Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 stycznia 2013 r.
19:43
Edytuj ten wpis

Latarnie na S17 nie trzymają pionu

Autor: Zdjęcie autora hg
0 29 A A
Krzywe latarnie przy S17 (Paweł P.)
Krzywe latarnie przy S17 (Paweł P.)

Fuszerka na S17 – na odcinku kilkunastu kilometrów, od Lublina do Piask, latarnie niebezpiecznie się przechylają.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Wykonawca montował słupy oświetleniowe w zmarzniętej ziemi i źle zagęścił podłoże. Odwilż obnażyła fuszerkę, która jest teraz poprawiana. Oświetlenie trasy nie zostało jeszcze odebrane – mówi Krzysztof Nalewajko, rzecznik lubelskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Za rozbudowę drogi krajowej nr 17 (12) do parametrów drogi ekspresowej odpowiedzialne są na tym odcinku Budimex SA i Ferrovial Agroman SA.

Więcej zdjęć na MMLublin

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kierownik robót / 8 stycznia 2013 o 13:22
[list]
[*][quote name='pit' timestamp='1357630439' post='717423']
. Poprawianie na sztukę oznacza: poprawianie permanentne, dodatkowe zagrożenie dla kierowców i robotników i zawroty głowy uczestników ruchu przy odwilży.
Ciekawe czy ktoś za to odpowie?
[/quote]
[/list][list]
[*]Poprawiałeś kiedykolwiek taki przekrzywiny słup chłopie?
[*]
[/list]
Avatar
iya / 8 stycznia 2013 o 12:30
w stawianiu słupów jesteśmy potęgą. Teraz walczymy o prymat w słupach wyginających się i koślawych.
Dzięki poświęceniu urzędników i wykonawców będziemy supermocarstwem. Myślę, że Ratusz powinien uchwalić medal pn. lubelskie dziadostwo. Nominacje w br. ,na wstępie proponuję przyznać ekipie od wyginających się słupów przy Unickiej i znanej już szeroko ekipie przebudowującej skrzyżowanie Głęboka - Filaretów
Avatar
bob / 8 stycznia 2013 o 10:49
latarnie latarniami ale ktos wspomniał o odwodnieniu i jego niewłasciwym wykonaniu w okolicach wiaduktów, potwierdzam jechałem po deszczu masakra !!!!!!!
Avatar
mecenas / 8 stycznia 2013 o 10:47
Kiedyś był taki kapuś i konfident tw. ALEK,został niestety prezydentem,rzadko kiedy trzymał pion.
Avatar
lub / 8 stycznia 2013 o 10:33
Ogłaszam konkurs na nazwę okresu budowlanego rządów kolicji PO/PLS. Nie socrealizm, a ....
Avatar
juik / 8 stycznia 2013 o 10:24
A co to za Inspektor Nadzoru pozwolił na montaż latarni, kiedy nie było do tego odpowiednich warunków atmosferycznych? Są przecież specyfikacje, które określają te warunki. Ktoś to w ogóle czytał?
Avatar
~KA~ / 8 stycznia 2013 o 10:09
Nie ma się co dziwić ,taka fuszerka na drogach to standard.Na niedawno ukończonej S19 sytuacja podobna z latarniami.stoją one tam od pewnego czasu a część z nich wogóle się nie świeci .Pewnie ta sama firma je wykonywała
Avatar
lubelak / 8 stycznia 2013 o 09:32
O co tyle hałasu - wykonawca poprawi w ramach gwarancji i tyle
Avatar
Joanna / 8 stycznia 2013 o 09:24
Witam! ten artykuł bardzo mnie nie zdziwił jest to temat bardzo aktualny..podobnie jest na S19.Postawiono tam latarnie jakiś czas temu a do tej pory cześć latarni się nie świeci.
Avatar
szofer / 8 stycznia 2013 o 09:10
[quote name='as' timestamp='1357628818' post='717410']
ale głupi jesteś, tyle razy mówili że te ograniczenia wkrótce zdejmą
[/quote]głupi to jesteś ty,tyle razy mówili i nie zdjęli.Mówić,a zrobić to różne sprawy.Te znaki służą do łatania dziury budżetowej.
Avatar
Kierownik robót / 8 stycznia 2013 o 13:22
[list]
[*][quote name='pit' timestamp='1357630439' post='717423']
. Poprawianie na sztukę oznacza: poprawianie permanentne, dodatkowe zagrożenie dla kierowców i robotników i zawroty głowy uczestników ruchu przy odwilży.
Ciekawe czy ktoś za to odpowie?
[/quote]
[/list][list]
[*]Poprawiałeś kiedykolwiek taki przekrzywiny słup chłopie?
[*]
[/list]
Avatar
iya / 8 stycznia 2013 o 12:30
w stawianiu słupów jesteśmy potęgą. Teraz walczymy o prymat w słupach wyginających się i koślawych.
Dzięki poświęceniu urzędników i wykonawców będziemy supermocarstwem. Myślę, że Ratusz powinien uchwalić medal pn. lubelskie dziadostwo. Nominacje w br. ,na wstępie proponuję przyznać ekipie od wyginających się słupów przy Unickiej i znanej już szeroko ekipie przebudowującej skrzyżowanie Głęboka - Filaretów
Avatar
bob / 8 stycznia 2013 o 10:49
latarnie latarniami ale ktos wspomniał o odwodnieniu i jego niewłasciwym wykonaniu w okolicach wiaduktów, potwierdzam jechałem po deszczu masakra !!!!!!!
Avatar
mecenas / 8 stycznia 2013 o 10:47
Kiedyś był taki kapuś i konfident tw. ALEK,został niestety prezydentem,rzadko kiedy trzymał pion.
Avatar
lub / 8 stycznia 2013 o 10:33
Ogłaszam konkurs na nazwę okresu budowlanego rządów kolicji PO/PLS. Nie socrealizm, a ....
Avatar
juik / 8 stycznia 2013 o 10:24
A co to za Inspektor Nadzoru pozwolił na montaż latarni, kiedy nie było do tego odpowiednich warunków atmosferycznych? Są przecież specyfikacje, które określają te warunki. Ktoś to w ogóle czytał?
Avatar
~KA~ / 8 stycznia 2013 o 10:09
Nie ma się co dziwić ,taka fuszerka na drogach to standard.Na niedawno ukończonej S19 sytuacja podobna z latarniami.stoją one tam od pewnego czasu a część z nich wogóle się nie świeci .Pewnie ta sama firma je wykonywała
Avatar
lubelak / 8 stycznia 2013 o 09:32
O co tyle hałasu - wykonawca poprawi w ramach gwarancji i tyle
Avatar
Joanna / 8 stycznia 2013 o 09:24
Witam! ten artykuł bardzo mnie nie zdziwił jest to temat bardzo aktualny..podobnie jest na S19.Postawiono tam latarnie jakiś czas temu a do tej pory cześć latarni się nie świeci.
Avatar
szofer / 8 stycznia 2013 o 09:10
[quote name='as' timestamp='1357628818' post='717410']
ale głupi jesteś, tyle razy mówili że te ograniczenia wkrótce zdejmą
[/quote]głupi to jesteś ty,tyle razy mówili i nie zdjęli.Mówić,a zrobić to różne sprawy.Te znaki służą do łatania dziury budżetowej.
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 39 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 18 17

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra