Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 grudnia 2012 r.
14:45
Edytuj ten wpis

Lotnisko Lublin: Otwarcie i pierwszy samolot (zdjęcia Czytelników)

0 18 A A
 (Rafał Falkiewicz)
(Rafał Falkiewicz)

Lotnisko Lublin już działa. Wiele osób przyszło żeby zobaczyć pierwszy przylot i odlot samolotu linii Ryanair. Zobaczcie zdjęcia naszych Czytelników. Jeśli macie własne, wyślijcie je na: dziennik.wschodni@gmail.com.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Lucek / 17 grudnia 2012 o 22:24
pewnie to lotnisko powstało z tego powodu że jest duże zainteresowanie wyjazdami za pracą z naszego regionu. bye bye. See you in England.Wir sehen uns in Deutschland.Ci vediamo in Italia.se er i Sverige.Te zien in Nederland.你在中國
Avatar
MADZIA / 17 grudnia 2012 o 19:01
WSZYSTKO TO JEDNO WIELKIE PROPAGANDOWE - GÓWNO!!!!!
Avatar
Jerr / 17 grudnia 2012 o 18:29
[quote name='bart' timestamp='1355758885' post='710566']
Ważne pytanie do tych, którzy kupowali coś w tych "sklepach wolnocłowych" na lotnisku w Świdniku.

Jakie tam są dokładnie ceny i jakie towary można w nich kupić.

Jeśli jest drożej niż w BIEDRONKACH, LIDLACH czy w najtańszych sklepach internetowych (AGD, RTV itp) to olewam te niby "wolne cło".
[/quote]
Chyba musisz poczekać aż wrócą .
Avatar
Gość / 17 grudnia 2012 o 17:08
tak btw pierwszy wyladowal an26 exinu
Avatar
Renia / 17 grudnia 2012 o 16:46
O 12 mówili o tym lotnisku w wiadomosciach na tvp 1;-))))
Avatar
Gość / 17 grudnia 2012 o 16:43
Potwierdzam szmatławy tvn 24 nawet nie zamięścił info na stronie o newsie tv nie wspomnę boją się bo tego zas.....ego Modlina nawet dojazdu nie ma bilet z lotniska do centrum Wa-wy 27 zl żenada
na temat jakiegoś bobra co go wycie Dody wypłoszyło z bunkra obszerna relacja co za puste łby w tym tvn 24 sr......ł na nich pies Pzdr
p.s. samolot linię podejścia miał od felina
Avatar
de Kerk / 17 grudnia 2012 o 16:41
[quote name='wjs' timestamp='1355757263' post='710554']
Otwierali litnisko w Modlinie.......wydania specjalne na Polsacie, TVN i relacje na każdym kanala.... a lotnisku w Lublinie nic ani na portalach ani w TV... cisza..... szok
[/quote]
Przecież TVN i inne Polsaty, to media promujące jedynie Warszawę i "warszaski" styl bycia i krzyku. Reszta Polski ich nie interesuje.
Avatar
bart / 17 grudnia 2012 o 16:41
Ważne pytanie do tych, którzy kupowali coś w tych "sklepach wolnocłowych" na lotnisku w Świdniku.

Jakie tam są dokładnie ceny i jakie towary można w nich kupić.

Jeśli jest drożej niż w BIEDRONKACH, LIDLACH czy w najtańszych sklepach internetowych (AGD, RTV itp) to olewam te niby "wolne cło".
Avatar
Gość / 17 grudnia 2012 o 16:39
Dziekuje za odpowiedzi,pozdrawiam
Avatar
wer / 17 grudnia 2012 o 16:29
[quote name='wjs' timestamp='1355757263' post='710554']
Otwierali litnisko w Modlinie.......wydania specjalne na Polsacie, TVN i relacje na każdym kanala.... a lotnisku w Lublinie nic ani na portalach ani w TV... cisza..... szok
[/quote]

... lotnisko w Modlinie obsługuje miesięcznie 100 - 200 tys. osób, kilkadziesiąt lądować codziennie, loty do ponad 20 miast w Europie.
Lotnisko w Świdniku to maluszek.
Avatar
Lucek / 17 grudnia 2012 o 22:24
pewnie to lotnisko powstało z tego powodu że jest duże zainteresowanie wyjazdami za pracą z naszego regionu. bye bye. See you in England.Wir sehen uns in Deutschland.Ci vediamo in Italia.se er i Sverige.Te zien in Nederland.你在中國
Avatar
MADZIA / 17 grudnia 2012 o 19:01
WSZYSTKO TO JEDNO WIELKIE PROPAGANDOWE - GÓWNO!!!!!
Avatar
Jerr / 17 grudnia 2012 o 18:29
[quote name='bart' timestamp='1355758885' post='710566']
Ważne pytanie do tych, którzy kupowali coś w tych "sklepach wolnocłowych" na lotnisku w Świdniku.

Jakie tam są dokładnie ceny i jakie towary można w nich kupić.

Jeśli jest drożej niż w BIEDRONKACH, LIDLACH czy w najtańszych sklepach internetowych (AGD, RTV itp) to olewam te niby "wolne cło".
[/quote]
Chyba musisz poczekać aż wrócą .
Avatar
Gość / 17 grudnia 2012 o 17:08
tak btw pierwszy wyladowal an26 exinu
Avatar
Renia / 17 grudnia 2012 o 16:46
O 12 mówili o tym lotnisku w wiadomosciach na tvp 1;-))))
Avatar
Gość / 17 grudnia 2012 o 16:43
Potwierdzam szmatławy tvn 24 nawet nie zamięścił info na stronie o newsie tv nie wspomnę boją się bo tego zas.....ego Modlina nawet dojazdu nie ma bilet z lotniska do centrum Wa-wy 27 zl żenada
na temat jakiegoś bobra co go wycie Dody wypłoszyło z bunkra obszerna relacja co za puste łby w tym tvn 24 sr......ł na nich pies Pzdr
p.s. samolot linię podejścia miał od felina
Avatar
de Kerk / 17 grudnia 2012 o 16:41
[quote name='wjs' timestamp='1355757263' post='710554']
Otwierali litnisko w Modlinie.......wydania specjalne na Polsacie, TVN i relacje na każdym kanala.... a lotnisku w Lublinie nic ani na portalach ani w TV... cisza..... szok
[/quote]
Przecież TVN i inne Polsaty, to media promujące jedynie Warszawę i "warszaski" styl bycia i krzyku. Reszta Polski ich nie interesuje.
Avatar
bart / 17 grudnia 2012 o 16:41
Ważne pytanie do tych, którzy kupowali coś w tych "sklepach wolnocłowych" na lotnisku w Świdniku.

Jakie tam są dokładnie ceny i jakie towary można w nich kupić.

Jeśli jest drożej niż w BIEDRONKACH, LIDLACH czy w najtańszych sklepach internetowych (AGD, RTV itp) to olewam te niby "wolne cło".
Avatar
Gość / 17 grudnia 2012 o 16:39
Dziekuje za odpowiedzi,pozdrawiam
Avatar
wer / 17 grudnia 2012 o 16:29
[quote name='wjs' timestamp='1355757263' post='710554']
Otwierali litnisko w Modlinie.......wydania specjalne na Polsacie, TVN i relacje na każdym kanala.... a lotnisku w Lublinie nic ani na portalach ani w TV... cisza..... szok
[/quote]

... lotnisko w Modlinie obsługuje miesięcznie 100 - 200 tys. osób, kilkadziesiąt lądować codziennie, loty do ponad 20 miast w Europie.
Lotnisko w Świdniku to maluszek.
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

3 najpopularniejsze metody zarabiania na nieruchomościach

3 najpopularniejsze metody zarabiania na nieruchomościach 0 0

Chcąc zarabiać na nieruchomościach, należy najpierw zapoznać się z rynkiem, żeby zrozumieć mechanizmy, jakie nim kierują. Dobra orientacja pozwoli dostrzec wyjątkową okazję do opłacalnej inwestycji. Należy określić własne możliwości finansowe i strategię. Dochód z takich inwestycji może być pasywny lub jednorazowy.

PiS ogłosi kandydata na prezydenta Lublina. Kto wystartuje w największych miastach?

PiS ogłosi kandydata na prezydenta Lublina. Kto wystartuje w największych miastach? 1 4

Swojego kandydata na prezydenta Lublina ma wskazać w tym tygodniu Prawo i Sprawiedliwość. Do jesiennych wyborów samorządowych szykują się także inne ugrupowania, nie tylko w Lublinie. Jakie nazwiska wchodzą w grę?

Bizon Jeleniec – LKS AGROTEX Milanów 3:2. Grała bialska klasa okręgowa

Bizon Jeleniec – LKS AGROTEX Milanów 3:2. Grała bialska klasa okręgowa 2 1

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Po wygranej przed tygodniem z LZS Dobryń, w niedzielę zespół z Jeleńca odniósł drugie z rzędu zwycięstwo. Tym razem drużyna trenera Mariusza Ciołka pokonała LKS AGROTEX Milanów 3:2

18-latka wymusiła pierwszeństwo na motocyklu? Młodzi mężczyźni poważnie ranni

18-latka wymusiła pierwszeństwo na motocyklu? Młodzi mężczyźni poważnie ranni 0 0

W poważnym stanie trafili do szpitala kierowca i pasażer motocykla, który w Wólce Kraśniczyńskiej zderzył się z kią.

Odznaczenia dla honorowych dawców krwi. Uhonorowano ponad 160 osób [zdjęcia]
galeria

Odznaczenia dla honorowych dawców krwi. Uhonorowano ponad 160 osób [zdjęcia] 15 0

161 odznaczeń trafiło w sobotę do honorowych dawców krwi z województwa lubelskiego.

Unia Białopole ponownie na fotelu lidera

Unia Białopole ponownie na fotelu lidera 1 0

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Wygrana zespołu z Białopola 6:0 ze Spółdzielcą Siedliszcze. Orzeł Srebrzyszcze lepszy od Frassatiego Fajsławice

Spotkanie z Urszulą Niewiadomską-Flis w MBP
24 kwietnia 2018, 17:00

Spotkanie z Urszulą Niewiadomską-Flis w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 10 MBP (ul. Kleeberga 12a) zaprasza na spotkanie autorskie z dr hab. Urszulą Niewiadomską-Flis. Wydarzenie odbędzie się 24 kwietnia o godz. 17.

Uderzył w znak i pojechał dalej. Miał prawie cztery promile

Uderzył w znak i pojechał dalej. Miał prawie cztery promile 0 0

Prawie cztery promile alkoholu w organizmie miał 23-letni kierowca citroena zatrzymany w Rykach przez policję.

Awenta MKS Pogoń Siedlce – Budowlani Lublin 22:17

Awenta MKS Pogoń Siedlce – Budowlani Lublin 22:17 2 0

EKSTRALIGA RUGBY W wyjazdowym spotkaniu czwartej kolejki Budowlani Lublin przegrali z Pogonią Siedlce 17:22. Mimo porażki podopieczni trenera Stanisława Więciorka pozostawili po sobie dobre wrażenie i wywalczyli punkt bonusowy

Nie chciał zderzyć się ze zwierzęciem, zjechał na drugi pas. Nie żyje
ZDJĘCIA
galeria

Nie chciał zderzyć się ze zwierzęciem, zjechał na drugi pas. Nie żyje 16 4

Nie żyje 63-letni kierowca opla, który w niedzielę w Wandzinie (pow. lubartowski) zderzył się z mercedesem.

Celebrytka z Lublina i Chińczycy wyszli na wolność. "Śledztwo może trwać dłużej niż maksymalna kara"
galeria

Celebrytka z Lublina i Chińczycy wyszli na wolność. "Śledztwo może trwać dłużej niż maksymalna kara" 1 7

Z aresztu wyszła celebrytka Izabela M. oraz 47 Chińczyków podejrzanych o wyłudzanie pieniędzy metodą „na policjanta”. O ich wypuszczeniu na wolność zdecydował sąd, który uznał, że śledztwo w tej sprawie może trwać dłużej niż maksymalna kara więzienia grożąca za oszustwa.

Avia lepsza od Politechniki w pierwszym derbowym półfinale

Avia lepsza od Politechniki w pierwszym derbowym półfinale 0 0

II LIGA SIATKARZY Na inaugurację półfinałowej rywalizacji w play-off świdniczanie okazali się lepsi w pięciu setach od LKS Politechnika Lublin. Na tym etapie rywalizacja toczy się do trzech wygranych

XV Festiwal Książki w Puławach
23 kwietnia 2018, 0:00

XV Festiwal Książki w Puławach 1 0

Biblioteka Miejska w Puławach zaprasza na 15 edycję Festiwalu Książki i Praw Autorskich. Impreza zostanie przeprowadzona w dniach 23-27 kwietnia. To jedno z największych wydarzeń kulturalnych w mieście.

Zamieniają Lublin i Świdnik na Dominów. Dlaczego?

Zamieniają Lublin i Świdnik na Dominów. Dlaczego? 45 12

W pobliżu Urzędu Gminy Głusk w podlubelskim Dominowie powstaje osiedle bloków mieszkaniowych i domów jednorodzinnych. – Zachęciła nas atrakcyjna cena mieszkania, sporo niższa w porównaniu do Lublina czy Świdnika – mówi Magdalena Potręć, która półtora roku temu zamieszkała z rodziną w jednym z bloków w Dominowie

Kraśnik w bratkach i stokrotkach. Pojawią się też pelargonie

Kraśnik w bratkach i stokrotkach. Pojawią się też pelargonie 1 0

Kraśnik ozdobiły już stokrotki i bratki. W kolejnych miesiącach na ulicach miasta pojawią się następne rośliny. Urzędnicy z miasta zapowiadają, że w tym sezonie zostanie posadzonych prawie 24 tys. kwiatów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!