niedziela, 25 lutego 2018 r.

Lublin

Kowalczyk i Targoński wstąpili do PSL

  Edytuj ten wpis

Piotr Kowalczyk (Bartłomiej Żurawski/ Archiwum)
Piotr Kowalczyk (Bartłomiej Żurawski/ Archiwum)

PSL ma dwóch nowych członków. To Piotr Kowalczyk, przewodniczący lubelskiej Rady Miasta i radny Zbigniew Targoński.

Jak podaje Kurier Lubelski, Kowalczyk i Targoński odebrali z rąk prezesa Waldemara Pawlaka legitymacje członkowskie podczas niedzielnego zjazdu PSL w Lublinie. Obaj byli wcześnie radnymi PiS.

Podczas niedzielnego zjazdu lubelscy ludowcy wybiorą szefa.

Piotr Kowalczyk najpierw w PiS, teraz w PSL

Klub PiS w Radzie Miasta Lublin rozpadł się we wrześniu. Wyszło z niego dziewięciu radnych i utworzyło współpracujący z prezydentem Krzysztofem Żukiem (PO) klub "Wspólny Lublin”.

Wtedy Krzysztof Hetman, marszałek województwa i szef PSL w naszym regionie, zaprosił przewodniczącego RM i zarazem lidera "buntowników” do wstąpienia do swojej partii.

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule:

Piotr Kowalczyk szykuje się do wstąpienia do PSL
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
haha
fhd
S Y L W E S T E R
(26) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

haha
haha (14 października 2012 o 21:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
No to mamy klub PSL w Radzie
Rozwiń
fhd
fhd (14 października 2012 o 21:18) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Pisowcom gul sie ruszył i siedzą na forum...
Rozwiń
S Y L W E S T E R
S Y L W E S T E R (14 października 2012 o 21:12) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
-----------------------------KOWALCZYK BEZ HONORU, STRACIŁ U MNIE "GŁOS" !----------------------------- Wśród lubelskich Radnych miejskich, wyodrębniła się "Grupa Nieprzyjaciół Lublina" której przewodniczy ro złamowiec Piotr Kowalczyk . Dlatego "Nieprzyjaciół Lublina", bo wspierają Prezydenta Lublina Zuka który uzurpował sobie prawo do "DYSPONOWANIA DOTACJAMI "UE" I INWESTYCJAMI Z TYCH DOTACJI " (sic?). Na uwagi Radnych "PIS-u", żeby Prezydent konsultował realizacje MILIONOWYCH DOTACJI"UE" i konsult ował Inwestycje z tych DOTACJI z Radnymi miejskimi, Prezydent ignoruje te uwagi(?). Właśnie Ci "Nieprzy jaciele Lublina" wspierając kontrowersyjną "działalność" Prezydenta Zuka występują WBREW INTERESOM MIASTA !. Wygląda na to, że inspiratorem tych "Nieprzyjaciół Lublina" było... PSL (sic?) gdyż akurat sam Waldemar Pawlak wręczył legitymacje PSL tym "rozłamowym" "Nieprzyjaciołom Lublina" (sic?). Pytanie pozostaje , co we Władzach miasta Lublina robi "PSL" ? . Lublin nie wioska !. Doprawdy , dorośli ludzie a zachowują się jak... dzieci w piaskownicy przy stawianiu "babek" z piasku...(?). Jeżeli tak Wam zależy na Lublinie (?), to wezwijcie "CBA" (Centralne Biuro Antykorupcyjne) w celu przepro wadzenia w lubelskim Ratuszu Kontroli finansowej DOTACJI "UE" i INWESTYCJI Z TYCH DOTACJI realizo wanych przez Prezydenta Zuka . Kontrola ta bardzo przysłuży się Lublinowi . Po co stwarzać KONFLIKTY jak lepiej wreszcie dopomóc pięknemu Lublinowi gdyż dzisiaj w lubelskim Ratuszu powstają "dziwne" "Spół ki" które interesują się bardziej biznesem prywatnym jak interesem miasta Lublina !.Poprawcie się !.
Rozwiń
Gość
Gość (14 października 2012 o 19:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Zobacz synu jak wygląda ojciec głupiec. Problem w tym że na ojca jesteś skazany bo zdrajców zawsze będziesz mógł olać.
Rozwiń
jaskier
jaskier (14 października 2012 o 18:44) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
W tej radzie to niezła sitwa siedzi. Tam częściej zmieniają partie niz niejedna laska majtki. Kiedyś chyba zmieniła partię radna Dados, Drozd, wczesniej Piatek, Więckowski, ten od przychodni i pewnie paru innych.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (26)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!