Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 grudnia 2009 r.
17:17
Edytuj ten wpis

Kupił w Holandii 38 gramów marihuany i wpadł pod Lublinem. Grozi mu 15 lat więzienia

Autor: Zdjęcie autora er
0 9 A A

Zaczęło się od zwykłej kontroli drogowej, a że kierowca dziwnie się zachowywał policjanci przeszukali mu samochód. Znaleźli 38 gramów marihuany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wojciech W. wracał z Holandii. Już dojeżdżał do Lublina, gdy jego renault kangoo zatrzymała drogówka za przekroczenie prędkości.

- Zachowanie kierowcy wskazywało, że może znajdować się w stanie po użyciu narkotyków – mówi Anna Smarzak, z lubelskiej policji.

Od Wojciecha W. pobrano krew do badań. Policjanci przeszukali mu też samochód. Znaleźli skrytkę z metalowym pudełkiem, w którym było około 38 gramów narkotyku.

30-latek przyznał, że narkotyki przywiózł z Holandii na własne potrzeby. Za tzw. wewnątrzwspólnotowe nabycie i przywiezienie do Polski narkotyków grozi aż do 15 lat więzienia.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
echh.. / 9 grudnia 2009 o 10:08
Zakazać wszystkiego, łącznie z kawą, herbatą, redbullami i innymi napojami pobudzającymi. Zakazać leków łącznie z aspiryną, bo jakiś nieodpowiedzialny 30latek może zjeść całe opakowanie!
Avatar
Gość / 9 grudnia 2009 o 10:03
Rozumiem kary dla gówniarzy 16letnich co ćpają co popadnie. Są młodzi i próbują wszystkiego, nie wiedząc co może zrobić z człowieka codzienne palenie zioła czy wciąganie amfy.

Ale bez jaj! 30letni facet, to człowiek dorosły. Jego rozwój fizyczny i psychiczny się dawno zakończył. Bardziej pełnoletni i dorosły już nie będzie. To jest normalnie chore, by 30letni facet nie mógł sobie jointa zapalić jak ma ochotę. Dorośli ludzie rozumieją konsekwencje swoich czynów, więc o co chodzi? Jakim prawem dorosłej osobie się mówi co ma sobie palić a co nie? Jego życie, jego sprawa.
Żeby handlował, sprzedawał dzieciom, to tak, można karać, ale taką drobną ilość na własny użytek? Jakaś paranoja. Znam wielu ludzi, którzy zamiast chlać wódę wolą sobie przypalić i się wyluzować. Nie codziennie, w weekend, dla relaksu. Wiedzą co robią, 30stka też na karku, więc do cholery o co chodzi?
Dlaczego wódka i wysokoprocentowe alkohole nie są zakazane? Przecież WHO w swoich raportach jasno stwierdza, że są bardziej szkodliwe i bardziej uzależniające niż papierosy czy trawa. Idźmy na całość, dlaczego jedne używki są dyskryminowane, a drugie nie? Zakazać wszystkiego!
Rozumiem kary dla gówniarzy 16letnich co ćpają co popadnie. Są młodzi i próbują wszystkiego, nie wiedząc co może zrobić z człowieka codzienne palenie zioła czy wciąganie amfy.

Ale bez jaj! 30letni facet, to człowiek dorosły. Jego rozwój fizyczny i psychiczny się dawno zakończył. Bardziej pełnoletni i dorosły już nie będzie. To jest normalnie chore, by 30letni facet nie mógł sobie jointa zapalić jak ma ochotę. Dorośli ludzie rozumieją konsekwencje swoich czynów, więc o co chodzi? Jakim prawem dorosłej osobie się mówi co ma s... rozwiń
Avatar
Klusek Antoni od Pyrów / 9 grudnia 2009 o 08:36
Co czytam że złapali z narkotykami to zawsze jest "...podejrzanie się zachowywał..." Te to "majom" nosa qrrrde, facet sie po jajkach podrapał i bęc-narkoman. Chyb sam spróbuję się ...zachowywać.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2009 o 05:46
wpisz swoj nick napisał:
15 lat to mu grozi a jak nie byl wczesniej karany to na zawiasach sie skonczy


A zawiasy to myślisz, że nic ? Masz zamknięte wtedy wiele dróg, jeżeli chodzi o pracę albo studia. Bo byłeś już karany. Prawo jest do d u p y !! niewiem co za d e b i l je ułożył. Jakiekolwiek kary za posiadanie narkotykow miekkich przy sobie powinny byc zniesione. IMO papieros jest 1000 razy bardziej szkodliwy anizeli marihuana, a stopien uzaleznienia przy nikotynie jest silniejszy niz przy heroinie, przy marihuanie nie wystepuje uzaleznienie fizyczne.


A zawiasy to myślisz, że nic ? Masz zamknięte wtedy wiele dróg, jeżeli chodzi o pracę albo studia. Bo byłeś już karany. Prawo jest do d u p y !! niewiem co za d e b i l je ułożył. Jakiekolwiek kary za posiadanie narkotykow miekkich przy sobie powinny byc zniesione. IMO papieros jest 1000 razy bardziej szkodliwy anizeli marihuana, a stopien uzaleznienia przy nikotynie jest silniejszy niz przy heroinie, przy marihuanie nie wystepuje uzaleznienie fizyczne. rozwiń
Avatar
normalny / 8 grudnia 2009 o 21:55
beskitu chłopak lubi przypalic nie kradnie nie zabija jest normalnym czlowiekiem których jest wiesza połowa społeczeństwa,kupił tam gdzie można nie ukradł a tu u nas co go czeka wyrok i co zrujnowanie człowiekowi zycia tylko to umie nasze kochane panstwo.wstyd!!!!!!!!
Avatar
wpisz swoj nick / 8 grudnia 2009 o 21:23
dyslektyk_eklektyk napisał:
pedofil za molestowanie dostał by 3 lata, morderca za zabujstwo 10 lat, a chłopaczyna który lubi zapalić i nikomu krzywdy nie robi dostanie 15 lat bo... ? własnie dlaczemu?

15 lat to mu grozi a jak nie byl wczesniej karany to na zawiasach sie skonczy
Avatar
tommyVercetti / 8 grudnia 2009 o 20:51
szkoda baki
Avatar
dyslektyk_eklektyk / 8 grudnia 2009 o 20:25
pedofil za molestowanie dostał by 3 lata, morderca za zabujstwo 10 lat, a chłopaczyna który lubi zapalić i nikomu krzywdy nie robi dostanie 15 lat bo... ? własnie dlaczemu?
Avatar
:) / 8 grudnia 2009 o 19:09
o jejku jejku jakie nieszczęscie w naszym bloku
Avatar
echh.. / 9 grudnia 2009 o 10:08
Zakazać wszystkiego, łącznie z kawą, herbatą, redbullami i innymi napojami pobudzającymi. Zakazać leków łącznie z aspiryną, bo jakiś nieodpowiedzialny 30latek może zjeść całe opakowanie!
Avatar
Gość / 9 grudnia 2009 o 10:03
Rozumiem kary dla gówniarzy 16letnich co ćpają co popadnie. Są młodzi i próbują wszystkiego, nie wiedząc co może zrobić z człowieka codzienne palenie zioła czy wciąganie amfy.

Ale bez jaj! 30letni facet, to człowiek dorosły. Jego rozwój fizyczny i psychiczny się dawno zakończył. Bardziej pełnoletni i dorosły już nie będzie. To jest normalnie chore, by 30letni facet nie mógł sobie jointa zapalić jak ma ochotę. Dorośli ludzie rozumieją konsekwencje swoich czynów, więc o co chodzi? Jakim prawem dorosłej osobie się mówi co ma sobie palić a co nie? Jego życie, jego sprawa.
Żeby handlował, sprzedawał dzieciom, to tak, można karać, ale taką drobną ilość na własny użytek? Jakaś paranoja. Znam wielu ludzi, którzy zamiast chlać wódę wolą sobie przypalić i się wyluzować. Nie codziennie, w weekend, dla relaksu. Wiedzą co robią, 30stka też na karku, więc do cholery o co chodzi?
Dlaczego wódka i wysokoprocentowe alkohole nie są zakazane? Przecież WHO w swoich raportach jasno stwierdza, że są bardziej szkodliwe i bardziej uzależniające niż papierosy czy trawa. Idźmy na całość, dlaczego jedne używki są dyskryminowane, a drugie nie? Zakazać wszystkiego!
Rozumiem kary dla gówniarzy 16letnich co ćpają co popadnie. Są młodzi i próbują wszystkiego, nie wiedząc co może zrobić z człowieka codzienne palenie zioła czy wciąganie amfy.

Ale bez jaj! 30letni facet, to człowiek dorosły. Jego rozwój fizyczny i psychiczny się dawno zakończył. Bardziej pełnoletni i dorosły już nie będzie. To jest normalnie chore, by 30letni facet nie mógł sobie jointa zapalić jak ma ochotę. Dorośli ludzie rozumieją konsekwencje swoich czynów, więc o co chodzi? Jakim prawem dorosłej osobie się mówi co ma s... rozwiń
Avatar
Klusek Antoni od Pyrów / 9 grudnia 2009 o 08:36
Co czytam że złapali z narkotykami to zawsze jest "...podejrzanie się zachowywał..." Te to "majom" nosa qrrrde, facet sie po jajkach podrapał i bęc-narkoman. Chyb sam spróbuję się ...zachowywać.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2009 o 05:46
wpisz swoj nick napisał:
15 lat to mu grozi a jak nie byl wczesniej karany to na zawiasach sie skonczy


A zawiasy to myślisz, że nic ? Masz zamknięte wtedy wiele dróg, jeżeli chodzi o pracę albo studia. Bo byłeś już karany. Prawo jest do d u p y !! niewiem co za d e b i l je ułożył. Jakiekolwiek kary za posiadanie narkotykow miekkich przy sobie powinny byc zniesione. IMO papieros jest 1000 razy bardziej szkodliwy anizeli marihuana, a stopien uzaleznienia przy nikotynie jest silniejszy niz przy heroinie, przy marihuanie nie wystepuje uzaleznienie fizyczne.


A zawiasy to myślisz, że nic ? Masz zamknięte wtedy wiele dróg, jeżeli chodzi o pracę albo studia. Bo byłeś już karany. Prawo jest do d u p y !! niewiem co za d e b i l je ułożył. Jakiekolwiek kary za posiadanie narkotykow miekkich przy sobie powinny byc zniesione. IMO papieros jest 1000 razy bardziej szkodliwy anizeli marihuana, a stopien uzaleznienia przy nikotynie jest silniejszy niz przy heroinie, przy marihuanie nie wystepuje uzaleznienie fizyczne. rozwiń
Avatar
normalny / 8 grudnia 2009 o 21:55
beskitu chłopak lubi przypalic nie kradnie nie zabija jest normalnym czlowiekiem których jest wiesza połowa społeczeństwa,kupił tam gdzie można nie ukradł a tu u nas co go czeka wyrok i co zrujnowanie człowiekowi zycia tylko to umie nasze kochane panstwo.wstyd!!!!!!!!
Avatar
wpisz swoj nick / 8 grudnia 2009 o 21:23
dyslektyk_eklektyk napisał:
pedofil za molestowanie dostał by 3 lata, morderca za zabujstwo 10 lat, a chłopaczyna który lubi zapalić i nikomu krzywdy nie robi dostanie 15 lat bo... ? własnie dlaczemu?

15 lat to mu grozi a jak nie byl wczesniej karany to na zawiasach sie skonczy
Avatar
tommyVercetti / 8 grudnia 2009 o 20:51
szkoda baki
Avatar
dyslektyk_eklektyk / 8 grudnia 2009 o 20:25
pedofil za molestowanie dostał by 3 lata, morderca za zabujstwo 10 lat, a chłopaczyna który lubi zapalić i nikomu krzywdy nie robi dostanie 15 lat bo... ? własnie dlaczemu?
Avatar
:) / 8 grudnia 2009 o 19:09
o jejku jejku jakie nieszczęscie w naszym bloku
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP
19 czerwca 2018, 0:00

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP 0 0

O reformie nauki i szkolnictwa wyższego, protestach przeciwko ustawie 2.0 oraz zamieszaniu wokół jej uchwalenia rozmawiamy z Panem Tomaszem Tokarskim, studentem i doktorantem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, przewodniczącym Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Wjechał dacią w słup energetyczny

Wjechał dacią w słup energetyczny 0 3

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem 9 4

Wiele szczęścia miał 48-letni mężczyzna, którego w poniedziałek potrącił pociąg

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje 6 0

ROZMOWA Z Arturem Bożykiem, trenerem Chełmianki Chełm

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia 0 12

Posłowie PO Joanna Mucha, Stanisław Żmijan i Wojciech Wilk twierdzą, że rząd Prawa i Sprawiedliwości nie kupi żadnych śmigłowców dla polskiej armii. Ich zdaniem maszyny definitywnie odleciały z Polski, a repolonizacja Świdnika, o której mówił poseł Artur Soboń z PiS, to wprowadzanie helikopterów na plakaty wyborcze

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła
galeria

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła 16 7

Przyjaciele Pawła, który kilka dni temu zginął w tragicznym wypadku w Biłgoraju, proszą o wsparcie dla jego rodziny, dwóch synów: Kuby i Bartka.

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 0 1

MUNDIAL 2018 Finałowe odliczanie zakończone! Już dziś o godzinie 17 na stadionie Spartaka w Moskwie reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą
galeria

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą 3 15

W centrum malinowego zagłębia, podkraśnickich Bobach było wczoraj kilkuset rolników. Przejechał też wiceminister rolnictwa. Były zarzuty, postulaty i obietnice. Nie było zaś jednomyślności, co do tego czy w proteście przeciwko niskim cenom na skupie, powstrzymanie się od zbioru malin ma jakikolwiek sens.