Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 marca 2013 r.
13:24
Edytuj ten wpis

KUL. Można wygrać indeks na studia

Autor: Zdjęcie autora (MB)
0 8 A A
KUL
KUL

Indeks na kierunek studiów „administracja” (na rok akademicki 2013/2014) jest nagrodą główną w dwóch konkursach, które organizuje Instytut Administracji KUL.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pierwszy to konkurs na pracę pisemną pt. „Funkcjonowanie wybranej instytucji publicznej w Polsce”. Drugi to Ogólnopolski Test Wiedzy o Administracji Publicznej.

– Celem konkursu oraz testu jest poszerzanie wiedzy uczniów na temat struktur administracji publicznej w Polsce oraz zachęcenie ich do rozwijania umiejętności indywidualnego poszukiwania informacji w tym zakresie, czy też proponowania zmian w ich funkcjonowaniu – informuje Lidia Jaskuła, rzecznik KUL.

Uczestnikami konkursu i testu mogą być uczniowie klas II i III wszystkich typów szkół ponadgimnazjalnych w kraju, dających możliwość uzyskania świadectwa dojrzałości. Prace pisemne należy nadsyłać do 15 kwietnia. Zgłoszenia do testu są przyjmowane do 30 kwietnia. Sam test zostanie przeprowadzony w ramach Dni Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji „LEXALIA” (21 maja).

Patronat honorowy nad konkursem oraz testem objęli minister edukacji narodowej Krystyna Szumilas oraz rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II ks. prof. dr hab. Antoni Dębiński. Więcej szczegółów na: www.kul.pl.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
aaa / 6 marca 2013 o 23:33
Zapiszę się do konkursu jak dadzą nagrodę piniężna i to znaczną. A na studia zapiszę się na jakie zechcę. Bez łaski
Avatar
znam3osobybezpracypoKUL / 6 marca 2013 o 23:03
^^^dobra cwaniaczki a ile macie lat i w którym roku skończyliście ten KUL, bo zaraz sie okaze ze 5-10 lat temu i cwaniakujecie
Avatar
mgr / 6 marca 2013 o 19:59
[quote name='Adam' timestamp='1362594113' post='741903']
Jestem po KUL-u, jestem humanistą. Właśnie wróciłem z pracy, którą uwielbiam, zaraz sobie otworzę piwo, żona zrobi kolację i zabieram się do oglądania Ligi Mistrzów, a później się wreszcie wyśpię, bo jutro na 10:45. Robię co kocham, zarabiając przy tym więcej niż większość jednostek w tym społeczeństwie. Odradzaj innym KUL, skończą jak Ty Bo nie spodziewam się abyś zajmował jakiekolwiek PORZĄDNE stanowisko.
[/quote]

To jesteś szczęśliwcem,ale troszeczkę przebarwiłeś... Również jestem po KUL-u,mam satysfakcjonującą mnie pracę,wynagrodzenie pozwalające na godne życie i możliwości awansu zawodowego.Nie jest to jednak szczyt moich marzeń.Czas studiów to piękny okres w moim życiu i z całą odpowiedzialnością polecam ten Uniwersytet.
[quote name='Adam' timestamp='1362594113' post='741903']
Jestem po KUL-u, jestem humanistą. Właśnie wróciłem z pracy, którą uwielbiam, zaraz sobie otworzę piwo, żona zrobi kolację i zabieram się do oglądania Ligi Mistrzów, a później się wreszcie wyśpię, bo jutro na 10:45. Robię co kocham, zarabiając przy tym więcej niż większość jednostek w tym społeczeństwie. Odradzaj innym KUL, skończą jak Ty Bo nie spodziewam się abyś zajmował jakiekolwiek PORZĄDNE stanowisko.
[/quote]

To jesteś szczęśliwc... rozwiń
Avatar
Adam / 6 marca 2013 o 19:21
Jestem po KUL-u, jestem humanistą. Właśnie wróciłem z pracy, którą uwielbiam, zaraz sobie otworzę piwo, żona zrobi kolację i zabieram się do oglądania Ligi Mistrzów, a później się wreszcie wyśpię, bo jutro na 10:45. Robię co kocham, zarabiając przy tym więcej niż większość jednostek w tym społeczeństwie. Odradzaj innym KUL, skończą jak Ty Bo nie spodziewam się abyś zajmował jakiekolwiek PORZĄDNE stanowisko.
Avatar
Adam / 6 marca 2013 o 19:21
Jestem po KUL-u, jestem humanistą. Właśnie wróciłem z pracy, którą uwielbiam, zaraz sobie otworzę piwo, żona zrobi kolację i zabieram się do oglądania Ligi Mistrzów, a później się wreszcie wyśpię, bo jutro na 10:45. Robię co kocham, zarabiając przy tym więcej niż większość jednostek w tym społeczeństwie. Odradzaj innym KUL, skończą jak Ty Bo nie spodziewam się abyś zajmował jakiekolwiek PORZĄDNE stanowisko.
Avatar
3 / 6 marca 2013 o 18:32
a po co wygrywać jak i tak wszystkich przyjmują
Avatar
tad.... / 6 marca 2013 o 16:07
,,na kul od kilkunastu lat istnieje instytut ,,norwida,,ludzie tam zatrudnieni obijaja sie,nie maja wiele do roboty,,,wiec,,,,wyskocza na miasto,na obiadek , posurfuja w internecie,zalapia sie na wyjezdzik zagraniczny, zorganizuja konferencyjke itp,,,itd,,,i tak im czas leci,,,,,,,,czas z tym towarzystwem i z tym instytutem cos zrobic ,,,,moze niech ucza studentow i przekazuja im wiedze o norwidzie,,,
Avatar
Roman / 6 marca 2013 o 15:20
Spoko. Idź na KUL - a potem dołącz do bezrobotnych "humanistów". Dzięki za propozycję.
Avatar
aaa / 6 marca 2013 o 23:33
Zapiszę się do konkursu jak dadzą nagrodę piniężna i to znaczną. A na studia zapiszę się na jakie zechcę. Bez łaski
Avatar
znam3osobybezpracypoKUL / 6 marca 2013 o 23:03
^^^dobra cwaniaczki a ile macie lat i w którym roku skończyliście ten KUL, bo zaraz sie okaze ze 5-10 lat temu i cwaniakujecie
Avatar
mgr / 6 marca 2013 o 19:59
[quote name='Adam' timestamp='1362594113' post='741903']
Jestem po KUL-u, jestem humanistą. Właśnie wróciłem z pracy, którą uwielbiam, zaraz sobie otworzę piwo, żona zrobi kolację i zabieram się do oglądania Ligi Mistrzów, a później się wreszcie wyśpię, bo jutro na 10:45. Robię co kocham, zarabiając przy tym więcej niż większość jednostek w tym społeczeństwie. Odradzaj innym KUL, skończą jak Ty Bo nie spodziewam się abyś zajmował jakiekolwiek PORZĄDNE stanowisko.
[/quote]

To jesteś szczęśliwcem,ale troszeczkę przebarwiłeś... Również jestem po KUL-u,mam satysfakcjonującą mnie pracę,wynagrodzenie pozwalające na godne życie i możliwości awansu zawodowego.Nie jest to jednak szczyt moich marzeń.Czas studiów to piękny okres w moim życiu i z całą odpowiedzialnością polecam ten Uniwersytet.
[quote name='Adam' timestamp='1362594113' post='741903']
Jestem po KUL-u, jestem humanistą. Właśnie wróciłem z pracy, którą uwielbiam, zaraz sobie otworzę piwo, żona zrobi kolację i zabieram się do oglądania Ligi Mistrzów, a później się wreszcie wyśpię, bo jutro na 10:45. Robię co kocham, zarabiając przy tym więcej niż większość jednostek w tym społeczeństwie. Odradzaj innym KUL, skończą jak Ty Bo nie spodziewam się abyś zajmował jakiekolwiek PORZĄDNE stanowisko.
[/quote]

To jesteś szczęśliwc... rozwiń
Avatar
Adam / 6 marca 2013 o 19:21
Jestem po KUL-u, jestem humanistą. Właśnie wróciłem z pracy, którą uwielbiam, zaraz sobie otworzę piwo, żona zrobi kolację i zabieram się do oglądania Ligi Mistrzów, a później się wreszcie wyśpię, bo jutro na 10:45. Robię co kocham, zarabiając przy tym więcej niż większość jednostek w tym społeczeństwie. Odradzaj innym KUL, skończą jak Ty Bo nie spodziewam się abyś zajmował jakiekolwiek PORZĄDNE stanowisko.
Avatar
Adam / 6 marca 2013 o 19:21
Jestem po KUL-u, jestem humanistą. Właśnie wróciłem z pracy, którą uwielbiam, zaraz sobie otworzę piwo, żona zrobi kolację i zabieram się do oglądania Ligi Mistrzów, a później się wreszcie wyśpię, bo jutro na 10:45. Robię co kocham, zarabiając przy tym więcej niż większość jednostek w tym społeczeństwie. Odradzaj innym KUL, skończą jak Ty Bo nie spodziewam się abyś zajmował jakiekolwiek PORZĄDNE stanowisko.
Avatar
3 / 6 marca 2013 o 18:32
a po co wygrywać jak i tak wszystkich przyjmują
Avatar
tad.... / 6 marca 2013 o 16:07
,,na kul od kilkunastu lat istnieje instytut ,,norwida,,ludzie tam zatrudnieni obijaja sie,nie maja wiele do roboty,,,wiec,,,,wyskocza na miasto,na obiadek , posurfuja w internecie,zalapia sie na wyjezdzik zagraniczny, zorganizuja konferencyjke itp,,,itd,,,i tak im czas leci,,,,,,,,czas z tym towarzystwem i z tym instytutem cos zrobic ,,,,moze niech ucza studentow i przekazuja im wiedze o norwidzie,,,
Avatar
Roman / 6 marca 2013 o 15:20
Spoko. Idź na KUL - a potem dołącz do bezrobotnych "humanistów". Dzięki za propozycję.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 1 0

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 8 4

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 15 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 221 8

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 4 7

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 7

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga
Sonda

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga 0 5

Zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją – uważają członkowie Konfederacji Lewiatan. Chcą, by sprawę zbadał Trybunał Konstytucyjny.

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat 8 6

300 złotych mandatu i 6 punktów karnych kosztowała dyrektora lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krzysztofa Gałaszkiewicz kolizja na obwodnicy Lublina. Dyrektor agencji jechał służbowym autem.

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą?
galeria

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą? 0 3

Można już zgłaszać kandydatury do tegorocznych nagród gospodarczych przyznawanych przez samorząd Lublina. Są to wyróżnienia dla firm wnoszących duży wkład w rozwój gospodarczy miasta.

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!