piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Lublin

Kurator przyjrzy się rodzinie dziecka szkolonego na kibola

Dodano: 16 grudnia 2011, 17:04
Autor: er

4-latek przeszedł szkolenie na kibola (Kadr z filmu)
4-latek przeszedł szkolenie na kibola (Kadr z filmu)

Sąd rodzinny zlecił dzisiaj kuratorowi sprawdzenie, jak funkcjonuje rodzina dziecka, które na filmie zamieszczonym w internecie namawiane jest do agresji. Od wyników kontroli uzależnia wszczęcie w tej sprawie postępowania.

- Po otrzymaniu wywiadu zapadnie decyzja czy wszczynać postępowanie dotyczące ograniczenia władzy rodzicielskiej – mówi Artur Ozimek, rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie.

Na filmie, który trafił do sieci kilkuletni chłopiec, przy aprobacie dorosłych, wykrzykuje "Zaraz kopnę ciebie, k...a, zaraz dostaniesz, ty frajerze jeb...y". Ćwiczy uderzenia i kopniaki. "Ja frajerze jestem za Motorem” – powtarza.

Na policję zgłosił się ojciec chłopca. To mieszkaniec Lublina. Poskarżył się, że nagranie bez jego wiedzy znalazło się w internecie. Twierdził, że nie zachęcał synka do agresji, a jedynie żartował.

Prokuratura wszczęła w tej sprawie postępowanie: będzie ustalać, kto bezprawnie umieścił film w interecie. Poprosiła też sąd rodzinny o sprawdzenie, czy opieka rodzicielska nad dzieckiem jest prawidłowa.


Czytaj więcej o:
da
piotr
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

da
da (16 grudnia 2011 o 21:25) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
takich ludzi powinno się sterylizować, aby nie mogli mieć własnych dzieci + zakazać wychowywać jakichkolwiek innych.. patologię tępić a nie rozpleniać..
Rozwiń
piotr
piotr (16 grudnia 2011 o 17:34) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Porażka, strach pomyśleć co będzie za parę lat z tego dziecka, jak będzie się zachowywał na ulicy.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24