Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 września 2015 r.
17:51

Konrad Czerniak będzie twarzą basenu Aqua Lublin

Autor: Zdjęcie autora drs
0 13 A A
(fot. Urząd Miasta Lublin)
(fot. Urząd Miasta Lublin)

Pływacki mistrz Konrad Czerniak będzie twarzą kampanii promocyjnej nowego kompleksu wodnego Aqua Lublin. W środę został podpisany list intencyjny w tej sprawie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Centrum pływackie przy Al. Zygmuntowskich ma być otwarte pod koniec miesiąca. Ratusz zapowiedział, że bezpłatnie będą tam trenować kluby, nowo powstała pływacka licealna Szkoła Mistrzostwa Sportowego, jak i zawodnicy ćwiczący w ramach Akademickiego Centrum Szkolenia Sportowego. Obiekt ma być też udostępniany na lekcje wuefu szkołom nie posiadającym własnych pływalni.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 września 2015 o 16:58
Twarzà Lubeskiego kompleksu wodnego nie województwa .....gościu co trenował w Puławach teraz w Hiszpanii reprezentuje Katowice .... Lublin promuje obcych a nie swoich ...Poraszka dla doradców prezydenta którzy nie maja pojęcia o pływaniu....
Avatar
Gość / 4 września 2015 o 16:46

siembida? ha ha ha

widać ze znasz się na pływaniu ....

Avatar
Oplot / 3 września 2015 o 12:37

co wspólnego z Lublinem ma Czerniak. Łysy nie panuje nad niczym, słucha tylko tępych klakierów. Do wiadomości Żuczka : w Lublinie mamy wicemistrza Świata panie niedopoinformowany urzędasie.

Jakby nie było wybitny sportowiec ten były nasz pływak z Puław czyli Czerniak. Ale zwiał na "lepsze" to w nagrodę za zwianie na Śląsk trzeba Go nagrodzić. Mamy z Lublina wicemistrza Świtkowskiego, który kontynuuje karierą po mamie i co? A no jak zwykle doradcy z bożej łaski. Już jedna z Lublina Walerka Suchodupcowa tak działała w hokeju czy w śpiewie, że wydała na Madonnę 6 mln PLN. Czas opamiętać się i nie zadzierać kiecy i robić z tyłka hecy.

Jakby nie było wybitny sportowiec ten były nasz pływak z Puław czyli Czerniak. Ale zwiał na "lepsze" to w nagrodę za zwianie na Śląsk trzeba Go nagrodzić. Mamy z Lublina wicemistrza Świtkowskiego, który kontynuuje karierą po mamie i co? A no jak zwykle doradcy z bożej łaski. Już jedna z Lublina Walerka Suchodupcowa tak działała w hokeju czy w śpiewie, że wydała na Madonnę 6 mln PLN. Czas opamiętać się i nie zadzierać kiecy i robić z tyłka hecy.

rozwiń
Avatar
Gość / 3 września 2015 o 08:10
co wspólnego z Lublinem ma Czerniak. Łysy nie panuje nad niczym, słucha tylko tępych klakierów. Do wiadomości Żuczka : w Lublinie mamy wicemistrza Świata panie niedopoinformowany urzędasie.
Avatar
Gość / 3 września 2015 o 07:45
A od czego jest Polski Związek Pływacki? Wg Łysonia od finansowania sportu są mieszkańcy Lublina. Tak jak te siermiężne kroki ws rowerków. UM Lublin winien ogłosić przetarg na firmę, która będzie prowadzić interes rowerkowy i bulić Miastu za to co m-c podatek jak to robią polscy ludzie. Mam po rodzicach stary domek mieszkalny i za ludzi, które zamieszkują w tym domku co m-c bulę do US podatek. Lokatorzy nie płacą nic ale Pani Kierownik z US mówi to zmień Pan lokatorów. Baba nie zna realu w III RP. Takich co nie płacą właścicielowi za zamieszkanie w Jego nieruchomości chcąc wywalić ze swojego lokalu musisz dać lokal zastępczy. Także z rowerkami Miasto dopłaca do tego interesu. Ostatnio krzyk: Prezydent nie da 1 miliona na 20 nowych stacji. A po co Miasto tam wsadza nos. Firma, która wygra przetarg na rowerki czy zbuduje 20, 10 czy 100 stacji to Jej sprawa. Jak chce zarobić to zadziała ekonomicznie jak to jest w krajach zachodnich UE. A Lublinie UM do wszystkiego dopłaca. Do imprez sportowych, kulturalnych i rowerków. Tylko z czyjeje kieszeni? Chyba nie z kieszonek ludzi ze Wspólnej Kasy.
A od czego jest Polski Związek Pływacki? Wg Łysonia od finansowania sportu są mieszkańcy Lublina. Tak jak te siermiężne kroki ws rowerków. UM Lublin winien ogłosić przetarg na firmę, która będzie prowadzić interes rowerkowy i bulić Miastu za to co m-c podatek jak to robią polscy ludzie. Mam po rodzicach stary domek mieszkalny i za ludzi, które zamieszkują w tym domku co m-c bulę do US podatek. Lokatorzy nie płacą nic ale Pani Kierownik z US mówi to zmień Pan lokatorów. Baba nie zna realu w III RP. Takich co nie płacą właścicielowi za zamies... rozwiń
Avatar
Gość / 3 września 2015 o 07:21
Prezydent Żuk powinien natychmiast zmienić partię na PIS. Jak to się ma do słów premier Kopacz, która w kampanii wyborczej pyta obywateli czy chcą państwa Rydzyka itd..... Widać prezydent Żuk nie docenia słów swojej przewodniczącej partii. Kto ma więc rację?
Avatar
Gość / 3 września 2015 o 06:37
Od dawna o tym wiadomo. Dodać trzeba, że będzie też działać akademia pływania pana Czerniaka. Czekamy na ujawnienie cenników!
Avatar
Gość / 2 września 2015 o 22:24
posłom PIS trzeba dać karnety na basen, może się zleją w basenie
Avatar
Gość / 2 września 2015 o 21:59
Czerniak to ten ktory uciekl z lubelszczyzny bo mu stypendium zabrali? Lubelscy sportowcy uciekaja gdzie pieprz rosnie.lublin to zadupie z motorem w 3 lidze.zenada.
Avatar
jh898b9 / 2 września 2015 o 21:33

A może któryś z polityków oni są nie złymi pływakami?.

Avatar
Gość / 4 września 2015 o 16:58
Twarzà Lubeskiego kompleksu wodnego nie województwa .....gościu co trenował w Puławach teraz w Hiszpanii reprezentuje Katowice .... Lublin promuje obcych a nie swoich ...Poraszka dla doradców prezydenta którzy nie maja pojęcia o pływaniu....
Avatar
Gość / 4 września 2015 o 16:46

siembida? ha ha ha

widać ze znasz się na pływaniu ....

Avatar
Oplot / 3 września 2015 o 12:37

co wspólnego z Lublinem ma Czerniak. Łysy nie panuje nad niczym, słucha tylko tępych klakierów. Do wiadomości Żuczka : w Lublinie mamy wicemistrza Świata panie niedopoinformowany urzędasie.

Jakby nie było wybitny sportowiec ten były nasz pływak z Puław czyli Czerniak. Ale zwiał na "lepsze" to w nagrodę za zwianie na Śląsk trzeba Go nagrodzić. Mamy z Lublina wicemistrza Świtkowskiego, który kontynuuje karierą po mamie i co? A no jak zwykle doradcy z bożej łaski. Już jedna z Lublina Walerka Suchodupcowa tak działała w hokeju czy w śpiewie, że wydała na Madonnę 6 mln PLN. Czas opamiętać się i nie zadzierać kiecy i robić z tyłka hecy.

Jakby nie było wybitny sportowiec ten były nasz pływak z Puław czyli Czerniak. Ale zwiał na "lepsze" to w nagrodę za zwianie na Śląsk trzeba Go nagrodzić. Mamy z Lublina wicemistrza Świtkowskiego, który kontynuuje karierą po mamie i co? A no jak zwykle doradcy z bożej łaski. Już jedna z Lublina Walerka Suchodupcowa tak działała w hokeju czy w śpiewie, że wydała na Madonnę 6 mln PLN. Czas opamiętać się i nie zadzierać kiecy i robić z tyłka hecy.

rozwiń
Avatar
Gość / 3 września 2015 o 08:10
co wspólnego z Lublinem ma Czerniak. Łysy nie panuje nad niczym, słucha tylko tępych klakierów. Do wiadomości Żuczka : w Lublinie mamy wicemistrza Świata panie niedopoinformowany urzędasie.
Avatar
Gość / 3 września 2015 o 07:45
A od czego jest Polski Związek Pływacki? Wg Łysonia od finansowania sportu są mieszkańcy Lublina. Tak jak te siermiężne kroki ws rowerków. UM Lublin winien ogłosić przetarg na firmę, która będzie prowadzić interes rowerkowy i bulić Miastu za to co m-c podatek jak to robią polscy ludzie. Mam po rodzicach stary domek mieszkalny i za ludzi, które zamieszkują w tym domku co m-c bulę do US podatek. Lokatorzy nie płacą nic ale Pani Kierownik z US mówi to zmień Pan lokatorów. Baba nie zna realu w III RP. Takich co nie płacą właścicielowi za zamieszkanie w Jego nieruchomości chcąc wywalić ze swojego lokalu musisz dać lokal zastępczy. Także z rowerkami Miasto dopłaca do tego interesu. Ostatnio krzyk: Prezydent nie da 1 miliona na 20 nowych stacji. A po co Miasto tam wsadza nos. Firma, która wygra przetarg na rowerki czy zbuduje 20, 10 czy 100 stacji to Jej sprawa. Jak chce zarobić to zadziała ekonomicznie jak to jest w krajach zachodnich UE. A Lublinie UM do wszystkiego dopłaca. Do imprez sportowych, kulturalnych i rowerków. Tylko z czyjeje kieszeni? Chyba nie z kieszonek ludzi ze Wspólnej Kasy.
A od czego jest Polski Związek Pływacki? Wg Łysonia od finansowania sportu są mieszkańcy Lublina. Tak jak te siermiężne kroki ws rowerków. UM Lublin winien ogłosić przetarg na firmę, która będzie prowadzić interes rowerkowy i bulić Miastu za to co m-c podatek jak to robią polscy ludzie. Mam po rodzicach stary domek mieszkalny i za ludzi, które zamieszkują w tym domku co m-c bulę do US podatek. Lokatorzy nie płacą nic ale Pani Kierownik z US mówi to zmień Pan lokatorów. Baba nie zna realu w III RP. Takich co nie płacą właścicielowi za zamies... rozwiń
Avatar
Gość / 3 września 2015 o 07:21
Prezydent Żuk powinien natychmiast zmienić partię na PIS. Jak to się ma do słów premier Kopacz, która w kampanii wyborczej pyta obywateli czy chcą państwa Rydzyka itd..... Widać prezydent Żuk nie docenia słów swojej przewodniczącej partii. Kto ma więc rację?
Avatar
Gość / 3 września 2015 o 06:37
Od dawna o tym wiadomo. Dodać trzeba, że będzie też działać akademia pływania pana Czerniaka. Czekamy na ujawnienie cenników!
Avatar
Gość / 2 września 2015 o 22:24
posłom PIS trzeba dać karnety na basen, może się zleją w basenie
Avatar
Gość / 2 września 2015 o 21:59
Czerniak to ten ktory uciekl z lubelszczyzny bo mu stypendium zabrali? Lubelscy sportowcy uciekaja gdzie pieprz rosnie.lublin to zadupie z motorem w 3 lidze.zenada.
Avatar
jh898b9 / 2 września 2015 o 21:33

A może któryś z polityków oni są nie złymi pływakami?.

Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 0 3

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 0 2

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 0 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 0 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 0 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 0 23

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia] 0 1

W Lublinie trwają KULturalia. Koncerty odbywają się na pl. Teatralnym przed CSK. Wczoraj wystąpili Vestige, Lilly Hates Roses, Ted Nemeth, Smolik // Kev Fox i Krzysztof Zalewski. Dzisiaj odbędą się koncerty zespołów Pasażer, Kamp!, Myslovitz, The Dumplings i Voo Voo

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa 0 0

Do zrozumienia tej porannej przygody jaka wydarzyła się w jednym z bloków, potrzebna jest wiedza o zasadach dystrybucji mleka w czasach PRL i działaniu zamków zatrzaskowych w drzwiach

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik 0 2

Żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” złożą przysięgę w najbliższą niedzielę o godz. 14. na placu Zamkowym w Lublinie. Uroczystość będzie połączona ze świętem lubelskiej brygady. Po ceremonii zaplanowano piknik rodzinny.

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05)
25 maja 2018, 9:00

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05) 0 0

Co Gdzie Kiedy. To jedna z najgorętszych premier tego roku. Na ekrany lubelskich kin wkracza kolejna odsłona sagi Gwiezdnych Wojen - Han Solo, przedstawiająca młodzieńcze losy słynnego przemytnika. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta?

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta? 0 9

W Lublinie Krzysztof Żuk, w Chełmie Agata Fisz, a w Zamościu Andrzej Wnuk mają największe szanse na zwycięstwo w zbliżających się wyborach samorządowych

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu 0 0

TENIS ZIEMNY Na kortach MOSiR w Parczewie odbył się otwarty turniej na otwarcie sezonu

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 24

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 30

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!