Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 lutego 2012 r.
15:15
Edytuj ten wpis

Lotnisko nie zwalnia. Na terminalu kładą dach

0 22 A A

Mróz nie opóźnił budowy lotniska. Wszystkie prace realizowane są zgodnie z planem. Po wielu miesiącach przygotowań terminal portu zaczął nabierać kształtów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
KArr / 12 lutego 2012 o 22:14
[quote name='Stefan' timestamp='1328862635' post='594821']
Świdnicki terminal nie będzie chyba większy od Stoktotki Plus a tyle PR oraz nietrafionych decyzji wokół lotniska, że aż oczy i uszy puchną. Dla zejścia na ziemię świdnickich "marzycieli" najlepiej proszę porónać go z budowanym lotniskiem tanich linii w Modlinie koło Warszawy: http://www.modlinairport.pl/index/article/id/255/ a tu jeszcze o podpisaniu umowy z WIZZairem: http://www.modlinairport.pl/index/article/id/258/
[/quote]
YYY ,,świdnicki terminal,, ??!! <lol> co najwyżej to LUbeski ,to że budują go na takim zadupiu to nie oznacza ,że jest on gównie z myślą dla mieszkańców swidnicka ,a dla Lublina i regionu ,więc ja tego nie rozumiem ,że jeżeli coś robią w świdniku ,a tego by nie było gdyby Lublin nie odczuwałby zapotrzebowania na taką inwestycję,to by tam nic nie było...więc po co przywłaszczać sobie już wszystko? ,,swidnicki termina, świdnickie lotnisko ,a może jeszcze województwo świdnickie ,boże całe szczęście że nie strzelili babola z nazwą Airport Świdnik !!!! WTF jak to brzmi !!!!
[quote name='Stefan' timestamp='1328862635' post='594821']
Świdnicki terminal nie będzie chyba większy od Stoktotki Plus a tyle PR oraz nietrafionych decyzji wokół lotniska, że aż oczy i uszy puchną. Dla zejścia na ziemię świdnickich "marzycieli" najlepiej proszę porónać go z budowanym lotniskiem tanich linii w Modlinie koło Warszawy: http://www.modlinairport.pl/index/article/id/255/ a tu jeszcze o podpisaniu umowy z WIZZairem: http://www.modlinairport.pl/index/article/id/258/
[/quote]
YYY ... rozwiń
Avatar
jazgot / 10 lutego 2012 o 09:58
[quote name='Stefan' timestamp='1328862635' post='594821']
Świdnicki terminal nie będzie chyba większy od Stoktotki Plus a tyle PR oraz nietrafionych decyzji wokół lotniska, że aż oczy i uszy puchną. Dla zejścia na ziemię świdnickich "marzycieli" najlepiej proszę porónać go z budowanym lotniskiem tanich linii w Modlinie koło Warszawy: http://www.modlinairport.pl/index/article/id/255/ a tu jeszcze o podpisaniu umowy z WIZZairem: http://www.modlinairport.pl/index/article/id/258/
[/quote]
daj już spokoj z modlińskim kontenerem, rzygać się chce jak się na to patrzy. To lotnisko nie wytrzyma konkurencji z ciągle rozbudowującym się okęciem. A dla świdnika konkurencji nie ma. zwyczajnie dlatego, że po tej stronie kraju nie ma lotniska.

Myślę że te kłamliwe wpisy o świdniku preparują miernoty związane z modlinem.
[quote name='Stefan' timestamp='1328862635' post='594821']
Świdnicki terminal nie będzie chyba większy od Stoktotki Plus a tyle PR oraz nietrafionych decyzji wokół lotniska, że aż oczy i uszy puchną. Dla zejścia na ziemię świdnickich "marzycieli" najlepiej proszę porónać go z budowanym lotniskiem tanich linii w Modlinie koło Warszawy: http://www.modlinairport.pl/index/article/id/255/ a tu jeszcze o podpisaniu umowy z WIZZairem: http://www.modlinairport.pl/index/article/id/258/
[/quote]
daj ... rozwiń
Avatar
Stefan / 10 lutego 2012 o 09:30
Świdnicki terminal nie będzie chyba większy od Stoktotki Plus a tyle PR oraz nietrafionych decyzji wokół lotniska, że aż oczy i uszy puchną. Dla zejścia na ziemię świdnickich "marzycieli" najlepiej proszę porónać go z budowanym lotniskiem tanich linii w Modlinie koło Warszawy: http://www.modlinairport.pl/index/article/id/255/ a tu jeszcze o podpisaniu umowy z WIZZairem: http://www.modlinairport.pl/index/article/id/258/
Avatar
Lubelak / 10 lutego 2012 o 09:12
Wczoraj czytałem artukuł z konferencji szefa Rayanair, że m.in. szuka on miejsca na kolejne lotnisko postojowe dla swoich samolotów. Nie było to o Modlinie, skąd uruchomi parę lotów. Ciekawe czy zarząd lotniska coś wie o tym, czy śpi i czeka na zbawienie od Żydów (jak to pisali ostatnio).
Avatar
jon / 10 lutego 2012 o 08:23
[quote name='generation_next' timestamp='1328847137' post='594766']
Gdyby każdy tak rozumował, ludzkość wyginęła by. W kwestii kontenerowej "wieży" to nie ma w tym, nic nadzyczajnego. Lotniska przy kilku większych miastach od Lublina też od tego zaczynały. Co do "wiary" PAŻP w lubelskie lotnisko, to czego można oczekiwać od urzędnika (czytaj: miernoty, który nic innego od przezucania papierów nie potrafi)? Co ciekawe im bliżej do zakończenia inwestycji tym więcej zajadłych nieprzyjaznych komentarzy na ten temat. W sumie nie jest to takie dziwne, a w końcu to jednak konkurencja. Dziwi mnie tylko to, że sporo tych gniotów pochodzi z lubelskich adresów IP....
[/quote]
milion pasażerów w świdniku , po 4 latach działania, wg wybitnego specjalisty lotniczego, prezesa Muszyńskiego, to jest wizja wychodząca naprzeciw oczekiwaniom takich osób jak ty, prawda ? a nie jakieś tam realne oceny specjalistów i innych miernot, jak je określasz.
P.S.zamiast podglądania IP, poczytaj sobie trochę o przewozach lotniczych, np. jak jest skala przewozów cargo w polskich portach lotniczych
[quote name='generation_next' timestamp='1328847137' post='594766']
Gdyby każdy tak rozumował, ludzkość wyginęła by. W kwestii kontenerowej "wieży" to nie ma w tym, nic nadzyczajnego. Lotniska przy kilku większych miastach od Lublina też od tego zaczynały. Co do "wiary" PAŻP w lubelskie lotnisko, to czego można oczekiwać od urzędnika (czytaj: miernoty, który nic innego od przezucania papierów nie potrafi)? Co ciekawe im bliżej do zakończenia inwestycji tym więcej zajadłych nieprzyjaznych kome... rozwiń
Avatar
generation_next / 10 lutego 2012 o 05:12
[quote name='LotNIK' timestamp='1328799393' post='594524']
Tylko wieża kontroli lotów nie będzie murowana, a kontenerowa...
Zdaniem Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, która nie wierzy w powodzenie tej inwestycji - łatwiej będzie zdementować wieżę kontenerową jeżeli z lotniska nic nie wyjdzie...
[/quote]
Gdyby każdy tak rozumował, ludzkość wyginęła by. W kwestii kontenerowej "wieży" to nie ma w tym, nic nadzyczajnego. Lotniska przy kilku większych miastach od Lublina też od tego zaczynały. Co do "wiary" PAŻP w lubelskie lotnisko, to czego można oczekiwać od urzędnika (czytaj: miernoty, który nic innego od przezucania papierów nie potrafi)? Co ciekawe im bliżej do zakończenia inwestycji tym więcej zajadłych nieprzyjaznych komentarzy na ten temat. W sumie nie jest to takie dziwne, a w końcu to jednak konkurencja. Dziwi mnie tylko to, że sporo tych gniotów pochodzi z lubelskich adresów IP....
[quote name='LotNIK' timestamp='1328799393' post='594524']
Tylko wieża kontroli lotów nie będzie murowana, a kontenerowa...
Zdaniem Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, która nie wierzy w powodzenie tej inwestycji - łatwiej będzie zdementować wieżę kontenerową jeżeli z lotniska nic nie wyjdzie...
[/quote]
Gdyby każdy tak rozumował, ludzkość wyginęła by. W kwestii kontenerowej "wieży" to nie ma w tym, nic nadzyczajnego. Lotniska przy kilku większych miastach od Lublina też od tego zac... rozwiń
Avatar
radek / 10 lutego 2012 o 03:28
[quote name='OnLbn' timestamp='1328821084' post='594704']
Do Modlina przenoszą się wszystkie tanie linie z Okęcia, stąd wiadomo kto i gdzie będzie latał. To tylko przedłużenie starych umów.



Nie pleć głupot-z Okęcia latał jedynie Wizzair,który przenosząc się do Modlina tworzy tam swoją bazę z 4 samolotami i dodaje nowe połaczenia,min do Budapesztu. Ryan Air z Okęcia nie lata,a do Modlina wchodzi z 8 połączeniami po Europie. A o Lublinie cisza
Avatar
radek / 10 lutego 2012 o 03:24
Nie pleć głupot-z Okęcia latał jedynie Wizzair,który przenosząc się do Modlina tworzy tam swoją bazę z 4 samolotami i dodaje nowe połaczenia,min do Budapesztu. Ryan Air z Okęcia nie lata,a do Modlina wchodzi z 8 połączeniami po Europie. A o Lublinie cisza
Avatar
df / 10 lutego 2012 o 00:28
Jezu,ledwo szkielet widać a tu znowu jęki.Domyślam się skąd niektórzy piszą
Avatar
ość / 9 lutego 2012 o 23:11
Lublin powinien się cieszyć że powstanie lotnisko w Modlinie,dzięki temu że wizzar przeniesie loty z okęcia do Modlina to mieszkańcom z lubelskiego i południowego Mazowsza nie będzie się opłaciło jeżdzić tam,dzięki temu lubelskie lotnisko ma szanse na umowę z wizarem
Avatar
KArr / 12 lutego 2012 o 22:14
[quote name='Stefan' timestamp='1328862635' post='594821']
Świdnicki terminal nie będzie chyba większy od Stoktotki Plus a tyle PR oraz nietrafionych decyzji wokół lotniska, że aż oczy i uszy puchną. Dla zejścia na ziemię świdnickich "marzycieli" najlepiej proszę porónać go z budowanym lotniskiem tanich linii w Modlinie koło Warszawy: http://www.modlinairport.pl/index/article/id/255/ a tu jeszcze o podpisaniu umowy z WIZZairem: http://www.modlinairport.pl/index/article/id/258/
[/quote]
YYY ,,świdnicki terminal,, ??!! <lol> co najwyżej to LUbeski ,to że budują go na takim zadupiu to nie oznacza ,że jest on gównie z myślą dla mieszkańców swidnicka ,a dla Lublina i regionu ,więc ja tego nie rozumiem ,że jeżeli coś robią w świdniku ,a tego by nie było gdyby Lublin nie odczuwałby zapotrzebowania na taką inwestycję,to by tam nic nie było...więc po co przywłaszczać sobie już wszystko? ,,swidnicki termina, świdnickie lotnisko ,a może jeszcze województwo świdnickie ,boże całe szczęście że nie strzelili babola z nazwą Airport Świdnik !!!! WTF jak to brzmi !!!!
[quote name='Stefan' timestamp='1328862635' post='594821']
Świdnicki terminal nie będzie chyba większy od Stoktotki Plus a tyle PR oraz nietrafionych decyzji wokół lotniska, że aż oczy i uszy puchną. Dla zejścia na ziemię świdnickich "marzycieli" najlepiej proszę porónać go z budowanym lotniskiem tanich linii w Modlinie koło Warszawy: http://www.modlinairport.pl/index/article/id/255/ a tu jeszcze o podpisaniu umowy z WIZZairem: http://www.modlinairport.pl/index/article/id/258/
[/quote]
YYY ... rozwiń
Avatar
jazgot / 10 lutego 2012 o 09:58
[quote name='Stefan' timestamp='1328862635' post='594821']
Świdnicki terminal nie będzie chyba większy od Stoktotki Plus a tyle PR oraz nietrafionych decyzji wokół lotniska, że aż oczy i uszy puchną. Dla zejścia na ziemię świdnickich "marzycieli" najlepiej proszę porónać go z budowanym lotniskiem tanich linii w Modlinie koło Warszawy: http://www.modlinairport.pl/index/article/id/255/ a tu jeszcze o podpisaniu umowy z WIZZairem: http://www.modlinairport.pl/index/article/id/258/
[/quote]
daj już spokoj z modlińskim kontenerem, rzygać się chce jak się na to patrzy. To lotnisko nie wytrzyma konkurencji z ciągle rozbudowującym się okęciem. A dla świdnika konkurencji nie ma. zwyczajnie dlatego, że po tej stronie kraju nie ma lotniska.

Myślę że te kłamliwe wpisy o świdniku preparują miernoty związane z modlinem.
[quote name='Stefan' timestamp='1328862635' post='594821']
Świdnicki terminal nie będzie chyba większy od Stoktotki Plus a tyle PR oraz nietrafionych decyzji wokół lotniska, że aż oczy i uszy puchną. Dla zejścia na ziemię świdnickich "marzycieli" najlepiej proszę porónać go z budowanym lotniskiem tanich linii w Modlinie koło Warszawy: http://www.modlinairport.pl/index/article/id/255/ a tu jeszcze o podpisaniu umowy z WIZZairem: http://www.modlinairport.pl/index/article/id/258/
[/quote]
daj ... rozwiń
Avatar
Stefan / 10 lutego 2012 o 09:30
Świdnicki terminal nie będzie chyba większy od Stoktotki Plus a tyle PR oraz nietrafionych decyzji wokół lotniska, że aż oczy i uszy puchną. Dla zejścia na ziemię świdnickich "marzycieli" najlepiej proszę porónać go z budowanym lotniskiem tanich linii w Modlinie koło Warszawy: http://www.modlinairport.pl/index/article/id/255/ a tu jeszcze o podpisaniu umowy z WIZZairem: http://www.modlinairport.pl/index/article/id/258/
Avatar
Lubelak / 10 lutego 2012 o 09:12
Wczoraj czytałem artukuł z konferencji szefa Rayanair, że m.in. szuka on miejsca na kolejne lotnisko postojowe dla swoich samolotów. Nie było to o Modlinie, skąd uruchomi parę lotów. Ciekawe czy zarząd lotniska coś wie o tym, czy śpi i czeka na zbawienie od Żydów (jak to pisali ostatnio).
Avatar
jon / 10 lutego 2012 o 08:23
[quote name='generation_next' timestamp='1328847137' post='594766']
Gdyby każdy tak rozumował, ludzkość wyginęła by. W kwestii kontenerowej "wieży" to nie ma w tym, nic nadzyczajnego. Lotniska przy kilku większych miastach od Lublina też od tego zaczynały. Co do "wiary" PAŻP w lubelskie lotnisko, to czego można oczekiwać od urzędnika (czytaj: miernoty, który nic innego od przezucania papierów nie potrafi)? Co ciekawe im bliżej do zakończenia inwestycji tym więcej zajadłych nieprzyjaznych komentarzy na ten temat. W sumie nie jest to takie dziwne, a w końcu to jednak konkurencja. Dziwi mnie tylko to, że sporo tych gniotów pochodzi z lubelskich adresów IP....
[/quote]
milion pasażerów w świdniku , po 4 latach działania, wg wybitnego specjalisty lotniczego, prezesa Muszyńskiego, to jest wizja wychodząca naprzeciw oczekiwaniom takich osób jak ty, prawda ? a nie jakieś tam realne oceny specjalistów i innych miernot, jak je określasz.
P.S.zamiast podglądania IP, poczytaj sobie trochę o przewozach lotniczych, np. jak jest skala przewozów cargo w polskich portach lotniczych
[quote name='generation_next' timestamp='1328847137' post='594766']
Gdyby każdy tak rozumował, ludzkość wyginęła by. W kwestii kontenerowej "wieży" to nie ma w tym, nic nadzyczajnego. Lotniska przy kilku większych miastach od Lublina też od tego zaczynały. Co do "wiary" PAŻP w lubelskie lotnisko, to czego można oczekiwać od urzędnika (czytaj: miernoty, który nic innego od przezucania papierów nie potrafi)? Co ciekawe im bliżej do zakończenia inwestycji tym więcej zajadłych nieprzyjaznych kome... rozwiń
Avatar
generation_next / 10 lutego 2012 o 05:12
[quote name='LotNIK' timestamp='1328799393' post='594524']
Tylko wieża kontroli lotów nie będzie murowana, a kontenerowa...
Zdaniem Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, która nie wierzy w powodzenie tej inwestycji - łatwiej będzie zdementować wieżę kontenerową jeżeli z lotniska nic nie wyjdzie...
[/quote]
Gdyby każdy tak rozumował, ludzkość wyginęła by. W kwestii kontenerowej "wieży" to nie ma w tym, nic nadzyczajnego. Lotniska przy kilku większych miastach od Lublina też od tego zaczynały. Co do "wiary" PAŻP w lubelskie lotnisko, to czego można oczekiwać od urzędnika (czytaj: miernoty, który nic innego od przezucania papierów nie potrafi)? Co ciekawe im bliżej do zakończenia inwestycji tym więcej zajadłych nieprzyjaznych komentarzy na ten temat. W sumie nie jest to takie dziwne, a w końcu to jednak konkurencja. Dziwi mnie tylko to, że sporo tych gniotów pochodzi z lubelskich adresów IP....
[quote name='LotNIK' timestamp='1328799393' post='594524']
Tylko wieża kontroli lotów nie będzie murowana, a kontenerowa...
Zdaniem Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, która nie wierzy w powodzenie tej inwestycji - łatwiej będzie zdementować wieżę kontenerową jeżeli z lotniska nic nie wyjdzie...
[/quote]
Gdyby każdy tak rozumował, ludzkość wyginęła by. W kwestii kontenerowej "wieży" to nie ma w tym, nic nadzyczajnego. Lotniska przy kilku większych miastach od Lublina też od tego zac... rozwiń
Avatar
radek / 10 lutego 2012 o 03:28
[quote name='OnLbn' timestamp='1328821084' post='594704']
Do Modlina przenoszą się wszystkie tanie linie z Okęcia, stąd wiadomo kto i gdzie będzie latał. To tylko przedłużenie starych umów.



Nie pleć głupot-z Okęcia latał jedynie Wizzair,który przenosząc się do Modlina tworzy tam swoją bazę z 4 samolotami i dodaje nowe połaczenia,min do Budapesztu. Ryan Air z Okęcia nie lata,a do Modlina wchodzi z 8 połączeniami po Europie. A o Lublinie cisza
Avatar
radek / 10 lutego 2012 o 03:24
Nie pleć głupot-z Okęcia latał jedynie Wizzair,który przenosząc się do Modlina tworzy tam swoją bazę z 4 samolotami i dodaje nowe połaczenia,min do Budapesztu. Ryan Air z Okęcia nie lata,a do Modlina wchodzi z 8 połączeniami po Europie. A o Lublinie cisza
Avatar
df / 10 lutego 2012 o 00:28
Jezu,ledwo szkielet widać a tu znowu jęki.Domyślam się skąd niektórzy piszą
Avatar
ość / 9 lutego 2012 o 23:11
Lublin powinien się cieszyć że powstanie lotnisko w Modlinie,dzięki temu że wizzar przeniesie loty z okęcia do Modlina to mieszkańcom z lubelskiego i południowego Mazowsza nie będzie się opłaciło jeżdzić tam,dzięki temu lubelskie lotnisko ma szanse na umowę z wizarem
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolejni terytorialsi składali przysięgę. Będą służyć w Lublinie i w Chełmie [zdjęcia]
galeria

Kolejni terytorialsi składali przysięgę. Będą służyć w Lublinie i w Chełmie [zdjęcia] 0 0

W niedzielę na placu Zamkowym zgromadziło się ponad 600 żołnierzy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej, a 72 z nich złożyło przysięgę. Nowo zaprzysiężeni żołnierze już niebawem rozpoczną służbę w batalionach w Lublinie i Chełmie.

Fireshow na dziedzińcu KUL [zdjęcia]
galeria

Fireshow na dziedzińcu KUL [zdjęcia] 0 0

Koncerty przed CSK to nie wszystkie atrakcje tegorocznych KULturaliów. W sobotę na dziedzińcu Gmachu Głównego KUL (al. Racławickie 14) odbył się widowiskowy pokaz fireshow.

Górnik – Raków 2:1. Losy utrzymania rozstrzygną się w Katowicach

Górnik – Raków 2:1. Losy utrzymania rozstrzygną się w Katowicach 2 0

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna pokonał na swoim stadionie Raków Częstochowa 2:1, ale wciąż nie może być pewny utrzymania na zapleczu Lotto Ekstraklasy. Losy zielono-czarnych rozstrzygną się w ostatniej kolejce. Kibice poza meczem łęcznian będą także nasłuchiwać wieści z Częstochowy i Głogowa

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności"

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności" 2 0

Pierwszą na Lubelszczyźnie darmową wypożyczalnię trójkołowych rowerów uruchomiły Warsztaty Terapii Zajęciowej przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Chełmie. Pięć takich pojazdów przekazała im Fundacja Eco Textil

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 6 9

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 22 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 12 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 5 2

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 34 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 6 6

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 18 7

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 31 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!