Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 grudnia 2012 r.
16:49
Edytuj ten wpis

Lotnisko Lublin: Dzień Otwarty na zdjęciach i filmie (wideo)

Autor: Zdjęcie autora red
0 58 A A
 (Dorota Awiorko-Klimek)
(Dorota Awiorko-Klimek)

Za nami Dzień Otwarty w Porcie Lotniczym Lublin. Zobaczcie, jak było.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 58

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
beck / 10 listopada 2013 o 23:46

Zapraszam na Balice tylko bez pierwszego tłoczenia jak na fimiku widać. Dziki człowiek - zły człowiek!

Avatar
k / 31 grudnia 2012 o 12:59
dziwne ze zostal okrzykniety jednym z najladniejszych.. internauci wiedza lepiej;p
Avatar
TEDATED / 4 grudnia 2012 o 17:08
Czytam ze smutkiem wasze wypowiedzi.Jestem przekonany że nic nie zrobiliście do tej pory dla naszej Ojczyzny, tej dużej Polski i tej małej Lubelszczyzny tylko krytykować potraficie. Współczuję wam. Skończycie marnie.
Avatar
Jola / 3 grudnia 2012 o 20:52
zamiast się cieszyć z lotniska to tylko krytykować głąby potraficie!.
Avatar
jerzy / 3 grudnia 2012 o 01:16
tylko krytykowac potraficie, polski narod...
Avatar
kris / 2 grudnia 2012 o 23:30
zgadzam się. jeden z brzydszych portów w Polsce....
Gdańsk, Warszawa, Rzeszów są jednymi z najładniejszych...
Lublin może się schować!!!!!
Avatar
lulu / 2 grudnia 2012 o 23:28
paskudny terminal... popatrzcie na Gdańsk, Rzeszów... to jest dramat. powodzenia z tą porażką.
Avatar
Piotr Swidnik / 2 grudnia 2012 o 22:24
Bardzo ciesze sie z tego ze wreszcie doczekalismy sie tego pieknego obiekyu.Port Lublin, tylko dlaczego nie zabral glosu do tej pory ktos ze Swidnika... Swidnik jest piekny.Nalezalo nam sie to od dawna.Dla porównania - Modlin ... mogą nam zazdroscic.Brawo dla wykonawcow jak i autorow projektu,Jest pieknie.Dziekuje.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2012 o 21:26
[quote name='Lubie Swją Wieś LSW' timestamp='1354380555' post='703447']
Hamburg na lotnisko super podnieta bydło sie cieszy!!!
[/quote]a ty się nie cieszysz j......y psie z lublina
Avatar
Gość / 2 grudnia 2012 o 21:23
[quote name='Vava' timestamp='1354378342' post='703427']
Niestety udało mi się dojechać tylko do zamkniętego przejazdu kolejowego Świdnik Wsch ponoć 3 km od lotniska.13:50 zakończyłem wyprawę właśnie w tym miejscu, po prawie 2,5h drogi z Lublina.
Zastanawiam się w jakim czasie będzie można dojechać na lotnisko w dniu pierwszych planowanych wylotów , bo jeżeli bedzie tak jak dzisiaj to dojazd własnym pojazdem będzie raczej nie możliwy.
Wspaniała organizacja ruchu przez Świdnicką policję , która niestety poległa z kretesem, w organizacji ruchu.
Niemniej jednak wycieczka udana
[/quote]Idiota i tyle w tym temacie. palancie pomyśl trochę zanim coś napiszesz!!!
[quote name='Vava' timestamp='1354378342' post='703427']
Niestety udało mi się dojechać tylko do zamkniętego przejazdu kolejowego Świdnik Wsch ponoć 3 km od lotniska.13:50 zakończyłem wyprawę właśnie w tym miejscu, po prawie 2,5h drogi z Lublina.
Zastanawiam się w jakim czasie będzie można dojechać na lotnisko w dniu pierwszych planowanych wylotów , bo jeżeli bedzie tak jak dzisiaj to dojazd własnym pojazdem będzie raczej nie możliwy.
Wspaniała organizacja ruchu przez Świdnicką policję , która niest... rozwiń
Avatar
beck / 10 listopada 2013 o 23:46

Zapraszam na Balice tylko bez pierwszego tłoczenia jak na fimiku widać. Dziki człowiek - zły człowiek!

Avatar
k / 31 grudnia 2012 o 12:59
dziwne ze zostal okrzykniety jednym z najladniejszych.. internauci wiedza lepiej;p
Avatar
TEDATED / 4 grudnia 2012 o 17:08
Czytam ze smutkiem wasze wypowiedzi.Jestem przekonany że nic nie zrobiliście do tej pory dla naszej Ojczyzny, tej dużej Polski i tej małej Lubelszczyzny tylko krytykować potraficie. Współczuję wam. Skończycie marnie.
Avatar
Jola / 3 grudnia 2012 o 20:52
zamiast się cieszyć z lotniska to tylko krytykować głąby potraficie!.
Avatar
jerzy / 3 grudnia 2012 o 01:16
tylko krytykowac potraficie, polski narod...
Avatar
kris / 2 grudnia 2012 o 23:30
zgadzam się. jeden z brzydszych portów w Polsce....
Gdańsk, Warszawa, Rzeszów są jednymi z najładniejszych...
Lublin może się schować!!!!!
Avatar
lulu / 2 grudnia 2012 o 23:28
paskudny terminal... popatrzcie na Gdańsk, Rzeszów... to jest dramat. powodzenia z tą porażką.
Avatar
Piotr Swidnik / 2 grudnia 2012 o 22:24
Bardzo ciesze sie z tego ze wreszcie doczekalismy sie tego pieknego obiekyu.Port Lublin, tylko dlaczego nie zabral glosu do tej pory ktos ze Swidnika... Swidnik jest piekny.Nalezalo nam sie to od dawna.Dla porównania - Modlin ... mogą nam zazdroscic.Brawo dla wykonawcow jak i autorow projektu,Jest pieknie.Dziekuje.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2012 o 21:26
[quote name='Lubie Swją Wieś LSW' timestamp='1354380555' post='703447']
Hamburg na lotnisko super podnieta bydło sie cieszy!!!
[/quote]a ty się nie cieszysz j......y psie z lublina
Avatar
Gość / 2 grudnia 2012 o 21:23
[quote name='Vava' timestamp='1354378342' post='703427']
Niestety udało mi się dojechać tylko do zamkniętego przejazdu kolejowego Świdnik Wsch ponoć 3 km od lotniska.13:50 zakończyłem wyprawę właśnie w tym miejscu, po prawie 2,5h drogi z Lublina.
Zastanawiam się w jakim czasie będzie można dojechać na lotnisko w dniu pierwszych planowanych wylotów , bo jeżeli bedzie tak jak dzisiaj to dojazd własnym pojazdem będzie raczej nie możliwy.
Wspaniała organizacja ruchu przez Świdnicką policję , która niestety poległa z kretesem, w organizacji ruchu.
Niemniej jednak wycieczka udana
[/quote]Idiota i tyle w tym temacie. palancie pomyśl trochę zanim coś napiszesz!!!
[quote name='Vava' timestamp='1354378342' post='703427']
Niestety udało mi się dojechać tylko do zamkniętego przejazdu kolejowego Świdnik Wsch ponoć 3 km od lotniska.13:50 zakończyłem wyprawę właśnie w tym miejscu, po prawie 2,5h drogi z Lublina.
Zastanawiam się w jakim czasie będzie można dojechać na lotnisko w dniu pierwszych planowanych wylotów , bo jeżeli bedzie tak jak dzisiaj to dojazd własnym pojazdem będzie raczej nie możliwy.
Wspaniała organizacja ruchu przez Świdnicką policję , która niest... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 58

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 kwietnia 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 kwietnia 2018 r. 0 0

Liga Mistrzów. Szalony mecz na Anfield

Liga Mistrzów. Szalony mecz na Anfield 1 0

Siedem bramek padło w meczu pomiędzy Liverpoolem, a AS Romą w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów. „The Reds” prowadzili w pewnym momencie 5:0, ale w końcówce goście zmniejszyli rozmiary porażki

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo]
film

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo] 1 0

15. Festiwal Książki w Puławach rozpoczął koncert zespołu Plateau oraz spotkania autorskie z Michałem Szulimem i Marzeną Filipczak. Przed nami kolejne - z Anną Brzezińską, plakacistą Dawidem Ryskim i Beatą Gołaszewską, bohaterką książki "Ambasadorowa".

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego
galeria

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego 18 0

Ślizgawki, zjeżdżalnie, hamaki, mini kolejka tyrolska, park do ćwiczeń oraz tor rowerowy – to tylko niektóre atrakcje, które znajdą się w dwóch strefach zabawy i wypoczynku, które powstaną przy centrum handlowym SKENDE Shopping w Lublinie.

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach
galeria
film

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach 4 21

Rozwój geriatrii, unettowienie emerytur, darmowe badania dla 60-latków, urlop wytchnieniowy, czy zniżki na leki - to część programu "Polska Seniora", o którym we wtorek w Puławach opowiadały posłanki Platformy Obywatelskiej.

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej?

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej? 0 4

Sprzęt za ponad 2 mln zł otrzymał szpital w Białej Podlaskiej na przestrzeni ubiegłego i tego roku od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trafił on do Ośrodka Opieki Medycznej Domowy Szpital oraz na oddziały neonatologiczny i dziecięcy.

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia] 0 0

III Paraolimpiada Przedszkolaków organizowana przez Przedszkole Integracyjnego nr 39 w Lublinie zgromadziła maluchy z 14 ośrodków na całej Lubelszczyźnie. Zawodnicy reprezentowali m.in. Lublin, Łęczną i Krasnystaw.

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku
galeria

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku 15 1

We wtorek zaczęła się nowa wojna ze szkodnikiem niszczącym lubelskie kasztanowce. Na większą skalę stosowane będą w tym roku pułapki feromonowe „udające” samicę. Zwabione nimi samce czeka, ostatnie w ich życiu rozczarowanie. Dzięki tej metodzie mniej będzie postronnych ofiar wśród innych owadów.

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej
galeria
film

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej 0 20

Wejście w życie ustawy degradacyjnej byłoby bardzo niebezpiecznym zjawiskiem. Państwo musi zachować pewną ciągłość - powiedziała w Lublinie Monika Jaruzelska, córka generała Wojciecha Jaruzelskiego.

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach 6 2

Nie doszło do zapowiadanego na wtorek zamknięcia przejazdu przed Bramą Krakowską. Bariery na Lubartowskiej oraz Królewskiej mają być ustawione w środę około południa.

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin
27 kwietnia 2018, 19:00

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 kwietnia o godz. 19 w siedzibie Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi grupa L.Stadt.

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie
film

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie 1 9

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie. Zawiera ono między innymi zobowiązanie rządu do podniesienia wysokości renty socjalnej.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września 10 2

Kibice Górnika długo musieli czekać na ten moment, ale wreszcie się doczekali. We wtorek zielono-czarni pokonali na swoim boisku Chrobrego Głogów 2:1. To pierwsza wygrana łęcznian od... 23 września 2017 roku

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty 28 6

W środę prezydent Demokratycznej Republiki Etiopii Mulatu Teshome Wurtu i jego małżonka odwiedzą Zakłady Azotowe „Puławy”. To szansa za pogłębienie współpracy gospodarczej i handlowej.

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie 0 4

W nocy z poniedziałku na wtorek odbyła się ekshumacja kolejnej ofiary katastrofy smoleńskiej Joanny Agackiej-Indeckiej, byłej prezes Naczelnej Rady Adwokackiej. Ciało zostało we wtorek przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!