Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 listopada 2012 r.
14:10
Edytuj ten wpis

Lotnisko Lublin pierwsze w konkursie architektonicznym. Głosowanie trwa

Autor: Zdjęcie autora mag
0 7 A A
Lotnisko Lublin (Port Lotniczu Lublin)
Lotnisko Lublin (Port Lotniczu Lublin)

Terminal Portu Lotniczego Lublin znalazł się w ścisłym finale konkursu "Życie w architekturze”. Spośród 120 budynków jury wyłoniło 12 najciekawszych obiektów, które powalczą teraz o tytuł Najlepszego Obiektu Architektury XXI wieku w Polsce.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W tym samym konkursie internauci głosują na "Ulubieńca Polski”. W środę, dzięki głosom fanów lubelskiego lotniska, nasz terminal zajmował pierwsze miejsce w głosowaniu.

– Mamy dużą szansę na uzyskanie nagrody, dlatego liczymy na naszych przyjaciół, którzy oddadzą swój głos w konkursie. Gorąco zachęcam do głosowania – mówi Piotr Jankowski, rzecznik PLL.

Jeszcze do 19 listopada do godziny 12 można głosować na "Ulubieńca Polski”. Wystarczy wejść na stronę internetową i kliknąć TUTAJ

Wyniki zostaną ogłoszone 5 grudnia podczas gali finałowej.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Josef / 15 listopada 2012 o 08:26
Nie odwracajcie uwagi od sprawy zasadniczej???Od funkcjonowania obiektu jako lotnisko!!!A nie jako obiekt architektoniczny!!!Bo gdy w ten sposób podejdziemy ,to mogę zaproponować wybudowane lotnisko na "wschodni bazar Europy" i on będzie rzeczywiście najładniejszy!!! Opanują go Chińczycy i będzie wypromowany na cały świat!Ale ,czy nasze pieniądze poszły na zabawę?Miller sprzedał lotnisko w Białej Podlaskiej ,a dzisiaj się puszy jakich on to rzeczy dokonywał i dalej z Palikotem chce to robić.Hazardziści z gumo-filcowymi niech się obudzą i przypomną sobie po co ten tak drogi obiekt wybudowali???
Nie odwracajcie uwagi od sprawy zasadniczej???Od funkcjonowania obiektu jako lotnisko!!!A nie jako obiekt architektoniczny!!!Bo gdy w ten sposób podejdziemy ,to mogę zaproponować wybudowane lotnisko na "wschodni bazar Europy" i on będzie rzeczywiście najładniejszy!!! Opanują go Chińczycy i będzie wypromowany na cały świat!Ale ,czy nasze pieniądze poszły na zabawę?Miller sprzedał lotnisko w Białej Podlaskiej ,a dzisiaj się puszy jakich on to rzeczy dokonywał i dalej z Palikotem chce to robić.H... rozwiń
Avatar
Josef / 15 listopada 2012 o 08:25
Nie odwracajcie uwagi od sprawy zasadniczej???Od funkcjonowania obiektu jako lotnisko!!!A nie jako obiekt architektoniczny!!!Bo gdy w ten sposób podejdziemy ,to mogę zaproponować wybudowane lotnisko na "wschodni bazar Europy" i on będzie rzeczywiście najładniejszy!!! Opanują go Chińczycy i będzie wypromowany na cały świat!Ale ,czy nasze pieniądze poszły na zabawę?Miller sprzedał lotnisko w Białej Podlaskiej ,a dzisiaj się puszy jakich on to rzeczy dokonywał i dalej z Palikotem chce to robić.Hazardziści z gumo-filcowymi niech się obudzą i przypomną sobie po co ten tak drogi obiekt wybudowali???
Nie odwracajcie uwagi od sprawy zasadniczej???Od funkcjonowania obiektu jako lotnisko!!!A nie jako obiekt architektoniczny!!!Bo gdy w ten sposób podejdziemy ,to mogę zaproponować wybudowane lotnisko na "wschodni bazar Europy" i on będzie rzeczywiście najładniejszy!!! Opanują go Chińczycy i będzie wypromowany na cały świat!Ale ,czy nasze pieniądze poszły na zabawę?Miller sprzedał lotnisko w Białej Podlaskiej ,a dzisiaj się puszy jakich on to rzeczy dokonywał i dalej z Palikotem chce to robić.H... rozwiń
Avatar
Josef / 15 listopada 2012 o 08:25
Nie odwracajcie uwagi od sprawy zasadniczej???Od funkcjonowania obiektu jako lotnisko!!!A nie jako obiekt architektoniczny!!!Bo gdy w ten sposób podejdziemy ,to mogę zaproponować wybudowane lotnisko na "wschodni bazar Europy" i on będzie rzeczywiście najładniejszy!!! Opanują go Chińczycy i będzie wypromowany na cały świat!Ale ,czy nasze pieniądze poszły na zabawę?Miller sprzedał lotnisko w Białej Podlaskiej ,a dzisiaj się puszy jakich on to rzeczy dokonywał i dalej z Palikotem chce to robić.Hazardziści z gumo-filcowymi niech się obudzą i przypomną sobie po co ten tak drogi obiekt wybudowali???
Nie odwracajcie uwagi od sprawy zasadniczej???Od funkcjonowania obiektu jako lotnisko!!!A nie jako obiekt architektoniczny!!!Bo gdy w ten sposób podejdziemy ,to mogę zaproponować wybudowane lotnisko na "wschodni bazar Europy" i on będzie rzeczywiście najładniejszy!!! Opanują go Chińczycy i będzie wypromowany na cały świat!Ale ,czy nasze pieniądze poszły na zabawę?Miller sprzedał lotnisko w Białej Podlaskiej ,a dzisiaj się puszy jakich on to rzeczy dokonywał i dalej z Palikotem chce to robić.H... rozwiń
Avatar
123456 / 14 listopada 2012 o 23:39
Jakby zbudowano je według starego projektu to nawet nie trzeba by było głosować na nie. Ale teraz terminal tez jest bardzo okazały.
Avatar
Lublin Airport / 14 listopada 2012 o 18:22
www.facebook.com/LublinAirport
Avatar
zir / 14 listopada 2012 o 18:05
Glosujcie na Lublin, do 19.11:
[url="http://architektura.muratorplus.pl/zycie-w-architekturze/2012/terminal-pasazerski-port-lotniczy-lublin/806/"]http://architektura....czy-lublin/806/[/url]
Avatar
lotyzlublina.pl / 14 listopada 2012 o 17:25
[color=#333333]Zachęcamy wszystkich, którzy nie oddali jeszcze głosów w konkursie, aby to zrobili. "Port Lotniczy Lublin, na pewno odwdzięczy się nam większą ilością połączeń ze Świdnika, jak też zwiększeniem ilości linii lotniczych stąd latających". Jeśl[/color][color=#333333]i wygramy, laury przypadną architektom i wykonawcom, ale będzie to także , (być może) dobry prognostyk dla następnego konkursu: "Lotnisko lokalne w Polsce z największą ilością połączeń lotniczych". W tym przypadku największą rolę nie odegrają fani lotniska ale jego władze...[/color]

[color=#333333][url="https://www.facebook.com/lotyzlublina"]www.facebook.com/lotyzlublina[/url][/color]
[color=#333333]Zachęcamy wszystkich, którzy nie oddali jeszcze głosów w konkursie, aby to zrobili. "Port Lotniczy Lublin, na pewno odwdzięczy się nam większą ilością połączeń ze Świdnika, jak też zwiększeniem ilości linii lotniczych stąd latających". Jeśl[/color][color=#333333]i wygramy, laury przypadną architektom i wykonawcom, ale będzie to także , (być może) dobry prognostyk dla następnego konkursu: "Lotnisko lokalne w Polsce z największą ilością połączeń lotniczych". W tym przypadku największą rolę nie odegrają fani l... rozwiń
Avatar
Josef / 15 listopada 2012 o 08:26
Nie odwracajcie uwagi od sprawy zasadniczej???Od funkcjonowania obiektu jako lotnisko!!!A nie jako obiekt architektoniczny!!!Bo gdy w ten sposób podejdziemy ,to mogę zaproponować wybudowane lotnisko na "wschodni bazar Europy" i on będzie rzeczywiście najładniejszy!!! Opanują go Chińczycy i będzie wypromowany na cały świat!Ale ,czy nasze pieniądze poszły na zabawę?Miller sprzedał lotnisko w Białej Podlaskiej ,a dzisiaj się puszy jakich on to rzeczy dokonywał i dalej z Palikotem chce to robić.Hazardziści z gumo-filcowymi niech się obudzą i przypomną sobie po co ten tak drogi obiekt wybudowali???
Nie odwracajcie uwagi od sprawy zasadniczej???Od funkcjonowania obiektu jako lotnisko!!!A nie jako obiekt architektoniczny!!!Bo gdy w ten sposób podejdziemy ,to mogę zaproponować wybudowane lotnisko na "wschodni bazar Europy" i on będzie rzeczywiście najładniejszy!!! Opanują go Chińczycy i będzie wypromowany na cały świat!Ale ,czy nasze pieniądze poszły na zabawę?Miller sprzedał lotnisko w Białej Podlaskiej ,a dzisiaj się puszy jakich on to rzeczy dokonywał i dalej z Palikotem chce to robić.H... rozwiń
Avatar
Josef / 15 listopada 2012 o 08:25
Nie odwracajcie uwagi od sprawy zasadniczej???Od funkcjonowania obiektu jako lotnisko!!!A nie jako obiekt architektoniczny!!!Bo gdy w ten sposób podejdziemy ,to mogę zaproponować wybudowane lotnisko na "wschodni bazar Europy" i on będzie rzeczywiście najładniejszy!!! Opanują go Chińczycy i będzie wypromowany na cały świat!Ale ,czy nasze pieniądze poszły na zabawę?Miller sprzedał lotnisko w Białej Podlaskiej ,a dzisiaj się puszy jakich on to rzeczy dokonywał i dalej z Palikotem chce to robić.Hazardziści z gumo-filcowymi niech się obudzą i przypomną sobie po co ten tak drogi obiekt wybudowali???
Nie odwracajcie uwagi od sprawy zasadniczej???Od funkcjonowania obiektu jako lotnisko!!!A nie jako obiekt architektoniczny!!!Bo gdy w ten sposób podejdziemy ,to mogę zaproponować wybudowane lotnisko na "wschodni bazar Europy" i on będzie rzeczywiście najładniejszy!!! Opanują go Chińczycy i będzie wypromowany na cały świat!Ale ,czy nasze pieniądze poszły na zabawę?Miller sprzedał lotnisko w Białej Podlaskiej ,a dzisiaj się puszy jakich on to rzeczy dokonywał i dalej z Palikotem chce to robić.H... rozwiń
Avatar
Josef / 15 listopada 2012 o 08:25
Nie odwracajcie uwagi od sprawy zasadniczej???Od funkcjonowania obiektu jako lotnisko!!!A nie jako obiekt architektoniczny!!!Bo gdy w ten sposób podejdziemy ,to mogę zaproponować wybudowane lotnisko na "wschodni bazar Europy" i on będzie rzeczywiście najładniejszy!!! Opanują go Chińczycy i będzie wypromowany na cały świat!Ale ,czy nasze pieniądze poszły na zabawę?Miller sprzedał lotnisko w Białej Podlaskiej ,a dzisiaj się puszy jakich on to rzeczy dokonywał i dalej z Palikotem chce to robić.Hazardziści z gumo-filcowymi niech się obudzą i przypomną sobie po co ten tak drogi obiekt wybudowali???
Nie odwracajcie uwagi od sprawy zasadniczej???Od funkcjonowania obiektu jako lotnisko!!!A nie jako obiekt architektoniczny!!!Bo gdy w ten sposób podejdziemy ,to mogę zaproponować wybudowane lotnisko na "wschodni bazar Europy" i on będzie rzeczywiście najładniejszy!!! Opanują go Chińczycy i będzie wypromowany na cały świat!Ale ,czy nasze pieniądze poszły na zabawę?Miller sprzedał lotnisko w Białej Podlaskiej ,a dzisiaj się puszy jakich on to rzeczy dokonywał i dalej z Palikotem chce to robić.H... rozwiń
Avatar
123456 / 14 listopada 2012 o 23:39
Jakby zbudowano je według starego projektu to nawet nie trzeba by było głosować na nie. Ale teraz terminal tez jest bardzo okazały.
Avatar
Lublin Airport / 14 listopada 2012 o 18:22
www.facebook.com/LublinAirport
Avatar
zir / 14 listopada 2012 o 18:05
Glosujcie na Lublin, do 19.11:
[url="http://architektura.muratorplus.pl/zycie-w-architekturze/2012/terminal-pasazerski-port-lotniczy-lublin/806/"]http://architektura....czy-lublin/806/[/url]
Avatar
lotyzlublina.pl / 14 listopada 2012 o 17:25
[color=#333333]Zachęcamy wszystkich, którzy nie oddali jeszcze głosów w konkursie, aby to zrobili. "Port Lotniczy Lublin, na pewno odwdzięczy się nam większą ilością połączeń ze Świdnika, jak też zwiększeniem ilości linii lotniczych stąd latających". Jeśl[/color][color=#333333]i wygramy, laury przypadną architektom i wykonawcom, ale będzie to także , (być może) dobry prognostyk dla następnego konkursu: "Lotnisko lokalne w Polsce z największą ilością połączeń lotniczych". W tym przypadku największą rolę nie odegrają fani lotniska ale jego władze...[/color]

[color=#333333][url="https://www.facebook.com/lotyzlublina"]www.facebook.com/lotyzlublina[/url][/color]
[color=#333333]Zachęcamy wszystkich, którzy nie oddali jeszcze głosów w konkursie, aby to zrobili. "Port Lotniczy Lublin, na pewno odwdzięczy się nam większą ilością połączeń ze Świdnika, jak też zwiększeniem ilości linii lotniczych stąd latających". Jeśl[/color][color=#333333]i wygramy, laury przypadną architektom i wykonawcom, ale będzie to także , (być może) dobry prognostyk dla następnego konkursu: "Lotnisko lokalne w Polsce z największą ilością połączeń lotniczych". W tym przypadku największą rolę nie odegrają fani l... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 7 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 5 3

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 12 6

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 14 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 3 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 16 3

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 4

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0