Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 sierpnia 2015 r.
21:10

Listy PO: Jest Mucha, jest Grad, a Stepaniuk brak. Działacz: "Stare odgrzewane kotlety"

0 68 A A
Mariusz Grad i Joanna Mucha – „jedynki” list PO w wyborach do Sejmu
Mariusz Grad i Joanna Mucha – „jedynki” list PO w wyborach do Sejmu

„Stare, odgrzewane kotlety” – tak o lubelskich listach wyborczych PO napisał jeden z działaczy tej partii w liście otwartym do Ewy Kopacz. To reakcja na brak na listach rekomendowanej przez partyjną młodzieżówkę miejskiej radnej Beaty Stepaniuk-Kuśmierzak

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Decyzja o kształcie list wyborczych zapadła w piątek w nocy. Rada Regionu PO zdecydowała, że lubelską listę otwierać będzie była minister sportu, a zdymisjonowany niedawno minister skarbu Włodzimierz Karpiński wystartuje z drugiej pozycji. 

– W ogóle nie było kłótni. To pierwszy raz kiedy jestem w PO kiedy propozycje list przeszły prawie jednogłośnie – mówi poseł Joanna Mucha.

I podkreśla: – Podczas obrad powiedziałamwyraźnie, że gdybym dostała propozycję startu z drugiego miejsca, to zaakceptowałabym ją.

Wyścig o „jedynkę” w lubelskim okręgu nr 6 rozgrywał się między Muchą, która niedawno została rzeczniczką krajowego sztabu wyborczego PO, a przewodniczącym partii w regionie – Włodzimierzem Karpińskim.

– Joanna jest najcenniejszym aktywem lubelskiej PO i dziwne byłoby, gdyby nie dostała „jedynki” – przekonuje Karpiński. – Mamy bardzo dobre listy, na których są ludzie sprawdzeni na swoich stanowiskach, młodzi, ale i doceniani. To liderzy, od których można się uczyć – podkreśla poseł.

Trzecie miejsce w Lublinie przypadło posłance Magdalenie Gąsior Marek, czwarte – wojewodzie lubelskiemu Wojciechowi Wilkowi, a piąte – Urszuli Bancerz, przedsiębiorcy i byłej przewodniczącej Rady Miasta Łuków.

Liderem listy w okręgu nr 7, obejmującym m.in. Chełm, Zamość i Białą Podlaską został poseł Mariusz Grad. Z drugiej pozycji wystartuje inny parlamentarzysta – Stanisław Żmijan. Na kolejnych miejscach znaleźli się: radna sejmiku województwa Zofia Woźnica, wicemarszałek Krzysztof Grabczuk i dyrektor Szkoły Podstawowej w Jaślikowie (powiat krasnostawski) Marta Fyk. Na liście znalazł się także poseł Marek Poznański (wcześniej Twój Ruch)

Nie wszyscy partyjni działacze są zadowoleni z kształtu list. Rozżaleni są zwłaszcza młodzi. Rekomendowany przez Stowarzyszenie Młodzi Demokraci radny miejski z Białej Podlaskiej Wojciech Sosnowski dostał daleką szóstą pozycję w okręgu nr 7.

Wskazywana przez SMD była też lubelska radna Beata Stepaniuk-Kuśmierza. Jej na liście nie ma w ogóle – Jej nazwiska nie było już wśród propozycji zgłoszonych wcześniej przez zarząd powiatu – usłyszeliśmy od jednego z działaczy Platformy.

W niedzielę ze startu w wyborach zrezygnował Piotr Sawicki, przewodniczący lubelskich ziemskich struktur PO. Tak oprotestował nieobecność Stepaniuk-Kuśmierzak na listach. – „Kisimy” się w zaklętym kręgu ciągle tych samych, rutynowych i od lat kandydujących postaci, że nie mamy żadnego przesłania dla młodego pokolenia Polaków, a jedyną ofertą są „stare odgrzewane kotlety” – napisał Sawicki w liście otwartym do szefowej PO premier Ewy Kopacz.

Sawicki zaapelował do premier Kopacz o uwzględnienie kandydatury lubelskiej radnej na jego miejsce.
Propozycje list przyjęte przez Radę Regionu musi jeszcze zaakceptować partyjna centrala. Posiedzenie Rady Krajowej PO zaplanowane jest na 6 sierpnia.

Komentarze 68

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2015 o 09:55

PS.

Zapomniałem napisać, że aaa fałszuje wypowiedzi. Karpiński powiedział: "teoria sprowadza się, że na koniec wiesz, ch . j tam z tą Polską wschodnią" co znaczy zupełnie co innego niż pisze troll aaa.

Avatar
Gość / 4 sierpnia 2015 o 09:50

Najlepszym kandydatem jest Pan Karpiński -  cytat "A ch^j tam z tą Polską Wschodnią" i bezczelnie dalej kandyduje, pewnie ma dużą spółdzielnię w PO i urzędach

Zgada się, bo się przeciwstawił modelowi polaryzacyjno-dyfuzyjnyemu rozwoju kraju. Zdaniem Karpińskiego traci na tym ściana wschodnia, co wyraził w mało cenzuralnych słowach. Sądzę, że Karpiński nie ma racji. Pewnie przyjął argumenty Kaczyńskiego, który jest za modelem zrównoważonego rozwoju, który jednak może oznaczać powrót do socjalistycznej gospodarki planowanej i solidarnego dzielenia się biedą? Co nam w przeszłości na dobre nie wyszło. Polecam artykuł "Model polaryzacyjno-dyfuzyjny kontra zrównoważony rozwój" w salon24,pl 

Zgada się, bo się przeciwstawił modelowi polaryzacyjno-dyfuzyjnyemu rozwoju kraju. Zdaniem Karpińskiego traci na tym ściana wschodnia, co wyraził w mało cenzuralnych słowach. Sądzę, że Karpiński nie ma racji. Pewnie przyjął argumenty Kaczyńskiego, który jest za modelem zrównoważonego rozwoju, który jednak może oznaczać powrót do socjalistycznej gospodarki planowanej i solidarnego dzielenia się biedą? Co nam w przeszłości na dobre nie wyszło. Polecam artykuł "Model polaryzacyjno-dyfuzyjny kontra zrównoważony rozwój" w sa... rozwiń

Avatar
POPISLPRPJNZCHNitp. / 4 sierpnia 2015 o 08:58

Nie ma się z czego "czerwony idioto" tak cieszyć,za te same pieniądze mogło być tych stadionów przynajmniej o dwa więcej,a autostrad o co najmniej 200 kilometrów,tylko  musiało by być o POłowę mniej złodziei przez te osiem lat rządów komunistycznego łajna.

Za to w okresie rządów SŁUSZNYCH,PIĘKNYCH,GROMOWŁADNYCH,WCHODZĄCYCH DO MOIESZKAŃ O 6-tej rano oddano do użytku aaaaażżżżżżż 7 km AUTOSTRAD to jest rozmach i SIŁA.Przypomnę lata 2005-2007.

Za to w okresie rządów SŁUSZNYCH,PIĘKNYCH,GROMOWŁADNYCH,WCHODZĄCYCH DO MOIESZKAŃ O 6-tej rano oddano do użytku aaaaażżżżżżż 7 km AUTOSTRAD to jest rozmach i SIŁA.Przypomnę lata 2005-2007.

rozwiń
Avatar
aaa / 4 sierpnia 2015 o 08:46

Najlepszym kandydatem jest Pan Karpiński -  cytat "A ch^j tam z tą Polską Wschodnią" i bezczelnie dalej kandyduje, pewnie ma dużą spółdzielnię w PO i urzędach

Avatar
guest / 4 sierpnia 2015 o 07:33
 
 

Hurrrrrrrrrrrra mamy stadiony, mamy autostrady, mamy przemysł i różne dziedziny gospodarki. A mówi to nie byle kto ale pisowski troll, który przeczytał 75 tys. stron stenogramów podsłuchów i dogłębnie zna "mechanizm dymania nasze ojczyzny z owych miliardów."

Taki tam pisowski "Zeus gromowładny" tj. POgromca komuchów. Jaka partia teki Zeus hahahahahahaha

Nie ma się z czego "czerwony idioto" tak cieszyć,za te same pieniądze mogło być tych stadionów przynajmniej o dwa więcej,a autostrad o co najmniej 200 kilometrów,tylko  musiało by być o POłowę mniej złodziei przez te osiem lat rządów komunistycznego łajna.

ę z czego "czerwony idioto" tak cieszyć,za te same pieniądze mogło być tych stadionów przynajmniej o dwa więcej,a autostrad o co najmniej 200 kilometrów,tylko  musiało by być o POłowę mniej złodziei przez te osiem lat rządów komunistycznego łajna.

rozwiń
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2015 o 07:28

Odpłyną tacy jak ty,płatne pachołki Moskwy,uśpiona do tej pory agentura soviecka,całe to POlszewickie ,czerwone łajno z taśm kelnerów,dla nich miejsca w naszej ojczyżnie NIE MA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!odpłyną jak piszesz albo w kryminale zgniją,jak się tylko łapanki zaczną na te "ośmiorniczki"

Avatar
Gość / 3 sierpnia 2015 o 23:47
 

bo wszystko jest zrolowane, rozkradzione i zniszczone,o tym pisze,gdzie ten polski przemysł ? miedzy innymi i ten motoryzacyjny ?

 

Nie można !!  co za tępa dzida !!! Cycu zobacz ile miliardów POlszewia narąbała przy budowie stadionów,ile na łupili przy budowie autostrad,ile za bezcen sprzedano,oddano za łapówki dziedzin naszej gospodarki,przemysłu itd. to wszystko przez osiem lat, o osiem za długo,nie ma już nic,tylko długi i długi dla naszych dzieci do spłacania pozostaną. Tępa,przymulona dzido !!!  czytaj stenogramy z podsłuchiwania tego całego czerwonego łajna tam jest szczegółowo opisany mechanizm dymania nasze ojczyzny z owych miliardów.

Hurrrrrrrrrrrra mamy stadiony, mamy autostrady, mamy przemysł i różne dziedziny gospodarki. A mówi to nie byle kto ale pisowski troll, który przeczytał 75 tys. stron stenogramów podsłuchów i dogłębnie zna "mechanizm dymania nasze ojczyzny z owych miliardów."

Taki tam pisowski "Zeus gromowładny" tj. POgromca komuchów. Jaka partia teki Zeus hahahahahahaha

n style="font-size:18px;">Hurrrrrrrrrrrra mamy stadiony, mamy autostrady, mamy przemysł i różne dziedziny gospodarki. A mówi to nie byle kto ale pisowski troll, który przeczytał 75 tys. stron stenogramów podsłuchów i dogłębnie zna "mechanizm dymania nasze ojczyzny z owych miliardów."

Taki tam pisowski "Zeus gromowładny" tj. ... rozwiń

Avatar
guest / 3 sierpnia 2015 o 19:25

Nie można !!  co za tępa dzida !!! Cycu zobacz ile miliardów POlszewia narąbała przy budowie stadionów,ile na łupili przy budowie autostrad,ile za bezcen sprzedano,oddano za łapówki dziedzin naszej gospodarki,przemysłu itd. to wszystko przez osiem lat, o osiem za długo,nie ma już nic,tylko długi i długi dla naszych dzieci do spłacania pozostaną. Tępa,przymulona dzido !!!  czytaj stenogramy z podsłuchiwania tego całego czerwonego łajna tam jest szczegółowo opisany mechanizm dymania nasze ojczyzny z owych miliardów.

rozwiń
Avatar
Gość / 3 sierpnia 2015 o 16:53

JUDE ???

KATOL

Avatar
bul / 3 sierpnia 2015 o 15:37

Głosujcie na tych złodziei a bedziecie pracować do śmierci.ONi będą czas spędzać w spelunach Sowy  przy ośmiorniczkach i pić na krzywy ryj na koszt podatnika.

Avatar
Gość / 4 sierpnia 2015 o 09:55

PS.

Zapomniałem napisać, że aaa fałszuje wypowiedzi. Karpiński powiedział: "teoria sprowadza się, że na koniec wiesz, ch . j tam z tą Polską wschodnią" co znaczy zupełnie co innego niż pisze troll aaa.

Avatar
Gość / 4 sierpnia 2015 o 09:50

Najlepszym kandydatem jest Pan Karpiński -  cytat "A ch^j tam z tą Polską Wschodnią" i bezczelnie dalej kandyduje, pewnie ma dużą spółdzielnię w PO i urzędach

Zgada się, bo się przeciwstawił modelowi polaryzacyjno-dyfuzyjnyemu rozwoju kraju. Zdaniem Karpińskiego traci na tym ściana wschodnia, co wyraził w mało cenzuralnych słowach. Sądzę, że Karpiński nie ma racji. Pewnie przyjął argumenty Kaczyńskiego, który jest za modelem zrównoważonego rozwoju, który jednak może oznaczać powrót do socjalistycznej gospodarki planowanej i solidarnego dzielenia się biedą? Co nam w przeszłości na dobre nie wyszło. Polecam artykuł "Model polaryzacyjno-dyfuzyjny kontra zrównoważony rozwój" w salon24,pl 

Zgada się, bo się przeciwstawił modelowi polaryzacyjno-dyfuzyjnyemu rozwoju kraju. Zdaniem Karpińskiego traci na tym ściana wschodnia, co wyraził w mało cenzuralnych słowach. Sądzę, że Karpiński nie ma racji. Pewnie przyjął argumenty Kaczyńskiego, który jest za modelem zrównoważonego rozwoju, który jednak może oznaczać powrót do socjalistycznej gospodarki planowanej i solidarnego dzielenia się biedą? Co nam w przeszłości na dobre nie wyszło. Polecam artykuł "Model polaryzacyjno-dyfuzyjny kontra zrównoważony rozwój" w sa... rozwiń

Avatar
POPISLPRPJNZCHNitp. / 4 sierpnia 2015 o 08:58

Nie ma się z czego "czerwony idioto" tak cieszyć,za te same pieniądze mogło być tych stadionów przynajmniej o dwa więcej,a autostrad o co najmniej 200 kilometrów,tylko  musiało by być o POłowę mniej złodziei przez te osiem lat rządów komunistycznego łajna.

Za to w okresie rządów SŁUSZNYCH,PIĘKNYCH,GROMOWŁADNYCH,WCHODZĄCYCH DO MOIESZKAŃ O 6-tej rano oddano do użytku aaaaażżżżżżż 7 km AUTOSTRAD to jest rozmach i SIŁA.Przypomnę lata 2005-2007.

Za to w okresie rządów SŁUSZNYCH,PIĘKNYCH,GROMOWŁADNYCH,WCHODZĄCYCH DO MOIESZKAŃ O 6-tej rano oddano do użytku aaaaażżżżżżż 7 km AUTOSTRAD to jest rozmach i SIŁA.Przypomnę lata 2005-2007.

rozwiń
Avatar
aaa / 4 sierpnia 2015 o 08:46

Najlepszym kandydatem jest Pan Karpiński -  cytat "A ch^j tam z tą Polską Wschodnią" i bezczelnie dalej kandyduje, pewnie ma dużą spółdzielnię w PO i urzędach

Avatar
guest / 4 sierpnia 2015 o 07:33
 
 

Hurrrrrrrrrrrra mamy stadiony, mamy autostrady, mamy przemysł i różne dziedziny gospodarki. A mówi to nie byle kto ale pisowski troll, który przeczytał 75 tys. stron stenogramów podsłuchów i dogłębnie zna "mechanizm dymania nasze ojczyzny z owych miliardów."

Taki tam pisowski "Zeus gromowładny" tj. POgromca komuchów. Jaka partia teki Zeus hahahahahahaha

Nie ma się z czego "czerwony idioto" tak cieszyć,za te same pieniądze mogło być tych stadionów przynajmniej o dwa więcej,a autostrad o co najmniej 200 kilometrów,tylko  musiało by być o POłowę mniej złodziei przez te osiem lat rządów komunistycznego łajna.

ę z czego "czerwony idioto" tak cieszyć,za te same pieniądze mogło być tych stadionów przynajmniej o dwa więcej,a autostrad o co najmniej 200 kilometrów,tylko  musiało by być o POłowę mniej złodziei przez te osiem lat rządów komunistycznego łajna.

rozwiń
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2015 o 07:28

Odpłyną tacy jak ty,płatne pachołki Moskwy,uśpiona do tej pory agentura soviecka,całe to POlszewickie ,czerwone łajno z taśm kelnerów,dla nich miejsca w naszej ojczyżnie NIE MA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!odpłyną jak piszesz albo w kryminale zgniją,jak się tylko łapanki zaczną na te "ośmiorniczki"

Avatar
Gość / 3 sierpnia 2015 o 23:47
 

bo wszystko jest zrolowane, rozkradzione i zniszczone,o tym pisze,gdzie ten polski przemysł ? miedzy innymi i ten motoryzacyjny ?

 

Nie można !!  co za tępa dzida !!! Cycu zobacz ile miliardów POlszewia narąbała przy budowie stadionów,ile na łupili przy budowie autostrad,ile za bezcen sprzedano,oddano za łapówki dziedzin naszej gospodarki,przemysłu itd. to wszystko przez osiem lat, o osiem za długo,nie ma już nic,tylko długi i długi dla naszych dzieci do spłacania pozostaną. Tępa,przymulona dzido !!!  czytaj stenogramy z podsłuchiwania tego całego czerwonego łajna tam jest szczegółowo opisany mechanizm dymania nasze ojczyzny z owych miliardów.

Hurrrrrrrrrrrra mamy stadiony, mamy autostrady, mamy przemysł i różne dziedziny gospodarki. A mówi to nie byle kto ale pisowski troll, który przeczytał 75 tys. stron stenogramów podsłuchów i dogłębnie zna "mechanizm dymania nasze ojczyzny z owych miliardów."

Taki tam pisowski "Zeus gromowładny" tj. POgromca komuchów. Jaka partia teki Zeus hahahahahahaha

n style="font-size:18px;">Hurrrrrrrrrrrra mamy stadiony, mamy autostrady, mamy przemysł i różne dziedziny gospodarki. A mówi to nie byle kto ale pisowski troll, który przeczytał 75 tys. stron stenogramów podsłuchów i dogłębnie zna "mechanizm dymania nasze ojczyzny z owych miliardów."

Taki tam pisowski "Zeus gromowładny" tj. ... rozwiń

Avatar
guest / 3 sierpnia 2015 o 19:25

Nie można !!  co za tępa dzida !!! Cycu zobacz ile miliardów POlszewia narąbała przy budowie stadionów,ile na łupili przy budowie autostrad,ile za bezcen sprzedano,oddano za łapówki dziedzin naszej gospodarki,przemysłu itd. to wszystko przez osiem lat, o osiem za długo,nie ma już nic,tylko długi i długi dla naszych dzieci do spłacania pozostaną. Tępa,przymulona dzido !!!  czytaj stenogramy z podsłuchiwania tego całego czerwonego łajna tam jest szczegółowo opisany mechanizm dymania nasze ojczyzny z owych miliardów.

rozwiń
Avatar
Gość / 3 sierpnia 2015 o 16:53

JUDE ???

KATOL

Avatar
bul / 3 sierpnia 2015 o 15:37

Głosujcie na tych złodziei a bedziecie pracować do śmierci.ONi będą czas spędzać w spelunach Sowy  przy ośmiorniczkach i pić na krzywy ryj na koszt podatnika.

Zobacz wszystkie komentarze 68

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 10 11

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 23 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 39 3

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 72 13

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 38 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 54 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 47 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 425 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 13

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!