środa, 24 stycznia 2018 r.

Lublin

"Kolejki w Urzędzie Pracy w Lublinie, to wina interesantów"

  Edytuj ten wpis
Autor: MM Lublin

- Narzeka się, że czas obsługi interesanta trwa około 20 minut – nic dziwnego, skoro 7 osób na 10 ustawia się w kolejce, nie mając kompletnych dokumentów - pisze nasz Czytelnik. To kolejny głos w dyskusji na temat lubelskiego pośredniaka.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
nie wiedziała
gość 3
gość
(21) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

nie wiedziała
nie wiedziała (29 listopada 2012 o 18:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
O a tu panie w stołki zapierdziały i nawet nie wiedziały ,że śmierdziały jedna nawciskała ale sama się przyznała-POPELINA
Rozwiń
gość 3
gość 3 (1 listopada 2010 o 08:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='Gość' timestamp='1288448597' post='370413']
Jest na to proste rozwiązanie!. Zamknąć ten bajzel, rozgonić to towarzystwo na cztery wiatry a do klamki przy drzwiach tego niby urzędu powiesić na sznurku pieczątkę potrzebną do ubezpieczenia zdrowotnego.
[/quote]
a za co ta pieczątka do ubezpieczenia jak nie płacisz składki, nawet nie wiesz, że urżąd zanim przystawi ci pieczątkę, to najpierw musi przelać składkę za twoje nic nie robienie do ZUS-u
Rozwiń
gość
gość (1 listopada 2010 o 08:10) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='marek' timestamp='1288372456' post='370040']
Ja tylko nie wiem po co tam pracuje tylu ludzi. Pracę trzeba znaleźć sobie samemu, nawet pracodawcę, który zatrudniłby na staż za to prześmieszne stypendium również tak naprawdę należy do bezrobotnego. A jak bezrobotny mówi, że nikt go nie chce, bo ma ponad 40 lat!!! to pani urzędnik patrzy na niego wyraźnie znudzona i ledwo powstrzymuje się od powiedzenia - nie chce ci się pracować. Szkoda, że tego nie powie na głos, bo wówczas bezrobotny miałby dla niej propozycję, zwolnij się kobieto i poszukaj pracy, a ja zajmę twoje miejsce. Tej niezwykle trudnej pracy nauczę się w jeden dzień.
Uważam, że w UP w pierwszej kolejności powinni być zatrudniani bezrobotni ze stosownym wykształceniem. Nie musi być zbyt wysokie do stawiania pieczątek w legitymacjach i szukania w komp.
[/quote]
bezrobotny ze stosownym wykształceniem, tzn. z jakim?? ciekawe czy siadłby za tym biurkiem i od razu zrozumiał "genialną" ustawę o promocji zatrudnienia (...), jeśli nie potrafi skompletować odpowiednich dokumentów do rejestracji
Rozwiń
Wracam !
Wracam ! (31 października 2010 o 20:49) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='arek' timestamp='1288440476' post='370361']
Ludzie na marudźcie, w przyszłym 2011 roku wszystkie Urzędy Pracy w całej Polsce otrzymają o 70% mniej kasy niż w tym roku, wtedy trzeba będzie zakasać rękawy i poszukać pracy a nie świadczeń dla "bezrobotnych". Sami zapychacie Urzędy Pracy zamiast wykazać się kreatywnością i brać się do roboty. W Anglii czy Irlandii nie ma więcej pracy niż w Polsce, tylko tam sie nie narzeka lecz pracuje. Anglik oglądając piękny krajobraz mówi: ALE PIĘKNE, a Polak: O KU*WA!
[/quote]
Arku - nie opowiadaj dyrdymałów bo mnie wali że UP otrzymają mniej czy ew. więcej kasy choćby z powodów że co innego Tusk obiecywał w Irlandii , więc o jakim szukaniu pracy i Ty opowiadasz o jakiej kreatywności gościu oplatasz głupoty więc dalej tych głupot nie opowiadaj nie znając realiów Polskich Angielskich czy Irlandzkich nikt tu nic nie zapycha a na pewno nie bezrobotni i nie urzędy pracy a jeśliś taki kozak to podpowiedz tu czytającym bezrobotnym gdzie i za ile mogą pracę uzyskać natomiast tak w Anglii czy Irlandii jest po pierwsze pracy więcej a po drugie lepiej PŁATNEJ a do tego dodaj że urzędnicy tam a tu to jak woda i ogień tu jest urzędnik wybitnie nastawiany przeciw petentowi co wszyscy potwierdzają a wynika to min. z bardzo słabego rynku pracy tam urzędnik jest dla petenta no i oczywiście że tam się pracuje ale jakie stawki ja miałem 15 euro za godzinę pracy + opłacone mieszkanie i media za 8 godzin pracy więc o czym tu człeniu trujesz a jak pracowałem over jap to 25 euro za godzinę a że tu ładniej to fakt tylko mnie waliły pejzaże liczyła się gotówka oraz fakt że prace miałem tylko z różnych powodów min. obietnic Tuska wróciłem może min. dlatego że posłuchałem co oszust Tusk obiecał ! ale wrócę tam ponownie bo tu jest ale obiecane bagno !
Rozwiń
arek
arek (30 października 2010 o 20:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='betty' timestamp='1288447605' post='370409']
to wyemigruj do Anglii mądralo,skąd ty możesz wiedzieć jakie sprawy ludzie załatwiają w urzędzie pracy,zapewniam cię że nie są to tylko świadczenia,a co do krajobrazu to szpecą go głównie tacy jak ty,co "wszystko wiedzą o życiu",mają dobrą pracę i w pogardzie mają bezrobotnych,uważaj lepiej,królu życia, żebyś nie musiał wydeptywać tych samych ścieżek co oni.
[/quote]

wiem coś o tym, bo sam kiedyś straciłem pracę i byłem bezrobotny, nie czekając na datki z MUPu otworzyłem własną firmę, mam 10 pracowników, którzy zarabiają u mnie powyżej średniej krajowej, ja sam pracuję po 16 godzin na dobę bo kocham pracę a nie narzekanie, a jak przychodzą do mnie bezrobotni skierowani przez Urząd Pracy to proszą o pieczatki i wpis, że oferta pracy jest już nieaktualna. Wiem, że to nie dotyczy wszystkich rejestrujących się w MUPie, bo byłoby to zbyt piękne, ale nie przesadzajmy, znaczna część społeczeństwa brzydzi sie poprzednim ustrojem, zachłystuje się demokracją, ale nawet nie wie, że tak naprawdę kocha socjalizm i do upadłego broniłoby swojego miejsca w kolejce po zasiłki
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (21)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!