Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 listopada 2015 r.
21:23

Krąg Życzliwości zadziałał. Oświadczyny na dachu centrum handlowego (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora pab
0 11 A A

W sobotę w centrum handlowym Tarasy Zamkowe odbyło się podsumowanie Tygodnia Życzliwości w Lublinie. Około 100 młodych osób utworzyło Krąg Życzliwości.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wspólne tworzenie kręgu to element akcji "Lublin w sieci życzliwości". Przez ostatnie dni młodzież z lubelskich szkół angażowała się różnorodne przedsięwzięcia na rzecz innych. Byli m.in. w domach dziecka, szkołach i przedszkolach, organizowali zbiórki na rzecz bezdomnych zwierząt.

– Happening był podsumowaniem Tygodnia Życzliwości. W ciągu tego tygodnia młodzież organizowała swoje inicjatywy, a w sobotę radośnie się bawiliśmy. Chcieliśmy też w ten sposób włączyć do Kręgu Życzliwości innych mieszkańców Lublina – tłumaczy Sywia Ciołek, prezeska Fundacji Działań Edukacyjnych KreAdukacja.

I najwyraźniej się udało. Podczas akcji doszło do niespodziewanych oświadczyn. Do Kręgu Życzliwości dołączyła para będąca w tym czasie w centrum handlowym. – Niestety nie wiemy kto to był, bo zaraz po oświadczynach zniknęli. Chyba chcieli świętować już bardziej prywatnie – uśmiecha się Sylwia Ciołek.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 listopada 2015 o 08:12

masz rację, wałęsówka aby się wypromować to nie założyła majtek

http://www.fakt.pl/Krocze-corki-Walesy-Majtki-corki-Walesy-Rozkraczona-corka-Walesy,artykuly,157443,1.html

a ja jak poszłam do pracy bez majtek to szef mnie zwolnił, bo mówił, że nie mam pomroczności jasnej 

Co się czepiasz? Każdy chodzi jak chce. A wogóle to trzeba być zbokiem, aby czychać z aparatem na "moment" by zrobić zdjęcie dla takich drugich zboków jak ty, co to się podniecasz jak mrówka na wykopki.....

Jest jakiś nakaz chodzenia w majtkach? Może potrzebowała tak pójść. Może lubi sex? Co wam do tego przedstawiciele "różańcowej krócjaty"???

oków jak ty, co to się podniecasz jak mrówka na wykopki.....

Jest jakiś nakaz chodzenia w majtkach? Może potrzebowała tak pójść. Może lubi sex? Co wam do tego przedstawiciele "różańcowej krócjaty"???

rozwiń
Avatar
Gość / 23 listopada 2015 o 08:03
Szkoda, że ten krąg życzliwości jest tylko na dachu centrum, bo w życiu to różnie bywa....
Avatar
Gość / 22 listopada 2015 o 22:19

Kolejne chore akcje zeby promowac tarasy... Trzeba bylo myslec przed rozpoczynaniem inwestycji w miescie przesyconym centrami handlowymi. 

masz rację, wałęsówka aby się wypromować to nie założyła majtek

http://www.fakt.pl/Krocze-corki-Walesy-Majtki-corki-Walesy-Rozkraczona-corka-Walesy,artykuly,157443,1.html

a ja jak poszłam do pracy bez majtek to szef mnie zwolnił, bo mówił, że nie mam pomroczności jasnej 

masz rację, wałęsówka aby się wypromować to nie założyła majtek

http://www.fakt.pl/Krocze-corki-Walesy-Majtki-corki-Walesy-Rozkraczona-corka-Walesy,artykuly,157443,1.html

a ja jak poszłam do pracy bez majtek to szef mnie zwolnił, bo mówił, że nie mam pomroczności jasnej 

rozwiń
Avatar
Gość / 22 listopada 2015 o 07:03
Co to za jakieś pogaństwo?
Avatar
Gość / 21 listopada 2015 o 23:44
Kolejne chore akcje zeby promowac tarasy... Trzeba bylo myslec przed rozpoczynaniem inwestycji w miescie przesyconym centrami handlowymi.
Avatar
Gość / 21 listopada 2015 o 22:47
Kolego kochany pisze się Pozdrawiam narzeczonych a nie narzeczeństwo co to za jakaś nowomowa? Komora przecież już niema ale naleciałości pewnie pozostały. A tak swoją drogą ten spęd to jedna wielka Kicha.
Avatar
Gość / 21 listopada 2015 o 22:36
dziecinada
Avatar
Gość / 21 listopada 2015 o 22:25
Widziałam, piękny widok. Pozdrawiam narzeczeństwo :)
Avatar
Gość / 21 listopada 2015 o 22:11
Ale siara.W życiu bym tak nie chciała.
Avatar
Gość / 21 listopada 2015 o 21:50

wiśniewski też brał ślub z mandaryną poza granicami kraju i guzik z tego małżeństwa, już rozwodu nie brał z taką pompą

Avatar
Gość / 23 listopada 2015 o 08:12

masz rację, wałęsówka aby się wypromować to nie założyła majtek

http://www.fakt.pl/Krocze-corki-Walesy-Majtki-corki-Walesy-Rozkraczona-corka-Walesy,artykuly,157443,1.html

a ja jak poszłam do pracy bez majtek to szef mnie zwolnił, bo mówił, że nie mam pomroczności jasnej 

Co się czepiasz? Każdy chodzi jak chce. A wogóle to trzeba być zbokiem, aby czychać z aparatem na "moment" by zrobić zdjęcie dla takich drugich zboków jak ty, co to się podniecasz jak mrówka na wykopki.....

Jest jakiś nakaz chodzenia w majtkach? Może potrzebowała tak pójść. Może lubi sex? Co wam do tego przedstawiciele "różańcowej krócjaty"???

oków jak ty, co to się podniecasz jak mrówka na wykopki.....

Jest jakiś nakaz chodzenia w majtkach? Może potrzebowała tak pójść. Może lubi sex? Co wam do tego przedstawiciele "różańcowej krócjaty"???

rozwiń
Avatar
Gość / 23 listopada 2015 o 08:03
Szkoda, że ten krąg życzliwości jest tylko na dachu centrum, bo w życiu to różnie bywa....
Avatar
Gość / 22 listopada 2015 o 22:19

Kolejne chore akcje zeby promowac tarasy... Trzeba bylo myslec przed rozpoczynaniem inwestycji w miescie przesyconym centrami handlowymi. 

masz rację, wałęsówka aby się wypromować to nie założyła majtek

http://www.fakt.pl/Krocze-corki-Walesy-Majtki-corki-Walesy-Rozkraczona-corka-Walesy,artykuly,157443,1.html

a ja jak poszłam do pracy bez majtek to szef mnie zwolnił, bo mówił, że nie mam pomroczności jasnej 

masz rację, wałęsówka aby się wypromować to nie założyła majtek

http://www.fakt.pl/Krocze-corki-Walesy-Majtki-corki-Walesy-Rozkraczona-corka-Walesy,artykuly,157443,1.html

a ja jak poszłam do pracy bez majtek to szef mnie zwolnił, bo mówił, że nie mam pomroczności jasnej 

rozwiń
Avatar
Gość / 22 listopada 2015 o 07:03
Co to za jakieś pogaństwo?
Avatar
Gość / 21 listopada 2015 o 23:44
Kolejne chore akcje zeby promowac tarasy... Trzeba bylo myslec przed rozpoczynaniem inwestycji w miescie przesyconym centrami handlowymi.
Avatar
Gość / 21 listopada 2015 o 22:47
Kolego kochany pisze się Pozdrawiam narzeczonych a nie narzeczeństwo co to za jakaś nowomowa? Komora przecież już niema ale naleciałości pewnie pozostały. A tak swoją drogą ten spęd to jedna wielka Kicha.
Avatar
Gość / 21 listopada 2015 o 22:36
dziecinada
Avatar
Gość / 21 listopada 2015 o 22:25
Widziałam, piękny widok. Pozdrawiam narzeczeństwo :)
Avatar
Gość / 21 listopada 2015 o 22:11
Ale siara.W życiu bym tak nie chciała.
Avatar
Gość / 21 listopada 2015 o 21:50

wiśniewski też brał ślub z mandaryną poza granicami kraju i guzik z tego małżeństwa, już rozwodu nie brał z taką pompą

Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 3

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 6 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 2 6

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 1

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 74 6

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 26

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 47 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 49 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!