Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 września 2010 r.
13:48
Edytuj ten wpis

Krzysztof Żuk zdradza, co zrobi gdy zostanie prezydentem Lublina (wideo)

0 56 A A

Uporządkuję sprawę Górek Czechowskich, a do połowy 2013 roku wybuduję estakadę łączącą ul. Sowińskiego z Filaretów. To pierwsze obietnice, jakie złożył dzisiaj Krzysztof Żuk, kandydat PO na prezydenta Lublina.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 56

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
GOSIA?/ / 25 października 2010 o 23:00
a co on takiego zrobi drogi ludzie nie maja gdzie mieszkac oni bardziej pomagaja uchodzcom i muzynom nisz polakom obywatelom polski lublina a zreszta obiecuja a potem bedziecie załowac ze na nigo głosowaliscie bo oni wam nie pomoga nalepszy z nich jest LECH SPRAWKA TO JEST KANDYDAT A NIE TAM KRZYSZTOF ZUK
Avatar
ANUSIA / 25 października 2010 o 22:55
OBIECANKI CACANKI PAN ZUK JEST TAKI SAM JAK ADAM WASILEWSKI NA OBIECYWAŁ I NIC NIE ZROBIŁ ABY GO LUDZIE POPARLI MIAŁAM OKAZJE SIE PRZEKONAC BYŁAM U WASILEWSKIEGO ODNOSNIE MIESZKANIA I CO????????? I MNIE SPŁAWIŁ BO POWIEDZIAŁ ZE ON SIE TYM NIE ZAJMUJE TYLKO PANI KOLODZIEJ-WNUK A ONA SIE NADAJE GLUPIE USMIESZKI POD NOSEM I TYLE PRZYJMUJE LUDZI BO MUSI ALE NIC IM NIE POMAGA MAM NADZIEJE ZE LADA MOMENT SPAKUJE WALIZKI I NIE BEDZIE ZAJMOWAC JUZ TEGO STANOWISKA NAJLEPSZYM KANDYDATEM JEST LECH SPRAWKA ON CHOCIASZ COS LUDZIOM POMOZE W ZYCIU A NIE BEDZIE ICH POGRAZAŁ TAK JAK TAMCI
Avatar
lublinianin / 13 września 2010 o 12:56
Jestem przekonany, że Pan Krzysztof Żuk będzie najlepszym prezydent jakiego kiedykolwiek Lublin miał. Jego doświadczenie oraz ogromna wiedza zrobią z Lublina miasto gdzie będzie się chciało żyć.
Avatar
bambosh / 10 września 2010 o 11:28
Tekst piosenki Elektrycznych Gitar "Gdy zostanę prezydentem..."jest tu jak najbardziej na czasie :-)
Avatar
bambosh / 10 września 2010 o 11:22
[quote name='Cancer' date='10 wrzesień 2010 - 10:33 ' timestamp='1284107632' post='344703']
Pamiętacie taki rysunek Andrzeja Mleczki: nad klozetem stoi grupka ludzi, zaglądają , a jeden z nich komentuje -"zrobiliśmy już wiele a zrobimy jeszcze więcej"
[/quote]
Dobry tekst!-i wszystko jasne!
Avatar
tez tak zagłosuję / 10 września 2010 o 11:19
[quote name='martines' date='09 wrzesień 2010 - 22:50 ' timestamp='1284065431' post='344556']
ty aty co koleś tesknisz za tadziem jak był prezesem w wodociagach co byłeś na garnuchu kolesia który musiał leczyc sie w abramówkua teraz wpedził siebie w kłopoty. tatuś tego kolesia był SB- eckim kapusiem a przysłowie mówi jaki ojciec taki syn. zresztą to dziadek juz ma dobrą kasę i niech wnuki bawi to polityczny trup i amen
[/quote]

Fijałka nie jest bez skazy,ale jest lepszy jak te wszystkie partyjne nieroby z PO,PIS,SLD,SDPL,PSL.
[quote name='martines' date='09 wrzesień 2010 - 22:50 ' timestamp='1284065431' post='344556']
ty aty co koleś tesknisz za tadziem jak był prezesem w wodociagach co byłeś na garnuchu kolesia który musiał leczyc sie w abramówkua teraz wpedził siebie w kłopoty. tatuś tego kolesia był SB- eckim kapusiem a przysłowie mówi jaki ojciec taki syn. zresztą to dziadek juz ma dobrą kasę i niech wnuki bawi to polityczny trup i amen
[/quote]

Fijałka nie jest bez skazy,ale jest lepszy jak te ... rozwiń
Avatar
tez tak zagłosuję / 10 września 2010 o 11:15
[quote name='przypominalski' date='09 wrzesień 2010 - 21:57 ' timestamp='1284062277' post='344521']
Ja nie POprę żadnego politycznego gamonia chciwego na kasę i karierę.
Jeżeli nie będzie bezpartyjnego (ostatecznie może być np.Fijałka)oddam głos nieważny.

Żuk jako Minister Skarbu nie zrobił absolutnie nic,aby w Lublinie powstały biurowce (dwa tys. miejsc pracy) Polskiej Grupy Energetycznej.Dzięki PO statut tej firmy z Lublina został zmieniony na Warszawę za kadencji obecnego rządu i pracy Żuka w ministerstwie.O cukrowni nie wspomnę.Światłowody z Lublina (Optotrakt) zaraz po prywatyzacji i sprzedaniu Amerykanom zostały zamknięte-po co im konkurencja!

Sierakowska (SdPl-wcześniej SLD) przez 20 lat (pięć kadencji w Sejmie) jako poseł dla Lublina nie zrobiła absolutnie nic.

Kowalczyk (PIS) /jeżeli będzie startował/ zablokował inwestycje Echo na Górkach Czechowskich.

Gryz z SLD i pozostali kandydaci na prezydenta nie liczą się wcale w tych wyborach...

W związku z powyższym pozostaje tylko Fijałka,chyba,że pojawi się inny bezpartyjny i nie skażony politycznymi układami kandydat-gospodarz,którego potrzebuje miasto.Kolejny polityk to ponowne ciepłe posadki dla partyjnych znajomków jak teraz np.Zarząd Transportu Miejskiego-możecie sprawdzić sami (albo z PO,albo z rodziny urzędnika,albo znajomy polityka).
[/quote]

Tez tak zagłosuję.Żaden polityk.Moze to bedzie Fijałka,moze Wojciechowski-jako ostatni-bedzie znowu budował pomniki,a nie ulice.Chciałbym zupełnie nowego,ale,czy taki bedzie kandydował?
[quote name='przypominalski' date='09 wrzesień 2010 - 21:57 ' timestamp='1284062277' post='344521']
Ja nie POprę żadnego politycznego gamonia chciwego na kasę i karierę.
Jeżeli nie będzie bezpartyjnego (ostatecznie może być np.Fijałka)oddam głos nieważny.

Żuk jako Minister Skarbu nie zrobił absolutnie nic,aby w Lublinie powstały biurowce (dwa tys. miejsc pracy) Polskiej Grupy Energetycznej.Dzięki PO statut tej firmy z Lublina został zmieniony na Warszawę za kadencji obecnego rządu i pr... rozwiń
Avatar
Cancer / 10 września 2010 o 10:33
Pamiętacie taki rysunek Andrzeja Mleczki: nad klozetem stoi grupka ludzi, zaglądają , a jeden z nich komentuje -"zrobiliśmy już wiele a zrobimy jeszcze więcej"
Avatar
LU / 10 września 2010 o 10:18
jedno wielkie ble ble juz zacny prof. nami rządzi i co????????????????????????????????? z tego wynika nie mam nic do człowieka bo go nie znam ale wiem na pewno że potrzebny jest gospodarz-organizator człowiek z charyzmą a tego nie doświadczymy od urzędnika -wykładowcy znów cztery lata w plecy -ZOBACZYCI E!!!!!!!!!!!!!!!
jedno wielkie ble ble juz zacny prof. nami rządzi i co????????????????????????????????? z tego wynika nie mam nic do człowieka bo go nie znam ale wiem na pewno że potrzebny jest gospodarz-organizator człowiek z charyzmą a tego nie doświadczymy od urzędnika -wykładowcy znów cztery lata w plecy -ZOBACZYCI E!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
kasia / 10 września 2010 o 09:53
[quote name='martines' date='09 wrzesień 2010 - 21:47 ' timestamp='1284061675' post='344511']
a czy Ty gupia babo widziałaś gdzieś cukrownię w centrum miasta żeby auta rozwalały się o leżące buraki i te przeładowane ciężarówki - szkoda ludzi którzy tam pracowali ale czas był najwyższy wyprowadzić tego typu zakład z centrum miasta takie życie . Popieram K. Żuka bo to prezydent na conajmniej dwie kadencje i ta druga z własnym komitetem
[/quote]
To Stock też niech "wyprowadzi" i drożdżownię i te złomowiska z Krochmalnej-to też centrum!Bo kto to widział,żeby....
A Ty martines widziałeś,żeby jakiekolwiek auto tam się rozwaliło przez leżące buraki?Bo ja tam mieszkam i jakoś o tym nie słyszałam....
Przez dziury-tak-ale one są w całym Lublinie i obawiam się ,że w tym temacie to nawet Twój Żuk nie pomoże!
A swoją drogą-to chyba nieźle Ci płaci za taką obronę
[quote name='martines' date='09 wrzesień 2010 - 21:47 ' timestamp='1284061675' post='344511']
a czy Ty gupia babo widziałaś gdzieś cukrownię w centrum miasta żeby auta rozwalały się o leżące buraki i te przeładowane ciężarówki - szkoda ludzi którzy tam pracowali ale czas był najwyższy wyprowadzić tego typu zakład z centrum miasta takie życie . Popieram K. Żuka bo to prezydent na conajmniej dwie kadencje i ta druga z własnym komitetem
[/quote]
To Stock też niech "wyprowadzi" i... rozwiń
Avatar
GOSIA?/ / 25 października 2010 o 23:00
a co on takiego zrobi drogi ludzie nie maja gdzie mieszkac oni bardziej pomagaja uchodzcom i muzynom nisz polakom obywatelom polski lublina a zreszta obiecuja a potem bedziecie załowac ze na nigo głosowaliscie bo oni wam nie pomoga nalepszy z nich jest LECH SPRAWKA TO JEST KANDYDAT A NIE TAM KRZYSZTOF ZUK
Avatar
ANUSIA / 25 października 2010 o 22:55
OBIECANKI CACANKI PAN ZUK JEST TAKI SAM JAK ADAM WASILEWSKI NA OBIECYWAŁ I NIC NIE ZROBIŁ ABY GO LUDZIE POPARLI MIAŁAM OKAZJE SIE PRZEKONAC BYŁAM U WASILEWSKIEGO ODNOSNIE MIESZKANIA I CO????????? I MNIE SPŁAWIŁ BO POWIEDZIAŁ ZE ON SIE TYM NIE ZAJMUJE TYLKO PANI KOLODZIEJ-WNUK A ONA SIE NADAJE GLUPIE USMIESZKI POD NOSEM I TYLE PRZYJMUJE LUDZI BO MUSI ALE NIC IM NIE POMAGA MAM NADZIEJE ZE LADA MOMENT SPAKUJE WALIZKI I NIE BEDZIE ZAJMOWAC JUZ TEGO STANOWISKA NAJLEPSZYM KANDYDATEM JEST LECH SPRAWKA ON CHOCIASZ COS LUDZIOM POMOZE W ZYCIU A NIE BEDZIE ICH POGRAZAŁ TAK JAK TAMCI
Avatar
lublinianin / 13 września 2010 o 12:56
Jestem przekonany, że Pan Krzysztof Żuk będzie najlepszym prezydent jakiego kiedykolwiek Lublin miał. Jego doświadczenie oraz ogromna wiedza zrobią z Lublina miasto gdzie będzie się chciało żyć.
Avatar
bambosh / 10 września 2010 o 11:28
Tekst piosenki Elektrycznych Gitar "Gdy zostanę prezydentem..."jest tu jak najbardziej na czasie :-)
Avatar
bambosh / 10 września 2010 o 11:22
[quote name='Cancer' date='10 wrzesień 2010 - 10:33 ' timestamp='1284107632' post='344703']
Pamiętacie taki rysunek Andrzeja Mleczki: nad klozetem stoi grupka ludzi, zaglądają , a jeden z nich komentuje -"zrobiliśmy już wiele a zrobimy jeszcze więcej"
[/quote]
Dobry tekst!-i wszystko jasne!
Avatar
tez tak zagłosuję / 10 września 2010 o 11:19
[quote name='martines' date='09 wrzesień 2010 - 22:50 ' timestamp='1284065431' post='344556']
ty aty co koleś tesknisz za tadziem jak był prezesem w wodociagach co byłeś na garnuchu kolesia który musiał leczyc sie w abramówkua teraz wpedził siebie w kłopoty. tatuś tego kolesia był SB- eckim kapusiem a przysłowie mówi jaki ojciec taki syn. zresztą to dziadek juz ma dobrą kasę i niech wnuki bawi to polityczny trup i amen
[/quote]

Fijałka nie jest bez skazy,ale jest lepszy jak te wszystkie partyjne nieroby z PO,PIS,SLD,SDPL,PSL.
[quote name='martines' date='09 wrzesień 2010 - 22:50 ' timestamp='1284065431' post='344556']
ty aty co koleś tesknisz za tadziem jak był prezesem w wodociagach co byłeś na garnuchu kolesia który musiał leczyc sie w abramówkua teraz wpedził siebie w kłopoty. tatuś tego kolesia był SB- eckim kapusiem a przysłowie mówi jaki ojciec taki syn. zresztą to dziadek juz ma dobrą kasę i niech wnuki bawi to polityczny trup i amen
[/quote]

Fijałka nie jest bez skazy,ale jest lepszy jak te ... rozwiń
Avatar
tez tak zagłosuję / 10 września 2010 o 11:15
[quote name='przypominalski' date='09 wrzesień 2010 - 21:57 ' timestamp='1284062277' post='344521']
Ja nie POprę żadnego politycznego gamonia chciwego na kasę i karierę.
Jeżeli nie będzie bezpartyjnego (ostatecznie może być np.Fijałka)oddam głos nieważny.

Żuk jako Minister Skarbu nie zrobił absolutnie nic,aby w Lublinie powstały biurowce (dwa tys. miejsc pracy) Polskiej Grupy Energetycznej.Dzięki PO statut tej firmy z Lublina został zmieniony na Warszawę za kadencji obecnego rządu i pracy Żuka w ministerstwie.O cukrowni nie wspomnę.Światłowody z Lublina (Optotrakt) zaraz po prywatyzacji i sprzedaniu Amerykanom zostały zamknięte-po co im konkurencja!

Sierakowska (SdPl-wcześniej SLD) przez 20 lat (pięć kadencji w Sejmie) jako poseł dla Lublina nie zrobiła absolutnie nic.

Kowalczyk (PIS) /jeżeli będzie startował/ zablokował inwestycje Echo na Górkach Czechowskich.

Gryz z SLD i pozostali kandydaci na prezydenta nie liczą się wcale w tych wyborach...

W związku z powyższym pozostaje tylko Fijałka,chyba,że pojawi się inny bezpartyjny i nie skażony politycznymi układami kandydat-gospodarz,którego potrzebuje miasto.Kolejny polityk to ponowne ciepłe posadki dla partyjnych znajomków jak teraz np.Zarząd Transportu Miejskiego-możecie sprawdzić sami (albo z PO,albo z rodziny urzędnika,albo znajomy polityka).
[/quote]

Tez tak zagłosuję.Żaden polityk.Moze to bedzie Fijałka,moze Wojciechowski-jako ostatni-bedzie znowu budował pomniki,a nie ulice.Chciałbym zupełnie nowego,ale,czy taki bedzie kandydował?
[quote name='przypominalski' date='09 wrzesień 2010 - 21:57 ' timestamp='1284062277' post='344521']
Ja nie POprę żadnego politycznego gamonia chciwego na kasę i karierę.
Jeżeli nie będzie bezpartyjnego (ostatecznie może być np.Fijałka)oddam głos nieważny.

Żuk jako Minister Skarbu nie zrobił absolutnie nic,aby w Lublinie powstały biurowce (dwa tys. miejsc pracy) Polskiej Grupy Energetycznej.Dzięki PO statut tej firmy z Lublina został zmieniony na Warszawę za kadencji obecnego rządu i pr... rozwiń
Avatar
Cancer / 10 września 2010 o 10:33
Pamiętacie taki rysunek Andrzeja Mleczki: nad klozetem stoi grupka ludzi, zaglądają , a jeden z nich komentuje -"zrobiliśmy już wiele a zrobimy jeszcze więcej"
Avatar
LU / 10 września 2010 o 10:18
jedno wielkie ble ble juz zacny prof. nami rządzi i co????????????????????????????????? z tego wynika nie mam nic do człowieka bo go nie znam ale wiem na pewno że potrzebny jest gospodarz-organizator człowiek z charyzmą a tego nie doświadczymy od urzędnika -wykładowcy znów cztery lata w plecy -ZOBACZYCI E!!!!!!!!!!!!!!!
jedno wielkie ble ble juz zacny prof. nami rządzi i co????????????????????????????????? z tego wynika nie mam nic do człowieka bo go nie znam ale wiem na pewno że potrzebny jest gospodarz-organizator człowiek z charyzmą a tego nie doświadczymy od urzędnika -wykładowcy znów cztery lata w plecy -ZOBACZYCI E!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
kasia / 10 września 2010 o 09:53
[quote name='martines' date='09 wrzesień 2010 - 21:47 ' timestamp='1284061675' post='344511']
a czy Ty gupia babo widziałaś gdzieś cukrownię w centrum miasta żeby auta rozwalały się o leżące buraki i te przeładowane ciężarówki - szkoda ludzi którzy tam pracowali ale czas był najwyższy wyprowadzić tego typu zakład z centrum miasta takie życie . Popieram K. Żuka bo to prezydent na conajmniej dwie kadencje i ta druga z własnym komitetem
[/quote]
To Stock też niech "wyprowadzi" i drożdżownię i te złomowiska z Krochmalnej-to też centrum!Bo kto to widział,żeby....
A Ty martines widziałeś,żeby jakiekolwiek auto tam się rozwaliło przez leżące buraki?Bo ja tam mieszkam i jakoś o tym nie słyszałam....
Przez dziury-tak-ale one są w całym Lublinie i obawiam się ,że w tym temacie to nawet Twój Żuk nie pomoże!
A swoją drogą-to chyba nieźle Ci płaci za taką obronę
[quote name='martines' date='09 wrzesień 2010 - 21:47 ' timestamp='1284061675' post='344511']
a czy Ty gupia babo widziałaś gdzieś cukrownię w centrum miasta żeby auta rozwalały się o leżące buraki i te przeładowane ciężarówki - szkoda ludzi którzy tam pracowali ale czas był najwyższy wyprowadzić tego typu zakład z centrum miasta takie życie . Popieram K. Żuka bo to prezydent na conajmniej dwie kadencje i ta druga z własnym komitetem
[/quote]
To Stock też niech "wyprowadzi" i... rozwiń