Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 sierpnia 2008 r.
15:34
Edytuj ten wpis

Kurator dla oprawców psa (wideo)

0 14 A A

Kurator sądowy będzie dokładnie sprawdzał jak zachowuje się trzech nastolatków, którzy w brutalny sposób zabili psa, a jego agonię nagrali na wideo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dziś 11-letni Damian i 16-letni Stanisław S. z Motycza i ich kolega 15-letni Piotr D. z Tomaszowic zostali przesłuchani w sądzie rodzinnym. Przyszli z matkami. Wchodząc na salę zasłaniali twarze dłońmi. Posiedzenie odbyło się za drzwiami zamkniętymi.




Oprawcy psa w sądzie. Realizacja: A.Antoń

- Przyznali się - mówi jedynie Barbara du Chateau, rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie o wyjaśnieniach nastolatków.

Sąd decydował dziś jakie środki zapobiegawcze zastosować wobec nastolatków. Uznał, że wystarczy oddanie ich pod nadzór kuratora. Zlecił też wydanie opinii przez ośrodek diagnostyczno konsultacyjny, który ma określić jak bardzo zdemoralizowani są młodzi oprawcy. Psycholodzy wskażą co trzeba zrobić, żeby ich wychować.

Oprawcy pastwili się nad szczeniakiem, a egzekucję nagrali kamerą w telefonie komórkowym. Potem makabryczny film rozsyłali kolegom. Na filmie widać, jak młody pies z podpaloną sierścią ucieka przed kilkoma młodymi osobami.

er

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Miłośniczka zwierzaków / 2 września 2008 o 19:55
cholerne bydlaki... ZROBIC IM TO SAMO CO ONI ZROBILI SZCZENIACZKOWI !!! a rodzicow co wychowali takie potwory do WIEZIENIA !!!!!
Avatar
DOMI / 26 sierpnia 2008 o 16:30
Ku*** co za ludzie. Przecież to są bezbronne zwierzęta. To terzeba mieć nieźle nasrane w głowie niech się dzieciaki wezmą do nauki !!!
Avatar
zuza / 25 sierpnia 2008 o 21:35
cCcC napisał:
jakie zwalone lamusy ! ja bym takich zaraz pozabijała x/ albo bym tak samo zrobiła ! podpaliła i znęcała się nad nimi !!!!

niewyżyte bachory, gówniarze x/ pff.
żal mi takich. ><

widocznie tak ich rodzinka wychowała x/
co to za rodzina ? x/!!!!

To jest okropne.

Dobre pytanie,, co to za rodzina"-to pewnie jakieś menele. Wystarczy spojrzeć na gęby tych ,,matek"--patologia... Mamuśka pewnie chodzi w ,,tango'' , a synalek chodzi na ,,łowy" i morduje.Najpierw zaczyna od psiaka, a na jakimś przypadkowym człowieku może się skończyć. Powinien był zacząć od starej , jej łeb podlać denaturatem i podpalić, żeby więcej deb***i na świat nie wydawała.

Dobre pytanie,, co to za rodzina"-to pewnie jakieś menele. Wystarczy spojrzeć na gęby tych ,,matek"--patologia... Mamuśka pewnie chodzi w ,,tango'' , a synalek chodzi na ,,łowy" i morduje.Najpierw zaczyna od psiaka, a na jakimś przypadkowym człowieku może się skończyć. Powinien był zacząć od starej , jej łeb podlać denaturatem i podpalić, żeby więcej deb***i na świat nie wydawała. rozwiń
Avatar
cCcC / 24 sierpnia 2008 o 18:39
jakie zwalone lamusy ! ja bym takich zaraz pozabijała x/ albo bym tak samo zrobiła ! podpaliła i znęcała się nad nimi !!!!

niewyżyte bachory, gówniarze x/ pff.
żal mi takich. ><

widocznie tak ich rodzinka wychowała x/
co to za rodzina ? x/!!!!

To jest okropne.
Avatar
zmija / 15 sierpnia 2008 o 15:25
Agata napisał:
wysłałam wiadomość na pocztę

Agatko wysłałam podziękowanie na adres mailowy tkj....Mam prośbę ,czy mogę za jej pośrednictwem otrzymać jakiś namiar na Ciebie.Chodzi o to ,żebysmy się jakoś wspólnie mogły porozumieć w wiadomej sprawie.
Avatar
Agata / 14 sierpnia 2008 o 22:15
tkj@poczta.onet.eu napisał:
Kochani - mam pomysły jak ukarać tych tchórzy ale potrzebuję Waszej pomocy - tkj@poczta.onet.eu

wysłałam wiadomość na pocztę
Avatar
tkj@poczta.onet.eu / 14 sierpnia 2008 o 16:17
Kochani - mam pomysły jak ukarać tych tchórzy ale potrzebuję Waszej pomocy - tkj@poczta.onet.eu
Avatar
zmija / 13 sierpnia 2008 o 19:35
No tak ,czego innego można się było spodziewać po decyzji SĄDU...KPINA <KPINA ,JESZCZE RAZ KPINA !!!!!! Zasądzony KURATOR--Śmiechu warte , widać po Gębach tych BESTII i ich rodzicielkach ,jacy są szczęśliwi takim wyrokiem. NIKT inny TYLKO SĄD WINNY JEST ZA TO ,CO ZŁEGO SIĘ DZIEJE WOKÓŁ NAS. Pytam, czy taki wyrok nauczy czegokolwiek te BESTIE? TAK, NAUCZY- ZABIJANIA LUDZI i chyba o to tak naprawdę w tym chodzi.Nie potrzeba eutanazji ,ani aborcji. Teraz młodociani przestępcy ( i nie tylko młodociani) wezmą sprawy w swoje ręce, bo PRAWO JEST PO ICH STRONIE i nie ma się co oszukiwać ,że jest inaczej !!!!! Dzisiaj CI młodzi OPRAWCY dostali lekcję życia-- HULAJ DUSZA--PIEKŁA NIE MA... A PIEKŁO JEST I TO PIEKŁO SERWUJĄ NAM SĄDY. NO CÓŻ--JAKIE RZĄDY ,TAKIE SĄDY !!!!! NIC TYLKO SZCZERZE POGRATULOWAĆ TAKIEJ DECYZJI SĄDU !!!! ( a ja głupia się łudziłam ,że w tym kraju można jeszcze liczyć na SPRAWIEDLIWOŚĆ)
No tak ,czego innego można się było spodziewać po decyzji SĄDU...KPINA <KPINA ,JESZCZE RAZ KPINA !!!!!! Zasądzony KURATOR--Śmiechu warte , widać po Gębach tych BESTII i ich rodzicielkach ,jacy są szczęśliwi takim wyrokiem. NIKT inny TYLKO SĄD WINNY JEST ZA TO ,CO ZŁEGO SIĘ DZIEJE WOKÓŁ NAS. Pytam, czy taki wyrok nauczy czegokolwiek te BESTIE? TAK, NAUCZY- ZABIJANIA LUDZI i chyba o to tak naprawdę w tym chodzi.Nie potrzeba eutanazji ,ani aborcji. Teraz młodociani przestępcy ( i nie tylko młodociani) wezmą sprawy w... rozwiń
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2008 o 18:17
jestem zszokowana! taki wyrok dla takich zwyrodnialców?! kilka lat i zadźgiają człowieka
Avatar
ania / 13 sierpnia 2008 o 18:00
Bydlaki zasrane śmierdziuchy
Avatar
Miłośniczka zwierzaków / 2 września 2008 o 19:55
cholerne bydlaki... ZROBIC IM TO SAMO CO ONI ZROBILI SZCZENIACZKOWI !!! a rodzicow co wychowali takie potwory do WIEZIENIA !!!!!
Avatar
DOMI / 26 sierpnia 2008 o 16:30
Ku*** co za ludzie. Przecież to są bezbronne zwierzęta. To terzeba mieć nieźle nasrane w głowie niech się dzieciaki wezmą do nauki !!!
Avatar
zuza / 25 sierpnia 2008 o 21:35
cCcC napisał:
jakie zwalone lamusy ! ja bym takich zaraz pozabijała x/ albo bym tak samo zrobiła ! podpaliła i znęcała się nad nimi !!!!

niewyżyte bachory, gówniarze x/ pff.
żal mi takich. ><

widocznie tak ich rodzinka wychowała x/
co to za rodzina ? x/!!!!

To jest okropne.

Dobre pytanie,, co to za rodzina"-to pewnie jakieś menele. Wystarczy spojrzeć na gęby tych ,,matek"--patologia... Mamuśka pewnie chodzi w ,,tango'' , a synalek chodzi na ,,łowy" i morduje.Najpierw zaczyna od psiaka, a na jakimś przypadkowym człowieku może się skończyć. Powinien był zacząć od starej , jej łeb podlać denaturatem i podpalić, żeby więcej deb***i na świat nie wydawała.

Dobre pytanie,, co to za rodzina"-to pewnie jakieś menele. Wystarczy spojrzeć na gęby tych ,,matek"--patologia... Mamuśka pewnie chodzi w ,,tango'' , a synalek chodzi na ,,łowy" i morduje.Najpierw zaczyna od psiaka, a na jakimś przypadkowym człowieku może się skończyć. Powinien był zacząć od starej , jej łeb podlać denaturatem i podpalić, żeby więcej deb***i na świat nie wydawała. rozwiń
Avatar
cCcC / 24 sierpnia 2008 o 18:39
jakie zwalone lamusy ! ja bym takich zaraz pozabijała x/ albo bym tak samo zrobiła ! podpaliła i znęcała się nad nimi !!!!

niewyżyte bachory, gówniarze x/ pff.
żal mi takich. ><

widocznie tak ich rodzinka wychowała x/
co to za rodzina ? x/!!!!

To jest okropne.
Avatar
zmija / 15 sierpnia 2008 o 15:25
Agata napisał:
wysłałam wiadomość na pocztę

Agatko wysłałam podziękowanie na adres mailowy tkj....Mam prośbę ,czy mogę za jej pośrednictwem otrzymać jakiś namiar na Ciebie.Chodzi o to ,żebysmy się jakoś wspólnie mogły porozumieć w wiadomej sprawie.
Avatar
Agata / 14 sierpnia 2008 o 22:15
tkj@poczta.onet.eu napisał:
Kochani - mam pomysły jak ukarać tych tchórzy ale potrzebuję Waszej pomocy - tkj@poczta.onet.eu

wysłałam wiadomość na pocztę
Avatar
tkj@poczta.onet.eu / 14 sierpnia 2008 o 16:17
Kochani - mam pomysły jak ukarać tych tchórzy ale potrzebuję Waszej pomocy - tkj@poczta.onet.eu
Avatar
zmija / 13 sierpnia 2008 o 19:35
No tak ,czego innego można się było spodziewać po decyzji SĄDU...KPINA <KPINA ,JESZCZE RAZ KPINA !!!!!! Zasądzony KURATOR--Śmiechu warte , widać po Gębach tych BESTII i ich rodzicielkach ,jacy są szczęśliwi takim wyrokiem. NIKT inny TYLKO SĄD WINNY JEST ZA TO ,CO ZŁEGO SIĘ DZIEJE WOKÓŁ NAS. Pytam, czy taki wyrok nauczy czegokolwiek te BESTIE? TAK, NAUCZY- ZABIJANIA LUDZI i chyba o to tak naprawdę w tym chodzi.Nie potrzeba eutanazji ,ani aborcji. Teraz młodociani przestępcy ( i nie tylko młodociani) wezmą sprawy w swoje ręce, bo PRAWO JEST PO ICH STRONIE i nie ma się co oszukiwać ,że jest inaczej !!!!! Dzisiaj CI młodzi OPRAWCY dostali lekcję życia-- HULAJ DUSZA--PIEKŁA NIE MA... A PIEKŁO JEST I TO PIEKŁO SERWUJĄ NAM SĄDY. NO CÓŻ--JAKIE RZĄDY ,TAKIE SĄDY !!!!! NIC TYLKO SZCZERZE POGRATULOWAĆ TAKIEJ DECYZJI SĄDU !!!! ( a ja głupia się łudziłam ,że w tym kraju można jeszcze liczyć na SPRAWIEDLIWOŚĆ)
No tak ,czego innego można się było spodziewać po decyzji SĄDU...KPINA <KPINA ,JESZCZE RAZ KPINA !!!!!! Zasądzony KURATOR--Śmiechu warte , widać po Gębach tych BESTII i ich rodzicielkach ,jacy są szczęśliwi takim wyrokiem. NIKT inny TYLKO SĄD WINNY JEST ZA TO ,CO ZŁEGO SIĘ DZIEJE WOKÓŁ NAS. Pytam, czy taki wyrok nauczy czegokolwiek te BESTIE? TAK, NAUCZY- ZABIJANIA LUDZI i chyba o to tak naprawdę w tym chodzi.Nie potrzeba eutanazji ,ani aborcji. Teraz młodociani przestępcy ( i nie tylko młodociani) wezmą sprawy w... rozwiń
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2008 o 18:17
jestem zszokowana! taki wyrok dla takich zwyrodnialców?! kilka lat i zadźgiają człowieka
Avatar