Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 grudnia 2014 r.
9:00
Edytuj ten wpis

Lider PiS przegrał z prezydentem Lublina

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
1 60 A A

Prezydent nie złamał prawa odmawiając radnemu PiS Sylwestrowi Tułajewowi ujawnienia treści wniosków o zmianę przeznaczenia gruntów przy ul. Orkana. - To nie jest informacja publiczna - uznał sąd

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sprawa dotyczy nieruchomości porośniętych dzikimi krzakami ciągnących się wzdłuż ul. Orkana od działającego tu SPA w kierunku Biedronki. Znaczna część tego obszaru jest zarezerwowana pod budowę szkoły. Tak stanowi obowiązujący plan zagospodarowania terenu. Reszta terenu przeznaczona jest na parkingi. Do miasta wpływało sporo wniosków o zmianę przeznaczenia tych nieruchomości. Wśród nich pojawiały się też wnioski o to, by dopuścić tu budowę galerii handlowej, ale ostatecznie zostały wycofane. Pozostały inne, których autorzy zabiegali, by teren przeznaczyć na budynki mieszkalne z lokalami usługowymi w parterach. Pod naporem wniosków urzędnicy postanowili skierować do Rady Miasta projekt uchwały uruchamiającej proces zmiany planu zagospodarowania terenu. Tym bardziej, że miasto uznało, że nie ma już potrzeby budowania szkoły w tym miejscu. O co radny spierał się z prezydentem? Lider opozycyjnego klubu PiS, Sylwester Tułajew zażądał udostępnienia mu treści wniosków o zmianę przeznaczenia terenu. Tych dokumentów, które dla prezydenta i jego urzędników stały się podstawą do złożenia w Radzie Miasta projektu uchwały o zmianie planu zagospodarowania. W tym samym piśmie poprosił też o wnioski dotyczące dwóch innych obszarów: rejonu ul. Filaretów i Pana Balcera oraz okolic ul. Goździkowej. Powoływał się na Ustawę o dostępie do informacji publicznej. Ale Ratusz wniosków mu nie pokazał. Stwierdził, że nie są one informacją publiczną. - Nie są bowiem dokumentami urzędowymi wytworzonymi przez organy władzy publicznej - odpisała radnemu Elżbieta Matuszak, dyrektor Wydziału Planowania. - Mogą zawierać nawet osobiste informacje dotyczące wnioskodawców - tłumaczyła dziennikarzom Beata Krzyżanowska, rzecznik prezydenta. Tułajew skierował sprawę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego składając skargę na bezczynność prezydenta miasta w zakresie udostępnienia informacji publicznej. Domagał się, by sąd zobowiązał prezydenta do udostępnienia wniosków. Przedwczoraj sąd tę skargę oddalił. - Nie będę się odwoływał od tego wyroku - zapowiada Tułajew. Pytany o powód stwierdza lakonicznie: - Wyroki sądu ciężko komentować.

Komentarze 60

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Czechowianin / 8 grudnia 2014 o 03:17

DO RADNYCH PIS

Prezydent miasta ma ważniejsze sprawy niż użeranie się z człowiekiem, który potrafi tylko tańczyć z Vipami co można dla zabawy. Chodzić na pielgrzymki można w wolnych chwilach od pracy, ale nawet, aby jeździć po drogach to trzeba honorowo płacić podatek drogowy. W pracy człowiek nabywa ogłady i rozumie potrzeby miasta. Dzięki takim prymitywnym przewodniczącym PIS traci coraz więcej poparcia, a wiarygodność partii staje pod coraz większym znakiem zapytania. Pamiętajcie honor i cnotę traci się tylko raz. Swoją pracą i dobrym przykładem należy pokazać innym jak oni go mają naśladować. Czy wielu z jego partii Tułajewa maj być na garnuszku teściowej? Takie są fakty internetowego krzykacza, który nie zna przepisów, a przecież na tym polega praca Przewodniczącego Klubu Radnych. Straciliście mój głos wyborczy i zanosi się na kolejne wpadki.

DO RADNYCH PIS

Prezydent miasta ma ważniejsze sprawy niż użeranie się z człowiekiem, który potrafi tylko tańczyć z Vipami co można dla zabawy. Chodzić na pielgrzymki można w wolnych chwilach od pracy, ale nawet, aby jeździć po drogach to trzeba honorowo płacić podatek drogowy. W pracy człowiek nabywa ogłady i rozumie potrzeby miasta. Dzięki takim prymitywnym przewodniczącym PIS traci coraz więcej poparci... rozwiń

Avatar
lublinianin / 7 grudnia 2014 o 22:01

Jak widać to nie jest tylko moje zdanie, ale proszę ZMIEŃCIE NIEUDOLNEGO PRZEWODNICZĄCEGO! Ja też już na niego nie będę głosował. Do tej pory myślałem, że inni bezpodstawnie wieszają na nim psy. Jednak to oni mieli rację. Tułajew chodzi do kościoła i na pielgrzymki nie po to, aby się modlić, ale po to aby zbierać głosy. Nic dziwnego, że przegrał z prezydentem Lublina ponieważ sam w swoim życiu nie przepracował ani jednego dnia, ale już niedługo przestanie kopać pod innymi i innych, a zacznie kopać doły na drogach.

Jak widać to nie jest tylko moje zdanie, ale proszę ZMIEŃCIE NIEUDOLNEGO PRZEWODNICZĄCEGO! Ja też już na niego nie będę głosował. Do tej pory myślałem, że inni bezpodstawnie wieszają na nim psy. Jednak to oni mieli rację. Tułajew chodzi do kościoła i na pielgrzymki nie po to, aby się modlić, ale po to aby zbierać głosy. Nic dziwnego, że przegrał z prezydentem Lublina ponieważ sam w swoim życiu nie przepracował ani jednego dnia, ale już niedługo przestanie kopać pod innymi i innych, a zacznie kopać doły... rozwiń

Avatar
Totalna_Żenada / 5 grudnia 2014 o 08:35

DO RADNYCH PIS

ZMIEŃCIE NIEUDOLNEGO PRZEWODNICZĄCEGO!

Co wy macie z tą ustawą o udostępnianiu informacji publicznej?

Radny stanowi element składowy Rady Miasta i w przypadku zmiany planistycznej jest ona właściwym organem do wydania decyzji. Nie udostępnienie treści wniosków to utrudnianie pracy temu organowi. Tłumaczenia urzędasów z Planowania- arcyzabawne.

Tłumaczenie Tułajewa dot. wyroku - PORAŻAJĄCE!!!!!!!!!!!! Czy tak trudno czasem zajrzeć do LEXa żeby się przekonać że bardzo często WSA nie podziela racji wnoszącego sprawę do sądu a NSA ja uchyla i uznaje za zasadną?

Czytanie nie boli, na prawdę.

Odnośnie sprawy, chyba logiczniej było się powołać na ustawę o samorządzie gminnym.

Głosowałem na was ale jeśli dalej będziecie tak marnie reprezentować Prawo i Sprawiedliwość to więcej tego nie zrobię.

DO RADNYCH PIS

ZMIEŃCIE NIEUDOLNEGO PRZEWODNICZĄCEGO!

Co wy macie z tą ustawą o udostępnianiu informacji publicznej?

Radny stanowi element składowy Rady Miasta i w przypadku zmiany planistycznej jest ona właściwym organem do wydania decyzji. Nie udostępnienie treści wniosków to utrudnianie pracy temu organowi. Tłumaczenia urzędasów z Planowania- arcyzabawne.

Tłumaczenie Tułajewa dot. wyroku - PORAŻAJĄCE!!!!!!!!!!!! Czy tak trudno czasem zajrzeć do LEXa żeby się przekonać że... rozwiń

Avatar
trzecioświatowiec / 4 grudnia 2014 o 18:44
Istotne jest nie tylko to, dlaczego ukrywa się kto ukręci lody na Orkana, ale także, co robi Platforma z całą Polską Wschodnią.
Na wniosek polityków PO w Europarlamencie właśnie zamknięto rozmowy dotyczące Via Carpathia. Drogi gwarantującej rozwój naszej części kraju nie będzie! Droga miała biec od Litwy do Grecji, przez Polskę (w tym przez Lublin i Rzeszów), Słowację, Węgry, Rumunię i Bułgarię.
Pytajcie działaczy z PO i PSL o ten skandal. 
 
 
Avatar
Gość / 4 grudnia 2014 o 18:21

SYLWESTER należysz do krucjaty różańcowej? na twoim miejscu wybrałbym się do lekarza bo kiepsko to wygląda

Avatar
SYLWESTER / 4 grudnia 2014 o 18:16

*****************  KTO   DZISIAJ   WYGRA   Z   SEPERATYSTAMI  (PO) ? ****************************** Sytuacja  powrotu  PRAWA  i  SPRAWIEDLIWOSCI  moźe  być  oczekiwana  po  niesfałszowanych Wyborach  Parlamentarnych  bo  dzisiaj  nie  wiadomo  czego  szukał  w *sądzie*  Patriota  lubelski  Sylwester  Tułajew ?.   Jeźeli  NIEROZLICZONY  *Prezydent*  Krzysztof  Zuk  ponownie  zostaje  wybrany  na  stanowisko  Prezydenta  który  na  MILIARDY  ZADŁUZYŁ  miasto  Lublin  to  gdzie  tu  szukać  SPRAWIEDLIWOSCI ? .  Teraz  generalnym  zadaniem  dla  patriotycznego  ugrupowa nia  *PIS* jest  zabezpieczyć  Wybory  Parlamentarne  przed  SFAŁSZOWANIEM  a  PO  rozliczymy co do jednej złotówki ! .  Jeźeli  brakuje  SPRAWIEDLIWOSCI  to  nie  moźna  wyroków  sądowych  traktować  powaźnie  Patrioto  Radny  Miasta  Lublina  Sylwestrze  Tułajew .

*****************  KTO   DZISIAJ   WYGRA   Z   SEPERATYSTAMI  (PO) ? ****************************** Sytuacja  powrotu  PRAWA  i  SPRAWIEDLIWOSCI  moźe  być  oczekiwana  po  niesfałszowanych Wyborach  Parlamentarnych  bo  dzisiaj  nie  wiadomo  czego  szukał  w *sądzie*  Patriota  lubelski  Sylwester  Tułajew ?.   Jeźeli  NIEROZLICZONY  *Prezydent*  Krzysztof&nbs... rozwiń

Avatar
fre / 4 grudnia 2014 o 18:09

POstwu patrzeć na łapki i rozliczyć won za 4 lata!

Avatar
Gość / 4 grudnia 2014 o 18:03

Tułajew to zwykły pajac, populista i krytyk. Sam zaś nie ma Lublinowi nic do zaoferowania, polityczny zadymiarz - nic więcej. Osobą myślącą o Lublinie i patriotą lokalnym jest dla mnie Piotr Kowalczyk, który znacznie wcześniej zapisał się do partii braci Kaczyńskich (wtedy Porozumienie Centrum) niż wszelkiej maści karierowicze Czeleje i Tułajewy. Dziś PiS od programu i ideałów PC odchodzi, co widać także na szczeblu ogólnopolskim (nie ma już w PiS choćby Dorna, Kurskiego - dawnych postaci PC).

Piszę to jako osoba nie lubiąca PO i kiedyś głosująca na PiS, kiedy wydawał mi się normalną partią.

Abstrahując już od partii- w samorządzie polityka (PO-PiS) powinna schodzić na dalszy plan, a Tułajew to nic innego jak kukła partyjna, Żuk mimo obecności w PO chce współpracować z PiSem i wielokrotnie wyciągał do nich rękę, ale z nimi się nie da współpracować.

podpisuję się pod tym rękami i nogami

podpisuję się pod tym rękami i nogami

rozwiń
Avatar
lublinianin / 4 grudnia 2014 o 17:25

Tułajew to zwykły pajac, populista i krytyk. Sam zaś nie ma Lublinowi nic do zaoferowania, polityczny zadymiarz - nic więcej. Osobą myślącą o Lublinie i patriotą lokalnym jest dla mnie Piotr Kowalczyk, który znacznie wcześniej zapisał się do partii braci Kaczyńskich (wtedy Porozumienie Centrum) niż wszelkiej maści karierowicze Czeleje i Tułajewy. Dziś PiS od programu i ideałów PC odchodzi, co widać także na szczeblu ogólnopolskim (nie ma już w PiS choćby Dorna, Kurskiego - dawnych postaci PC).

Piszę to jako osoba nie lubiąca PO i kiedyś głosująca na PiS, kiedy wydawał mi się normalną partią.

Abstrahując już od partii- w samorządzie polityka (PO-PiS) powinna schodzić na dalszy plan, a Tułajew to nic innego jak kukła partyjna, Żuk mimo obecności w PO chce współpracować z PiSem i wielokrotnie wyciągał do nich rękę, ale z nimi się nie da współpracować.

Tułajew to zwykły pajac, populista i krytyk. Sam zaś nie ma Lublinowi nic do zaoferowania, polityczny zadymiarz - nic więcej. Osobą myślącą o Lublinie i patriotą lokalnym jest dla mnie Piotr Kowalczyk, który znacznie wcześniej zapisał się do partii braci Kaczyńskich (wtedy Porozumienie Centrum) niż wszelkiej maści karierowicze Czeleje i Tułajewy. Dziś PiS od programu i ideałów PC odchodzi, co widać także na szczeblu ogólnopolskim (nie ma już w PiS choćby Dorna, Kurskiego - dawnych postaci PC).

Piszę to jako osoba nie lubiąca PO i k... rozwiń

Avatar
Michal / 4 grudnia 2014 o 17:10

Panie Tułajew pilnuj tego Żuka i patrz mu na ręce bo głowy do rzadzenia to on nie ma.

Avatar
Czechowianin / 8 grudnia 2014 o 03:17

DO RADNYCH PIS

Prezydent miasta ma ważniejsze sprawy niż użeranie się z człowiekiem, który potrafi tylko tańczyć z Vipami co można dla zabawy. Chodzić na pielgrzymki można w wolnych chwilach od pracy, ale nawet, aby jeździć po drogach to trzeba honorowo płacić podatek drogowy. W pracy człowiek nabywa ogłady i rozumie potrzeby miasta. Dzięki takim prymitywnym przewodniczącym PIS traci coraz więcej poparcia, a wiarygodność partii staje pod coraz większym znakiem zapytania. Pamiętajcie honor i cnotę traci się tylko raz. Swoją pracą i dobrym przykładem należy pokazać innym jak oni go mają naśladować. Czy wielu z jego partii Tułajewa maj być na garnuszku teściowej? Takie są fakty internetowego krzykacza, który nie zna przepisów, a przecież na tym polega praca Przewodniczącego Klubu Radnych. Straciliście mój głos wyborczy i zanosi się na kolejne wpadki.

DO RADNYCH PIS

Prezydent miasta ma ważniejsze sprawy niż użeranie się z człowiekiem, który potrafi tylko tańczyć z Vipami co można dla zabawy. Chodzić na pielgrzymki można w wolnych chwilach od pracy, ale nawet, aby jeździć po drogach to trzeba honorowo płacić podatek drogowy. W pracy człowiek nabywa ogłady i rozumie potrzeby miasta. Dzięki takim prymitywnym przewodniczącym PIS traci coraz więcej poparci... rozwiń

Avatar
lublinianin / 7 grudnia 2014 o 22:01

Jak widać to nie jest tylko moje zdanie, ale proszę ZMIEŃCIE NIEUDOLNEGO PRZEWODNICZĄCEGO! Ja też już na niego nie będę głosował. Do tej pory myślałem, że inni bezpodstawnie wieszają na nim psy. Jednak to oni mieli rację. Tułajew chodzi do kościoła i na pielgrzymki nie po to, aby się modlić, ale po to aby zbierać głosy. Nic dziwnego, że przegrał z prezydentem Lublina ponieważ sam w swoim życiu nie przepracował ani jednego dnia, ale już niedługo przestanie kopać pod innymi i innych, a zacznie kopać doły na drogach.

Jak widać to nie jest tylko moje zdanie, ale proszę ZMIEŃCIE NIEUDOLNEGO PRZEWODNICZĄCEGO! Ja też już na niego nie będę głosował. Do tej pory myślałem, że inni bezpodstawnie wieszają na nim psy. Jednak to oni mieli rację. Tułajew chodzi do kościoła i na pielgrzymki nie po to, aby się modlić, ale po to aby zbierać głosy. Nic dziwnego, że przegrał z prezydentem Lublina ponieważ sam w swoim życiu nie przepracował ani jednego dnia, ale już niedługo przestanie kopać pod innymi i innych, a zacznie kopać doły... rozwiń

Avatar
Totalna_Żenada / 5 grudnia 2014 o 08:35

DO RADNYCH PIS

ZMIEŃCIE NIEUDOLNEGO PRZEWODNICZĄCEGO!

Co wy macie z tą ustawą o udostępnianiu informacji publicznej?

Radny stanowi element składowy Rady Miasta i w przypadku zmiany planistycznej jest ona właściwym organem do wydania decyzji. Nie udostępnienie treści wniosków to utrudnianie pracy temu organowi. Tłumaczenia urzędasów z Planowania- arcyzabawne.

Tłumaczenie Tułajewa dot. wyroku - PORAŻAJĄCE!!!!!!!!!!!! Czy tak trudno czasem zajrzeć do LEXa żeby się przekonać że bardzo często WSA nie podziela racji wnoszącego sprawę do sądu a NSA ja uchyla i uznaje za zasadną?

Czytanie nie boli, na prawdę.

Odnośnie sprawy, chyba logiczniej było się powołać na ustawę o samorządzie gminnym.

Głosowałem na was ale jeśli dalej będziecie tak marnie reprezentować Prawo i Sprawiedliwość to więcej tego nie zrobię.

DO RADNYCH PIS

ZMIEŃCIE NIEUDOLNEGO PRZEWODNICZĄCEGO!

Co wy macie z tą ustawą o udostępnianiu informacji publicznej?

Radny stanowi element składowy Rady Miasta i w przypadku zmiany planistycznej jest ona właściwym organem do wydania decyzji. Nie udostępnienie treści wniosków to utrudnianie pracy temu organowi. Tłumaczenia urzędasów z Planowania- arcyzabawne.

Tłumaczenie Tułajewa dot. wyroku - PORAŻAJĄCE!!!!!!!!!!!! Czy tak trudno czasem zajrzeć do LEXa żeby się przekonać że... rozwiń

Avatar
trzecioświatowiec / 4 grudnia 2014 o 18:44
Istotne jest nie tylko to, dlaczego ukrywa się kto ukręci lody na Orkana, ale także, co robi Platforma z całą Polską Wschodnią.
Na wniosek polityków PO w Europarlamencie właśnie zamknięto rozmowy dotyczące Via Carpathia. Drogi gwarantującej rozwój naszej części kraju nie będzie! Droga miała biec od Litwy do Grecji, przez Polskę (w tym przez Lublin i Rzeszów), Słowację, Węgry, Rumunię i Bułgarię.
Pytajcie działaczy z PO i PSL o ten skandal. 
 
 
Avatar
Gość / 4 grudnia 2014 o 18:21

SYLWESTER należysz do krucjaty różańcowej? na twoim miejscu wybrałbym się do lekarza bo kiepsko to wygląda

Avatar
SYLWESTER / 4 grudnia 2014 o 18:16

*****************  KTO   DZISIAJ   WYGRA   Z   SEPERATYSTAMI  (PO) ? ****************************** Sytuacja  powrotu  PRAWA  i  SPRAWIEDLIWOSCI  moźe  być  oczekiwana  po  niesfałszowanych Wyborach  Parlamentarnych  bo  dzisiaj  nie  wiadomo  czego  szukał  w *sądzie*  Patriota  lubelski  Sylwester  Tułajew ?.   Jeźeli  NIEROZLICZONY  *Prezydent*  Krzysztof  Zuk  ponownie  zostaje  wybrany  na  stanowisko  Prezydenta  który  na  MILIARDY  ZADŁUZYŁ  miasto  Lublin  to  gdzie  tu  szukać  SPRAWIEDLIWOSCI ? .  Teraz  generalnym  zadaniem  dla  patriotycznego  ugrupowa nia  *PIS* jest  zabezpieczyć  Wybory  Parlamentarne  przed  SFAŁSZOWANIEM  a  PO  rozliczymy co do jednej złotówki ! .  Jeźeli  brakuje  SPRAWIEDLIWOSCI  to  nie  moźna  wyroków  sądowych  traktować  powaźnie  Patrioto  Radny  Miasta  Lublina  Sylwestrze  Tułajew .

*****************  KTO   DZISIAJ   WYGRA   Z   SEPERATYSTAMI  (PO) ? ****************************** Sytuacja  powrotu  PRAWA  i  SPRAWIEDLIWOSCI  moźe  być  oczekiwana  po  niesfałszowanych Wyborach  Parlamentarnych  bo  dzisiaj  nie  wiadomo  czego  szukał  w *sądzie*  Patriota  lubelski  Sylwester  Tułajew ?.   Jeźeli  NIEROZLICZONY  *Prezydent*  Krzysztof&nbs... rozwiń

Avatar
fre / 4 grudnia 2014 o 18:09

POstwu patrzeć na łapki i rozliczyć won za 4 lata!

Avatar
Gość / 4 grudnia 2014 o 18:03

Tułajew to zwykły pajac, populista i krytyk. Sam zaś nie ma Lublinowi nic do zaoferowania, polityczny zadymiarz - nic więcej. Osobą myślącą o Lublinie i patriotą lokalnym jest dla mnie Piotr Kowalczyk, który znacznie wcześniej zapisał się do partii braci Kaczyńskich (wtedy Porozumienie Centrum) niż wszelkiej maści karierowicze Czeleje i Tułajewy. Dziś PiS od programu i ideałów PC odchodzi, co widać także na szczeblu ogólnopolskim (nie ma już w PiS choćby Dorna, Kurskiego - dawnych postaci PC).

Piszę to jako osoba nie lubiąca PO i kiedyś głosująca na PiS, kiedy wydawał mi się normalną partią.

Abstrahując już od partii- w samorządzie polityka (PO-PiS) powinna schodzić na dalszy plan, a Tułajew to nic innego jak kukła partyjna, Żuk mimo obecności w PO chce współpracować z PiSem i wielokrotnie wyciągał do nich rękę, ale z nimi się nie da współpracować.

podpisuję się pod tym rękami i nogami

podpisuję się pod tym rękami i nogami

rozwiń
Avatar
lublinianin / 4 grudnia 2014 o 17:25

Tułajew to zwykły pajac, populista i krytyk. Sam zaś nie ma Lublinowi nic do zaoferowania, polityczny zadymiarz - nic więcej. Osobą myślącą o Lublinie i patriotą lokalnym jest dla mnie Piotr Kowalczyk, który znacznie wcześniej zapisał się do partii braci Kaczyńskich (wtedy Porozumienie Centrum) niż wszelkiej maści karierowicze Czeleje i Tułajewy. Dziś PiS od programu i ideałów PC odchodzi, co widać także na szczeblu ogólnopolskim (nie ma już w PiS choćby Dorna, Kurskiego - dawnych postaci PC).

Piszę to jako osoba nie lubiąca PO i kiedyś głosująca na PiS, kiedy wydawał mi się normalną partią.

Abstrahując już od partii- w samorządzie polityka (PO-PiS) powinna schodzić na dalszy plan, a Tułajew to nic innego jak kukła partyjna, Żuk mimo obecności w PO chce współpracować z PiSem i wielokrotnie wyciągał do nich rękę, ale z nimi się nie da współpracować.

Tułajew to zwykły pajac, populista i krytyk. Sam zaś nie ma Lublinowi nic do zaoferowania, polityczny zadymiarz - nic więcej. Osobą myślącą o Lublinie i patriotą lokalnym jest dla mnie Piotr Kowalczyk, który znacznie wcześniej zapisał się do partii braci Kaczyńskich (wtedy Porozumienie Centrum) niż wszelkiej maści karierowicze Czeleje i Tułajewy. Dziś PiS od programu i ideałów PC odchodzi, co widać także na szczeblu ogólnopolskim (nie ma już w PiS choćby Dorna, Kurskiego - dawnych postaci PC).

Piszę to jako osoba nie lubiąca PO i k... rozwiń

Avatar
Michal / 4 grudnia 2014 o 17:10

Panie Tułajew pilnuj tego Żuka i patrz mu na ręce bo głowy do rzadzenia to on nie ma.

Zobacz wszystkie komentarze 60

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady
galeria

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady 0 0

W sobotę po godzinie 20 łukowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu na przejeździe kolejowym w miejscowości Wagram. Jadący z Lublina do Świnoujścia pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę ciągniętą przez samochód osobowy.

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza?

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza? 1 1

Nietypowe zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego puławskiej policji w sobotę przed południem.

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu 3 0

Do zdarzenia doszło nocą z piątku na sobotę w Zamościu.

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu
24 maja 2018, 18:00

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu 1 0

Już po raz czwarty Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu organizuje koncert charytatywny. Tym razem dochód z niego przeznaczony zostanie na rzecz 14-letniej chorej na autyzm Diany Czugały, wychowanki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zamościu.

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń 0 0

Wartość rat, które opłacasz miesięcznie, przerasta Twoje możliwości finansowe? Aby pokonać swoje problemy finansowe, możesz skorzystać z kredytu konsolidacyjnego, który w łatwy sposób pozwoli Ci obniżyć koszt, jaki regularnie ponosisz. Łącząc kilka zobowiązań w jedno, znacznie zwiększysz swoje szanse na spłatę zadłużeń, bez ryzyka opóźnienia w ratach i zdobycia negatywnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej.

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA W derbach powiatu radzyńskiego lepszy okazał się Grom Kąkolewnica, który pokonał Unię Żabików 2:0. Huragan Międzyrzec Podlaski rozbił LKS AGROTEX Milanów 9:2. Unia Krzywda ograła LZS Dobryń 5:0. Kolejny komplet punktów lidera Orląt Łuków

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu 4 3

Przebudowa ulicy Filtrowej w Puławach może być znacznie droższa, niż zakładał Zarząd Dróg Miejskich. Oferty, które wpłynęły do przetargu przekraczają kwotę ujętą w budżecie o prawie pół miliona złotych.

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7 0 0

Gruntownego remontu ma się doczekać sala gimnastyczna podstawówki przy ul. Plażowej.

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej 1 0

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Walcząca o utrzymanie Granica Dorohusk podzieliła się punktami z Ruchem Izbica. Pierwsza porażka Ogniwa Wierzbica w rundzie rewanżowej. Orzeł Srebrzyszcze zainkasował wiosną kolejny komplet punktów i to z zespołem z czołówki tabeli Spartą Rejowiec Fabryczny

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin
25 maja 2018, 19:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 19 w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle? 5 1

Do wypadku doszło około godz. 9 na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja"
Alarm 24

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja" 18 9

Trzy osoby zakończyły juwenalia w komisariacie. Kolejna poddała się obdukcji lekarza sądowego. Studenci dęblińskie „Szkoły Orląt” oskarżają policję o bezpodstawną i zbyt brutalną interwencję. Policja twierdzi, ze młodzi byli pijani i agresywni.

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych 0 0

Chcesz przetestować elektryczny pojazd, zanim w niego zainwestujesz kupę ciężko zarobionych pieniędzy? Potrzebujesz nowej floty transportowej dla swojej firmy spedycyjnej? Chcesz wybrać się na wakacyjną przejażdżkę, lecz nie posiadasz własnego auta? Zapraszamy do poczytania niniejszego tekstu, za pośrednictwem którego dowiesz się, jak cenna jest w dzisiejszych czasach atrakcyjna oferta godnej polecenia wypożyczalni samochodowej.

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK
26 maja 2018, 12:00

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 12 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się spotkanie z fotografem Tadeuszem Rolke połączone z wernisażem wystawy prac artysty.

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził
galeria
film

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził 74 8

Prawie 2 promile alkoholu miał zatrzymany pijany kierowca. Pochodzący z Tanzanii 34-latek, próbował uciekać przed policjantami po tym, jak rozbił pożyczone BMW.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!