Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 lipca 2016 r.
20:10

Komunikacja miejska w Lublinie. Zmieniony rozkład na kilku liniach

Autor: Zdjęcie autora drs
0 6 A A

Dodatkowe kursy zostały uruchomione na kilku liniach komunikacji miejskiej, a na innych zmieniły się godziny pojedynczych kursów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Od piątku weszły w życie zmiany w rozkładzie. Co do godzin odjazdów muszą się upewnić pasażerowie linii 3, 4, 7, 8, 14, 17, 20, 21, 38, 39, 42, 44, 54, 55 i 160.

W dni powszednie linia 3 zyskała dodatkowy kurs z Dąbrowicy o godz. 17.05, zaś linia 54 kursuje także między szczytami. W soboty uruchomiony został dodatkowy kurs linii 7 ze Zbożowej o godz. 22.40, zaś w niedziele linia 39 w kierunku Zadębia wyjedzie dodatkowym kursem zaczynającym się o godz. 5.11 od przystanku obok hipermarketu przy Zana.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 lipca 2016 o 18:36
Oddawać 44, przywrócić trasę na Lipnik i Czuby!
Avatar
gosc / 17 lipca 2016 o 10:57
ole napisał:
Ciekaw jestem, czy zdaje sobie Pan/Pani sprawę z tego, że w MPK brakuje ludzi do jeżdżenia i między innymi dlatego są zmiany w rozkładach, bo zwyczajnie obecna kadra nie wyrabia i nie ma kto jeździć?
No ale ceny biletów najtańsze nie są w porównaniu do częstotliwości i taboru oraz gdzie dojeżdżają . Pasażera to nie obchodzi że brakuje kierowców ,marnie płaca to pouciekali tak jak w innych Lubelskich firmach, z pracownika nie ma niewolnika  ale nikt za darmo nie jeździ , jakby urzędników którzy dużo zawsze mówią i niewiele robią pozwalniali to z pewnością by się poprawiło . Co do wcześniejszych wpisów to jakim trzeba być ekspertem aby wszystkie autobusy i trolejbusy zatrzymywały się tylko przy dawnym FSC i a teraz Wsie. Po co namieszali urzędasy w zmianach numeracji autobusów , sami nie jeżdżą i tylko utrudnienia , zero logiki i pomyślunku , ale bilety drogie .
No ale ceny biletów najtańsze nie są w porównaniu do częstotliwości i taboru oraz gdzie dojeżdżają . Pasażera to nie obchodzi że brakuje kierowców ,marnie płaca to pouciekali tak jak w innych Lubelskich firmach, z pracownika nie ma niewolnika  ale nikt za darmo nie jeździ , jakby urzędników którzy dużo zawsze mówią i niewiele robią pozwalniali to z pewnością by się poprawiło . Co do wcześniejszych wpisów to jakim trzeba być ekspertem aby wszystkie autobusy i trolejbusy zatrzymywały się tylko przy dawnym FSC i a teraz Wsie.... rozwiń
Avatar
ole / 17 lipca 2016 o 09:47
Ciekaw jestem, czy zdaje sobie Pan/Pani sprawę z tego, że w MPK brakuje ludzi do jeżdżenia i między innymi dlatego są zmiany w rozkładach, bo zwyczajnie obecna kadra nie wyrabia i nie ma kto jeździć? 
Avatar
urzędnicy do piwnicy !!! / 17 lipca 2016 o 09:20
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A co z linią 45 ??? Dlaczego nie dojeżdża w weekendy do ul. Metalurgicznej....przecież tam w tzw. strefie ekonomicznej stworzonej przez Pana Żuka pracuje się na "okrągło" - cały tydzień !!! A MPK udaje "durnia" i wyznaczyła przystanki końcowe dla prawie wszystkich linii przy WSIiE.....PARANOJA !!!
Dokładnie , dla pracujących na ul Metalurgicznej autobus 39 nie wystarczy , jakim trzeba być specem by wszystkie autobusy zatrzymywały się na końcowym wsei a dalej co ? z buta ??? Urzędnicze eksperty panie, co nigdy autobusem nie jechały !!!  i o rozkładzie nie mają żadnego pojęcia !!!
Dokładnie , dla pracujących na ul Metalurgicznej autobus 39 nie wystarczy , jakim trzeba być specem by wszystkie autobusy zatrzymywały się na końcowym wsei a dalej co ? z buta ??? Urzędnicze eksperty panie, co nigdy autobusem nie jechały !!!  i o rozkładzie nie mają żadnego pojęcia !!! rozwiń
Avatar
Gość / 17 lipca 2016 o 05:14
A co z linią 45 ??? Dlaczego nie dojeżdża w weekendy do ul. Metalurgicznej....przecież tam w tzw. strefie ekonomicznej stworzonej przez Pana Żuka pracuje się na "okrągło" - cały tydzień !!! A MPK udaje "durnia" i wyznaczyła przystanki końcowe dla prawie wszystkich linii przy WSIiE.....PARANOJA !!!
Avatar
Gość / 17 lipca 2016 o 00:55
Kto zapłaci za ciągle zmiany rozkładu ??? Ile to już w roku takich zmian ??? Proponuje aby bilet normalny kosztował 1.50zł !!! to adekwatna cena do jakości i częstotliwości z jaką kursują autobusy .
Avatar
Gość / 17 lipca 2016 o 18:36
Oddawać 44, przywrócić trasę na Lipnik i Czuby!
Avatar
gosc / 17 lipca 2016 o 10:57
ole napisał:
Ciekaw jestem, czy zdaje sobie Pan/Pani sprawę z tego, że w MPK brakuje ludzi do jeżdżenia i między innymi dlatego są zmiany w rozkładach, bo zwyczajnie obecna kadra nie wyrabia i nie ma kto jeździć?
No ale ceny biletów najtańsze nie są w porównaniu do częstotliwości i taboru oraz gdzie dojeżdżają . Pasażera to nie obchodzi że brakuje kierowców ,marnie płaca to pouciekali tak jak w innych Lubelskich firmach, z pracownika nie ma niewolnika  ale nikt za darmo nie jeździ , jakby urzędników którzy dużo zawsze mówią i niewiele robią pozwalniali to z pewnością by się poprawiło . Co do wcześniejszych wpisów to jakim trzeba być ekspertem aby wszystkie autobusy i trolejbusy zatrzymywały się tylko przy dawnym FSC i a teraz Wsie. Po co namieszali urzędasy w zmianach numeracji autobusów , sami nie jeżdżą i tylko utrudnienia , zero logiki i pomyślunku , ale bilety drogie .
No ale ceny biletów najtańsze nie są w porównaniu do częstotliwości i taboru oraz gdzie dojeżdżają . Pasażera to nie obchodzi że brakuje kierowców ,marnie płaca to pouciekali tak jak w innych Lubelskich firmach, z pracownika nie ma niewolnika  ale nikt za darmo nie jeździ , jakby urzędników którzy dużo zawsze mówią i niewiele robią pozwalniali to z pewnością by się poprawiło . Co do wcześniejszych wpisów to jakim trzeba być ekspertem aby wszystkie autobusy i trolejbusy zatrzymywały się tylko przy dawnym FSC i a teraz Wsie.... rozwiń
Avatar
ole / 17 lipca 2016 o 09:47
Ciekaw jestem, czy zdaje sobie Pan/Pani sprawę z tego, że w MPK brakuje ludzi do jeżdżenia i między innymi dlatego są zmiany w rozkładach, bo zwyczajnie obecna kadra nie wyrabia i nie ma kto jeździć? 
Avatar
urzędnicy do piwnicy !!! / 17 lipca 2016 o 09:20
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A co z linią 45 ??? Dlaczego nie dojeżdża w weekendy do ul. Metalurgicznej....przecież tam w tzw. strefie ekonomicznej stworzonej przez Pana Żuka pracuje się na "okrągło" - cały tydzień !!! A MPK udaje "durnia" i wyznaczyła przystanki końcowe dla prawie wszystkich linii przy WSIiE.....PARANOJA !!!
Dokładnie , dla pracujących na ul Metalurgicznej autobus 39 nie wystarczy , jakim trzeba być specem by wszystkie autobusy zatrzymywały się na końcowym wsei a dalej co ? z buta ??? Urzędnicze eksperty panie, co nigdy autobusem nie jechały !!!  i o rozkładzie nie mają żadnego pojęcia !!!
Dokładnie , dla pracujących na ul Metalurgicznej autobus 39 nie wystarczy , jakim trzeba być specem by wszystkie autobusy zatrzymywały się na końcowym wsei a dalej co ? z buta ??? Urzędnicze eksperty panie, co nigdy autobusem nie jechały !!!  i o rozkładzie nie mają żadnego pojęcia !!! rozwiń
Avatar
Gość / 17 lipca 2016 o 05:14
A co z linią 45 ??? Dlaczego nie dojeżdża w weekendy do ul. Metalurgicznej....przecież tam w tzw. strefie ekonomicznej stworzonej przez Pana Żuka pracuje się na "okrągło" - cały tydzień !!! A MPK udaje "durnia" i wyznaczyła przystanki końcowe dla prawie wszystkich linii przy WSIiE.....PARANOJA !!!
Avatar
Gość / 17 lipca 2016 o 00:55
Kto zapłaci za ciągle zmiany rozkładu ??? Ile to już w roku takich zmian ??? Proponuje aby bilet normalny kosztował 1.50zł !!! to adekwatna cena do jakości i częstotliwości z jaką kursują autobusy .
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 12

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 85 43

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 367 25

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 215 46

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 16

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!