Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 grudnia 2013 r.
21:03
Edytuj ten wpis

Krasnoludek, leśnik, smok przeciwko wandalizmowi w komunikacji miejskiej

Autor: Zdjęcie autora drs
0 5 A A

Postaci z bajek będą zachęcać lublinian do zgłaszania aktów wandalizmu w komunikacji miejskiej, zarówno na przystankach, jak i w pojazdach. Czerwony Kapturek i inni pojawią się m.in. na 700 plakatach. Kampania potrwa do marca. Wandalizm można zgłaszać pod nr 112, 997 lub 986, albo dyskretnie wysłać SMS o treści "pomoc” z numerem bocznym, numerem linii i opisem problemu pod nr 665 500 410. Policja i Straż Miejska mają już dostęp do mapy lokalizującej każdy pojazd.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Przemysław Leniak / 13 grudnia 2013 o 19:02

nie mam dzieci i w związku z tym sadzę że to nie moje
sądze jednak że w tym wyzyciu się coś jest
bo skoro w Lublinie nie ma oferty kulturalnej dla ludzi
ba nawet światełka świateczne likwidują bo wadza one patofilom to moze faktycznie jedyna rozrywką pozostaje niszczenie taboru i majatku firmy która wielkimi kwotami patofili winnych nedzy kulturalnej Lublina wspiera

Avatar
Miśka / 13 grudnia 2013 o 16:53

Co się tak spinacie? Przecież to Wasze dzieci to robią. To są skutki waszego bezstresowego wychowania. Dziecko przecież musi się wyżyć na czymś/ kimś, więc o co Wam chodzi?

Avatar
xyz / 13 grudnia 2013 o 16:06

znaczy znowu kasa publiczna poszła do Pietrasiewicza?

Nie no, chyba miejski radny na urlopie bezpłatnym w UM, obecnie zatrudniony w MPK jako specjalista ds. promocji komunikacji za 8000zł + premie znalazł czas na przygotowanie tych wykwintnych grafik...

Avatar
Margi090 / 13 grudnia 2013 o 15:07

fajny pomysł, dość mam już zniszczonych pojazdów, krew mnie poprostu zalewa jak widze nowiutki przystanek wymazany markerami itp. Jeśli co 10 osoba zareaguje to może coś się zmieni. Dość pobłażliwości dla wandali.

Avatar
Przemysław Leniak / 13 grudnia 2013 o 10:42

znaczy znowu kasa publiczna poszła do Pietrasiewicza?

Avatar
Przemysław Leniak / 13 grudnia 2013 o 19:02

nie mam dzieci i w związku z tym sadzę że to nie moje
sądze jednak że w tym wyzyciu się coś jest
bo skoro w Lublinie nie ma oferty kulturalnej dla ludzi
ba nawet światełka świateczne likwidują bo wadza one patofilom to moze faktycznie jedyna rozrywką pozostaje niszczenie taboru i majatku firmy która wielkimi kwotami patofili winnych nedzy kulturalnej Lublina wspiera

Avatar
Miśka / 13 grudnia 2013 o 16:53

Co się tak spinacie? Przecież to Wasze dzieci to robią. To są skutki waszego bezstresowego wychowania. Dziecko przecież musi się wyżyć na czymś/ kimś, więc o co Wam chodzi?

Avatar
xyz / 13 grudnia 2013 o 16:06

znaczy znowu kasa publiczna poszła do Pietrasiewicza?

Nie no, chyba miejski radny na urlopie bezpłatnym w UM, obecnie zatrudniony w MPK jako specjalista ds. promocji komunikacji za 8000zł + premie znalazł czas na przygotowanie tych wykwintnych grafik...

Avatar
Margi090 / 13 grudnia 2013 o 15:07

fajny pomysł, dość mam już zniszczonych pojazdów, krew mnie poprostu zalewa jak widze nowiutki przystanek wymazany markerami itp. Jeśli co 10 osoba zareaguje to może coś się zmieni. Dość pobłażliwości dla wandali.

Avatar
Przemysław Leniak / 13 grudnia 2013 o 10:42

znaczy znowu kasa publiczna poszła do Pietrasiewicza?

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

63 miliony dla lubelskich muzeów

63 miliony dla lubelskich muzeów 0

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym, Muzeum Zamoyskich w Kozłówce i Muzeum Lubelskie otrzymają w sumie prawie 63 mln zł. Znaczna część środków pochodzi z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, a 10,2 mln dokładamy z budżetu województwa

Poważny wypadek na Nadbystrzyckiej i Zana. Utrudnienia w ruchu [zdjęcia]
Pilne
galeria

Poważny wypadek na Nadbystrzyckiej i Zana. Utrudnienia w ruchu [zdjęcia] 4 0

Spore utrudnienia występują w okolicach skrzyżowania ulic Nadbystrzyckiej i Zana w Lublinie. Tuż przed godz. 17 doszło tam do zderzenia audi z fordem

LUBELSKIE na chwilę lub... na dłużej

LUBELSKIE na chwilę lub... na dłużej 0

Nasz region to idealne miejsce do realizowania pasji z zakresu kultury, sztuki, ale też do kontaktu z przyrodą. Tu tradycja inspiruje młodych duchem Europejczyków do życia nowoczesnego i nastawionego na rozwój

Teraz naprawdę mamy LUZ!
galeria

Teraz naprawdę mamy LUZ! 0

LUZ to oficjalny kod Portu Lotniczego Lublin. Nadany został w czerwcu 2012 roku przez organizację IATA (International Air Transport Association – Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Lotniczych). Kod LUZ służy do oznaczenia portu lotniczego według używanego na całym świecie standardu. Wykorzystywany jest w rozkładach lotów, systemach rezerwacyjnych oraz na dokumentach podróży

Tragiczny finał imprezy na działce. Przyjaciel starosty przed sądem

Tragiczny finał imprezy na działce. Przyjaciel starosty przed sądem 3 1

Rozpoczął się proces Andrzeja R. - oskarżonego o zabójstwo byłego starosty świdnickiego. Mężczyźni przyjaźnili się od lat. Do brutalnej zbrodni doszło podczas imprezy zakrapianej alkoholem

CBA w Urzędzie Skarbowym w Lublinie

CBA w Urzędzie Skarbowym w Lublinie 0 1

Funkcjonariusze CBA wkroczyli do Trzeciego Urzędu Skarbowego. Agentów interesuje umarzanie podatków dużych firm

Egzamin gimnazjalny: Matematyka łatwiejsza niż rok temu [ODPOWIEDZI, ARKUSZE]
galeria

Egzamin gimnazjalny: Matematyka łatwiejsza niż rok temu [ODPOWIEDZI, ARKUSZE] 3 0

Matematyka była stosunkowo prosta i znacznie łatwiejsza niż testy z ubiegłych lat - mówią uczniowie, którzy zdawali dziś egzamin

300 zł na wyprawkę szkolną, mały ZUS. Wojewoda lubelski o "piątce" Morawieckiego

300 zł na wyprawkę szkolną, mały ZUS. Wojewoda lubelski o "piątce" Morawieckiego 0 12

Tzw. mały ZUS dla jednoosobowych działalności gospodarczych, niższy podatek CIT dla małych i średnich firm, więcej pieniędzy na lokalne drogi i po 300 zł na szkolne wyprawki dla każdego dziecka

Kto ma rację? Przedwyborcza debata w Lubartowie

Kto ma rację? Przedwyborcza debata w Lubartowie 1 0

Czy polityka ma wpływ na lokalne sprawy - na debatę o tej tematyce zaprasza Obywatelski Lubartów i i Sieć Obywatelska Watchdog Polska

Długie teksty na stronach internetowych: konieczność?

Długie teksty na stronach internetowych: konieczność? 1 0

Żyjemy w czasach, gdzie rzekomo nadmiar informacji, rozwój Internetu i mediów społecznościowych, a także spadek czytelnictwa miały spowodować ogromną społeczną zmianę – brak tolerancji dla dłuższych tekstów w sieci, czy ogólnie - kulturze. Do niedawna, w komunikacji marketingowej czy nawet brandingu, widać było ślady tych wizji – skracanie opisów, zamiana tekstu na ikony, czy nawet redukowania firmowych haseł do postaci jednowyrazowej. Wydaje się jednak, że jesteśmy świadkami zwrotu w tej sprawie. Długie teksty na stronach internetowych znów wracają do łask, a zjawisko to ma solidne, racjonalne, podstawy.

Budują parking przy urzędzie. Będą utrudnienia  w ruchu

Budują parking przy urzędzie. Będą utrudnienia w ruchu 2 1

Postępują prace przy budowie parkingu naprzeciwko urzędu miasta. Nastąpi zmiana organizacji ruchu w tym miejscu.

Polskie Wesele w klubie Silence
21 kwietnia 2018, 21:00
galeria

Polskie Wesele w klubie Silence 0 0

W sobotę, 21 kwietnia o godz. 21 w klubie Silence (Radziszewskiego 8) odbędzie się impreza z cyklu Polskie Wesele.

Klubowa impreza w Rivierze
21 kwietnia 2018, 21:00

Klubowa impreza w Rivierze 0 0

Klub Plażowy Riviera (ul. Zesłańców Sybiru 5) zaprasza na imprezę I House U, która odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 21.

O ubrankach dla dzieci z Zosią Ślotałą, synową Riada Haidara

O ubrankach dla dzieci z Zosią Ślotałą, synową Riada Haidara 4 0

Rozmowa z Zofią Ślotałą, właścicielką marki Petite Maison, a prywatnie synową Riada Haidara ordynatora bialskiej neonatologii. Ślotała była gościem wydarzenia Aktywna Mama w Białej Podlaskiej.

Rudy się żeni - impreza w House of Sound
21 kwietnia 2018, 21:00

Rudy się żeni - impreza w House of Sound 0 0

W sobotę, 21 kwietnia o godz. 21 w klubie House of Sound (ul. Peowiaków 6) odbędzie się impreza pt. Rudy się żeni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!