Uniwersytet Czwartego Wieku protestuje?
Avatar
Gość / 6 grudnia 2017 o 06:23
+1
Same stare ubeckie pruchna. Protest wielki, że naprawdę 20 osób. Dziennik ma o czym pisać. Gratuluję tematu
Avatar
Gość / 6 grudnia 2017 o 02:14
+1
Ale jaja! Ale jaja! 20 osób i wielki protest suwerena?! To sobie KOD wyrobił opinię. Więcej Radio Maryja zbiera zwolenników przy różańcu. To setki tysięcy ma słuchać parę osób? To dopiero demokracja. Toż tam niedługo będzie więcej plakatow jak protestujących. Może zamówimy z dwie setki dmuchanych lal dla KODu? Wówczas demonstracja zrobi wrażenie.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2017 o 23:34
+1
PiS zreformował już stadninę koni w Janowie a teraz chce tak samo zreformować sądy.: czyli nieważny skutek reformy aby tylko reformujący był z właściwej partii!
Avatar
Gość / 5 grudnia 2017 o 22:35
+1
Solidarnie z protestującymi w Warszawie! Cieszę się, że tyle osób przyszło bronić wolnych sądów i wyborów mimo grudniowej pogody. Mam nadzieję, że będzie nas coraz więcej.
Avatar
stefan / 5 grudnia 2017 o 22:30
+1
wszystkie pisiory będą siedzieć i wszyscy ci co na nich głosowali i pan rydzyk też
Avatar
Gość / 5 grudnia 2017 o 22:12
+1
Brawo KOD , nie bedzie zgody na zawlaszczanie przez politykow Władzy Sądowniczej. Do zobaczenia w piątek o 19:00 Krakowskie 43
Avatar
Gość / 5 grudnia 2017 o 22:10
+1
PiS zawłaszczajac Władzę Sądowniczą będzie miał władzę calkowitą! Wtedy dopiero bedzie robił co będzie chciał. Choć kazda władza deprawuje, to władza absolutna deprawuje absolutnie! Szoda Polski dla takiej władzy 
Avatar
Gość / 6 grudnia 2017 o 20:31
taki przykład: sędzina dostaje 7000 zł za nie wiadomo co .. Jest w wieku lat 85. Zasłużona? komu? Miłego wieczoru.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2017 o 20:31
taki przykład: sędzina dostaje 7000 zł za nie wiadomo co .. Jest w wieku lat 85. Zasłużona? komu? Miłego wieczoru.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2017 o 20:28
Polskie sądownictwo to po prostu celowy błąd konstytucyjny. Kasta wymknęła się spod kontroli Suwerena. Mogą z nami zrobić wszystko przed nami nie odpowiadając a absolutną władza korumpuje absolutnie.
Avatar
ansa / 6 grudnia 2017 o 18:43
Brawo Światli Obywatele Lublina ,resztę interesuje tylko by zjeść i wydalić,tanio się dali kupić - pińcet wystarczyło ,by siedzieli cicho
Avatar
Gość / 6 grudnia 2017 o 17:50
KOMUSZKÓW WYCIE ?? ZNAKOMICIE !!!
Avatar
Gość / 6 grudnia 2017 o 14:55
Myśmy przyszłością narodu - stwierdziły panie z uniwerka III (RP) wieku.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2017 o 14:54
100 osób? Chyba zezowaty z lustrem tyle naliczył :D
Avatar
Gość / 6 grudnia 2017 o 14:11
Zdjęcia tak dobrane żeby nie można było powiedzieć, iż była garstka ludzi. Sprytne, ale widoczne.
Avatar
werty / 6 grudnia 2017 o 11:33
Czy te babcie z SB mają jeszcze podpaski?
Avatar
Gość / 6 grudnia 2017 o 11:09
Tak nam było dobrze, jak sądy były w rękach po!.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2017 o 10:39
Szacowne babcie, ubywatelki- jeśli wy w zdecydowanej maleńkości nazywacie siebie suwerenem, to jak nazwiecie zdecydowaną większość?. Manipulacje słowami, faktami, rzeczywistością zostały opanowane do prawie perfekcji przez totalną. Wam nie chodzi o reformę wymiaru sprawiedliwości- nie macie POjęcia na temat proPOnowanych zmian. Kieruje wami strach przed właściwym wymiarem sprawiedliwości, pewnie macie też żal po zmniejszeniu ubeckich emeryturek. Chcecie aby Polską rządzili zdrajcy, sprzedawczyki. Prawdziwych Polaków na marszu niepodległości nazywacie faszystami. To są wasze "sukcesy". Wasze sądy,wasze rządy doprowadziły "ten kraj" do niemal ruiny i chcecie aby to nadal trwało!!!. Wasz sprzeciwiający się głosik jest ćwierkaniem wróbla w puszczy. Kłamstwa i przekręty, wyprowadzenia, afery POprzedniej władzy dzisiaj widzi prawie każdy- wy nie chcecie widzieć. Dlaczego??.Dalej do przodu!!."Aby żyło się wam lepiej"- jak POwiedział bul.
Szacowne babcie, ubywatelki- jeśli wy w zdecydowanej maleńkości nazywacie siebie suwerenem, to jak nazwiecie zdecydowaną większość?. Manipulacje słowami, faktami, rzeczywistością zostały opanowane do prawie perfekcji przez totalną. Wam nie chodzi o reformę wymiaru sprawiedliwości- nie macie POjęcia na temat proPOnowanych zmian. Kieruje wami strach przed właściwym wymiarem sprawiedliwości, pewnie macie też żal po zmniejszeniu ubeckich emeryturek. Chcecie aby Polską rządzili zdrajcy, sprzedawczyki. Prawdziwych Polaków na marszu niepodległości ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 46

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 0 2

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 0 0

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty!
Wiersze między newsami

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty! 0 0

O wyższości chodzenia na piechotę pisał poeta już pół wieku temu. Miron Białoszewski o chodzeniu i… pluciu

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement"
galeria

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement" 7 2

To ewenement na ogólnopolską skalę. Para sokołów wędrownych, która kilka lat temu zagnieździła się na kominie Elektrociepłowni Lublin Wrotków doczekała się aż pięciu piskląt – trzech samiczek i dwóch samców. Jak dotąd w Polsce tak licznego lęgu tego gatunku ptaków jeszcze nie udokumentowano.

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 9

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 4 5

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 22 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 3 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 4 2

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 68 3

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 2 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!