Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 czerwca 2013 r.
21:23
Edytuj ten wpis

KUL zaprasza więźniów na studia

Autor: Zdjęcie autora (PAP)
0 18 A A
Porozumienie w sprawie studiów podpisali w środę rektor KUL ks. prof. Antoni Dębiński oraz dyrektor
Porozumienie w sprawie studiów podpisali w środę rektor KUL ks. prof. Antoni Dębiński oraz dyrektor

Uczelnia oferuje skazanym studia licencjackie na kierunkach praca socjalna – streetworking oraz informatyka. KUL przygotował swoją ofertę w porozumieniu z Inspektoratem Służby Więziennej. Dzisiaj podpisano w tej sprawie porozumienie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skazanych będzie obowiązywała taka sama procedura rekrutacji, jak wszystkich innych kandydatów. Zajęcia na pierwszym roku odbywać się mają na terenie zakładów karnych – Aresztu Śledczego w Lublinie ("streetworking”) oraz Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim (informatyka). Na dwóch kolejnych latach studiów zajęcia realizowane będą w trybie grupy półotwartej – więźniowie będą mogli uczestniczyć w nich na uniwersytecie.

- Powodzenie tego przedsięwzięcia zależeć będzie od zainteresowania osób skazanych. Żeby te studia ruszyły, musi się zebrać grupa co najmniej 30 osób na każdym z tych kierunków - zaznaczyła Lidia Jaskóła, rzeczniczka KUL.

Rzeczniczka uczelni podkreślała, że studia na kierunku praca socjalna – "streetworking” dają szczególną szansę na resocjalizację. – W przyszłej pracy osoby te będą realnym przykładem, że odmiana swojego życia jest możliwa. Osoby, które popełniły życiowe błędy, mogą wspierać tych, którzy są zagrożeni popełnieniem podobnych i przeciwdziałać temu – powiedziała Lidia Jaskóła.

Zdaniem rzecznika Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Lublinie mjr. Jacka Zwierzchowskiego chętnych do studiowania na KUL nie zabraknie, a nowe możliwości nauki będą dla skazanych szansą uniknięcie wykluczenia społecznego.

- Porozumiemy się z innymi okręgami w kraju i skazani z innych zakładów karnych, którzy będą chcieli podjąć studia na KUL i będą spełniali wymagane warunki, zostaną przeniesieni do Lublina bądź Opola Lubelskiego. Mamy dobre doświadczenia dotyczące nauki skazanych, wielu z nich wychodzi na zajęcia, nie ma z nimi problemów – powiedział Zwierzchowski.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hej / 4 lutego 2015 o 19:45

Niżej się kłaniaj harcerzyku ! No i może pocałuj jeszcze księdza w rękę z wdzięczności. Pytam : po jaką chorobę kul się pcha do tego harcerzyka ? Więźniowie z nauki KUL nie wyżyją na wolności. Magister bez odsiadki nie ma pracy, więc tym bardziej żaden pracodawca skazanego nie zatrudni. W miejsce tego cyrku potrzebne są spotkania z pracodawcami, warsztaty zawodowe typu malowanie, stolarka, obsługa maszyn, itd. Tylko praca może zresocjalizować skazanych, a nie kul. Harcerz chyba bardzo chce zabłysnąć ,ale pomysły ma marne. Za to z poddańczym ukłonem mu do twarzy.

Niżej się kłaniaj harcerzyku ! No i może pocałuj jeszcze księdza w rękę z wdzięczności. Pytam : po jaką chorobę kul się pcha do tego harcerzyka ? Więźniowie z nauki KUL nie wyżyją na wolności. Magister bez odsiadki nie ma pracy, więc tym bardziej żaden pracodawca skazanego nie zatrudni. W miejsce tego cyrku potrzebne są spotkania z pracodawcami, warsztaty zawodowe typu malowanie, stolarka, obsługa maszyn, itd. Tylko praca może zresocjalizować skazanych, a nie kul. Harcerz chyba bardzo chce zabłysnąć ,ale pomysły ma marne. Za to z poddańcz... rozwiń

Avatar
XXX / 6 czerwca 2013 o 20:41

bezrobotni otwiera się dla was nowa droga do kariery, a że trzeba najpierw przeskrobać, ale potem już z górki i między swoimi się będzie

Avatar
bulwers / 6 czerwca 2013 o 20:01

KUL już nie wie co ma zrobić, kasy nie ma, na każdego studenta płacą, więc szuka na siłę studentów. Ludzie po maturze często chcą sie dostać na studia i nie mogą, zaś więźniowie będą proszeni i namawiani, żeby raczyli zastudiować. Mało, że z naszych podatków ich utrzymanie na codzień idzie, jeszcze teraz ich na uczelnię na zajecia sprowadzimy - po co inni studenci mają się czuć bezpiecznie, ważne że parę zlotych wpadnie!

Avatar
ZESPÓŁ (z)BAWIENIA / 6 czerwca 2013 o 13:07

KUL-awy KRYMINAŁ czyli spektaKULarny półŚWIATek NAUKOWY: cz. 3:

8) "GŁOS WIELKOPOLSKI" z dn. 21.V.2013 r. w artyKULe."Samobójstwa w Kościele? Trzeba rozmawiać o słabościach" pokazuje Czarną Szumowinę i Jej funkcje w (z)BAWIENIU LUDZI.

Wypada przypomnieć:

Oprócz SAMOBÓJSTW w Kościele są ZABÓJSTWA wynikające ze szKULonego INSTYNKTU zwanego Powołaniem:

1) Od lutego 2012 r. "DZIENNIK WSCHODZNI" rozpisywał się o SAMOBÓJCZYNI - STUDENTCE chcącej wyskoczyć z IX piętra KOLEGIUM JP 2 - ta się rozmyśliła, ale KULejna (8.III.2012 r.) to już wyskoczyła z samego rana...

2) Od siernia 2012 r. również "DZIENNIK WSCHODNI" rozpisywał się o ksieŻULKU z Łopiennika, który w obliczu skandaluPODPALIŁ SIĘ NA CMENTARZU...

3) „SUPEREXPRESS”” z dn. 30.III.2012 r. w artyKULe „KUNOWO: KSIĄDZ Ryszard K. POWIESIŁ się na PLEBANII. Parafianie nie mogą uwierzyć w ŚMIERĆ PROBOSZCZA”

4) "GŁOS WIELKOPOLSKI” od dn. 13.VII.2012 r. w artyKULe "Poród na poznańskiej plebanii. Dziecko księdza umarło. On ukarany... klasztorem [PEŁNA WERSJA]” pokazuje NAUCZYCIELSKĄ ROLĘ KOSCIOŁA - jak Mańka (g)RUCHAŁA Z GOŁĘBIEM I (z)BAWIŁA ŚWIAT!, a księŻULO, aby mieć Święty Spokój nie chcąc (z)BAWIĆ POTOMKA "LEB MU UPIR***LIŁ" - zaś w nagrodę został wysłany na Ukrainę i tam chce (z)BAWIC LUDZI.

5) „DZIENNIK WSCHODNI” z dn. 9.VIII.2012 r. w artyKULe „Samobójstwo w galerii sztuki” - Chodzi o Galerię Sztuki KUL! Pokazuje jak funkcjonują ŚW.(irnięte) Intelektualisty!

6) "SUPEREXPRESS" z dn. 3.XII2012 r. w artyKULe "SKANDAL W KOŚCIELE: Przeor paulinów powiesił się w kaplicy" opisuje PRAWDZIWĄDROGĘ (z)BAWIENIA...

I kto jeszcze ma odwagę powiedzieć, że to nie DOWN'y?

Dodając do tego Święty ALKOHOLIZM, Świętą PEDOFILIĘ i inne Święte Dewiacje wyłania się prawdziwy obraz DROGI(z)BAWIENIA...

9) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 22.V.2013 r. w artyKULe "Doktor wygrała z KUL-em kontrowersyjny proces. "Satysfakcja ogromna"", pokazuje jak AMINENCJE potrafią wszystkich (z)BAWIĆ! spektaKULarnie psychoPATyczne PSZEMONDŻAŁKI powielają Boską Mentalność.

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC od lat pokazywał, że Stwarzając Świat PAN BÓG coś spier...niczył i co chwilę NAUKOWCY przypominają PANU BOGU o odkrytych NOWYCH PLANETACH, o których nawet PANU BOGU SIE NIE ŚNIŁO!

Z wdzięczności Pani dr. powinna machać kąKULami (Biblijny chwast KĄKOL podlewany Wodą Święconą i hodowany w KUL-u arach), a całej spektaKULarnej "STOLICY MĄDROŚCI" powinno świecić ŚWIATŁO DUCHA ŚW.(irniętego) pod PostaciąKULoPATwy obrazującą CIEMNOTĘ HAB.(itową)!

10) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 26.V.2013 r. w artyKULe "Papież apeluje by modlić się o nawrócenie mafiosów", pokazuje jak AMINENCJE potrafią wszystkich (z)BAWIĆ!

Sam papcio nie bierze pod uwagę własnej MAFII (z)BAWIENIA, której przewodzi DO(w)N FRANCESCO. Mają nawet Hymn powtarzany do obłędu: "AVE MAFIJA"..., a ŚW.(irnięty) KOŚCIÓŁ BOŻY nosi wszelkie znamiona mafijne - każdy szef ma PSEUDONIM...

11) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 29.V.2013 r. w artyKULe "Centrum Jana Pawła II oddaje dotację po kontrowersyjnym Marszu Życia", pokazuje jak AMINENCJE potrafią wszystkich (z)BAWIĆ! Patronat Centrum JP 2 pokazuje ino SCHIZOFRENIĘ na jakiej bazuje MAFIA (z)BAWICIELI. Między B(L)OGIOEM, a PRAWDĄ wszelkie "Marsze Życia" powinny odbywać się pod spektaKULarnie psychoPATycznym hasłem: "JESZCZE MU ŁBA NIE UPIER***LILI", a jak księŻULE nie chcąc (z)BAWIĆ POTOMSTWA "ŁEB MU UPIER***..." będą mieli Święty Spokój Na Wieki Wieków! - Tak wygląda :"PORÓD NA PLEBANII" opisany od lipca 2012 r. przez "Głos Wielkopolski" - prawdziwy CUD NARODZIN z CUD(aki_EM (z)BAWIENIA..., a Zakonnice zapier...niczają na etatach w szpitalach... czyż to nie CUDOWNE? Kto jeszcze się dziwi, że DO(w)N ŻUK ma ŚWIĘTY SPOKÓJ? - Wierzy, że INO WIA(g)RA Go (z)BAWI.

12) "SUPEREXPRESS" z dn. 31.V2013 r. w artyKULe "GIŻYCKO: Dostał szału na widok Najświętszego Sakramentu, powaliło go kilkunastu mężczyzn" oPiSuje jak działa SILNA WIA(g)RA na (z)BAWIENIE LUDZI, a Axcelencje z księŻULAMI, będą wciskać kit, że "NYCZ SIE NIE STAŁO"...

13) "NEWSWEEK" z dn. 6.VI.2013 w artyKULe: "Matura z religii? Kościół nadal walczy" pokazuje ŚW.(irnięte) ZAROZUMIALSTWO EPISKOPATU nie zauważającego WŁASNEJ GŁUPOTY! Jak Teorie Zwiastowania Według ŚW.(irniętego) DOWNA pogodzić np. z BIOLOGIA?, a pozostałe Cuda... z LOGIKĄ? Jednym Słowem: "BUBLIA" na maturze to nie Grzech - to ŚMIECH! Aminencje zaś zaślep[ione SW.(irniętą) Głupotą powinny ino se śpiewać: "CHWALCIE O DZIADKI NAJWYŻSZEGO PANA |" (Ps. 150).

Wcześniej tez prasa pisałao Niebieskich PO-mysłach CZARNEGO BETONU - SPECJALISTÓW OD JEDNEJ ino KSIĄŻKI "BUBLII":

"nowiny24" z dn. 11.III.2013 w artyKULe "Katecheta z Bieszczadów ostrzegał przed Hello Kitty i czarami [FILM]" pokazuje CZARNĄ ROZPACZ CZARNEGO BETONU w OkresieWILKIEGO...(z)BAWIENIA sprowadzającego wszystkich do piwnicy intelektualnej. Według AXCELENCJI, księŻULI i ZAKONNIC najlepiej dać wszystkim KRZYŻdo zabawy i BUBLIĘ do czytania, a Zapanuje ŚWIĘTY SPOKÓJ, a przy okazji każdy będzie(z)BAWIONY!

więcej na: 

http://www.se.pl/ksiadz,1806/

Jak wygląda w Kur...iewnym Slangu DROGA (z)BAWIENIA? - w tym przypadku POGRZEB:

1) księŻULEK udzielający Pogrzebu to POGRZEBACZ;
2) główna aleja cmentarna ma nazwę Po Trupie Aby Do Celu;


3) Obrzędy Pogrzebowe - Zabawa W Chowanego...

z Rzeczy Ostatecznych w Slangu Liturgicznym ostateczna nomenklatura:

1) Niebo – to: niebo nie!
2) Piekło – Piekarnia Kościelna;
3) Czyściec – Pralnia Kościelna.

I tak wygląda obietnica Drogi (z)BAWIENIA, która dobiega końca... wśród Nabożnej Pieśni „MATKO NIEBIESKIEGO PANA ŚLICZNAŚ INO PO KOLANA...”


OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI, zapewniający, że chcą nas(z)BAWIĆ.I tu się nie pomylili, bo księŻULE z Axcelencjami na wieść o Związku klną na czym świat stoi – Kurrrr...ia Jego Mać - , a K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC kroczy Drogą (z)BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się (z)BAWIĆ:

1) OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS.KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ),KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA...


Po wielu latach Ziemskiej rozłąki spotkali się wreszcie w Niebie JP 2 i Prymas Józef GLEMP.

Padli sobie w ramiona (niczym pomnik kard. Wyszyńskiego z JP 2) i wspominając lata Niebieskiej Działalności (z)BAWIENIA westchnęli z ulgą: "ALE IM DOPIER...LILIśmy...

Nikt tak nie uczy NIENAWIŚCI JAK KOŚCIÓŁ ucząc miłości... odstawiając ino MISTERIUM NIENAWIŚCI.

AMINENCJE powinny ogłosić MODŁY O ZDROWIE- o rozum, niestety, już za późno!

Boskim (z)BAWICIELOM K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC składa Bukiet RÓŻY DUCHOWNEJ i wiązankę kąKULi.
Oprócz Światła DUCHA ŚW.(irniętego) pod Postacią KULoPATwy powinno tam lecieć "AVE MARIA" F. Schuberta w wydaniu lubelskich PALLOTYNÓW!


K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W"i ASC już teraz ZA CUDA(ki) NADAJE JP 2 Tytuł ŚW.(irniętego)!
Jak w przypadku Medialnej Śmierci JP 2 pokazano Boską Bezradność tak w przypadku Benka XVI widać nawet bezradność Opieki GERIATRYCZNEJ, a do żadnego nie dociera, że nie są NICZYM SPECJALNYM!

Parlamentarzysci z poKULenia SOLIDARNOSĆ żrą się od początku, a to jest cecha charakterystyczna Głupiej Despotyczności Kościoła – ksieŻULE tak się ŻARŁY ZE SOBĄ, ze doszło do podziałów na WIELE WYZNAŃ – w Boskiej Głupocie każden chciał mieć rację i na swój ino sposób ZAPEWNIĆ WSZYSTKIM (z)BAWENIE!

Pokazywanie „wysokiego poziomu intelektualnego” AXCELENCJI DO(w)N RYCZANA i wszystkich pszychoPATycznych KUL-uarów i powinno być wyrażone w Boskiej Nomenklaturze „STOLICY MONDROŚCI”:

1) mgr - to BARANEK - skrót BARAN.
2) dr - to BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.
3) hab. - to HABITOWY - skrót HABIT.
4) prof. - to OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.
Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach w pełni odzwierciedlające Poziom Pożal Się Boże...

Ojciec Św. Jan Paweł II (w)mawiał: "WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO ROZLEWU KRWI BO TYLKO KREW NAWRACA".


I tu Powstaje KULejny PATologiczny problem jak silna konKULencja dla IQ – poziom inteligencji mierzony w INBECYLACH. Skala pomiaru obejmuje zakres od minus nieskończoności do zera – nie przewiduje wartości dodatnich, pomiaru może dokonać każdy: Na widok KULawych i PATologicznych może liczyć:jeden Inbecyl,dwa Inbecyle, trzy, czery Inbecyle... i tak w nieskończoność,a na końcu nieskończoności – Św.(irnięty)...

Obracając się w Świecie KANIBALIZMU(„wziął chleb... i rzekł <<Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje>>”) i WAMPIRYZMU(„wziął kielich.. i rzekł <<Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego- taka Ostatnia KUL-acja - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat,CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”

W Kościele STAN WOJENNY i PRIMA APRILIS trwają wiecznie – wiecznie z kimś walczą i wszystkich oszukują... i wiecznie odstawiają SZOPOKĘ NA ŻYWCA wyznaczającą Początek DROGI (z)BAWIENIA!

Jednym słowem – Oni majom nie po KUL-ei w głowie, a w Niebie wszystko jest O GEY!

W imię czego ludzie robią z siebie takich idiotów? - Chyba jedynie "W Imię Ojca I Syna, I Ducha ŚW. ...

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" oraz z KROPKAMI i BEZ KROPEK między literami -czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. 

Zostańcie z B(L)OGIEM, a będziecie (z)BAWIENI... 

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" )

KUL-awy KRYMINAŁ czyli spektaKULarny półŚWIATek NAUKOWY: cz. 3:

8) "GŁOS WIELKOPOLSKI" z dn. 21.V.2013 r. w artyKULe."Samobójstwa w Kościele? Trzeba rozmawiać o słabościach" pokazuje Czarną Szumowinę i Jej funkcje w (z)BAWIENIU LUDZI.

Wypada przypomnieć:

Oprócz SAMOBÓJSTW w Kościele są ZABÓJSTWA wynikające ze szKULonego INSTYNKTU zwanego Powołaniem:<... rozwiń

Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 6 czerwca 2013 o 13:06

KUL-awy KRYMINAŁ czyli spektaKULarny półŚWIATek NAUKOWY: cz. 2:

W zamian za (z)BAWIENIE NARODU i ŚWIATA AXCELENCJUE z ksieŻULAMI dalej
będą serwowały ŚW.(irnięte) TEORIE(z)BAWIENIA JAK MAŃKA (g)RUCHAŁA Z
GOŁĘBIEM I (z)BAWIŁA ŚWIAT- bo ino TO JEJ się UDAŁO- tak samo jak WATYKAŃSKI PRZEKRĘT (według Downa!).

Wynikiem tego jest OBRAZ CZŁOWIEKA (z)BAWIENIA z BIOTECHNOLOGII sprzed 2000 lat: CIAŁO PAŃSKIE osiągnięte jako PRODUKT SPOZYWCZY w procesie WYPIEKU oraz KREW
PAŃSKA jako ALKOHOL osiągnięta w procesie FERMENTACJI. 

Prawdziwe teorie Boskich Osiągnięć(z)BAWIENIA uczniowie SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH i SPOŻYWCZYCH pojmują w KILKA MINUT, poczynając zaś od OJCA ŚW.(irniętego), a
naksieŻULU kończąctakie wypieki dają Im CIAŁO PAŃSKIE...! Muszą to studiować 5 lat
na KATolickich KATowniach INTELEKTUALNYCH, a jak komuś nie wejdzie w ŚW.
(irniętą) PAŁĘ przez 5 lat (z)BAWIENIA wałkuje dalej aż do prof.(anata) NAU(cz)KI
włącznie, a później mamy ino: FRANCISZKA(z)BAWICIELA i e-PiS-kopat! czyli ŚW.(irnięty) ZESPÓŁ DOWNA do spraw (z)BAWIENIA ŚWIATA!oraz NAJŚWIĘTSZE OFIARY WYPADKÓW DROGOWYCH ksieŻULI i AXCELENCJI NA BANI.. 

 

W czasie "PIKNIKÓW (z)BAWIENIA" z powodzeniem można otworzyć OŁTARZE KUL-inarne, a w nich:

1) Ciało Pańskie z Grilla;
2) Krew Pańską z Gwinta;
3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;
4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;
5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana
Germany 1939;
6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto do Nieba...

ZAŚ NA DESER:


1) czeKULadowe Krzyże;
2)czeKULadowego Zbawiciela;
2)czeKULadową Panienkę;
3)i...
...
... i Wszystkich Świętych czeKULadowych...

Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u z nadzieniem Róży Duchownej!

jako, że „NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK...”


Wszyscy, którzy skosztowali pełnej uczty (z)BAWIENIA z FRUTTI DI PAPA mieli wrażenie, że chce ich rozerwać...

Należy głośno śpiewać Modlitwę jakiej nauczył (z)BAWICIEL ŚWIATA:

„OJCZE NASZ, któryś jest w Niebie,
Święć się Imię Twoje.
bądź wola Twoja jako w Niebie tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj
I odpuść nam nasze winy Jako i my odpuszczamy naszym winowajcom
I nie wódź nas na pokuszenie 

Ale nas (z)BAW …

Wszystkie DZIATKI łącznie z Dziadkami Hab.(itowymi) powinny odmawiać:
„WIERZĘ W B(L)OGA...”; „WIERZĘ W JEDNEGO B(L)OGA...”; „NIE BĘDZIESZ MIAŁ B(L)OGÓW CUDZYCH...”


AMINENCJE w 2006 r. w Cudowny sposób wynalazły SLANG MODLITEWNY, a w nimprzestaje istnieć DEKALOG, bo kilkoro punktów jest zbieżnych i sprowadza się do jednego określenia: NIE PIER...L.(„Nie mów fałszywego świadectwa”; „Nie pożądaj żony...”; „Nie cudzołóż”).
Szkoda, ze ŚW.(irnięta) Szkoła nie jest pod Wezwaniem ks. Józefa TISCHNERA, bo On z KULei też leciał równo:
Znany ze swych powiedzonek z Gór rodem ks. Józef Tischner (w)MAWIAŁ jakie istnieją prawdy:

1) "TYS PROWDA;
2) TYLKO PROWDA;
3) ŚWINTO PROWDA"


K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC biorąc święty przykład z boskiej mądrości dodał jeszcze jedną (też znaną) prawdę:

4) GÓ---W---NO PROWDA cyli DOGMAT!

ksieŻULE w trosce o wszystkich wymyśliły BEZGLUTENOWE CIAŁO PAŃSKIE, a zapomniały o BEZALKOHOLOWEJ KRWI PAŃSKIEJ..., a w szkołach zamiast Lekcji będą GODZINKI odprawiane z wielkim Nabożeństwem...

INO ostatnio multimedialna prasa doniosła {wcześniej też były niezłe CUDA(ki)}:

1) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 4.V.2013 r. w artyKULe "Episkopat: Wiara w horoskopy i amulety zagraża wierze", pokazuje jak AMINENCJE potrafią wszystkich (z)BAWIĆ!

Żaden AXCELENCJA, księŻULO i ZAKONNICA nie są w stanie rozwoju, a głupotę zaserwowało Im ŚWIATŁO DUCHA ŚW.(irniętego). Nie dość, żeDEPARTAMENT (z)BAWIENIA nie lubi POLSKI to jeszcze ogranicza ZABAWKI dając ino: KRZYŻ, BUBLIĘ, CIAŁO PAŃSKIE i do popicia KREW PAŃSKĄ! Minęły czasy kiedy księŻULO BŁYSZCZAŁ INTELIGENCJĄ teraz ino BŁYSZCZY GŁUPOTA ksieŻULA na tle INTELIGENCJI... I tu sprawdza się odwrócone proroctwo spektaKULarnego B-pa PIERON KA: "ATEIŚCI NIECH SIEDZĄ CICHO": ("NEWSWEEK" z dn. 6.I.2013 r.) - aby uniknąć DOWNOWATYCH PRZYPADŁOŚCI Axcelencje "NIECH SIEDZĄ CICHO" - jak na ŚW.(irniętej) SPOWIEDZI! szepcząc do obłędu Psalm: "Chwalcie o DZIADKI Najwyższego Pana...", a nad całym (z)BAWIENIEM czuwa oczywiście DO(w)N FARNCESCO (z)BAWICIEL.

2) "NEWSWEEK" z dn. 4.V.2013 w artyKULe: "Co ksiądz rozłączył..." oPiSuje ROZWÓD po Katolicku i Nauczycielską Rolę Kościoła w(z)BAWIENIU. Rozwodzące się pary na ŚW.(irnięte) życzenie (z)BAWICIELI rozwodzą się o tym jak "to" robili - jest to Droga Krzyżowa z Gorzkimi Żalami zastępująca Sakrament (z)BAWIENIA i tam już nikt SZEPTEM Sakramentalnym nie mówi - resztę należy doczytać w artyKULe...

3) "ECHO DNIA" z dn. 15.V.2013 r. w artyKULe: "Szkoła w Lubczynie: modlitwa zamiast nauki, a dzieciom sprawdza się kanapki" pokazujeNauczycielską Rolę Kościoła w (z)BAWIENIU LUDZI oraz Jej skutki w DOWN'owniu NARODU od dzieci poczynając. Sam KUR(I)Ator zaprosi ino Panią Dyrektor na Kanapkę i udzieli Jej Błogosławieństwa w Pracy! Pokazując, że i On, i Ona Pełnią swe Powołanie! Tu też sprawdza się proroczy sen Związku po śmierci PRYMASA BUBLII 1000-Leccia: „Spotkali się w Niebie z JP 2 i padając w ramiona westchnęli z ulgą: „ALE IM DOPIER***LIśmy”! Tak pracuje, niestety, ŚW.(irnięty)ZESPÓŁ DOWNA z Objawami (z)BAWIENIA...

4) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 16.V.2013 r. w artyKULe "Austria. Parafianie zbuntowali się przeciwko księdzu z Lubartowa", pokazuje jak AMINENCJE potrafią wszystkich (z)BAWIĆ! Trudno to oPiSać – to trzeba PRZECZYTAĆ! Tu też sprawdza się proroczy sen Związku po śmierci PRYMASA BUBLII 1000-Leccia: „Spotkali się w Niebie z JP 2 i padając w ramiona westchnęli z ulgą: „ALE IM DOPIER***LIśmy”!Tak pracuje, niestety, ŚW.(irnięty)ZESPÓŁ DOWNA z Objawami (z)BAWIENIA...

5) "ECHO DNIA" z dn. 17.V.2013 r. w artyKULe: 1) "Ksiądz infułat Józef Wójcik z Suchedniowa napisał list otwarty do premiera Donalda Tuska!" , 2) „Świętokrzyscy parlamentarzyści PiS u biskupa Ryczana. Z Bożą pomocą wreszcie się dogadają?„pokazuje Nauczycielską Rolę Kościoła w(z)BAWIENIU LUDZI oraz Jej skutki w DOWN'owniu NARODU. W Boskiej Sklerozie i DO(w)N INFUŁAT, i DO(w)N RYCZAN zapomnieli jak ksieŻULE ŻRĄ SIĘ od samego początku niędzy sobą. Dzięki tmu doszło do rozpadu Kościoła na wiele różnych wyznań, a każde z nich CHCE (z)BAWIĆ LUDZI PO SWOJEMU i ino tyle im wychodzi. Obrażając się na TRAKTOWANIE KATOLIKÓW zapominają ksieŻULE jaksami TRAKTUJĄ INNYCH, np.:
1) "WRZÓD NA DU---PIE PAIEŻA" - określenie ksieŻULI K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W"(1980);
2) "SZPIEG" - tak glempowski d-upek określił Delegata K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" w roku 1982 interweniującego w Radzie Prymasowskiej w sprawie REPRESJI ZWIĄZKOWCÓW...
3) 1994 rok NOCNE NAPADY ksieŻULI na mieszkania i rodziny K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" oraz zakaz opalani budynków zimą dzięki czemu WYMROZILI MAŁE DZIECI;
4) "JE---BA---NE---MU ORGANISCIE NIE POMOZE NAWET CZYSCIEC" - w superewxpresie roku 2002 lub 03 ("RUDY" lub "SK") w ŚRODE POPIELCOWĄ Modlił się za K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W";
5) "JESZCZE MU ŁBA NIE UPIER***LILI..." wpis "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 6.VII.2010 r. po wyborach prezydenckich w artyKULe na temat PREZYDENTA R.P. KOMNOROWSKIEGO określonego przez ksieŻULA "SZATAN".
6) "TY CZAROWNICO... TY BĘDZIESZ PIERWSZA" RYDZYKOWNY Ojciec TADEUSZ modlił się za MARIE KACZYŃSKĄ przed Tragedią Smoleńską pokazując jakiego Ma Ryja...
7) "DONALD MATOLE..."
8)" LEIEJ BYĆ MOCHEREM NNIŻ TUSKA FRAJEREM" - Modliły się publicznie na ulicy FRAJERY za Premiera R.P. TUSKA.
9) PORÓD NA PLEBANII opisywany przez "GŁOS WIELKOPOLSKI" od 13.VII.2012 r. pokazujący jak ksieŻULO NIE CHCIAŁ (z)BAWIC POTOMKA i mu ŁEB UPIER***LIŁ i Dzięki Bogu ma ŚWIĘTY SPOKÓJ. W nagrodę pojechał (z)BAWIC ludzi na Ukrainie.
7) "DONALD MATOLE..."
8)" LEIEJ BYĆ MOCHEREM NNIŻ TUSKA FRAJEREM"- Modliły się publicznie na ulicy FRAJERY za Premiera R.P. TUSKA.
9) "RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM TUSKOWĄ HOŁOTĘ"
10) PORÓD NA PLEBANII opisywany przez "GŁOS WIELKOPOLSKI" od 13.VII.2012 r. pokazujący jak ksieŻULO NIE CHCIAŁ(z)BAWIĆ POTOMKAi mu ŁEB UPIER***LIŁi Dzięki Bogu ma ŚWIĘTY SPOKÓJ. W nagrodę pojechał(z)BAWIC ludzi na Ukrainie.

Jedenaste Przykazanie: w GOOGLE należy wpisać HASŁO (z)BAWIENIA:ksiądz molestował dzieci- a tam to już prawdziwy wybór DROGI DO(z)BAWIENIA... prawdziwa "BUBLIA"....


księŻULO INFUŁAT powinien se zaśpiewać ino Psalm STO PiSdziesiąty: „CHWALCIE O DZIADKI NAJWYŻSZEGO PANA...” i dopowiedzieć znany slogan z lektury szKULnej: „KOŃCZ WAŚĆ, WSTYDU OSZCZĘDŹ”. To już nie te czasy dzie ksieŻULO błyszczał inteligencją – teraz INO BŁYSZCZY GŁUPOTA księŻULI na tle INTELIGENCJI.
Rozczarowani Parlamentarzyści liczący na CZARY Ryczana Biskupa powinni wzdychać „BORze POMÓŻ”, a K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC Wskrzesza hasło: „OBRZUCIĆ BŁOTEM CZARNĄ CHOŁOTĘ – TAK JAK CZARNA CHOŁOTA NIKOMU NIĘ ŻAŁUJE BŁOTA”.

6) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 17.V.2013 r. w artyKULe "115 zarzutów dla byłego dyrektora katolickiej szkoły. Świadectwa za pieniądze", pokazuje jak AMINENCJE potrafią wszystkich (z)BAWIĆ! Trudno to oPiSać – to trzeba PRZECZYTAĆ! Ile razy AXCELENCJE Wrzeszczały z Ambon, od Ołtarzy, że „UCZNIÓW BYŁO ino DWUNASTU” - należy to ŚW.(irnięte) Wydarzenie Uznać za CUD i pieronmkiem Ogłosić JP 2 ŚW.(irniętym)! Jest to silna konKULencja dla JEZUSA (z)BAWICIELA w CUDOWNYM ROZMNOŻENIU... Takie to już CUDA(ki) z „BUBLII”... I tu też sprawdza się Proroctwo CUD(ak)ÓW: Uczniów Było 12, a Nauczyciel ma MILIONY!

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC proponuje HYMN (z)BAWIENIA:

http://www.youtube.com/watch?v=02eH2qLKbWs

 

7) "NEWSWEEK" z dn. 22.V.2013 w artyKULe: "Kościół domaga się religii na maturze" pokazuje ŚW.(irnięte)ZAROZUMIALSTWO EPISKOPATU nie zauważającego WŁASNEJ GŁUPOTY! Jak Teorie Zwiastowania Według ŚW.(irniętego) DOWNA pogodzić np. z BIOLOGIA?, a pozostałe Cuda... z LOGIKA? Jednym Słowem: "BUBLIA" na maturze to nie Grzech - to ŚMIECH!

KUL-awy KRYMINAŁ czyli spektaKULarny półŚWIATek NAUKOWY: cz. 2:

W zamian za (z)BAWIENIE NARODU i ŚWIATA AXCELENCJUE z ksieŻULAMI dalej
będą serwowały ŚW.(irnięte) TEORIE(z)BAWIENIA JAK MAŃKA (g)RUCHAŁA Z
GOŁĘBIEM I (z)BAWIŁA ŚWIAT- bo ino TO JEJ się UDAŁO- tak samo jak WATYKAŃSKI PRZEKRĘT (według Downa!).

Wynikiem tego jest OBRAZ CZŁOWIEKA (z)BAWIENIA z BIOTECHNOLOGII sprzed 2000 lat: CIAŁO PAŃSKIE osiągnięte jako PRODUKT SPOZYWCZY w procesie WYPIEKU oraz KREW
P... rozwiń

Avatar
DEPARTAMENT (z)BAWICIELI / 6 czerwca 2013 o 13:06

KUL-awy KRYMINAŁ czyli spektaKULarny półŚWIATek NAUKOWY: cz. 1:

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można(z)BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Obecny artykuł potwierdza od lat stawiane tezy przez K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC , że: KRZYŻ, CIAŁO PAŃSKIE i KREW PAŃSKA pomieszane z SILNĄ WIA(g) to KRYMINAŁ...

"ECHO DNIA" z dn. 8.III.2012 r. podało, że "Duszpasterz "tirówek”, ksiądz Marek Poryzała zawitał do Niska", a w latach PRL-u (lata 198-0-te) media trąbiły, że w KATOWICACH na dworcu PKP Panienkami (jescze nie Najświętszymi) zajmuje się jakaś ZAKONNICA...

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC proponuje aby Święto Bożego Ciała ustanowić ŚWIĘTEM "TIRÓWEK"... - One też dają Ciała niczym obnoszony (z)BAWICIEL.

Na wszelkich Koncertach (z)B AWIENIA można Je uroczyście odznaczyć za zasługi (z)BAWIENIA Krzyżem KULoPATwy i oprowadzać w Uroczystych Paradach (z)BAWIENIA! Patronką oczywiście będzie bezŚlubna Najświętsza Panienka z Dzieciątkiem! ...

Całe Impry (z)BAWIENIA powinny odbywać się w najnowszych top-ciuszkach Poświęconych Boskiemu Dziełu (z)BAWIENIA:

księŻULEK w stringach:
1) na szyi biała nitka;
2) od niej z przodu i z tylu zwisa do ziemi np. czarna nitka (lub innego KULoru).

Identycznie powinny wyglądać Szatki Liturgiczne...

Zakonnica w stringach:
1) na głowie biała nitka;
2) od nitki na głowie zwisa do pasa z tyłu np. niebieska nitka (lub innego KULoru);
3) na szyi biała nitka;
4) od nitki na szyi z przodu i z tyłu zwisa do ziemi np. niebieska nitka (lub innego KULoru).

W upalne dni (np. Procesja Bożego Ciała z Oktawą włącznie) Stroje Liturgiczne jak znalazł! Odchudzi też pękające Zaktustie, a właściwie GARDEROBY, w których krząta się GARDEROBIANY, a nie Kościelny!

Kończąc Vatykańską Szkołę Aktorską zwaną Seminarium Duchowne (Wyższe) przygotowani są wszyscy do odgrywania inojednej roli sprzed ponad 2000 lat opisanej w "BUBLII" ! Nycz Im się nie podoba oprócz NIEBIESKIEJ OJCZYZNY i opluwają Rząd
R.P. bez przerwy pokazując jak wygląda MISTERIUM (z)BAWIENIA Z NIENAWIŚCI.

WyszKULona w PATologiczny sposób schizofreniczna CZARNA ROZPACZ każe
ROZPACZAĆ NA CAŁEGO mimo, że już po DRODZE KRZYŻOWEJ i GORZKICH
ŻALACH - tak wyglądają objawy spektaKULarnie psychoPATycznej SCHIZOFRENII -
RADOSNA ROZPACZ z ROZPACZLIWĄ RADOŚCIĄ! 

księŻULKI„WALCZĄ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI BO TYLKO KREW NAWRACA” -jak (w)MAWIAŁ Ojciec Św.(irnięty) Błogosławiony JP 2! 

Za Niebieskiej kadencji JP 2 na stanowisku Ojca Św.(irniętego) wystarczyło wpPiSać hasło: BORDELLO DELLVATICANO, a pornolki w digital pchały się na całego – świeckie strony były głównie analogowe... Jak obecny BŁOGOSŁAWIONY przypier..niczył się do jakiegoś kompa to tak łatwo nie chciał sięodpier...niczyć – w przeciwieństwie do świeckich XXX zamykających się bez problemu... 

KULejny czas leci nie ubłagalnie i obecnie z powodzeniem w ramach relaksu po Mękach Okresu WIELKIEGO ...(z)BAWIENIA i TRIDUUM PASCHALNEGO i "ZWIASTOWANIA" WDŁUG ŚW.(irniętego)DOWNA można podziwiać OWOCE ZAKAZANE dla LUDU BOŻEGO w wydaniu Aminencji, Axcelencji, księŻULKÓW i Zakonnic. Tworząc sobie Obraz Kórestwa Bożego.

Wzorem "zakazanych" filmów w PRL-u o JEZUSIE(z)BAWICIELU, które były wyświetlane ino w Kościołach ry(d)zykowna TV TRWAM może teraz zaspokoić oczekiwania LUDU BOZEGO puszczając proPOZYCJE. Można z powodzonkiem oglądać je w czasie Majówek, a szczególnie w Procesji Bożego Ciała - na Komóreczkach niczym Modlitewniku!:

1.######/best/Nuns
( ... )
40. http://porno.sc/scj/...gebootytube.com
41. http://www.uhsextube...n/?4x159x173957
42. http://www.89.vc/cat...n/?4x79x1910826
43. http://www.shempegs.com/category/Nun/
44. http://porntuberocke...m/category/Nun/
45. http://porntubeholdi...ges/4x42x273908
46.http://www.e-cba.org/nun.shtml
47. http://www.gammaporn.../1/?4x20x273253
48. http://www.videosexa...index.php?q=nun
49. http://www.videosexa...index.php?q=nun
50. http://dadsflix.com/f/nun/?tc=1
51. http://arionmovies.com/f/nun/
52. http://www.allofadul...niches/nun.html
53. http://www.linkshit....niches/nun.html
 

Ilu osobom ksieŻULE, AXCELENCJE i reKULekcjonisci na różne sposoby (Sakramentalnym Szeptem, Wrzaskiem z Ambony...) zakazały BOSKIEGO(z)BAWIENIA?,mszczą się nawet na ich DZIECIACH ZAMYKAJĄC IM BRAMY (z)BAWIENIA, a wszystko wskazuje na to, że NIEŹLE PIER...lą!

Oprócz znanych schorzeń: ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ przechodzą KULejny psychoPATyczny atak: OBJAWY OBJAWIENIA!

Za Pokutę w Okresie WIELKIEGO... (z)BAWIENIA można się NAWRÓCIĆ z tym, że PROSTO DO DOMU!

Porównując ŚW.(irniętą) TEORIĘ "ŻWIASTOWANIA"wg. Downa dziwić się należy, że Cały Zespół e-PiS-kopatu (Downa) jest za...!

Od WIELKIEGO CZWARTKU 2013 r. {Dni bez NAJŚWIETSZYCH OFIAR- Pedofilskich
- też (choć nycz nie wiadomo)} AMINENCJE z księŻULAMI powinny zapier..niczać na
Przejścia Graniczne, na Lotniska i tam ODPRAWICAĆ TIR-y, podróżnych bo Celnicy
dwoją się i troją i nie nadążają z ODPRAWIANIEM! 
Polska to KATOLICKI KRAJ i ODPRAWIANIA CI U NAS DOSTATEK. 

AMINENCJE z księŻULAMI ODPRAWIĄ wszystkich pieronkiem -każdemu KRZYŻYK na drogę, a Majówek i BOŻEGO CIAŁA to już nie będzie komu ODPRAWIAĆ! Będzie to Najnowsza Koncelebra Celników z Duchownymi... 

Każdy też może dostać (ś)W-40+ produkowany ze ŚWIĘCONYCH OLEJÓW- (z)BAWIENIE
ZAPEWNIONE bo nycz nie będzie zgrzytało! 
Kościół powinien rozszerzyć swoje możliwości puszczania... fantazji i ugruntować niczym Główne Prawdy Wia(g)ry spektaKULarne proPOZYCJE: 

1) POZYCJA I KOMUNII ŚW.(irniętej) – zaczyna się w
Konfesjonale, a kończy u ksieŻULKA w mieszkaniu, w samochodzie lub w lesie... 

2) POZYCJA SAKRAMENTU BIERZMOWANIA – podobna do I KOMUNII ŚW.(irniętej) z
tym, że materiał starszy.

3) POZYCJA NAU(cz)KI PRZEDŚLUBNEJ... ta z KULei zaczyna
się już w Kancelarii Parafialnej, a może i w Zakrystii i KULejno przez Konfesjonał, aż do....

4) Axcelencje z Aminencjami powinny zająć się proPOZYCJĄ CHRZTU ŚWIĘTEGO..., a
o OSTATNIM NAMASZCZENIU i SKARAMENCIE CHORYCH to strach nawet myśleć!,
a tu jeszcze księŻULEK po KULędzie...! 

Nie raz rodzice przekonali się jak wygląda np. PRZYGOTOWANIE DO I KMUNII ŚW.(irniętej) i próby SAKRAMENTU POKUTY. Nie monitorowany księŻULEK umawia się z dzieckiem w ramach POKUTY – dla księŻULKA to nagroda, a dla dziecka POKUTA ZA GRZECHY! Po takich SAKRAMENTACHdziecku często zostaje nawet PAMIĄTKA I KOMUNII ŚW.(irniętej) lub Sakramentu Bierzmowania, a księŻULKOWI na pamiątkę Alimenty z finałem w Sądzie...

księŻULKI z Axcelencjami mogą w tym świetle wykorzystać bardziej Święte Oleje wprowadzając Sakrament Lubrykacji... Jak komuś ciężko będzie szło przyswajanie ŚW.(irniętych) Prawd Wia(g)ryzawsze może wezwaćskięŻULKA z Najnowszym Sakramentem! Problem ino w tym jak się do tego przygotować? (z)BAWIENIE może też przynieść najnowsza proPOZYCJA - (ś.)W-40 + ze ŚWIETYCH OLEJÓW!

Od ponad 2000 lat zamieniają jedno na drugie (chorych na zdrowych; wodę na wino...) twierdząc, że to CUDA, a cała Św. reszta uczy, że to COŚ Z NICZEGO...Nie mogą ino zamienić głupich na mądrych i pijanych na trzeźwych - tu wysiadał nawet sam biblijny Jezus!
Od początku też (czasy Św.{irniętego} Piotra)nikt nie wie kto był ojcem Jezusa..., a jak długo i ile osób było i jest opier...niczane z Ambon, od Ołtarzy, z Konfesjonałów o dzieci bez ślubu – robił to nawet Ojciec Św. Jan Paweł II – BŁOGOSŁAWIONY(!).

Na trzeźwo trudno to pojąć, a księŻULKOM idzie jak z płatka!...

KUL-awy KRYMINAŁ czyli spektaKULarny półŚWIATek NAUKOWY: cz. 1:

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można(z)BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

rozwiń
Avatar
kris / 6 czerwca 2013 o 12:26

Pracownik sojalny to zawód zaufania społecznego...

Avatar
ORMOWIEC / 6 czerwca 2013 o 12:03

za dzienne chyba nie musi zapłacić.........

niee, wcale. mieszkanie za darmo, tak? jeść też państwo da?

Kosz studiów dziennych jest porównywalny z zaocznymi. Na zaocznym nie bulisz za mieszkanie, jedynie bilet, nocleg lub dwa oraz opłata za studia. Wychodzi porównywalnie. Czasem nawet mniej.

A tak więźniowie mają za darmo jeść, spać i jeszcze ich kształcić będą. 

Później będą wychodzić po 25 latach degeneraci z tytułem prof. dr hab.....

Paranoja.

niee, wcale. mieszkanie za darmo, tak? jeść też państwo da?

Kosz studiów dziennych jest porównywalny z zaocznymi. Na zaocznym nie bulisz za mieszkanie, jedynie bilet, nocleg lub dwa oraz opłata za studia. Wychodzi porównywalnie. Czasem nawet mniej.

A tak więźniowie mają za darmo jeść, spać i jeszcze ich kształcić będą. 

Później będą wychodzić po 25 latach degeneraci z tytułem prof. dr hab.....

Paranoja.

rozwiń
Avatar
nnn / 6 czerwca 2013 o 11:07

czyli znowu dobrze robimy przestępcom za ich niecne uczynki bo normalny przeciętny obywatel za tego typu studia musi zapłacic z własnej kieszeni i nie są to małe kwoty...to podatnicy płacą cały czas za korzystanie za energię elktryczną zużywaną przez czajniki w celach, telewizory, konsole oraz za abonament rtv....taka nasza polska rzeczywistośc pod płaszczykiem resocjalizacji?...............................................

czyli znowu dobrze robimy przestępcom za ich niecne uczynki bo normalny przeciętny obywatel za tego typu studia musi zapłacic z własnej kieszeni i nie są to małe kwoty...to podatnicy płacą cały czas za korzystanie za energię elktryczną zużywaną przez czajniki w celach, telewizory, konsole oraz za abonament rtv....taka nasza polska rzeczywistośc pod płaszczykiem resocjalizacji?...............................................

za dzienne chyba nie musi zapłacić.........

za dzienne chyba nie musi zapłacić.........

rozwiń
Avatar
anna / 6 czerwca 2013 o 08:59

A kto za to zapłaci?

Avatar
hej / 4 lutego 2015 o 19:45

Niżej się kłaniaj harcerzyku ! No i może pocałuj jeszcze księdza w rękę z wdzięczności. Pytam : po jaką chorobę kul się pcha do tego harcerzyka ? Więźniowie z nauki KUL nie wyżyją na wolności. Magister bez odsiadki nie ma pracy, więc tym bardziej żaden pracodawca skazanego nie zatrudni. W miejsce tego cyrku potrzebne są spotkania z pracodawcami, warsztaty zawodowe typu malowanie, stolarka, obsługa maszyn, itd. Tylko praca może zresocjalizować skazanych, a nie kul. Harcerz chyba bardzo chce zabłysnąć ,ale pomysły ma marne. Za to z poddańczym ukłonem mu do twarzy.

Niżej się kłaniaj harcerzyku ! No i może pocałuj jeszcze księdza w rękę z wdzięczności. Pytam : po jaką chorobę kul się pcha do tego harcerzyka ? Więźniowie z nauki KUL nie wyżyją na wolności. Magister bez odsiadki nie ma pracy, więc tym bardziej żaden pracodawca skazanego nie zatrudni. W miejsce tego cyrku potrzebne są spotkania z pracodawcami, warsztaty zawodowe typu malowanie, stolarka, obsługa maszyn, itd. Tylko praca może zresocjalizować skazanych, a nie kul. Harcerz chyba bardzo chce zabłysnąć ,ale pomysły ma marne. Za to z poddańcz... rozwiń

Avatar
XXX / 6 czerwca 2013 o 20:41

bezrobotni otwiera się dla was nowa droga do kariery, a że trzeba najpierw przeskrobać, ale potem już z górki i między swoimi się będzie

Avatar
bulwers / 6 czerwca 2013 o 20:01

KUL już nie wie co ma zrobić, kasy nie ma, na każdego studenta płacą, więc szuka na siłę studentów. Ludzie po maturze często chcą sie dostać na studia i nie mogą, zaś więźniowie będą proszeni i namawiani, żeby raczyli zastudiować. Mało, że z naszych podatków ich utrzymanie na codzień idzie, jeszcze teraz ich na uczelnię na zajecia sprowadzimy - po co inni studenci mają się czuć bezpiecznie, ważne że parę zlotych wpadnie!

Avatar
ZESPÓŁ (z)BAWIENIA / 6 czerwca 2013 o 13:07

KUL-awy KRYMINAŁ czyli spektaKULarny półŚWIATek NAUKOWY: cz. 3:

8) "GŁOS WIELKOPOLSKI" z dn. 21.V.2013 r. w artyKULe."Samobójstwa w Kościele? Trzeba rozmawiać o słabościach" pokazuje Czarną Szumowinę i Jej funkcje w (z)BAWIENIU LUDZI.

Wypada przypomnieć:

Oprócz SAMOBÓJSTW w Kościele są ZABÓJSTWA wynikające ze szKULonego INSTYNKTU zwanego Powołaniem:

1) Od lutego 2012 r. "DZIENNIK WSCHODZNI" rozpisywał się o SAMOBÓJCZYNI - STUDENTCE chcącej wyskoczyć z IX piętra KOLEGIUM JP 2 - ta się rozmyśliła, ale KULejna (8.III.2012 r.) to już wyskoczyła z samego rana...

2) Od siernia 2012 r. również "DZIENNIK WSCHODNI" rozpisywał się o ksieŻULKU z Łopiennika, który w obliczu skandaluPODPALIŁ SIĘ NA CMENTARZU...

3) „SUPEREXPRESS”” z dn. 30.III.2012 r. w artyKULe „KUNOWO: KSIĄDZ Ryszard K. POWIESIŁ się na PLEBANII. Parafianie nie mogą uwierzyć w ŚMIERĆ PROBOSZCZA”

4) "GŁOS WIELKOPOLSKI” od dn. 13.VII.2012 r. w artyKULe "Poród na poznańskiej plebanii. Dziecko księdza umarło. On ukarany... klasztorem [PEŁNA WERSJA]” pokazuje NAUCZYCIELSKĄ ROLĘ KOSCIOŁA - jak Mańka (g)RUCHAŁA Z GOŁĘBIEM I (z)BAWIŁA ŚWIAT!, a księŻULO, aby mieć Święty Spokój nie chcąc (z)BAWIĆ POTOMKA "LEB MU UPIR***LIŁ" - zaś w nagrodę został wysłany na Ukrainę i tam chce (z)BAWIC LUDZI.

5) „DZIENNIK WSCHODNI” z dn. 9.VIII.2012 r. w artyKULe „Samobójstwo w galerii sztuki” - Chodzi o Galerię Sztuki KUL! Pokazuje jak funkcjonują ŚW.(irnięte) Intelektualisty!

6) "SUPEREXPRESS" z dn. 3.XII2012 r. w artyKULe "SKANDAL W KOŚCIELE: Przeor paulinów powiesił się w kaplicy" opisuje PRAWDZIWĄDROGĘ (z)BAWIENIA...

I kto jeszcze ma odwagę powiedzieć, że to nie DOWN'y?

Dodając do tego Święty ALKOHOLIZM, Świętą PEDOFILIĘ i inne Święte Dewiacje wyłania się prawdziwy obraz DROGI(z)BAWIENIA...

9) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 22.V.2013 r. w artyKULe "Doktor wygrała z KUL-em kontrowersyjny proces. "Satysfakcja ogromna"", pokazuje jak AMINENCJE potrafią wszystkich (z)BAWIĆ! spektaKULarnie psychoPATyczne PSZEMONDŻAŁKI powielają Boską Mentalność.

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC od lat pokazywał, że Stwarzając Świat PAN BÓG coś spier...niczył i co chwilę NAUKOWCY przypominają PANU BOGU o odkrytych NOWYCH PLANETACH, o których nawet PANU BOGU SIE NIE ŚNIŁO!

Z wdzięczności Pani dr. powinna machać kąKULami (Biblijny chwast KĄKOL podlewany Wodą Święconą i hodowany w KUL-u arach), a całej spektaKULarnej "STOLICY MĄDROŚCI" powinno świecić ŚWIATŁO DUCHA ŚW.(irniętego) pod PostaciąKULoPATwy obrazującą CIEMNOTĘ HAB.(itową)!

10) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 26.V.2013 r. w artyKULe "Papież apeluje by modlić się o nawrócenie mafiosów", pokazuje jak AMINENCJE potrafią wszystkich (z)BAWIĆ!

Sam papcio nie bierze pod uwagę własnej MAFII (z)BAWIENIA, której przewodzi DO(w)N FRANCESCO. Mają nawet Hymn powtarzany do obłędu: "AVE MAFIJA"..., a ŚW.(irnięty) KOŚCIÓŁ BOŻY nosi wszelkie znamiona mafijne - każdy szef ma PSEUDONIM...

11) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 29.V.2013 r. w artyKULe "Centrum Jana Pawła II oddaje dotację po kontrowersyjnym Marszu Życia", pokazuje jak AMINENCJE potrafią wszystkich (z)BAWIĆ! Patronat Centrum JP 2 pokazuje ino SCHIZOFRENIĘ na jakiej bazuje MAFIA (z)BAWICIELI. Między B(L)OGIOEM, a PRAWDĄ wszelkie "Marsze Życia" powinny odbywać się pod spektaKULarnie psychoPATycznym hasłem: "JESZCZE MU ŁBA NIE UPIER***LILI", a jak księŻULE nie chcąc (z)BAWIĆ POTOMSTWA "ŁEB MU UPIER***..." będą mieli Święty Spokój Na Wieki Wieków! - Tak wygląda :"PORÓD NA PLEBANII" opisany od lipca 2012 r. przez "Głos Wielkopolski" - prawdziwy CUD NARODZIN z CUD(aki_EM (z)BAWIENIA..., a Zakonnice zapier...niczają na etatach w szpitalach... czyż to nie CUDOWNE? Kto jeszcze się dziwi, że DO(w)N ŻUK ma ŚWIĘTY SPOKÓJ? - Wierzy, że INO WIA(g)RA Go (z)BAWI.

12) "SUPEREXPRESS" z dn. 31.V2013 r. w artyKULe "GIŻYCKO: Dostał szału na widok Najświętszego Sakramentu, powaliło go kilkunastu mężczyzn" oPiSuje jak działa SILNA WIA(g)RA na (z)BAWIENIE LUDZI, a Axcelencje z księŻULAMI, będą wciskać kit, że "NYCZ SIE NIE STAŁO"...

13) "NEWSWEEK" z dn. 6.VI.2013 w artyKULe: "Matura z religii? Kościół nadal walczy" pokazuje ŚW.(irnięte) ZAROZUMIALSTWO EPISKOPATU nie zauważającego WŁASNEJ GŁUPOTY! Jak Teorie Zwiastowania Według ŚW.(irniętego) DOWNA pogodzić np. z BIOLOGIA?, a pozostałe Cuda... z LOGIKĄ? Jednym Słowem: "BUBLIA" na maturze to nie Grzech - to ŚMIECH! Aminencje zaś zaślep[ione SW.(irniętą) Głupotą powinny ino se śpiewać: "CHWALCIE O DZIADKI NAJWYŻSZEGO PANA |" (Ps. 150).

Wcześniej tez prasa pisałao Niebieskich PO-mysłach CZARNEGO BETONU - SPECJALISTÓW OD JEDNEJ ino KSIĄŻKI "BUBLII":

"nowiny24" z dn. 11.III.2013 w artyKULe "Katecheta z Bieszczadów ostrzegał przed Hello Kitty i czarami [FILM]" pokazuje CZARNĄ ROZPACZ CZARNEGO BETONU w OkresieWILKIEGO...(z)BAWIENIA sprowadzającego wszystkich do piwnicy intelektualnej. Według AXCELENCJI, księŻULI i ZAKONNIC najlepiej dać wszystkim KRZYŻdo zabawy i BUBLIĘ do czytania, a Zapanuje ŚWIĘTY SPOKÓJ, a przy okazji każdy będzie(z)BAWIONY!

więcej na: 

http://www.se.pl/ksiadz,1806/

Jak wygląda w Kur...iewnym Slangu DROGA (z)BAWIENIA? - w tym przypadku POGRZEB:

1) księŻULEK udzielający Pogrzebu to POGRZEBACZ;
2) główna aleja cmentarna ma nazwę Po Trupie Aby Do Celu;


3) Obrzędy Pogrzebowe - Zabawa W Chowanego...

z Rzeczy Ostatecznych w Slangu Liturgicznym ostateczna nomenklatura:

1) Niebo – to: niebo nie!
2) Piekło – Piekarnia Kościelna;
3) Czyściec – Pralnia Kościelna.

I tak wygląda obietnica Drogi (z)BAWIENIA, która dobiega końca... wśród Nabożnej Pieśni „MATKO NIEBIESKIEGO PANA ŚLICZNAŚ INO PO KOLANA...”


OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI, zapewniający, że chcą nas(z)BAWIĆ.I tu się nie pomylili, bo księŻULE z Axcelencjami na wieść o Związku klną na czym świat stoi – Kurrrr...ia Jego Mać - , a K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC kroczy Drogą (z)BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się (z)BAWIĆ:

1) OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS.KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ),KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA...


Po wielu latach Ziemskiej rozłąki spotkali się wreszcie w Niebie JP 2 i Prymas Józef GLEMP.

Padli sobie w ramiona (niczym pomnik kard. Wyszyńskiego z JP 2) i wspominając lata Niebieskiej Działalności (z)BAWIENIA westchnęli z ulgą: "ALE IM DOPIER...LILIśmy...

Nikt tak nie uczy NIENAWIŚCI JAK KOŚCIÓŁ ucząc miłości... odstawiając ino MISTERIUM NIENAWIŚCI.

AMINENCJE powinny ogłosić MODŁY O ZDROWIE- o rozum, niestety, już za późno!

Boskim (z)BAWICIELOM K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC składa Bukiet RÓŻY DUCHOWNEJ i wiązankę kąKULi.
Oprócz Światła DUCHA ŚW.(irniętego) pod Postacią KULoPATwy powinno tam lecieć "AVE MARIA" F. Schuberta w wydaniu lubelskich PALLOTYNÓW!


K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W"i ASC już teraz ZA CUDA(ki) NADAJE JP 2 Tytuł ŚW.(irniętego)!
Jak w przypadku Medialnej Śmierci JP 2 pokazano Boską Bezradność tak w przypadku Benka XVI widać nawet bezradność Opieki GERIATRYCZNEJ, a do żadnego nie dociera, że nie są NICZYM SPECJALNYM!

Parlamentarzysci z poKULenia SOLIDARNOSĆ żrą się od początku, a to jest cecha charakterystyczna Głupiej Despotyczności Kościoła – ksieŻULE tak się ŻARŁY ZE SOBĄ, ze doszło do podziałów na WIELE WYZNAŃ – w Boskiej Głupocie każden chciał mieć rację i na swój ino sposób ZAPEWNIĆ WSZYSTKIM (z)BAWENIE!

Pokazywanie „wysokiego poziomu intelektualnego” AXCELENCJI DO(w)N RYCZANA i wszystkich pszychoPATycznych KUL-uarów i powinno być wyrażone w Boskiej Nomenklaturze „STOLICY MONDROŚCI”:

1) mgr - to BARANEK - skrót BARAN.
2) dr - to BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.
3) hab. - to HABITOWY - skrót HABIT.
4) prof. - to OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.
Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach w pełni odzwierciedlające Poziom Pożal Się Boże...

Ojciec Św. Jan Paweł II (w)mawiał: "WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO ROZLEWU KRWI BO TYLKO KREW NAWRACA".


I tu Powstaje KULejny PATologiczny problem jak silna konKULencja dla IQ – poziom inteligencji mierzony w INBECYLACH. Skala pomiaru obejmuje zakres od minus nieskończoności do zera – nie przewiduje wartości dodatnich, pomiaru może dokonać każdy: Na widok KULawych i PATologicznych może liczyć:jeden Inbecyl,dwa Inbecyle, trzy, czery Inbecyle... i tak w nieskończoność,a na końcu nieskończoności – Św.(irnięty)...

Obracając się w Świecie KANIBALIZMU(„wziął chleb... i rzekł <<Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje>>”) i WAMPIRYZMU(„wziął kielich.. i rzekł <<Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego- taka Ostatnia KUL-acja - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat,CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”

W Kościele STAN WOJENNY i PRIMA APRILIS trwają wiecznie – wiecznie z kimś walczą i wszystkich oszukują... i wiecznie odstawiają SZOPOKĘ NA ŻYWCA wyznaczającą Początek DROGI (z)BAWIENIA!

Jednym słowem – Oni majom nie po KUL-ei w głowie, a w Niebie wszystko jest O GEY!

W imię czego ludzie robią z siebie takich idiotów? - Chyba jedynie "W Imię Ojca I Syna, I Ducha ŚW. ...

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" oraz z KROPKAMI i BEZ KROPEK między literami -czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. 

Zostańcie z B(L)OGIEM, a będziecie (z)BAWIENI... 

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" )

KUL-awy KRYMINAŁ czyli spektaKULarny półŚWIATek NAUKOWY: cz. 3:

8) "GŁOS WIELKOPOLSKI" z dn. 21.V.2013 r. w artyKULe."Samobójstwa w Kościele? Trzeba rozmawiać o słabościach" pokazuje Czarną Szumowinę i Jej funkcje w (z)BAWIENIU LUDZI.

Wypada przypomnieć:

Oprócz SAMOBÓJSTW w Kościele są ZABÓJSTWA wynikające ze szKULonego INSTYNKTU zwanego Powołaniem:<... rozwiń

Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 6 czerwca 2013 o 13:06

KUL-awy KRYMINAŁ czyli spektaKULarny półŚWIATek NAUKOWY: cz. 2:

W zamian za (z)BAWIENIE NARODU i ŚWIATA AXCELENCJUE z ksieŻULAMI dalej
będą serwowały ŚW.(irnięte) TEORIE(z)BAWIENIA JAK MAŃKA (g)RUCHAŁA Z
GOŁĘBIEM I (z)BAWIŁA ŚWIAT- bo ino TO JEJ się UDAŁO- tak samo jak WATYKAŃSKI PRZEKRĘT (według Downa!).

Wynikiem tego jest OBRAZ CZŁOWIEKA (z)BAWIENIA z BIOTECHNOLOGII sprzed 2000 lat: CIAŁO PAŃSKIE osiągnięte jako PRODUKT SPOZYWCZY w procesie WYPIEKU oraz KREW
PAŃSKA jako ALKOHOL osiągnięta w procesie FERMENTACJI. 

Prawdziwe teorie Boskich Osiągnięć(z)BAWIENIA uczniowie SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH i SPOŻYWCZYCH pojmują w KILKA MINUT, poczynając zaś od OJCA ŚW.(irniętego), a
naksieŻULU kończąctakie wypieki dają Im CIAŁO PAŃSKIE...! Muszą to studiować 5 lat
na KATolickich KATowniach INTELEKTUALNYCH, a jak komuś nie wejdzie w ŚW.
(irniętą) PAŁĘ przez 5 lat (z)BAWIENIA wałkuje dalej aż do prof.(anata) NAU(cz)KI
włącznie, a później mamy ino: FRANCISZKA(z)BAWICIELA i e-PiS-kopat! czyli ŚW.(irnięty) ZESPÓŁ DOWNA do spraw (z)BAWIENIA ŚWIATA!oraz NAJŚWIĘTSZE OFIARY WYPADKÓW DROGOWYCH ksieŻULI i AXCELENCJI NA BANI.. 

 

W czasie "PIKNIKÓW (z)BAWIENIA" z powodzeniem można otworzyć OŁTARZE KUL-inarne, a w nich:

1) Ciało Pańskie z Grilla;
2) Krew Pańską z Gwinta;
3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;
4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;
5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana
Germany 1939;
6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto do Nieba...

ZAŚ NA DESER:


1) czeKULadowe Krzyże;
2)czeKULadowego Zbawiciela;
2)czeKULadową Panienkę;
3)i...
...
... i Wszystkich Świętych czeKULadowych...

Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u z nadzieniem Róży Duchownej!

jako, że „NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK...”


Wszyscy, którzy skosztowali pełnej uczty (z)BAWIENIA z FRUTTI DI PAPA mieli wrażenie, że chce ich rozerwać...

Należy głośno śpiewać Modlitwę jakiej nauczył (z)BAWICIEL ŚWIATA:

„OJCZE NASZ, któryś jest w Niebie,
Święć się Imię Twoje.
bądź wola Twoja jako w Niebie tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj
I odpuść nam nasze winy Jako i my odpuszczamy naszym winowajcom
I nie wódź nas na pokuszenie 

Ale nas (z)BAW …

Wszystkie DZIATKI łącznie z Dziadkami Hab.(itowymi) powinny odmawiać:
„WIERZĘ W B(L)OGA...”; „WIERZĘ W JEDNEGO B(L)OGA...”; „NIE BĘDZIESZ MIAŁ B(L)OGÓW CUDZYCH...”


AMINENCJE w 2006 r. w Cudowny sposób wynalazły SLANG MODLITEWNY, a w nimprzestaje istnieć DEKALOG, bo kilkoro punktów jest zbieżnych i sprowadza się do jednego określenia: NIE PIER...L.(„Nie mów fałszywego świadectwa”; „Nie pożądaj żony...”; „Nie cudzołóż”).
Szkoda, ze ŚW.(irnięta) Szkoła nie jest pod Wezwaniem ks. Józefa TISCHNERA, bo On z KULei też leciał równo:
Znany ze swych powiedzonek z Gór rodem ks. Józef Tischner (w)MAWIAŁ jakie istnieją prawdy:

1) "TYS PROWDA;
2) TYLKO PROWDA;
3) ŚWINTO PROWDA"


K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC biorąc święty przykład z boskiej mądrości dodał jeszcze jedną (też znaną) prawdę:

4) GÓ---W---NO PROWDA cyli DOGMAT!

ksieŻULE w trosce o wszystkich wymyśliły BEZGLUTENOWE CIAŁO PAŃSKIE, a zapomniały o BEZALKOHOLOWEJ KRWI PAŃSKIEJ..., a w szkołach zamiast Lekcji będą GODZINKI odprawiane z wielkim Nabożeństwem...

INO ostatnio multimedialna prasa doniosła {wcześniej też były niezłe CUDA(ki)}:

1) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 4.V.2013 r. w artyKULe "Episkopat: Wiara w horoskopy i amulety zagraża wierze", pokazuje jak AMINENCJE potrafią wszystkich (z)BAWIĆ!

Żaden AXCELENCJA, księŻULO i ZAKONNICA nie są w stanie rozwoju, a głupotę zaserwowało Im ŚWIATŁO DUCHA ŚW.(irniętego). Nie dość, żeDEPARTAMENT (z)BAWIENIA nie lubi POLSKI to jeszcze ogranicza ZABAWKI dając ino: KRZYŻ, BUBLIĘ, CIAŁO PAŃSKIE i do popicia KREW PAŃSKĄ! Minęły czasy kiedy księŻULO BŁYSZCZAŁ INTELIGENCJĄ teraz ino BŁYSZCZY GŁUPOTA ksieŻULA na tle INTELIGENCJI... I tu sprawdza się odwrócone proroctwo spektaKULarnego B-pa PIERON KA: "ATEIŚCI NIECH SIEDZĄ CICHO": ("NEWSWEEK" z dn. 6.I.2013 r.) - aby uniknąć DOWNOWATYCH PRZYPADŁOŚCI Axcelencje "NIECH SIEDZĄ CICHO" - jak na ŚW.(irniętej) SPOWIEDZI! szepcząc do obłędu Psalm: "Chwalcie o DZIADKI Najwyższego Pana...", a nad całym (z)BAWIENIEM czuwa oczywiście DO(w)N FARNCESCO (z)BAWICIEL.

2) "NEWSWEEK" z dn. 4.V.2013 w artyKULe: "Co ksiądz rozłączył..." oPiSuje ROZWÓD po Katolicku i Nauczycielską Rolę Kościoła w(z)BAWIENIU. Rozwodzące się pary na ŚW.(irnięte) życzenie (z)BAWICIELI rozwodzą się o tym jak "to" robili - jest to Droga Krzyżowa z Gorzkimi Żalami zastępująca Sakrament (z)BAWIENIA i tam już nikt SZEPTEM Sakramentalnym nie mówi - resztę należy doczytać w artyKULe...

3) "ECHO DNIA" z dn. 15.V.2013 r. w artyKULe: "Szkoła w Lubczynie: modlitwa zamiast nauki, a dzieciom sprawdza się kanapki" pokazujeNauczycielską Rolę Kościoła w (z)BAWIENIU LUDZI oraz Jej skutki w DOWN'owniu NARODU od dzieci poczynając. Sam KUR(I)Ator zaprosi ino Panią Dyrektor na Kanapkę i udzieli Jej Błogosławieństwa w Pracy! Pokazując, że i On, i Ona Pełnią swe Powołanie! Tu też sprawdza się proroczy sen Związku po śmierci PRYMASA BUBLII 1000-Leccia: „Spotkali się w Niebie z JP 2 i padając w ramiona westchnęli z ulgą: „ALE IM DOPIER***LIśmy”! Tak pracuje, niestety, ŚW.(irnięty)ZESPÓŁ DOWNA z Objawami (z)BAWIENIA...

4) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 16.V.2013 r. w artyKULe "Austria. Parafianie zbuntowali się przeciwko księdzu z Lubartowa", pokazuje jak AMINENCJE potrafią wszystkich (z)BAWIĆ! Trudno to oPiSać – to trzeba PRZECZYTAĆ! Tu też sprawdza się proroczy sen Związku po śmierci PRYMASA BUBLII 1000-Leccia: „Spotkali się w Niebie z JP 2 i padając w ramiona westchnęli z ulgą: „ALE IM DOPIER***LIśmy”!Tak pracuje, niestety, ŚW.(irnięty)ZESPÓŁ DOWNA z Objawami (z)BAWIENIA...

5) "ECHO DNIA" z dn. 17.V.2013 r. w artyKULe: 1) "Ksiądz infułat Józef Wójcik z Suchedniowa napisał list otwarty do premiera Donalda Tuska!" , 2) „Świętokrzyscy parlamentarzyści PiS u biskupa Ryczana. Z Bożą pomocą wreszcie się dogadają?„pokazuje Nauczycielską Rolę Kościoła w(z)BAWIENIU LUDZI oraz Jej skutki w DOWN'owniu NARODU. W Boskiej Sklerozie i DO(w)N INFUŁAT, i DO(w)N RYCZAN zapomnieli jak ksieŻULE ŻRĄ SIĘ od samego początku niędzy sobą. Dzięki tmu doszło do rozpadu Kościoła na wiele różnych wyznań, a każde z nich CHCE (z)BAWIĆ LUDZI PO SWOJEMU i ino tyle im wychodzi. Obrażając się na TRAKTOWANIE KATOLIKÓW zapominają ksieŻULE jaksami TRAKTUJĄ INNYCH, np.:
1) "WRZÓD NA DU---PIE PAIEŻA" - określenie ksieŻULI K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W"(1980);
2) "SZPIEG" - tak glempowski d-upek określił Delegata K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" w roku 1982 interweniującego w Radzie Prymasowskiej w sprawie REPRESJI ZWIĄZKOWCÓW...
3) 1994 rok NOCNE NAPADY ksieŻULI na mieszkania i rodziny K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" oraz zakaz opalani budynków zimą dzięki czemu WYMROZILI MAŁE DZIECI;
4) "JE---BA---NE---MU ORGANISCIE NIE POMOZE NAWET CZYSCIEC" - w superewxpresie roku 2002 lub 03 ("RUDY" lub "SK") w ŚRODE POPIELCOWĄ Modlił się za K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W";
5) "JESZCZE MU ŁBA NIE UPIER***LILI..." wpis "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 6.VII.2010 r. po wyborach prezydenckich w artyKULe na temat PREZYDENTA R.P. KOMNOROWSKIEGO określonego przez ksieŻULA "SZATAN".
6) "TY CZAROWNICO... TY BĘDZIESZ PIERWSZA" RYDZYKOWNY Ojciec TADEUSZ modlił się za MARIE KACZYŃSKĄ przed Tragedią Smoleńską pokazując jakiego Ma Ryja...
7) "DONALD MATOLE..."
8)" LEIEJ BYĆ MOCHEREM NNIŻ TUSKA FRAJEREM" - Modliły się publicznie na ulicy FRAJERY za Premiera R.P. TUSKA.
9) PORÓD NA PLEBANII opisywany przez "GŁOS WIELKOPOLSKI" od 13.VII.2012 r. pokazujący jak ksieŻULO NIE CHCIAŁ (z)BAWIC POTOMKA i mu ŁEB UPIER***LIŁ i Dzięki Bogu ma ŚWIĘTY SPOKÓJ. W nagrodę pojechał (z)BAWIC ludzi na Ukrainie.
7) "DONALD MATOLE..."
8)" LEIEJ BYĆ MOCHEREM NNIŻ TUSKA FRAJEREM"- Modliły się publicznie na ulicy FRAJERY za Premiera R.P. TUSKA.
9) "RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM TUSKOWĄ HOŁOTĘ"
10) PORÓD NA PLEBANII opisywany przez "GŁOS WIELKOPOLSKI" od 13.VII.2012 r. pokazujący jak ksieŻULO NIE CHCIAŁ(z)BAWIĆ POTOMKAi mu ŁEB UPIER***LIŁi Dzięki Bogu ma ŚWIĘTY SPOKÓJ. W nagrodę pojechał(z)BAWIC ludzi na Ukrainie.

Jedenaste Przykazanie: w GOOGLE należy wpisać HASŁO (z)BAWIENIA:ksiądz molestował dzieci- a tam to już prawdziwy wybór DROGI DO(z)BAWIENIA... prawdziwa "BUBLIA"....


księŻULO INFUŁAT powinien se zaśpiewać ino Psalm STO PiSdziesiąty: „CHWALCIE O DZIADKI NAJWYŻSZEGO PANA...” i dopowiedzieć znany slogan z lektury szKULnej: „KOŃCZ WAŚĆ, WSTYDU OSZCZĘDŹ”. To już nie te czasy dzie ksieŻULO błyszczał inteligencją – teraz INO BŁYSZCZY GŁUPOTA księŻULI na tle INTELIGENCJI.
Rozczarowani Parlamentarzyści liczący na CZARY Ryczana Biskupa powinni wzdychać „BORze POMÓŻ”, a K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC Wskrzesza hasło: „OBRZUCIĆ BŁOTEM CZARNĄ CHOŁOTĘ – TAK JAK CZARNA CHOŁOTA NIKOMU NIĘ ŻAŁUJE BŁOTA”.

6) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 17.V.2013 r. w artyKULe "115 zarzutów dla byłego dyrektora katolickiej szkoły. Świadectwa za pieniądze", pokazuje jak AMINENCJE potrafią wszystkich (z)BAWIĆ! Trudno to oPiSać – to trzeba PRZECZYTAĆ! Ile razy AXCELENCJE Wrzeszczały z Ambon, od Ołtarzy, że „UCZNIÓW BYŁO ino DWUNASTU” - należy to ŚW.(irnięte) Wydarzenie Uznać za CUD i pieronmkiem Ogłosić JP 2 ŚW.(irniętym)! Jest to silna konKULencja dla JEZUSA (z)BAWICIELA w CUDOWNYM ROZMNOŻENIU... Takie to już CUDA(ki) z „BUBLII”... I tu też sprawdza się Proroctwo CUD(ak)ÓW: Uczniów Było 12, a Nauczyciel ma MILIONY!

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC proponuje HYMN (z)BAWIENIA:

http://www.youtube.com/watch?v=02eH2qLKbWs

 

7) "NEWSWEEK" z dn. 22.V.2013 w artyKULe: "Kościół domaga się religii na maturze" pokazuje ŚW.(irnięte)ZAROZUMIALSTWO EPISKOPATU nie zauważającego WŁASNEJ GŁUPOTY! Jak Teorie Zwiastowania Według ŚW.(irniętego) DOWNA pogodzić np. z BIOLOGIA?, a pozostałe Cuda... z LOGIKA? Jednym Słowem: "BUBLIA" na maturze to nie Grzech - to ŚMIECH!

KUL-awy KRYMINAŁ czyli spektaKULarny półŚWIATek NAUKOWY: cz. 2:

W zamian za (z)BAWIENIE NARODU i ŚWIATA AXCELENCJUE z ksieŻULAMI dalej
będą serwowały ŚW.(irnięte) TEORIE(z)BAWIENIA JAK MAŃKA (g)RUCHAŁA Z
GOŁĘBIEM I (z)BAWIŁA ŚWIAT- bo ino TO JEJ się UDAŁO- tak samo jak WATYKAŃSKI PRZEKRĘT (według Downa!).

Wynikiem tego jest OBRAZ CZŁOWIEKA (z)BAWIENIA z BIOTECHNOLOGII sprzed 2000 lat: CIAŁO PAŃSKIE osiągnięte jako PRODUKT SPOZYWCZY w procesie WYPIEKU oraz KREW
P... rozwiń

Avatar
DEPARTAMENT (z)BAWICIELI / 6 czerwca 2013 o 13:06

KUL-awy KRYMINAŁ czyli spektaKULarny półŚWIATek NAUKOWY: cz. 1:

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można(z)BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Obecny artykuł potwierdza od lat stawiane tezy przez K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC , że: KRZYŻ, CIAŁO PAŃSKIE i KREW PAŃSKA pomieszane z SILNĄ WIA(g) to KRYMINAŁ...

"ECHO DNIA" z dn. 8.III.2012 r. podało, że "Duszpasterz "tirówek”, ksiądz Marek Poryzała zawitał do Niska", a w latach PRL-u (lata 198-0-te) media trąbiły, że w KATOWICACH na dworcu PKP Panienkami (jescze nie Najświętszymi) zajmuje się jakaś ZAKONNICA...

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC proponuje aby Święto Bożego Ciała ustanowić ŚWIĘTEM "TIRÓWEK"... - One też dają Ciała niczym obnoszony (z)BAWICIEL.

Na wszelkich Koncertach (z)B AWIENIA można Je uroczyście odznaczyć za zasługi (z)BAWIENIA Krzyżem KULoPATwy i oprowadzać w Uroczystych Paradach (z)BAWIENIA! Patronką oczywiście będzie bezŚlubna Najświętsza Panienka z Dzieciątkiem! ...

Całe Impry (z)BAWIENIA powinny odbywać się w najnowszych top-ciuszkach Poświęconych Boskiemu Dziełu (z)BAWIENIA:

księŻULEK w stringach:
1) na szyi biała nitka;
2) od niej z przodu i z tylu zwisa do ziemi np. czarna nitka (lub innego KULoru).

Identycznie powinny wyglądać Szatki Liturgiczne...

Zakonnica w stringach:
1) na głowie biała nitka;
2) od nitki na głowie zwisa do pasa z tyłu np. niebieska nitka (lub innego KULoru);
3) na szyi biała nitka;
4) od nitki na szyi z przodu i z tyłu zwisa do ziemi np. niebieska nitka (lub innego KULoru).

W upalne dni (np. Procesja Bożego Ciała z Oktawą włącznie) Stroje Liturgiczne jak znalazł! Odchudzi też pękające Zaktustie, a właściwie GARDEROBY, w których krząta się GARDEROBIANY, a nie Kościelny!

Kończąc Vatykańską Szkołę Aktorską zwaną Seminarium Duchowne (Wyższe) przygotowani są wszyscy do odgrywania inojednej roli sprzed ponad 2000 lat opisanej w "BUBLII" ! Nycz Im się nie podoba oprócz NIEBIESKIEJ OJCZYZNY i opluwają Rząd
R.P. bez przerwy pokazując jak wygląda MISTERIUM (z)BAWIENIA Z NIENAWIŚCI.

WyszKULona w PATologiczny sposób schizofreniczna CZARNA ROZPACZ każe
ROZPACZAĆ NA CAŁEGO mimo, że już po DRODZE KRZYŻOWEJ i GORZKICH
ŻALACH - tak wyglądają objawy spektaKULarnie psychoPATycznej SCHIZOFRENII -
RADOSNA ROZPACZ z ROZPACZLIWĄ RADOŚCIĄ! 

księŻULKI„WALCZĄ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI BO TYLKO KREW NAWRACA” -jak (w)MAWIAŁ Ojciec Św.(irnięty) Błogosławiony JP 2! 

Za Niebieskiej kadencji JP 2 na stanowisku Ojca Św.(irniętego) wystarczyło wpPiSać hasło: BORDELLO DELLVATICANO, a pornolki w digital pchały się na całego – świeckie strony były głównie analogowe... Jak obecny BŁOGOSŁAWIONY przypier..niczył się do jakiegoś kompa to tak łatwo nie chciał sięodpier...niczyć – w przeciwieństwie do świeckich XXX zamykających się bez problemu... 

KULejny czas leci nie ubłagalnie i obecnie z powodzeniem w ramach relaksu po Mękach Okresu WIELKIEGO ...(z)BAWIENIA i TRIDUUM PASCHALNEGO i "ZWIASTOWANIA" WDŁUG ŚW.(irniętego)DOWNA można podziwiać OWOCE ZAKAZANE dla LUDU BOŻEGO w wydaniu Aminencji, Axcelencji, księŻULKÓW i Zakonnic. Tworząc sobie Obraz Kórestwa Bożego.

Wzorem "zakazanych" filmów w PRL-u o JEZUSIE(z)BAWICIELU, które były wyświetlane ino w Kościołach ry(d)zykowna TV TRWAM może teraz zaspokoić oczekiwania LUDU BOZEGO puszczając proPOZYCJE. Można z powodzonkiem oglądać je w czasie Majówek, a szczególnie w Procesji Bożego Ciała - na Komóreczkach niczym Modlitewniku!:

1.######/best/Nuns
( ... )
40. http://porno.sc/scj/...gebootytube.com
41. http://www.uhsextube...n/?4x159x173957
42. http://www.89.vc/cat...n/?4x79x1910826
43. http://www.shempegs.com/category/Nun/
44. http://porntuberocke...m/category/Nun/
45. http://porntubeholdi...ges/4x42x273908
46.http://www.e-cba.org/nun.shtml
47. http://www.gammaporn.../1/?4x20x273253
48. http://www.videosexa...index.php?q=nun
49. http://www.videosexa...index.php?q=nun
50. http://dadsflix.com/f/nun/?tc=1
51. http://arionmovies.com/f/nun/
52. http://www.allofadul...niches/nun.html
53. http://www.linkshit....niches/nun.html
 

Ilu osobom ksieŻULE, AXCELENCJE i reKULekcjonisci na różne sposoby (Sakramentalnym Szeptem, Wrzaskiem z Ambony...) zakazały BOSKIEGO(z)BAWIENIA?,mszczą się nawet na ich DZIECIACH ZAMYKAJĄC IM BRAMY (z)BAWIENIA, a wszystko wskazuje na to, że NIEŹLE PIER...lą!

Oprócz znanych schorzeń: ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ przechodzą KULejny psychoPATyczny atak: OBJAWY OBJAWIENIA!

Za Pokutę w Okresie WIELKIEGO... (z)BAWIENIA można się NAWRÓCIĆ z tym, że PROSTO DO DOMU!

Porównując ŚW.(irniętą) TEORIĘ "ŻWIASTOWANIA"wg. Downa dziwić się należy, że Cały Zespół e-PiS-kopatu (Downa) jest za...!

Od WIELKIEGO CZWARTKU 2013 r. {Dni bez NAJŚWIETSZYCH OFIAR- Pedofilskich
- też (choć nycz nie wiadomo)} AMINENCJE z księŻULAMI powinny zapier..niczać na
Przejścia Graniczne, na Lotniska i tam ODPRAWICAĆ TIR-y, podróżnych bo Celnicy
dwoją się i troją i nie nadążają z ODPRAWIANIEM! 
Polska to KATOLICKI KRAJ i ODPRAWIANIA CI U NAS DOSTATEK. 

AMINENCJE z księŻULAMI ODPRAWIĄ wszystkich pieronkiem -każdemu KRZYŻYK na drogę, a Majówek i BOŻEGO CIAŁA to już nie będzie komu ODPRAWIAĆ! Będzie to Najnowsza Koncelebra Celników z Duchownymi... 

Każdy też może dostać (ś)W-40+ produkowany ze ŚWIĘCONYCH OLEJÓW- (z)BAWIENIE
ZAPEWNIONE bo nycz nie będzie zgrzytało! 
Kościół powinien rozszerzyć swoje możliwości puszczania... fantazji i ugruntować niczym Główne Prawdy Wia(g)ry spektaKULarne proPOZYCJE: 

1) POZYCJA I KOMUNII ŚW.(irniętej) – zaczyna się w
Konfesjonale, a kończy u ksieŻULKA w mieszkaniu, w samochodzie lub w lesie... 

2) POZYCJA SAKRAMENTU BIERZMOWANIA – podobna do I KOMUNII ŚW.(irniętej) z
tym, że materiał starszy.

3) POZYCJA NAU(cz)KI PRZEDŚLUBNEJ... ta z KULei zaczyna
się już w Kancelarii Parafialnej, a może i w Zakrystii i KULejno przez Konfesjonał, aż do....

4) Axcelencje z Aminencjami powinny zająć się proPOZYCJĄ CHRZTU ŚWIĘTEGO..., a
o OSTATNIM NAMASZCZENIU i SKARAMENCIE CHORYCH to strach nawet myśleć!,
a tu jeszcze księŻULEK po KULędzie...! 

Nie raz rodzice przekonali się jak wygląda np. PRZYGOTOWANIE DO I KMUNII ŚW.(irniętej) i próby SAKRAMENTU POKUTY. Nie monitorowany księŻULEK umawia się z dzieckiem w ramach POKUTY – dla księŻULKA to nagroda, a dla dziecka POKUTA ZA GRZECHY! Po takich SAKRAMENTACHdziecku często zostaje nawet PAMIĄTKA I KOMUNII ŚW.(irniętej) lub Sakramentu Bierzmowania, a księŻULKOWI na pamiątkę Alimenty z finałem w Sądzie...

księŻULKI z Axcelencjami mogą w tym świetle wykorzystać bardziej Święte Oleje wprowadzając Sakrament Lubrykacji... Jak komuś ciężko będzie szło przyswajanie ŚW.(irniętych) Prawd Wia(g)ryzawsze może wezwaćskięŻULKA z Najnowszym Sakramentem! Problem ino w tym jak się do tego przygotować? (z)BAWIENIE może też przynieść najnowsza proPOZYCJA - (ś.)W-40 + ze ŚWIETYCH OLEJÓW!

Od ponad 2000 lat zamieniają jedno na drugie (chorych na zdrowych; wodę na wino...) twierdząc, że to CUDA, a cała Św. reszta uczy, że to COŚ Z NICZEGO...Nie mogą ino zamienić głupich na mądrych i pijanych na trzeźwych - tu wysiadał nawet sam biblijny Jezus!
Od początku też (czasy Św.{irniętego} Piotra)nikt nie wie kto był ojcem Jezusa..., a jak długo i ile osób było i jest opier...niczane z Ambon, od Ołtarzy, z Konfesjonałów o dzieci bez ślubu – robił to nawet Ojciec Św. Jan Paweł II – BŁOGOSŁAWIONY(!).

Na trzeźwo trudno to pojąć, a księŻULKOM idzie jak z płatka!...

KUL-awy KRYMINAŁ czyli spektaKULarny półŚWIATek NAUKOWY: cz. 1:

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można(z)BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

rozwiń
Avatar
kris / 6 czerwca 2013 o 12:26

Pracownik sojalny to zawód zaufania społecznego...

Avatar
ORMOWIEC / 6 czerwca 2013 o 12:03

za dzienne chyba nie musi zapłacić.........

niee, wcale. mieszkanie za darmo, tak? jeść też państwo da?

Kosz studiów dziennych jest porównywalny z zaocznymi. Na zaocznym nie bulisz za mieszkanie, jedynie bilet, nocleg lub dwa oraz opłata za studia. Wychodzi porównywalnie. Czasem nawet mniej.

A tak więźniowie mają za darmo jeść, spać i jeszcze ich kształcić będą. 

Później będą wychodzić po 25 latach degeneraci z tytułem prof. dr hab.....

Paranoja.

niee, wcale. mieszkanie za darmo, tak? jeść też państwo da?

Kosz studiów dziennych jest porównywalny z zaocznymi. Na zaocznym nie bulisz za mieszkanie, jedynie bilet, nocleg lub dwa oraz opłata za studia. Wychodzi porównywalnie. Czasem nawet mniej.

A tak więźniowie mają za darmo jeść, spać i jeszcze ich kształcić będą. 

Później będą wychodzić po 25 latach degeneraci z tytułem prof. dr hab.....

Paranoja.

rozwiń
Avatar
nnn / 6 czerwca 2013 o 11:07

czyli znowu dobrze robimy przestępcom za ich niecne uczynki bo normalny przeciętny obywatel za tego typu studia musi zapłacic z własnej kieszeni i nie są to małe kwoty...to podatnicy płacą cały czas za korzystanie za energię elktryczną zużywaną przez czajniki w celach, telewizory, konsole oraz za abonament rtv....taka nasza polska rzeczywistośc pod płaszczykiem resocjalizacji?...............................................

czyli znowu dobrze robimy przestępcom za ich niecne uczynki bo normalny przeciętny obywatel za tego typu studia musi zapłacic z własnej kieszeni i nie są to małe kwoty...to podatnicy płacą cały czas za korzystanie za energię elktryczną zużywaną przez czajniki w celach, telewizory, konsole oraz za abonament rtv....taka nasza polska rzeczywistośc pod płaszczykiem resocjalizacji?...............................................

za dzienne chyba nie musi zapłacić.........

za dzienne chyba nie musi zapłacić.........

rozwiń
Avatar
anna / 6 czerwca 2013 o 08:59

A kto za to zapłaci?

Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 0 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 49 1

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 1 1

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 0

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga
Sonda

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga 0 3

Zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją – uważają członkowie Konfederacji Lewiatan. Chcą, by sprawę zbadał Trybunał Konstytucyjny.

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat 6 5

300 złotych mandatu i 6 punktów karnych kosztowała dyrektora lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krzysztofa Gałaszkiewicz kolizja na obwodnicy Lublina. Dyrektor agencji jechał służbowym autem.

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą?
galeria

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą? 0 1

Można już zgłaszać kandydatury do tegorocznych nagród gospodarczych przyznawanych przez samorząd Lublina. Są to wyróżnienia dla firm wnoszących duży wkład w rozwój gospodarczy miasta.

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim
film

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim 8 1

Nową halę sportową przy Głębokiej postawi Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, który ogłosił właśnie przetarg na jej zaprojektowanie i budowę. Trochę to potrwa, bo pierwsze zajęcia w nowej hali mają się zacząć dopiero w roku akademickim 2020/21.

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej
galeria

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej 3 0

Do zdarzenia doszło przed godz. 15 w okolicach Biedronki przy ul. Piaskowej w Puławach.

Terespol: Miasto apeluje o pomoc dla pogorzelców

Terespol: Miasto apeluje o pomoc dla pogorzelców 1 0

Potrzebna pomoc dla poszkodowanych w pożarze w Terespolu. Dwie rodziny straciły cały swój dobytek.

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty 2 7

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.