Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 lipca 2009 r.
12:40
Edytuj ten wpis

Konkurs na Lubelskie Centrum Konferencyjne rozstrzygnięty

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 6 A A

W konkursie zmierzyły się 33 prace. Ocenili je architekci i urzędnicy. Wygrała koncepcja Polsko-Belgijskiej Pracowni Architektury z Warszawy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
KK / 17 lipca 2009 o 08:53
ŻAŁOŚĆ BIERZE NA BRAK DZIAŁAŃ TERAZ TYCH PSEŁDO RZĄDZICIELI CO WIDAĆ PO MIEŚCIE I WOJEWÓDZTWIE A CO BĘDZIE PÓŻNIEJ TO STRACH POMYŚLEĆ JAK SIĘ POGUBIĄ W TYCH KORYTARZACH.A BUDYNEK ŁADNY SZKODA ŻE NA PAPIERZE JAK PLANY MARNYCH URZĘDNIKÓW LUBELSKICH
Avatar
Kwadratura kola / 16 lipca 2009 o 22:10
Ta "Polsko-Belgijska Pracownia Architektury z Warszawy" to taki lokalny podmiot robiony przez kalke tych z "Kataru"?
To, ze inwestorow ktorzy "kupili" stocznie, ujawniac z roznych przyczyn nie mozna to jeszcze zrozumiec moge - to oni maja wylozyc pieniadze. Ukrywania nazwy biura projektowego ktoremu placi sie z pieniedzy publicznych zrozumiec nie potrafie - "Polsko-Belgijska Pracownia Architektury z Warszawy" brzmi niemal jak WSI w likwidacji
Ta "Polsko-Belgijska Pracownia Architektury z Warszawy" to taki lokalny podmiot robiony przez kalke tych z "Kataru"?
To, ze inwestorow ktorzy "kupili" stocznie, ujawniac z roznych przyczyn nie mozna to jeszcze zrozumiec moge - to oni maja wylozyc pieniadze. Ukrywania nazwy biura projektowego ktoremu placi sie z pieniedzy publicznych zrozumiec nie potrafie - "Polsko-Belgijska Pracownia Architektury z Warszawy" brzmi niemal jak WSI w likwidacji rozwiń
Avatar
martin / 16 lipca 2009 o 17:20
odwrotnie kolego, na tym polega reforma samorządowa która finalnie ma na celi całkowitą likwidacje urzędów wojeódzkich i przekazanie wszelkich kompetencji w rece marszałkowskich. natomiast wojewoda pozostanie z małym gabinetem w każdym województwie jako przedstawiciel rządu
Avatar
tez z Lublina / 16 lipca 2009 o 16:55
lublnianin od 1946 napisał:
Jak sobie przypominam,centrum kongresowo-administracyjne i hotelowe miała wybudować firma co wznosiła Plazę,ale doszła do wniosku,że handel,to handel i wykiwała ????władze Lublina,czy aby wykiwała czy władze za "zgodą " swych pomniejszych urzedników poszły temu wiadomemu inwestorowi na rekę???????Teraz trzeba wyłozyc włąsna kasę a szmal z Plazy płynie,płynie i płynie!!!!!!!!!

A z tego co ja wiem to centrum kongresowe jest w plazie tylko nie wykonczone.

A z tego co ja wiem to centrum kongresowe jest w plazie tylko nie wykonczone. rozwiń
Avatar
P.K. / 16 lipca 2009 o 13:51
Centrum będzie stało puste, bo urzędy marszałkowskie, które dublują pracę urzędów wojewódzkich, mają być zlikwidowane.
Avatar
lublnianin od 1946 / 16 lipca 2009 o 13:36
Jak sobie przypominam,centrum kongresowo-administracyjne i hotelowe miała wybudować firma co wznosiła Plazę,ale doszła do wniosku,że handel,to handel i wykiwała ????władze Lublina,czy aby wykiwała czy władze za "zgodą " swych pomniejszych urzedników poszły temu wiadomemu inwestorowi na rekę???????Teraz trzeba wyłozyc włąsna kasę a szmal z Plazy płynie,płynie i płynie!!!!!!!!!
Avatar
KK / 17 lipca 2009 o 08:53
ŻAŁOŚĆ BIERZE NA BRAK DZIAŁAŃ TERAZ TYCH PSEŁDO RZĄDZICIELI CO WIDAĆ PO MIEŚCIE I WOJEWÓDZTWIE A CO BĘDZIE PÓŻNIEJ TO STRACH POMYŚLEĆ JAK SIĘ POGUBIĄ W TYCH KORYTARZACH.A BUDYNEK ŁADNY SZKODA ŻE NA PAPIERZE JAK PLANY MARNYCH URZĘDNIKÓW LUBELSKICH
Avatar
Kwadratura kola / 16 lipca 2009 o 22:10
Ta "Polsko-Belgijska Pracownia Architektury z Warszawy" to taki lokalny podmiot robiony przez kalke tych z "Kataru"?
To, ze inwestorow ktorzy "kupili" stocznie, ujawniac z roznych przyczyn nie mozna to jeszcze zrozumiec moge - to oni maja wylozyc pieniadze. Ukrywania nazwy biura projektowego ktoremu placi sie z pieniedzy publicznych zrozumiec nie potrafie - "Polsko-Belgijska Pracownia Architektury z Warszawy" brzmi niemal jak WSI w likwidacji
Ta "Polsko-Belgijska Pracownia Architektury z Warszawy" to taki lokalny podmiot robiony przez kalke tych z "Kataru"?
To, ze inwestorow ktorzy "kupili" stocznie, ujawniac z roznych przyczyn nie mozna to jeszcze zrozumiec moge - to oni maja wylozyc pieniadze. Ukrywania nazwy biura projektowego ktoremu placi sie z pieniedzy publicznych zrozumiec nie potrafie - "Polsko-Belgijska Pracownia Architektury z Warszawy" brzmi niemal jak WSI w likwidacji rozwiń
Avatar
martin / 16 lipca 2009 o 17:20
odwrotnie kolego, na tym polega reforma samorządowa która finalnie ma na celi całkowitą likwidacje urzędów wojeódzkich i przekazanie wszelkich kompetencji w rece marszałkowskich. natomiast wojewoda pozostanie z małym gabinetem w każdym województwie jako przedstawiciel rządu
Avatar
tez z Lublina / 16 lipca 2009 o 16:55
lublnianin od 1946 napisał:
Jak sobie przypominam,centrum kongresowo-administracyjne i hotelowe miała wybudować firma co wznosiła Plazę,ale doszła do wniosku,że handel,to handel i wykiwała ????władze Lublina,czy aby wykiwała czy władze za "zgodą " swych pomniejszych urzedników poszły temu wiadomemu inwestorowi na rekę???????Teraz trzeba wyłozyc włąsna kasę a szmal z Plazy płynie,płynie i płynie!!!!!!!!!

A z tego co ja wiem to centrum kongresowe jest w plazie tylko nie wykonczone.

A z tego co ja wiem to centrum kongresowe jest w plazie tylko nie wykonczone. rozwiń
Avatar
P.K. / 16 lipca 2009 o 13:51
Centrum będzie stało puste, bo urzędy marszałkowskie, które dublują pracę urzędów wojewódzkich, mają być zlikwidowane.
Avatar
lublnianin od 1946 / 16 lipca 2009 o 13:36
Jak sobie przypominam,centrum kongresowo-administracyjne i hotelowe miała wybudować firma co wznosiła Plazę,ale doszła do wniosku,że handel,to handel i wykiwała ????władze Lublina,czy aby wykiwała czy władze za "zgodą " swych pomniejszych urzedników poszły temu wiadomemu inwestorowi na rekę???????Teraz trzeba wyłozyc włąsna kasę a szmal z Plazy płynie,płynie i płynie!!!!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 30 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 64 12

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 32 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 49 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 410 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!