Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 grudnia 2015 r.
10:53

Lekarze z SPSK4 będą strajkować. Chodzi o niskie płace

Autor: Zdjęcie autora kp
0 34 A A

Lekarze ze szpitala klinicznego nr 4 w Lublinie podjęli wczoraj decyzję o proteście.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Najpierw, zgodnie z procedurą, musi się jednak odbyć referendum strajkowe, w którym będą mogli wziąć udział wszyscy pracownicy szpitala, nie tylko lekarze – mówi Krzysztof Jaguś, kardiochirurg i przewodniczący Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy przy SPSK4. – Termin nie został jeszcze wyznaczony, ale protest odbędzie się na pewno w grudniu. Nie została też jeszcze ustalona jego forma. Nie chcemy, żeby to była manifestacja przed szpitalem, bo wtedy nie moglibyśmy pracować, a chodzi nam o dobro pacjenta. Podejmiemy takie działania, które odczuje dyrekcja, bo to z nią trwa spór.

O sytuacji w SPSK4 pisaliśmy na początku listopada. Lekarze żądają zmiany warunków pracy. Skarżą się na niskie płace, pracę nawet po 16 godzin na dobę, co powoduje zagrożenie dla bezpieczeństwa pacjentów.

Rzeczniczka SPSK4 tłumaczyła wówczas, że szpital nie jest w stanie wygospodarować pieniędzy na podwyżki z bieżących kontraktów. Tym bardziej, że według prognozy zakończy ten rok z ujemnym wynikiem finansowym.

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 o 11:07
ela - nie w każdym szpitalu są stażyści, obawiam się :) i nie całą papierologię stażysta wypełni. Też uważam, że dobrze że ludzie mają wiekszą świadomość chorób. Tylko problem polega na tym, że wiele osób zachowuje się trochę na zasadzie - "spytałem wujka google, wiem więcej niż dochtór". A potem pretensje, bo "dochtór" postawił inną diagnozę, niż ta z forum internetowego. Mam nadzieję, że widzisz różnicę? Co do płac pielęgniarek - tu pełna zgoda.
Avatar
ela / 4 grudnia 2015 o 10:03

krzyczaczu jeden z drugim - narzekacie, że lekarze nie mają na Was czasu. A czy macie świadomość tego, jak wiele papierologii każdy lekarz dzień w dzień musi wypełnić?
Narzekacie, że lekarze są niemili. A czy macie świadomość, że taki lekarz musząc wysłuchać nie tylko chorych, którzy dzięki internetowi nagle stali się mądrzejsi od doktora, zwyczajnie dostaje pi****lca? Dodajcie do tego jeszcze rodziny odwiedzające chorych - żądania, nieustanne straszenie sądami itp itd. I to ciągłe mądrzenie się członków rodzin..."bo ja wiem lepiej"

Nie, nie jestem lekarzem. Sam zarabiam niewiele ale nie pluję na tych, co mają więcej - wcale nie zazdroszczę lekarzowi tej odpowiedzialności którą ma. I nawet za te pieniądze które dostaję, wolę swoją posadkę, gdzie jedyną odpowiedzialność ponoszę za terminowość a nie ludzkie życie.

I wali mnie to, że lekarz w moim wieku ma nowego Passata, a ja mam 15 letniego...

Papierologię wykonują stażysci !!!! Dobrze, że ludzie mają większą świadomość o swojej chorobie, nawet jak sie naczytają internetu jak piszesz, wiedzą o co pytać i coś niecoś rozumieją z bełkotu medycznego. Lekarze nie mają wcale tak źle, kilka dyżurów w miesiącu, starsi stażem za dyżur mają prawie tyle, co pielęgniarka za miesiąc cięzkiej pracy, a ci młodsi za dyżur zarabiają porównywalnie ile pielęgniarka za wszystkie swoje dyżury nocne i świąteczne.

Proszę tylko nie pisać, ze trzeba było się uczyć!!!....dla niemających pojecia o wykształceniu pielęgniarki .... zeby pracować w zawodzie, pielęgniarka musi się ciącle uczyć !!!! prawie już każda posiada sutdia i specjalizacje, kursy specjalistyczne itd. i sama musi zapłacić ze swojej pensji za wszystko !!!! 

Papierologię wykonują stażysci !!!! Dobrze, że ludzie mają większą świadomość o swojej chorobie, nawet jak sie naczytają internetu jak piszesz, wiedzą o co pytać i coś niecoś rozumieją z bełkotu medycznego. Lekarze nie mają wcale tak źle, kilka dyżurów w miesiącu, starsi stażem za dyżur mają prawie tyle, co pielęgniarka za miesiąc cięzkiej pracy, a ci młodsi za dyżur zarabiają porównywalnie ile pielęgniarka za wszystkie swoje dyżury nocne i świąteczne.

Proszę tylko nie pisać, ze trzeba było się uczyć!!!....dla niemających pojecia ... rozwiń

Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 o 09:54
Jakoś mieli uciekać wszyscy do Anglii .patrzcie jak szybko wrócili dlaczego? bo tam nie można trzymać kilku etatów no i gonią do roboty-odpowiedzialność bezpośrednia nie szpitala ale lekarza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 o 08:52
aa3 Jak będziesz srać banknotami to i medycyna, i koledzy nie pomogą !
Avatar
aa3 / 4 grudnia 2015 o 07:36

Jesteś nieudacznikiem w tym gronie chłopie....

Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 o 07:05
PSK4 lekarze chcieli 1500 podwyżki, a dyrekcja proponowała 500 i to im mało . Podczas gdy większość pracowników oprócz kierowników zarabia najniższą krajową1
Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 23:07

Po co chodzicie do tych "darmozjadów". Przeciez tak wszyscy świetnie znacie się na medycynie. Ale wsytarczy, że zaboli was paznokieć i od razyu wizyta u lekarza. Skoro to takie proste i lekarze za darmo dostają pensje, trzeba było skończyć medycynę. Dostawalibyście teraz za darmo wielkie pieniądze. Troche pokory przed ludźmi ratującymi wasze życie, spędzającymi w szpitalach po 300 godzin miesięcznie, w czasie kiedy wy smacznie śpiąc obracacie się na drugi boczek, w czasie kiedy w wolny sobotni wieczór popijacie piwko, w czasie kiedy wy swiętujecie przy stole kolejne Boże Narodzenie, bawicie się na kolejnym Sylwestrze. W tym czasie te "darmozjady" ciężko pracują ratując wasze życie. Troche pokory drodzy pacjenci.  

Po co chodzicie do tych "darmozjadów". Przeciez tak wszyscy świetnie znacie się na medycynie. Ale wsytarczy, że zaboli was paznokieć i od razyu wizyta u lekarza. Skoro to takie proste i lekarze za darmo dostają pensje, trzeba było skończyć medycynę. Dostawalibyście teraz za darmo wielkie pieniądze. Troche pokory przed ludźmi ratującymi wasze życie, spędzającymi w szpitalach po 300 godzin miesięcznie, w czasie kiedy wy smacznie śpiąc obracacie się na drugi boczek, w czasie kiedy w wolny sobotni wieczór popijacie piwko, w czasie kiedy wy sw... rozwiń

Avatar
też pacjent / 3 grudnia 2015 o 21:55

Psk4+ przychodnie prywatne+ gabinety prywatne + koperty+ ewentualnie uniwersytet=?????????? Proszę o konkrety!!!! Wszyscy doskonale wiedzą że szpital to nie jedyne miejsce tzw lekarzy! !!!!!

Ty też sobie możesz dorabiać w innych miejscach - nikt nie broni po 8 godzinach na etacie pójść do innego miejsca dorobić pare groszy.

Zrób doktorat, idź wykładaj na uniwersytecie, skoro to takie łatwe.

przychodnie + gabinety - nic trudnego, nie wiem czym się zajmujesz, ale przekuj swoje umiejętności w jakąś firmę. Mamy wolny rynek - przez pierwsze 2 lata masz preferencyjny ZUS rzędu 200-300 PLN. 

Tylko nie mów że zmęczona jesteś po pracy i chciałabyś mieć czas dla rodziny..skoro lekarz może, to i Ty nie bądź gorsza.!!!

Ty też sobie możesz dorabiać w innych miejscach - nikt nie broni po 8 godzinach na etacie pójść do innego miejsca dorobić pare groszy.

Zrób doktorat, idź wykładaj na uniwersytecie, skoro to takie łatwe.

przychodnie + gabinety - nic trudnego, nie wiem czym się zajmujesz, ale przekuj swoje umiejętności w jakąś firmę. Mamy wolny rynek - przez pierwsze 2 lata masz preferencyjny ZUS rzędu 200-300 PLN. 

Tylko nie mów że zmęczona jesteś po pracy i chciałabyś mieć czas dla rodziny..skoro lekarz może, to i... rozwiń

Avatar
anonim / 3 grudnia 2015 o 21:36

prosze bardzo - widok spod najbliższego szpitala w małym prowincjonalnym miasteczku na lubelszczyźnie (kiedyś było województwem)

na parkingu stoją

- Opel Corsa D

- Renault Clio (moze 2010)

- Fiat Bravo (ten ostatni wypust, jak Policja ma)

- Kia Cee'd

- Toyota Avensis na oko może 2005

- Passat B5 FL w TDI-ku

nie, to nie sa auta pacjentów...to parking dla lekarzy. i gdzie to bogactwo????!!!

ktoś nie wierzy, moge zrobic zdjecie

Avatar
maverick / 3 grudnia 2015 o 21:32

Niskie zarobki lekarzy? Sami pewnie w to nie wierzą......... Pokaż lekarzu co masz w garażu!

skodę octavię. i co szczęka ci z wrażenia wypadła?!

Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 o 11:07
ela - nie w każdym szpitalu są stażyści, obawiam się :) i nie całą papierologię stażysta wypełni. Też uważam, że dobrze że ludzie mają wiekszą świadomość chorób. Tylko problem polega na tym, że wiele osób zachowuje się trochę na zasadzie - "spytałem wujka google, wiem więcej niż dochtór". A potem pretensje, bo "dochtór" postawił inną diagnozę, niż ta z forum internetowego. Mam nadzieję, że widzisz różnicę? Co do płac pielęgniarek - tu pełna zgoda.
Avatar
ela / 4 grudnia 2015 o 10:03

krzyczaczu jeden z drugim - narzekacie, że lekarze nie mają na Was czasu. A czy macie świadomość tego, jak wiele papierologii każdy lekarz dzień w dzień musi wypełnić?
Narzekacie, że lekarze są niemili. A czy macie świadomość, że taki lekarz musząc wysłuchać nie tylko chorych, którzy dzięki internetowi nagle stali się mądrzejsi od doktora, zwyczajnie dostaje pi****lca? Dodajcie do tego jeszcze rodziny odwiedzające chorych - żądania, nieustanne straszenie sądami itp itd. I to ciągłe mądrzenie się członków rodzin..."bo ja wiem lepiej"

Nie, nie jestem lekarzem. Sam zarabiam niewiele ale nie pluję na tych, co mają więcej - wcale nie zazdroszczę lekarzowi tej odpowiedzialności którą ma. I nawet za te pieniądze które dostaję, wolę swoją posadkę, gdzie jedyną odpowiedzialność ponoszę za terminowość a nie ludzkie życie.

I wali mnie to, że lekarz w moim wieku ma nowego Passata, a ja mam 15 letniego...

Papierologię wykonują stażysci !!!! Dobrze, że ludzie mają większą świadomość o swojej chorobie, nawet jak sie naczytają internetu jak piszesz, wiedzą o co pytać i coś niecoś rozumieją z bełkotu medycznego. Lekarze nie mają wcale tak źle, kilka dyżurów w miesiącu, starsi stażem za dyżur mają prawie tyle, co pielęgniarka za miesiąc cięzkiej pracy, a ci młodsi za dyżur zarabiają porównywalnie ile pielęgniarka za wszystkie swoje dyżury nocne i świąteczne.

Proszę tylko nie pisać, ze trzeba było się uczyć!!!....dla niemających pojecia o wykształceniu pielęgniarki .... zeby pracować w zawodzie, pielęgniarka musi się ciącle uczyć !!!! prawie już każda posiada sutdia i specjalizacje, kursy specjalistyczne itd. i sama musi zapłacić ze swojej pensji za wszystko !!!! 

Papierologię wykonują stażysci !!!! Dobrze, że ludzie mają większą świadomość o swojej chorobie, nawet jak sie naczytają internetu jak piszesz, wiedzą o co pytać i coś niecoś rozumieją z bełkotu medycznego. Lekarze nie mają wcale tak źle, kilka dyżurów w miesiącu, starsi stażem za dyżur mają prawie tyle, co pielęgniarka za miesiąc cięzkiej pracy, a ci młodsi za dyżur zarabiają porównywalnie ile pielęgniarka za wszystkie swoje dyżury nocne i świąteczne.

Proszę tylko nie pisać, ze trzeba było się uczyć!!!....dla niemających pojecia ... rozwiń

Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 o 09:54
Jakoś mieli uciekać wszyscy do Anglii .patrzcie jak szybko wrócili dlaczego? bo tam nie można trzymać kilku etatów no i gonią do roboty-odpowiedzialność bezpośrednia nie szpitala ale lekarza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 o 08:52
aa3 Jak będziesz srać banknotami to i medycyna, i koledzy nie pomogą !
Avatar
aa3 / 4 grudnia 2015 o 07:36

Jesteś nieudacznikiem w tym gronie chłopie....

Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 o 07:05
PSK4 lekarze chcieli 1500 podwyżki, a dyrekcja proponowała 500 i to im mało . Podczas gdy większość pracowników oprócz kierowników zarabia najniższą krajową1
Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 23:07

Po co chodzicie do tych "darmozjadów". Przeciez tak wszyscy świetnie znacie się na medycynie. Ale wsytarczy, że zaboli was paznokieć i od razyu wizyta u lekarza. Skoro to takie proste i lekarze za darmo dostają pensje, trzeba było skończyć medycynę. Dostawalibyście teraz za darmo wielkie pieniądze. Troche pokory przed ludźmi ratującymi wasze życie, spędzającymi w szpitalach po 300 godzin miesięcznie, w czasie kiedy wy smacznie śpiąc obracacie się na drugi boczek, w czasie kiedy w wolny sobotni wieczór popijacie piwko, w czasie kiedy wy swiętujecie przy stole kolejne Boże Narodzenie, bawicie się na kolejnym Sylwestrze. W tym czasie te "darmozjady" ciężko pracują ratując wasze życie. Troche pokory drodzy pacjenci.  

Po co chodzicie do tych "darmozjadów". Przeciez tak wszyscy świetnie znacie się na medycynie. Ale wsytarczy, że zaboli was paznokieć i od razyu wizyta u lekarza. Skoro to takie proste i lekarze za darmo dostają pensje, trzeba było skończyć medycynę. Dostawalibyście teraz za darmo wielkie pieniądze. Troche pokory przed ludźmi ratującymi wasze życie, spędzającymi w szpitalach po 300 godzin miesięcznie, w czasie kiedy wy smacznie śpiąc obracacie się na drugi boczek, w czasie kiedy w wolny sobotni wieczór popijacie piwko, w czasie kiedy wy sw... rozwiń

Avatar
też pacjent / 3 grudnia 2015 o 21:55

Psk4+ przychodnie prywatne+ gabinety prywatne + koperty+ ewentualnie uniwersytet=?????????? Proszę o konkrety!!!! Wszyscy doskonale wiedzą że szpital to nie jedyne miejsce tzw lekarzy! !!!!!

Ty też sobie możesz dorabiać w innych miejscach - nikt nie broni po 8 godzinach na etacie pójść do innego miejsca dorobić pare groszy.

Zrób doktorat, idź wykładaj na uniwersytecie, skoro to takie łatwe.

przychodnie + gabinety - nic trudnego, nie wiem czym się zajmujesz, ale przekuj swoje umiejętności w jakąś firmę. Mamy wolny rynek - przez pierwsze 2 lata masz preferencyjny ZUS rzędu 200-300 PLN. 

Tylko nie mów że zmęczona jesteś po pracy i chciałabyś mieć czas dla rodziny..skoro lekarz może, to i Ty nie bądź gorsza.!!!

Ty też sobie możesz dorabiać w innych miejscach - nikt nie broni po 8 godzinach na etacie pójść do innego miejsca dorobić pare groszy.

Zrób doktorat, idź wykładaj na uniwersytecie, skoro to takie łatwe.

przychodnie + gabinety - nic trudnego, nie wiem czym się zajmujesz, ale przekuj swoje umiejętności w jakąś firmę. Mamy wolny rynek - przez pierwsze 2 lata masz preferencyjny ZUS rzędu 200-300 PLN. 

Tylko nie mów że zmęczona jesteś po pracy i chciałabyś mieć czas dla rodziny..skoro lekarz może, to i... rozwiń

Avatar
anonim / 3 grudnia 2015 o 21:36

prosze bardzo - widok spod najbliższego szpitala w małym prowincjonalnym miasteczku na lubelszczyźnie (kiedyś było województwem)

na parkingu stoją

- Opel Corsa D

- Renault Clio (moze 2010)

- Fiat Bravo (ten ostatni wypust, jak Policja ma)

- Kia Cee'd

- Toyota Avensis na oko może 2005

- Passat B5 FL w TDI-ku

nie, to nie sa auta pacjentów...to parking dla lekarzy. i gdzie to bogactwo????!!!

ktoś nie wierzy, moge zrobic zdjecie

Avatar
maverick / 3 grudnia 2015 o 21:32

Niskie zarobki lekarzy? Sami pewnie w to nie wierzą......... Pokaż lekarzu co masz w garażu!

skodę octavię. i co szczęka ci z wrażenia wypadła?!

Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian 0 0

Runął kawałek ściany, prowadzącej na tzw. balkon zakochanych na zamku w Krupem w gminie Krasnystaw.

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc"
Magazyn

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc" 1 3

Jestem Polakiem. Mieszkam w Tajlandii. Prowadzę firmę w Anglii. Mam brokera w Singapurze. Mogę być w dowolnym miejscu, do pracy potrzebny mi jest tylko telefon i komputer. To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc. A jak mnie kiedyś dziecko zapyta, jak wygląda słoń, to go po prostu zabiorę na plażę i pokażę. A nie tylko na obrazku, bo taty nie stać.

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza 0 0

Javier Hernandez i jego koledzy pokonali Koreę Południową 2:1 i zapewnili sobie awans z grupy F. W drugim dzisiejszym spotkaniu Szwecja zagra z Niemcami

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL
Magazyn

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL 19 3

Popularne w latach PRL-u były liczne bary mleczne. Nie są one jednak domeną tej epoki. Powstawały jeszcze przed wojną. W 1957 r. otwarto jeden z pierwszych tego typu lokali w mieście – bar „Fabryczny” przy ul. Armii Czerwonej 6 (obecnie Fabryczna)

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie 2 0

Aż siedem bramek padło w meczu pomiędzy „Czerwonymi Diabłami”, a „Orłami Kartaginy”. Belgia zdeklasowała rywali, a świetne spotkanie w jej barwach rozegrał duet Eden Hazard i Romeu Lukaku

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo 3 1

Nie w dwóch dużych przetargach, ale etapami - tak mają być przeprowadzane zmiany na placu w centrum popularnego miasteczka. Władze Nałęczowa musiały zrezygnować z budowy ronda w tym roku

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 10 30

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 28 6

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 7 2

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 2

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

Endless Party w klubie Helium
23 czerwca 2018, 21:00

Endless Party w klubie Helium 1 0

Co Gdzie Kiedy. Helium Club (ul. Hempla 5) zaprasza na imprezę pożegnalną Martina Tone'a. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane 6 0

Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego zabezpieczyli policjanci na działce w Świdniku. Aresztowano dwie osoby

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu 66 23

Sierż. sztab. Marek Wójcik z Lublina zginął w wypadku w miejscowości Radków w woj. dolnośląskim - informuje lubelska policja

Music Mahal - koncert w Graffiti
23 czerwca 2018, 20:00

Music Mahal - koncert w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 20 w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpi formacja Music Mahal. Grupa będzie promować swój debiutancki krążek.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!