Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 maja 2015 r.
12:04

Korona czeka na miss! Zdjęcia kandydatek

Autor: Zdjęcie autora kp
0 13 A A
Pretendentki do korony pokazały się wczoraj w Targach Lublin. (fot. AS)
Pretendentki do korony pokazały się wczoraj w Targach Lublin. (fot. AS)

29 i 30 maja w Targach Lublin (ul. Dworcowa 11) odbędzie się Lubelski Festiwal Piękna. W ramach imprezy zaplanowano gale finałowe trzech konkursów piękności – Miss Polski Lubelszczyzny, Miss Polski Lubelszczyzny Nastolatek oraz Lubelskiej Miss Studentek. 

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Finał Miss Polski Lubelszczyzny odbędzie się 29 maja, o godz. 19. Tegoroczna gala będzie mieć wyjątkową oprawę taneczno-muzyczną. Choreografię kandydatek przygotuje Paulina Zarębska (UDS Art Complex), a podczas prezentacji kandydatek zagra doskonały aranżer i kompozytor Tomasz Momot z bandem oraz DJ’em Michałem „Zetena” Zaniewskim. Finalistki zaprezentują się m.in. w sukienkach koktajlowych, strojach casualowych i kąpielowych.

Równie ciekawie zapowiada się finał Miss Polski Lubelszczyzny Nastolatek oraz Lubelska Miss Studentek, który odbędzie się 30 maja o godz. 19.

W sprzedaży na stronach www.miss.lublin.pl oraz www.lubelskamiss.pl są już bilety na finały. Bilety normalne: na galę Miss Polski Lubelszczyzny – 30 zł, na galę Miss Polski Lubelszczyzny Nastolatek oraz Lubelska Miss Studentek – 20 zł. Bilety studenckie na galę Miss Polski Lubelszczyzny Nastolatek oraz Lubelska Miss Studentek – 12 zł.

Dostępne są też bilety VIP w cenie 100 zł (wejście dla jednej osoby na galę 29 lub 30 maja i zajęcie miejsca w strefie VIP z cateringiem, wejście na bankiet, który odbędzie się w klubie Enjoy w Tarasach Zamkowych po zakończeniu gali). Będzie też można kupić wejściówki na afterparty w cenie 5 zł.

W sprzedaży będą również bilety na dwa dni – normalny – 40 zł i VIP – 160 zł.

Czytaj więcej o:

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 11:38
Jak pomyśle sobie jak one są traktowane i co muszą zrobić sponsorom to ....
Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 11:36
Wygra jak zawsze najłatwiejsza która zaliczy wszystkich sponsorów . Te konkursy to obciach
Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 10:13
Już tym starym prykom tzw. sponsorom ślinka po brodzie cieknie na te dziołchy jak rzepy
Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 10:09
Nagrodą dla zwyciężczyni jest wycieczka do Grecji. Noclegi ze sponsorem w jednym pokoju.
Avatar
Gość / 14 maja 2015 o 16:08
Gryzłbym jak lubelak cebularza
Avatar
Gość / 14 maja 2015 o 15:52
oglądam te zdjęcia i ma wrażenie że fotograf chciał zrobić zdjęcia majtek farbowanej blondi że środka Ładne dziewczyny na tych fotkach
Avatar
Conchita W. / 14 maja 2015 o 15:48

zamiast berła dostanie Krzyż, Biblię oraz Koronę... Cierniową!

Namaluja jej (mu) tez Obraz zamiast foty...

We wszystkich kategoriach powinna wygrać CONCHITA WURST...

https://www.google.pl/search?q=conchita+wurst&biw=1366&bih=667&tbm=isch&imgil=bBK-eQwqjm9RLM%253A%253BMUAhU8N37EE-JM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fqz.com%25252F313399%25252Fconchita-wurst-flappy-bird-and-frozen-were-among-the-most-popular-google-searches-in-the-world-this-year%25252F&source=iu&pf=m&fir=bBK-eQwqjm9RLM%253A%252CMUAhU8N37EE-JM%252C_&usg=__c0tv4FJzkRag0itmztJowDc6iuQ%3D#imgrc=bBK-eQwqjm9RLM%253A%3BMUAhU8N37EE-JM%3Bhttps%253A%252F%252Fqzprod.files.wordpress.com%252F2014%252F12%252Ftop-google-searches-conchita-wurst.jpg%253Fw%253D1600%3Bhttp%253A%252F%252Fqz.com%252F313399%252Fconchita-wurst-flappy-bird-and-frozen-were-among-the-most-popular-google-searches-in-the-world-this-year%252F%3B2000%3B1126

We wszystkich kategoriach powinna wygrać CONCHITA WURST...

https://www.google.pl/search?q=conchita+wurst&biw=1366&bih=667&tbm=isch&imgil=bBK-eQwqjm9RLM%253A%253BMUAhU8N37EE-JM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fqz.com%25252F313399%25252Fconchita-wurst-flappy-bird-and-frozen-were-among-the-most-popular-google-searches-in-the-world-this-year%25252F&source=iu&pf=m&fir=bBK-eQwqjm9RLM%253A%252CMUAhU8N37EE-JM%252C_&usg=__c0tv4FJzkRag0itmztJowDc6iuQ%3D#imgrc=bBK-eQwqjm9RLM%253A%3BMUAhU8N37EE-JM%3Bh... rozwiń

Avatar
Mis -Ska / 14 maja 2015 o 14:58

ja Poświęce czas i zaczekam jak Ksieża wprowadzą MISS i Mistera I-wszej KOMUNII ŚWIĘTEJ!

zamiast berła dostanie Krzyż, Biblię oraz Koronę... Cierniową!

Namaluja jej (mu) tez Obraz zamiast foty...

Avatar
Gość / 14 maja 2015 o 14:33
dawać je w strojach kapielowych albo jeszcze lepiej bez ;)
Avatar
Gość / 14 maja 2015 o 14:31
co ja bym z nimi robił hmmmm....
Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 11:38
Jak pomyśle sobie jak one są traktowane i co muszą zrobić sponsorom to ....
Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 11:36
Wygra jak zawsze najłatwiejsza która zaliczy wszystkich sponsorów . Te konkursy to obciach
Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 10:13
Już tym starym prykom tzw. sponsorom ślinka po brodzie cieknie na te dziołchy jak rzepy
Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 10:09
Nagrodą dla zwyciężczyni jest wycieczka do Grecji. Noclegi ze sponsorem w jednym pokoju.
Avatar
Gość / 14 maja 2015 o 16:08
Gryzłbym jak lubelak cebularza
Avatar
Gość / 14 maja 2015 o 15:52
oglądam te zdjęcia i ma wrażenie że fotograf chciał zrobić zdjęcia majtek farbowanej blondi że środka Ładne dziewczyny na tych fotkach
Avatar
Conchita W. / 14 maja 2015 o 15:48

zamiast berła dostanie Krzyż, Biblię oraz Koronę... Cierniową!

Namaluja jej (mu) tez Obraz zamiast foty...

We wszystkich kategoriach powinna wygrać CONCHITA WURST...

https://www.google.pl/search?q=conchita+wurst&biw=1366&bih=667&tbm=isch&imgil=bBK-eQwqjm9RLM%253A%253BMUAhU8N37EE-JM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fqz.com%25252F313399%25252Fconchita-wurst-flappy-bird-and-frozen-were-among-the-most-popular-google-searches-in-the-world-this-year%25252F&source=iu&pf=m&fir=bBK-eQwqjm9RLM%253A%252CMUAhU8N37EE-JM%252C_&usg=__c0tv4FJzkRag0itmztJowDc6iuQ%3D#imgrc=bBK-eQwqjm9RLM%253A%3BMUAhU8N37EE-JM%3Bhttps%253A%252F%252Fqzprod.files.wordpress.com%252F2014%252F12%252Ftop-google-searches-conchita-wurst.jpg%253Fw%253D1600%3Bhttp%253A%252F%252Fqz.com%252F313399%252Fconchita-wurst-flappy-bird-and-frozen-were-among-the-most-popular-google-searches-in-the-world-this-year%252F%3B2000%3B1126

We wszystkich kategoriach powinna wygrać CONCHITA WURST...

https://www.google.pl/search?q=conchita+wurst&biw=1366&bih=667&tbm=isch&imgil=bBK-eQwqjm9RLM%253A%253BMUAhU8N37EE-JM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fqz.com%25252F313399%25252Fconchita-wurst-flappy-bird-and-frozen-were-among-the-most-popular-google-searches-in-the-world-this-year%25252F&source=iu&pf=m&fir=bBK-eQwqjm9RLM%253A%252CMUAhU8N37EE-JM%252C_&usg=__c0tv4FJzkRag0itmztJowDc6iuQ%3D#imgrc=bBK-eQwqjm9RLM%253A%3BMUAhU8N37EE-JM%3Bh... rozwiń

Avatar
Mis -Ska / 14 maja 2015 o 14:58

ja Poświęce czas i zaczekam jak Ksieża wprowadzą MISS i Mistera I-wszej KOMUNII ŚWIĘTEJ!

zamiast berła dostanie Krzyż, Biblię oraz Koronę... Cierniową!

Namaluja jej (mu) tez Obraz zamiast foty...

Avatar
Gość / 14 maja 2015 o 14:33
dawać je w strojach kapielowych albo jeszcze lepiej bez ;)
Avatar
Gość / 14 maja 2015 o 14:31
co ja bym z nimi robił hmmmm....
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 5 0

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

W przedostatniej kolejce rozgrywek drużyna z Puław podzieliła się punktami z Radomiakiem. Niestety, zdobyty w Radomiu punkt ma gorzki smak bo puławianie w przyszłym sezonie grać będą o szczebel niżej.

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 6

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 37 6

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 212 47

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 15

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 59 59

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 19 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!