czwartek, 22 lutego 2018 r.

Lublin

Lotnisko Lublin: Itaka rezygnuje z lotów do Egiptu

  Edytuj ten wpis
Autor: (aa)

Zainteresowanie lotami z lotniska w Świdniku do Egiptu było niewielkie (sxc)
Zainteresowanie lotami z lotniska w Świdniku do Egiptu było niewielkie (sxc)

Biuro podróży Itaka wycofało się z zimowych czarterów z Portu Lotniczego Lublin do Egiptu. Powód? Mało chętnych. Oferty zniknęły już z systemu rezerwacyjnego touroperatora.

O sprawie poinformowali nasi Internauci. W sierpniu można było zarezerwować sobie jesienny wyjazd z Itaką do Egiptu. Na 21 listopada zaplanowano pierwszy lot ze Świdnika do Marsa El Alam, a na 24 listopada do Sharm El Sheikh. Ceny tygodniowego odpoczynku wahały się od 1700 do 2300 zł.

Po dwóch miesiącach biuro wycofało swoją ofertę. Rezerwacie są już niemożliwe.

– Było niewielkie zainteresowanie wylotami z tego portu – usłyszeliśmy dzwoniąc w niedzielę pod numer infolinii Itaki. – Czarterów z Portu Lotniczego Lublin w sezonie zimowym nie będzie w ogóle.

Poza lotniskiem w Świdniku, odwołane zostały również loty z Łodzi. Ze sprzedaży wycofano również wakacje w okolicach Sharm El Sheikh i Marsa Alam.

Piotr Jankowski, rzecznik Portu Lotniczego Lublin odmówił komentarza odsyłając nas do Itaki.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
ecturnep fancied
Gość
Lublin Airport
(31) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

ecturnep fancied
ecturnep fancied (4 września 2013 o 02:06) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Już wysłałem im pełnomocnictwo i umowę - do themi. Nie pobierają żadnych opłat. W umowie stoi, że biorą 20% dopiero po wygraniu sprawy a jak przegrają to nie biorą nic. Koszty sądowe wyliczyli nam na dwieście kilkadziesiąt złotych dla 4 osób. Twierdzą, że możemy też dostać odszkodowanie oprócz zwrotu pieniędzy za wycieczki. Gdyby z biurem dało się dogadać to nie pozywalibyśmy ich, ale jak chcą nam oddać jakieś śmieszne grosze pomimo tego, że zabrali nam większość wyjazdu to im teraz nie odpóścimy.

Rozwiń
Gość
Gość (29 sierpnia 2013 o 12:58) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Kancelaria Themi zbiera pokrzywdzonych przez Itakę w związku z rażąco krzywdzącym naruszeniem norm ustawy o usługach turystycznych wobec wybuchu wojny domowej w Egipcie. Kancelaria reprezentuje już wielu pokrzywdzonych turystów którzy wypoczywali w Egipcie, a których turnusy zostały odwołane bądź przerwane w trakcie ich trwania wobec czego przyjmuje kolejnych Klientów bez pobierania jakichkolwiek opłat wstępnych, jedynie na wynagrodzeniu stosunkowym płatnym dopiero po uzyskaniu prawomocnego wyroku. Znamy doskonale
sprawę ostatnich wycieczek do Egiptu, nie tylko z relacji naszych Klientów, lecz również bezpośrednio od aplikanta adwokackiego
naszej kancelarii, który również miał wątpliwą - jak twierdzi - przyjemność uczestniczyć w ostatnim Egipskim turnusie z biurem
podróży Itaka. Prawdopodobieństwo odzyskania kwot wpłaconych jest wobec licznych uchybień biura podróży niezwykle wysoka, realne też jest uzyskanie słusznych zadośćuczynień a w uzasadnionych przypadkach także odszkodowań. Zgłoszenia mogą być dokonywane za
pośrednictwem strony internetowej http://odszkodowanie.themi.pl poprzez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie.

Rozwiń
Lublin Airport
Lublin Airport (8 października 2012 o 08:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
www.facebook.com/LublinAirport - najświeższe informacje z życia PLL Lublin
Rozwiń
..
.. (8 października 2012 o 08:11) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='dewu' timestamp='1349641515' post='681554']
EJ Buraczek z Twojego Rzeszówka też itaka nie będzie latać do Egiptu, a zresztą kto tam od was poleci HUCUŁ, UKRAINIEC albo inny przesiedleniec ????
[/quote]Bardzo trafna uwaga. Na parkingu w Jasionce widać dużo samochodów z Ukrainy, Słowacji i oczywiście rejestracji lubelskich.
Rozwiń
dewu
dewu (7 października 2012 o 23:01) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Do GOŚĆ ?!
C H A H I. P R O S T A K Z PCIMIA DOLNEGO . ZAZDROŚCISZ PROSTAKU ?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (31)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!