czwartek, 22 lutego 2018 r.

Lublin

Leszek Balcerowicz w Lublinie i Chełmie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 9 września 2013, 22:00
Autor: (mag)

Leszek Balcerowicz (Julo)
Leszek Balcerowicz (Julo)

Profesor Leszek Balcerowicz będzie gościem specjalnym inauguracji roku akademickiego 2013/14 w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Spotkanie uświetnione będzie wykładem i spotkaniem otwartym z Leszkiem Balcerowiczem.

Na wykład prof. Leszka Balcerowicza "Odkrywając wolność”, inaugurujący rok akademicki, zaprasza Forum Obywatelskiego Rozwoju. Jak informują organizatorzy, wykład jest częścią obywatelskiej kampanii, która ma na celu dotarcie do kilkuset tysięcy ludzi i ponownie wprowadzenie pojęcia wolności do dyskursu publicznego w Polsce. W centrum tej obywatelskiej kampanii leży książka "Odkrywając wolność. Przeciw zniewoleniu umysłów” – czytamy w zaproszeniu na spotkanie. Książka jest zbiorem 50 dzieł klasyków myśli wolnościowej od Adama Smitha przez Miltona Friedmana, aż po Leszka Kołakowskiego. Wyboru tekstów dokonał Leszek Balcerowicz, który jest również autorem wstępu do książki.

Wykład i otwarte spotkanie z prof. Balcerowiczem odbędą się w czwartek, 3 października, o godzinie 10.30 w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie przy ul. Bursaki 12, w auli 18.

Również w czwartek, 3 października, Leszek Balcerowicz będzie gościem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie. Spotkanie odbędzie się w Instytucie Neofilologii w godzinach 14-15, w aulach 7 i 8 Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie przy ulicy Wojsławickiej 8b.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Gość
wesoły diabeł
Majka
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (11 września 2013 o 10:26) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Profesor od wolności i gość specjalnej troski nie jednego wysłał na świat Boski.Po uczelniach jeździ swoją teorię głosi,że Polskę wyciągnął z zapaści,niewoli i że demokracja wprowadzona wreszcie uwolniła umysły i ekonomię,która każdego dobija powoli.

Rozwiń
wesoły diabeł
wesoły diabeł (11 września 2013 o 10:08) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

A o czym ma być ten wykład? Jak zniszczyć gospodarkę kraju pod dyktando zagranicznych instytucji finansowych? A może jak będąc ministrem wyprowadzić setki milionów złotych do banków pod postacią OFE i jeszcze być przez nie opłacanym.

Rozwiń
Majka
Majka (11 września 2013 o 08:28) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Leszek Balcerowicz będzie gościem specjalnym

Zawsze twierdziłem że ten człowiek którą swoją chorą teorią rozwalił przemysł Polski powinien być gościem specjalnej troski.Dziennik dopiero na to wpadł.

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!