niedziela, 18 lutego 2018 r.

Lublin

Konieczne sprzątanie, zamknięci w szkole. Czytelnicy do redakcji

Dodano: 22 maja 2015, 20:28
Autor: alarm24

Czekamy na Państwa listy. Można je wysyłać mailem na adres alarm24@dziennikwschodni.pl lub pocztą tradycyjną: Dziennik Wschodni, Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin z dopiskiem „Listy do redakcji”. Jeżeli ktoś chce pozostać anonimowy, prosimy zaznaczyć na końcu listu, że dane tylko do wiadomości redakcji.

Konieczne sprzątanie

Zgłaszam konieczność uporządkowania zarośli i nieczystości wokół schodów, prowadzących od ul. Ćwiklińskiej 4 do ul. Junoszy w Lublinie na wysokości nr. 22.

Teren ten nie był sprzątany od kilku lat, jest brudno i strasznie zarośnięte. Interweniowałam w ubiegłym roku w tej sprawie, w wyniku czego zostało skoszone około 40 cm szerokości zarośniętych pokrzyw i na tym koniec. Ponieważ po zimie odsłoniła się ta brzydota, niezbędne jest dokonanie sprzątania. Zatem proszę o poruszenie odpowiedzialnych służb, celem dokonania sprzątania tej części naszego osiedla.

Z poważaniem, zatroskana mieszkanka

Zamknięci w szkole

Jako uczniowie Zespołu Szkół Spożywczych przy ulicy Długosza w Lublinie zwracamy się z prośbą o zwrócenie uwagi na nasz problem, jakim jest ograniczenie naszych swobód poprzez zamykanie drzwi na klucz i brak dostępu do szatni. My, jako prawie pełnoletni i pełnoletni uczniowie, nie możemy wyjść nawet przed szkołę, by zaczerpnąć świeżego powietrza. Rozmowy z dyrektorem na ten temat nie przyniosły skutku.

>>>

Czekamy na Państwa listy. Można je wysyłać mailem na adres alarm24@dziennikwschodni.pl lub pocztą tradycyjną: Dziennik Wschodni, Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin z dopiskiem „Listy do redakcji”. Jeżeli ktoś chce pozostać anonimowy, prosimy zaznaczyć na końcu listu, że dane tylko do wiadomości redakcji

Czytaj więcej o: szkoła alarm24
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!