niedziela, 18 marca 2018 r.

Lublin

Lech Kaczyński z wizytą w Lublinie (wideo, zdjęcia)

  Edytuj ten wpis

Lublin. Prezydent RP Lech Kaczyński uczestniczy w uroczystościach 90.rocznicy założenia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskim.

Prezydent przyjechał do miasta około godz. 10.

Prezydent Kaczyński najpierw złożył kwiaty pod pomnikiem kardynała Stefana Wyszyńskiego, później uczestniczył w mszy świętej w kościele akademickim KUL. Obecnie bierze udział w uroczystej inauguracji nowego roku akademickiego.

Około godz. 14.30 prezydent opuści KUL i przejedzie na pl. Litewski. Tu złoży kwiaty pod pomnikiem Nieznanego Żołnierza i pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego.

Ostatnim punktem wizyty głowy państwa będzie Muzeum Lubelskie na Zamku. Prezydent Kaczyński złoży wieniec przy płycie upamiętniającą śmierć ofiar zamku. Weźmie też udział w uroczystości wręczania orderów i odznaczeń.
(aa)


Lech Kaczyński z wizytą w KUL

.

.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
BET ANKA
Gość
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

BET ANKA
BET ANKA (22 października 2008 o 09:47) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
CUDOWNE ROZMNOŻENIE:

Kto nie zna powiastki o cudownym rozmnożeniu? KUL-awi prawie wszyscy i to na pamieć, jako że co 3 lata wraca obowiązkowo w ramki liturgiczne!
Co będzie jak dokona się KULejny cud i rozmnozy sie obecnie nam panujący w KULejnej już R.P. Prezydent?
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE pozwoli sobie zauważyć w obliczu KULejnych świętych wydarzeń wydarzeń, że Pan prezydent ma dwa oblicza. Jedno - niepewne w relacji R.P.; drugie zaś promieniejące jasnością w relacjach z kosciołem - tu czuje się jak ryba w wodzie!
A może tak ustanowić stanowisko NadPrymasa R.P.?
A tak w kwestii wyjaśnienia pomroków wiary dla wszystkich KULejnych oblicz prezydenckich, to: CUDÓW NI MA - jak mawiali dawni Polacy. Tego faktu od ponad 2000 lat nie widzi nawet watykan, bo sama teroia cucu mówi, iż "TO COŚ Z NICZEGO", a od początku zamieniają JEDNO NA DRUGIE (wodę na wino; chorych na zdrowych...) co będzie jak zamienią Prezydenta Jak z tego widać cuda posiadają znak równości z PERPETUUM MOBILE i istnieją tylko w teorii, a o Perpetuum uczą się dzieci w szkole, o cudach też! Jedynym cudem z tego wszystkiego jest to, że żaden duchowny płci obojga nie przyznaje się do fałszu, a jedno z X-ciu mówi: "Nie mów fałszywego świadectwa"; w biblii zaś stoi: "Kto zgorszy choćby jedno z najmniejszych...."

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Rozwiń
Gość
Gość (19 października 2008 o 13:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
pierwsze zdjecie wyglaa jakby byłozrobione telefonem :/
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!