Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 grudnia 2010 r.
12:20
Edytuj ten wpis

Kontrola sanepidu w Tesco zakończyła się mandatem. Ale nie było dramatu

0 8 A A

Tak oceniają ogólny stan sanitarny Tesco inspektorzy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, którzy w ten weekend odwiedzili lubelski hipermarket.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Na terenie sklepu znaleźliśmy kilka przeterminowanych produktów, w tym pojedyncze sztuki jogurtów i mięso sprzedawane w tackach - wylicza Barbara Sawa-Wojtanowicz, kierownik działu żywności w PSS-E w Lublinie.

- Poza tym pracownicy hipermarketu niewłaściwie przechowywali kurczaki i ryby - dodaje. Pracownica sanepidu jako przykład wymienia mrożone mintaje, sprzedawane bez opakowania.

- Takie produkty powinien podawać sprzedawca. W Tesco klienci samodzielnie sięgali po towar z zamrażarki, narażając go w ten sposób na różne zanieczyszczenia - wyjaśnia Barbara Sawa-Wojtanowicz.

Inspektorzy mieli też zastrzeżenia co do stanu sanitarnego chłodziarek, w których stała żywność o krótkim terminie przydatności do spożycia.

Zarząd hipermarketu ma do zapłacenie 500 złotych mandatu. - Ogólny stan higieny w sklepie był dużo lepszy, niż w roku ubiegłym - ocenia Barbara Sawa-Wojtanowicz. - Zwłaszcza przy tak dużej skali obrotu w okresie przedświątecznym - podkreśla.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
edyta / 2 marca 2011 o 09:53
[quote name='wk' timestamp='1292997978' post='409620']
500zl kary kpina ! Co to za kara ? 50 000 albo 500 000 zl to jest kara dla takiego molocha.
[/quote]
Avatar
wk / 22 grudnia 2010 o 07:06
500zl kary kpina ! Co to za kara ? 50 000 albo 500 000 zl to jest kara dla takiego molocha.
Avatar
anonim / 19 grudnia 2010 o 20:31
tak zlej kadry kierowniczej jak jest obecnie w tesco to jeszcze nie bylo .pchaja sie na stanowiska osoby niekompetentne.poprostu skoligacone ze soba .pensja niemala a robic nie maja co bo sie nie znaja,a pozniej obrywaja pracownicy najnizszego szczebla.kasjerki przewalaja tony towaru ,a i tak nikt im za to nie powie dziekuje ,tylko ,ze ciagle zamalo pracuja.o premii to pracownicy moga zapomniec ,bo takowej niema w tesco ,bo to tez dla wybranych.kierownicy ,za wyzywanie sie na pracownikach dostana premie ,a pracownik co najwyzej nagane od personalnej .natomiast jako jedyny market pracuje w wigilie do godz.17.00 niebardzo wiadomo poco jak w tej chwili niema czym handlowac .czas wymienic cala kadre kierownicza ,bo jak tak dalej pojdzie to tesco lublin pojdzie z torbami pomimi ,ze obecnie ma niemale obroty.
tak zlej kadry kierowniczej jak jest obecnie w tesco to jeszcze nie bylo .pchaja sie na stanowiska osoby niekompetentne.poprostu skoligacone ze soba .pensja niemala a robic nie maja co bo sie nie znaja,a pozniej obrywaja pracownicy najnizszego szczebla.kasjerki przewalaja tony towaru ,a i tak nikt im za to nie powie dziekuje ,tylko ,ze ciagle zamalo pracuja.o premii to pracownicy moga zapomniec ,bo takowej niema w tesco ,bo to tez dla wybranych.kierownicy ,za wyzywanie sie na pracownikach dostana premie ,a pracownik co najwyzej nagane od per... rozwiń
Avatar
Kunde / 19 grudnia 2010 o 19:50
Inspektorom z PIH polecam E'Leclerc przy Turystycznej.....ceny na półkach odbiegają od tych,które nalicza klientom kasa.Dodatkowo,kiedy zwróci się uwagę,
do tamtejszego biura obsługi klienta to ci mają pretensję,że klient nie sprawdza uprzednio cen pod czytnikiem.Albo ja jestem idiotą albo ktoś i to za moje pieniądze robi
ze mnie idiotę.
Tam na każdym kroku czuć brak profesjonalizmu handlowego. Ot taki przykład przy kasie
"DO PIĘCIU ARTYKUŁÓW" nie ma ani jednego klienta ,przy innych jest po kilku. Miałem siedem
...podchodzę i wykładam -blondynka około 40-tki odmawia mi podliczenia. Pytam dlaczego skoro stoi bezczynnie ? "Bo wolę odpocząć- a co".(i ironiczny uśmiech). Kiedyś współczułem im kiedy skarżyli się,że mało zarabiają ,dzisiaj już nie,bo najzwyczajniej
nie ma im za co płacić w myśl zasady -jaka praca taka płaca.
Inspektorom z PIH polecam E'Leclerc przy Turystycznej.....ceny na półkach odbiegają od tych,które nalicza klientom kasa.Dodatkowo,kiedy zwróci się uwagę,
do tamtejszego biura obsługi klienta to ci mają pretensję,że klient nie sprawdza uprzednio cen pod czytnikiem.Albo ja jestem idiotą albo ktoś i to za moje pieniądze robi
ze mnie idiotę.
Tam na każdym kroku czuć brak profesjonalizmu handlowego. Ot taki przykład przy kasie
"DO PIĘCIU ARTYKUŁÓW" nie ma ani jednego klienta ,przy innych jest po kilku. Miałem... rozwiń
Avatar
klient / 19 grudnia 2010 o 19:31
Ja bardzo lubie robic zakupy w Olimpie- Delikatesy Alma. Towar zawsze jest tam swiezy jeszcze nigdy mi sie nie zdarzylo zeby ekspedientka odmowila mi pokazania towaru ktory mnie interesuje lub poproszenia osoby z tego dzialu.A ceny sa prawie takie same jak w E.Leclerc Real Tesco czy inne.
Avatar
majka / 19 grudnia 2010 o 17:56
Od miesiaca robimy w Tesco cala rodzina zakupy, "polujac" na zapowiadane w gazetkach Tesco ceny promocyjne niektorych artykulow. NIESTETY. ZDECYDOWANEJ WIEKSZOSCI NIE UDAJE SIE KUPIC, BO..PO PROSTU W OGOLE ICH NIE MA !
NP. GESI PO NIECO PONAD 11 zl /kg W OGOLE NIE BYLO !( OD PIERWSZEGO , DO OSTATNIEGO DNIA PTROMOCJI PO KLIKA x DZIENNIEK KTOS Z NAS BYL, WYKONALISMY KILKADZIESIT TELEFONOW ...i nic ! ZA TO DUMNIE, NAD LADA Z MROZONKAMI, WISIALA CEN Z NAPISEM PROMOCJA... PO TYGODNIU OD KONCA TEJ NIE-PROMOCJI, LITOSCIWIE ZDJELAM OSOBISCIE TEN SZYLDZIK...
TO SAMO Z OLEJEM W OPAK 3 LITROWYCH - MIAL BYC PRZEZ DLUGI OKRES, ALE OKAZALO SIE, ZE PIERWSZEGO DNIA RANO STALY TYLKO 3 PUSTE PUDELKA PO NIM. CZLOWIEK ROZWAZACY TOWAR DOWIADYWAL SIE NA ZAPLECZU - OKAZALO SIE, ZE OLEJU NIE BEDZIE. CZY TO PRACOWNICY WYKUPILI TE NIELICZNE BUTELKI ?
TO SAMO Z KROLIKAMI po 19,90zl/kg. NIE BYLO ! SA ZA TO PO PONAD 25zl/kg.
TO SAMO Z "PSTRAGIEM LOSOSIOWYM" W DWUKROTNEJ (!!!!) PROMOCJI - NIE BYLO ANI RAZU !!
I TAK Z KILKUNASTOMA INNYMI PRODUKTAMI, REKLAMOWANYMI W "GAZETKACH DLA NAIWNYCH". MIESZKAMY DOSC BLISKO, ALE CO Z TYMI, KTORZY TLUKA SIE W KORKACH PO 10 i WIECEJ km PO TE PRODUKTU?
CWANI HANDLOWCY WIEDZA, ZE SPORA ICH CZESC KUPI TO, CO JEST, BO I DOJAZD DROGI, I CZASU SZKODA.
A BIEDNIEJSI - GRYZA PALCE ZE ZLOSCI I WRACAJA ZAWIEDZENI.
NIE WIEM, CO STALO SIE OSTATNIO Z Tesco - W Obsludze Klienta NIC NIE WIEDZA, TO SAMO NA STPISKACH, CZY W MAGAZYNACH, OSOBY Z PERSONELU SPOTKANE NA TERENIE SKLEPU TEZ NIC NIE WIEDZA. TOTALNY BALAGAN.
CZY ZMIENIONO OSTATNIO KIEROWNICTWO SKLEPU ? W OGOLE NIE DAJA SOBIE RADY Z PROWADZENIEM TEJ PLACOWKI.
TRUDNO, ZMIENIMY SKLEP NA INNY...
SADZE, ZE TO SAMO ZROBIA INNI NABICI W BUTELKE KLIENCI - BO TO NIEUCZCIWE POSTEPOWANIE Tesco NA PEWNO BEDZIE UKARANE PRZEZ SPORA CZESC KLIENTOW...
Od miesiaca robimy w Tesco cala rodzina zakupy, "polujac" na zapowiadane w gazetkach Tesco ceny promocyjne niektorych artykulow. NIESTETY. ZDECYDOWANEJ WIEKSZOSCI NIE UDAJE SIE KUPIC, BO..PO PROSTU W OGOLE ICH NIE MA !
NP. GESI PO NIECO PONAD 11 zl /kg W OGOLE NIE BYLO !( OD PIERWSZEGO , DO OSTATNIEGO DNIA PTROMOCJI PO KLIKA x DZIENNIEK KTOS Z NAS BYL, WYKONALISMY KILKADZIESIT TELEFONOW ...i nic ! ZA TO DUMNIE, NAD LADA Z MROZONKAMI, WISIALA CEN Z NAPISEM PROMOCJA... PO TYGODNIU OD KONCA TEJ NIE-PROMOCJI... rozwiń
Avatar
asia / 19 grudnia 2010 o 17:18
dlaczego sanepid nie kontroluje e.Leclerc przy Zana: ryby w basenie pływają do góry brzuchami-pan z obsługi głupio odpowiedział mi ze ta ryby sobie odpoczywają, każdy rodzaj mięsa psuje się w ciągu doby od zakupu, już nie wspomnę iż często jest sprzedawane cuchnące mięso, stoisko rybno -nabiałowym cuchnie na odległość a szczególnie teraz w sezonie świątecznym.
Avatar
i-ti / 19 grudnia 2010 o 16:55
500zł - to nawet mnie stać. TESCO zabierze premię pracownikom z działu świeża żywność i wyjdą na swoim, ba nawet będą zaroieni!!!
Avatar
edyta / 2 marca 2011 o 09:53
[quote name='wk' timestamp='1292997978' post='409620']
500zl kary kpina ! Co to za kara ? 50 000 albo 500 000 zl to jest kara dla takiego molocha.
[/quote]
Avatar
wk / 22 grudnia 2010 o 07:06
500zl kary kpina ! Co to za kara ? 50 000 albo 500 000 zl to jest kara dla takiego molocha.
Avatar
anonim / 19 grudnia 2010 o 20:31
tak zlej kadry kierowniczej jak jest obecnie w tesco to jeszcze nie bylo .pchaja sie na stanowiska osoby niekompetentne.poprostu skoligacone ze soba .pensja niemala a robic nie maja co bo sie nie znaja,a pozniej obrywaja pracownicy najnizszego szczebla.kasjerki przewalaja tony towaru ,a i tak nikt im za to nie powie dziekuje ,tylko ,ze ciagle zamalo pracuja.o premii to pracownicy moga zapomniec ,bo takowej niema w tesco ,bo to tez dla wybranych.kierownicy ,za wyzywanie sie na pracownikach dostana premie ,a pracownik co najwyzej nagane od personalnej .natomiast jako jedyny market pracuje w wigilie do godz.17.00 niebardzo wiadomo poco jak w tej chwili niema czym handlowac .czas wymienic cala kadre kierownicza ,bo jak tak dalej pojdzie to tesco lublin pojdzie z torbami pomimi ,ze obecnie ma niemale obroty.
tak zlej kadry kierowniczej jak jest obecnie w tesco to jeszcze nie bylo .pchaja sie na stanowiska osoby niekompetentne.poprostu skoligacone ze soba .pensja niemala a robic nie maja co bo sie nie znaja,a pozniej obrywaja pracownicy najnizszego szczebla.kasjerki przewalaja tony towaru ,a i tak nikt im za to nie powie dziekuje ,tylko ,ze ciagle zamalo pracuja.o premii to pracownicy moga zapomniec ,bo takowej niema w tesco ,bo to tez dla wybranych.kierownicy ,za wyzywanie sie na pracownikach dostana premie ,a pracownik co najwyzej nagane od per... rozwiń
Avatar
Kunde / 19 grudnia 2010 o 19:50
Inspektorom z PIH polecam E'Leclerc przy Turystycznej.....ceny na półkach odbiegają od tych,które nalicza klientom kasa.Dodatkowo,kiedy zwróci się uwagę,
do tamtejszego biura obsługi klienta to ci mają pretensję,że klient nie sprawdza uprzednio cen pod czytnikiem.Albo ja jestem idiotą albo ktoś i to za moje pieniądze robi
ze mnie idiotę.
Tam na każdym kroku czuć brak profesjonalizmu handlowego. Ot taki przykład przy kasie
"DO PIĘCIU ARTYKUŁÓW" nie ma ani jednego klienta ,przy innych jest po kilku. Miałem siedem
...podchodzę i wykładam -blondynka około 40-tki odmawia mi podliczenia. Pytam dlaczego skoro stoi bezczynnie ? "Bo wolę odpocząć- a co".(i ironiczny uśmiech). Kiedyś współczułem im kiedy skarżyli się,że mało zarabiają ,dzisiaj już nie,bo najzwyczajniej
nie ma im za co płacić w myśl zasady -jaka praca taka płaca.
Inspektorom z PIH polecam E'Leclerc przy Turystycznej.....ceny na półkach odbiegają od tych,które nalicza klientom kasa.Dodatkowo,kiedy zwróci się uwagę,
do tamtejszego biura obsługi klienta to ci mają pretensję,że klient nie sprawdza uprzednio cen pod czytnikiem.Albo ja jestem idiotą albo ktoś i to za moje pieniądze robi
ze mnie idiotę.
Tam na każdym kroku czuć brak profesjonalizmu handlowego. Ot taki przykład przy kasie
"DO PIĘCIU ARTYKUŁÓW" nie ma ani jednego klienta ,przy innych jest po kilku. Miałem... rozwiń
Avatar
klient / 19 grudnia 2010 o 19:31
Ja bardzo lubie robic zakupy w Olimpie- Delikatesy Alma. Towar zawsze jest tam swiezy jeszcze nigdy mi sie nie zdarzylo zeby ekspedientka odmowila mi pokazania towaru ktory mnie interesuje lub poproszenia osoby z tego dzialu.A ceny sa prawie takie same jak w E.Leclerc Real Tesco czy inne.
Avatar
majka / 19 grudnia 2010 o 17:56
Od miesiaca robimy w Tesco cala rodzina zakupy, "polujac" na zapowiadane w gazetkach Tesco ceny promocyjne niektorych artykulow. NIESTETY. ZDECYDOWANEJ WIEKSZOSCI NIE UDAJE SIE KUPIC, BO..PO PROSTU W OGOLE ICH NIE MA !
NP. GESI PO NIECO PONAD 11 zl /kg W OGOLE NIE BYLO !( OD PIERWSZEGO , DO OSTATNIEGO DNIA PTROMOCJI PO KLIKA x DZIENNIEK KTOS Z NAS BYL, WYKONALISMY KILKADZIESIT TELEFONOW ...i nic ! ZA TO DUMNIE, NAD LADA Z MROZONKAMI, WISIALA CEN Z NAPISEM PROMOCJA... PO TYGODNIU OD KONCA TEJ NIE-PROMOCJI, LITOSCIWIE ZDJELAM OSOBISCIE TEN SZYLDZIK...
TO SAMO Z OLEJEM W OPAK 3 LITROWYCH - MIAL BYC PRZEZ DLUGI OKRES, ALE OKAZALO SIE, ZE PIERWSZEGO DNIA RANO STALY TYLKO 3 PUSTE PUDELKA PO NIM. CZLOWIEK ROZWAZACY TOWAR DOWIADYWAL SIE NA ZAPLECZU - OKAZALO SIE, ZE OLEJU NIE BEDZIE. CZY TO PRACOWNICY WYKUPILI TE NIELICZNE BUTELKI ?
TO SAMO Z KROLIKAMI po 19,90zl/kg. NIE BYLO ! SA ZA TO PO PONAD 25zl/kg.
TO SAMO Z "PSTRAGIEM LOSOSIOWYM" W DWUKROTNEJ (!!!!) PROMOCJI - NIE BYLO ANI RAZU !!
I TAK Z KILKUNASTOMA INNYMI PRODUKTAMI, REKLAMOWANYMI W "GAZETKACH DLA NAIWNYCH". MIESZKAMY DOSC BLISKO, ALE CO Z TYMI, KTORZY TLUKA SIE W KORKACH PO 10 i WIECEJ km PO TE PRODUKTU?
CWANI HANDLOWCY WIEDZA, ZE SPORA ICH CZESC KUPI TO, CO JEST, BO I DOJAZD DROGI, I CZASU SZKODA.
A BIEDNIEJSI - GRYZA PALCE ZE ZLOSCI I WRACAJA ZAWIEDZENI.
NIE WIEM, CO STALO SIE OSTATNIO Z Tesco - W Obsludze Klienta NIC NIE WIEDZA, TO SAMO NA STPISKACH, CZY W MAGAZYNACH, OSOBY Z PERSONELU SPOTKANE NA TERENIE SKLEPU TEZ NIC NIE WIEDZA. TOTALNY BALAGAN.
CZY ZMIENIONO OSTATNIO KIEROWNICTWO SKLEPU ? W OGOLE NIE DAJA SOBIE RADY Z PROWADZENIEM TEJ PLACOWKI.
TRUDNO, ZMIENIMY SKLEP NA INNY...
SADZE, ZE TO SAMO ZROBIA INNI NABICI W BUTELKE KLIENCI - BO TO NIEUCZCIWE POSTEPOWANIE Tesco NA PEWNO BEDZIE UKARANE PRZEZ SPORA CZESC KLIENTOW...
Od miesiaca robimy w Tesco cala rodzina zakupy, "polujac" na zapowiadane w gazetkach Tesco ceny promocyjne niektorych artykulow. NIESTETY. ZDECYDOWANEJ WIEKSZOSCI NIE UDAJE SIE KUPIC, BO..PO PROSTU W OGOLE ICH NIE MA !
NP. GESI PO NIECO PONAD 11 zl /kg W OGOLE NIE BYLO !( OD PIERWSZEGO , DO OSTATNIEGO DNIA PTROMOCJI PO KLIKA x DZIENNIEK KTOS Z NAS BYL, WYKONALISMY KILKADZIESIT TELEFONOW ...i nic ! ZA TO DUMNIE, NAD LADA Z MROZONKAMI, WISIALA CEN Z NAPISEM PROMOCJA... PO TYGODNIU OD KONCA TEJ NIE-PROMOCJI... rozwiń
Avatar
asia / 19 grudnia 2010 o 17:18
dlaczego sanepid nie kontroluje e.Leclerc przy Zana: ryby w basenie pływają do góry brzuchami-pan z obsługi głupio odpowiedział mi ze ta ryby sobie odpoczywają, każdy rodzaj mięsa psuje się w ciągu doby od zakupu, już nie wspomnę iż często jest sprzedawane cuchnące mięso, stoisko rybno -nabiałowym cuchnie na odległość a szczególnie teraz w sezonie świątecznym.
Avatar
i-ti / 19 grudnia 2010 o 16:55
500zł - to nawet mnie stać. TESCO zabierze premię pracownikom z działu świeża żywność i wyjdą na swoim, ba nawet będą zaroieni!!!
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 2

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 28 10

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 13 3

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 35 12

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!