Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 kwietnia 2013 r.
10:36
Edytuj ten wpis

Krańcowa: W wypadku zginęła pasażerka taksówki

Autor: Zdjęcie autora jotem
0 3 A A
 (Lublin112.pl)
(Lublin112.pl)

Na skrzyżowaniu ul. Droga Męczenników Majdanka z ul. Krańcową kierowca opla omega zderzył się z volkswagenem. Pasażerka vw nie przeżyła wypadku

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku do 11 kwietnia około godziny 23.30. Dziś policjanci zwracają się do wszystkich świadków wypadku z prośbą o pomoc w ustaleniu jego przebiegu. - Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, kierujący oplem omegą, jadąc od strony ul. Dywizjonu 303 w kierunku al. Witosa, zderzył się z volkswagenem. Taksówka poruszała się ul. Droga Męczenników Majdanka w kierunku ul. Fabrycznej - informuje Arkadiusz Arciszewski z policji w Lublinie.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w tej sprawie mundurowi proszą o z KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3 lub pod telefonem (81) 535-42-78 lub 997/112.

Komentarze 3

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mieszkaniec Lublina / 20 kwietnia 2013 o 15:03
postawić mają fotoradar? a jak już postawią to będziesz pisał że to maszynka do zarabiania pieniędzy! będziesz pisał o państwie POlicyjnym itd! więc lepiej zamilcz!
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2013 o 14:12
Co tu ustalać? NIECH RADAR POSTAWIĄ!!!!! KIEROWCY KRAŃCOWA MAJĄ ZAWROTNE PRĘDKOŚĆI SKRZYŻOWANIE KRAŃCOWA DULĘBY DOCHODZI DO POTRĄCEŃ A CO MÓWIĆ DALEJ. ŚWIATŁA ZROBILI PRZY BAZARKU A TU DZIECI W STRACHU PRZECHODZA SZCZEGÓLNIE PO POŁUDNIU JAK PANA ZE NAKIEM NIE MA CHOCIAŻ JAK JEST TO I TAK KIEROWCY SWOJE. PS.ZNAKI DROGOWE I ŚWIATŁA SAME ZA SIEBIE MÓWIA WIEC CO TU USTALAĆ NAGLE PO 23 ŚWIATŁA NA CHWILE SIE SAME WŁACZYŁY.
Avatar
Adamek / 20 kwietnia 2013 o 13:34
I co z tego kogo to ophodzi ?baby są o tego
Avatar
Mieszkaniec Lublina / 20 kwietnia 2013 o 15:03
postawić mają fotoradar? a jak już postawią to będziesz pisał że to maszynka do zarabiania pieniędzy! będziesz pisał o państwie POlicyjnym itd! więc lepiej zamilcz!
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2013 o 14:12
Co tu ustalać? NIECH RADAR POSTAWIĄ!!!!! KIEROWCY KRAŃCOWA MAJĄ ZAWROTNE PRĘDKOŚĆI SKRZYŻOWANIE KRAŃCOWA DULĘBY DOCHODZI DO POTRĄCEŃ A CO MÓWIĆ DALEJ. ŚWIATŁA ZROBILI PRZY BAZARKU A TU DZIECI W STRACHU PRZECHODZA SZCZEGÓLNIE PO POŁUDNIU JAK PANA ZE NAKIEM NIE MA CHOCIAŻ JAK JEST TO I TAK KIEROWCY SWOJE. PS.ZNAKI DROGOWE I ŚWIATŁA SAME ZA SIEBIE MÓWIA WIEC CO TU USTALAĆ NAGLE PO 23 ŚWIATŁA NA CHWILE SIE SAME WŁACZYŁY.
Avatar
Adamek / 20 kwietnia 2013 o 13:34
I co z tego kogo to ophodzi ?baby są o tego
Zobacz wszystkie komentarze 3

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 0 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 0 2

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 1 0

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 9 0

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 1 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 0 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły 0 10

W czwartek Rada Miasta zdecyduje o losach parku Ludowego, którego odnowa będzie kosztować więcej niż pierwotnie zakładano. Prezydent prosi radnych o dodatkowe pieniądze i nie chce rezygnować z prac w parku. Za to opozycyjni radni PiS nie rezygnują z namawiania prezydenta, by na razie dał sobie spokój.

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala 0 0

Dwóch kierowców trafiło do szpitala po tym jak doszło do zderzenia samochodów w Wohyniu.

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia]
galeria

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia] 5 19

Były prezydent Polski Lech Wałęsa kontynuuje spotkania z mieszkańcami województwa lubelskiego. W poniedziałek był w Puławach, we wtorek w Zamościu a w środę wybiera się do Werbkowic (godz. 16, Gminny Ośrodek Kultury).

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych!

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych! 0 0

Rynek produktów finansowych nieustannie poszerza swoją ofertę, więc coraz większa grupa osób może skorzystać z różnego rodzaju pożyczek i kredytów. Przede wszystkim nie ma ograniczenia do usług bankowych, które tak naprawdę są dostępne jedynie dla wąskiego grona z dobrą historią kredytową i oczywiście zdolnością kredytową. Pożyczki pozabankowe okazują się niejednokrotnie jedynym ratunkiem w sytuacji kryzysu finansowego i przy konieczności ubiegania się o zastrzyk finansowy.

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans 0 3

ROZMOWA Z Dawidem Dzięgielewskim, piłkarzem Motoru Lublin

Zdenerwował się w urzędzie, wychodząc wybił dziurę w drzwiach. Trafił do aresztu

Zdenerwował się w urzędzie, wychodząc wybił dziurę w drzwiach. Trafił do aresztu 15 2

33-latek tak bardzo zdenerwował się w urzędzie, że wychodząc wybił w drzwiach dziurę pięścią.

Tomaszów Lubelski: 397. rocznica nadania przywileju lokacyjnego
27 maja 2018, 9:00

Tomaszów Lubelski: 397. rocznica nadania przywileju lokacyjnego 0 0

Msza i odsłonięcie Kolumny Pamięci na terenie Drogi Krzyżowej przy kościele pod wezwaniem Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Tomaszowie Lubelskim – tak wyglądać będą uroczystości 397. rocznicy podpisania Przywileju Lokacyjnego miasta.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!