Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 października 2016 r.
20:21

Lotnisko pilnie potrzebuje bardzo dużych pieniędzy. Zrzutka miasta i województwa

Autor: Zdjęcie autora drs
58 261 A A
Port Lotniczy Lublin (fot. Maciej Kaczanowski)
Port Lotniczy Lublin (fot. Maciej Kaczanowski)

Spełnienie zaostrzonych wymogów bezpieczeństwa przez lotnisko w Świdniku zapewnić mają prace, na które lubelscy radni wyłożyli w czwartek 2 mln zł na pilny wniosek prezydenta miasta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Niemal dwa razy tyle, 4 mln zł, wyłożyć ma samorząd województwa. – Działamy trochę jak straż pożarna – tłumaczy prezydent.

– Jedną z najistotniejszych spraw jest modernizacja oświetlenia – mówi Krzysztof Żuk. Dodaje, że trzeba też zamontować specjalne obręcze np. przy studzienkach mające zmniejszyć ryzyko uszkodzenia podwozia w przypadku stoczenia się lądującego samolotu z pasa startowego na trawę. – Czy się to portowi podoba, czy nie, musi to wykonać, ponieważ do końca listopada ważny jest certyfikat wydany dla lotniska.

Komentarze 261

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 października 2016 o 10:46
+1
Myślałem, że lotnisko wreszcie zarabia na siebie!
Avatar
Gość / 21 października 2016 o 09:04
+1
I dopiero dzien przed rozdaniem się władzom przypomniało ze musza za to zapłacić?? Jaja sobie robicie z nas Prezydencie. Za co płacicie tym co tam w porcie szefują? Powanie funkcjonujący zarządca firmy juz za wczasu palnuuje wydatki a nie na ostatnią chwile robi przegląd...
Avatar
Gość / 21 października 2016 o 08:55
+1
no jak nie rentowne zamknac!!!!!!!
Avatar
Gość / 20 października 2016 o 22:10
+1
Gdzie płaci podatki kolega Waldek Pawlak?
Avatar
Gość / 20 października 2016 o 20:54
+1
G....mnie obchodzi wasze lotnisko !!! Nie bedziecie okradać reszty tego regionu !!!
Avatar
Gość / 20 października 2016 o 20:29
+1
Wała a nie kasy. Gdzie byli prezesi podczas budowy i słynny sobczak
Avatar
Gość / 26 marca 2018 o 21:55
Uzyskanie uzasadnionej pożyczki zawsze stanowiło ogromny problem dla klientów, którzy mają problemy finansowe i potrzebują do tego rozwiązania. Kwestia kredytu i zabezpieczenia są coś, czego klienci zawsze martwią się, gdy szukają pożyczki od legalnego pożyczkodawcy. Ale ... wprowadziliśmy tę różnicę w branży pożyczkowej. Możemy zorganizuj pożyczkę z przedziału od 5000,00 USD do 500 000 000 USD za jedyne 3% odsetek Prosimy o natychmiastową odpowiedź na tego e-maila: billjohnson.loanfirm011@gmail.com
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 17:53
chcę podziękować za zachód od apeksloans za udzielenie mi pożyczki. Kilka razy próbowałem uzyskać pożyczkę, dopóki nie spotkam się z panem na zachód od apeksloan i udzielił mi pożyczki. jeśli potrzebujesz dzisiaj pożyczki, zrób to za pośrednictwem apexloans@yahoo.com
Avatar
Gość / 1 marca 2018 o 04:58
Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki, aby założyć dużą firmę? Pożyczyliśmy również w USA DOLLARS, EURO, POUNDS i Indian Rupees, To jest rankingowa firma pożyczkowa. Poda pożyczkę w wysokości 3% do pożyczkobiorca będzie Uprawnionym pożyczkodawcą. Udzieli pożyczki 50 000,00 USD, 1 000 000 USD. 100 000 000 USD. do pożyczkobiorcy zależy pożyczka zapotrzebowanie wnioskodawcy, maksymalny okres od 1 do 30 lat. Jeśli potrzebujesz pożyczka dostać dotyku do naszej firmy Ranking firmy pożyczkowej lub napisz do nas (christainjonhson77@gmail.com) za każdą pożyczkę, jakiej potrzebujesz INFORMACJA DLA MĘŻCZYZN Twoje imię ........................ Twój kraj...................... Twój adres ..................... Twój zawód .................. Twój stan cywilny ........... Obecny status w miejscu pracy ... Numery telefonów / Telefon komórkowy / Telefon biurowy ... Miesięczny przychód ....... Czas trwania pożyczki ......... Kwota kredytu .......... Jak dowiedziałeś się o ..... Oferujemy pożyczkę na spłatę depozytu i rachunków, BEST REGARD :: CHRISTIAN JOHNSON KONTAKT E-MAIL: christainjonhson77@gmail.com COATS-APP KONTAKT +919042933448
Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki, aby założyć dużą firmę? Pożyczyliśmy również w USA DOLLARS, EURO, POUNDS i Indian Rupees, To jest rankingowa firma pożyczkowa. Poda pożyczkę w wysokości 3% do pożyczkobiorca będzie Uprawnionym pożyczkodawcą. Udzieli pożyczki 50 000,00 USD, 1 000 000 USD. 100 000 000 USD. do pożyczkobiorcy zależy pożyczka zapotrzebowanie wnioskodawcy, maksymalny okres od 1 do 30 lat. Jeśli potrzebujesz pożyczka dostać dotyku do naszej firmy Ranking firmy pożyczkowej lub napisz do nas (christainjonhson77@gmail.com) za każdą ... rozwiń
Avatar
Gość / 1 marca 2018 o 04:56
Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki, aby założyć dużą firmę? Pożyczyliśmy również w USA DOLLARS, EURO, POUNDS i Indian Rupees, To jest rankingowa firma pożyczkowa. Poda pożyczkę w wysokości 3% do pożyczkobiorca będzie Uprawnionym pożyczkodawcą. Udzieli pożyczki 50 000,00 USD, 1 000 000 USD. 100 000 000 USD. do pożyczkobiorcy zależy pożyczka zapotrzebowanie wnioskodawcy, maksymalny okres od 1 do 30 lat. Jeśli potrzebujesz pożyczka dostać dotyku do naszej firmy Ranking firmy pożyczkowej lub napisz do nas (christainjonhson77@gmail.com) za każdą pożyczkę, jakiej potrzebujesz BEST REGARD :: CHRISTIAN JOHNSON KONTAKT E-MAIL: christainjonhson77@gmail.com COATS-APP KONTAKT +919042933448
Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki, aby założyć dużą firmę? Pożyczyliśmy również w USA DOLLARS, EURO, POUNDS i Indian Rupees, To jest rankingowa firma pożyczkowa. Poda pożyczkę w wysokości 3% do pożyczkobiorca będzie Uprawnionym pożyczkodawcą. Udzieli pożyczki 50 000,00 USD, 1 000 000 USD. 100 000 000 USD. do pożyczkobiorcy zależy pożyczka zapotrzebowanie wnioskodawcy, maksymalny okres od 1 do 30 lat. Jeśli potrzebujesz pożyczka dostać dotyku do naszej firmy Ranking firmy pożyczkowej lub napisz do nas (christainjonhson77@gmail.com) za każdą ... rozwiń
Avatar
Gość / 26 marca 2018 o 21:55
Uzyskanie uzasadnionej pożyczki zawsze stanowiło ogromny problem dla klientów, którzy mają problemy finansowe i potrzebują do tego rozwiązania. Kwestia kredytu i zabezpieczenia są coś, czego klienci zawsze martwią się, gdy szukają pożyczki od legalnego pożyczkodawcy. Ale ... wprowadziliśmy tę różnicę w branży pożyczkowej. Możemy zorganizuj pożyczkę z przedziału od 5000,00 USD do 500 000 000 USD za jedyne 3% odsetek Prosimy o natychmiastową odpowiedź na tego e-maila: billjohnson.loanfirm011@gmail.com
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 17:53
chcę podziękować za zachód od apeksloans za udzielenie mi pożyczki. Kilka razy próbowałem uzyskać pożyczkę, dopóki nie spotkam się z panem na zachód od apeksloan i udzielił mi pożyczki. jeśli potrzebujesz dzisiaj pożyczki, zrób to za pośrednictwem apexloans@yahoo.com
Avatar
Gość / 1 marca 2018 o 04:58
Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki, aby założyć dużą firmę? Pożyczyliśmy również w USA DOLLARS, EURO, POUNDS i Indian Rupees, To jest rankingowa firma pożyczkowa. Poda pożyczkę w wysokości 3% do pożyczkobiorca będzie Uprawnionym pożyczkodawcą. Udzieli pożyczki 50 000,00 USD, 1 000 000 USD. 100 000 000 USD. do pożyczkobiorcy zależy pożyczka zapotrzebowanie wnioskodawcy, maksymalny okres od 1 do 30 lat. Jeśli potrzebujesz pożyczka dostać dotyku do naszej firmy Ranking firmy pożyczkowej lub napisz do nas (christainjonhson77@gmail.com) za każdą pożyczkę, jakiej potrzebujesz INFORMACJA DLA MĘŻCZYZN Twoje imię ........................ Twój kraj...................... Twój adres ..................... Twój zawód .................. Twój stan cywilny ........... Obecny status w miejscu pracy ... Numery telefonów / Telefon komórkowy / Telefon biurowy ... Miesięczny przychód ....... Czas trwania pożyczki ......... Kwota kredytu .......... Jak dowiedziałeś się o ..... Oferujemy pożyczkę na spłatę depozytu i rachunków, BEST REGARD :: CHRISTIAN JOHNSON KONTAKT E-MAIL: christainjonhson77@gmail.com COATS-APP KONTAKT +919042933448
Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki, aby założyć dużą firmę? Pożyczyliśmy również w USA DOLLARS, EURO, POUNDS i Indian Rupees, To jest rankingowa firma pożyczkowa. Poda pożyczkę w wysokości 3% do pożyczkobiorca będzie Uprawnionym pożyczkodawcą. Udzieli pożyczki 50 000,00 USD, 1 000 000 USD. 100 000 000 USD. do pożyczkobiorcy zależy pożyczka zapotrzebowanie wnioskodawcy, maksymalny okres od 1 do 30 lat. Jeśli potrzebujesz pożyczka dostać dotyku do naszej firmy Ranking firmy pożyczkowej lub napisz do nas (christainjonhson77@gmail.com) za każdą ... rozwiń
Avatar
Gość / 1 marca 2018 o 04:56
Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki, aby założyć dużą firmę? Pożyczyliśmy również w USA DOLLARS, EURO, POUNDS i Indian Rupees, To jest rankingowa firma pożyczkowa. Poda pożyczkę w wysokości 3% do pożyczkobiorca będzie Uprawnionym pożyczkodawcą. Udzieli pożyczki 50 000,00 USD, 1 000 000 USD. 100 000 000 USD. do pożyczkobiorcy zależy pożyczka zapotrzebowanie wnioskodawcy, maksymalny okres od 1 do 30 lat. Jeśli potrzebujesz pożyczka dostać dotyku do naszej firmy Ranking firmy pożyczkowej lub napisz do nas (christainjonhson77@gmail.com) za każdą pożyczkę, jakiej potrzebujesz BEST REGARD :: CHRISTIAN JOHNSON KONTAKT E-MAIL: christainjonhson77@gmail.com COATS-APP KONTAKT +919042933448
Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki, aby założyć dużą firmę? Pożyczyliśmy również w USA DOLLARS, EURO, POUNDS i Indian Rupees, To jest rankingowa firma pożyczkowa. Poda pożyczkę w wysokości 3% do pożyczkobiorca będzie Uprawnionym pożyczkodawcą. Udzieli pożyczki 50 000,00 USD, 1 000 000 USD. 100 000 000 USD. do pożyczkobiorcy zależy pożyczka zapotrzebowanie wnioskodawcy, maksymalny okres od 1 do 30 lat. Jeśli potrzebujesz pożyczka dostać dotyku do naszej firmy Ranking firmy pożyczkowej lub napisz do nas (christainjonhson77@gmail.com) za każdą ... rozwiń
Avatar
Gość / 25 lutego 2018 o 18:28
Dzień dobry, Nazywam się Jeremy Carlos Jestem obywatelem United State of America chcę poświadczyć dobrego Pożyczkodawcy, który pokazał mi światło po tym, jak został oszukany przez 4 różnych międzynarodowych pożyczkodawców Internetu, wszyscy obiecują mi udzielić pożyczki po tym, jak zapłaciłem dużo za opłaty, które nic nie dają i nie przyniosły żadnego pozytywnego wyniku. Straciłem moje ciężko zarobić pieniądze i było to w sumie 8 000 USD. Pewnego dnia przeglądałem internet, wyglądając na sfrustrowanego, gdy natknąłem się na zeznania kobiety, która również została oszukana i ostatecznie została powiązana z legalną firmą pożyczkową o nazwie Global provission (globalprovissioncompany@gmail.com), gdzie w końcu dostał swoją pożyczkę, więc Postanowiłem skontaktować się z tą samą firmą pożyczkową, a następnie opowiedziałem im moją historię o tym, jak mnie oszukano przez 4 różnych pożyczkodawców, którzy nie zrobili nic, aby sprawić, że odczuwam więcej bólu. Wyjaśniam firmie pocztę i wszystko, co mi powiedzieli, to nie płakać. ponieważ dostanę pożyczkę w ich firmie, a także dokonałem właściwego wyboru, kontaktując się z nimi.i wypełniłem formularz wniosku o pożyczkę i kontynuowałem wszystko, o co mnie prosiłem, a otrzymałem pożyczkę w wysokości 100 000 USD (Globalne zastrzeżenie} zarządzane przez pana Jamesa Smitha i jestem dziś szczęśliwy z moją rodziną, ponieważ pan James Smith udzielił mi pożyczki, więc złożyłem ślub, że będę nadal zeznawał w Internecie, w jaki sposób otrzymałem pożyczkę. Czy potrzebujesz Pożyczka jest pilnie potrzebna? uprzejmie i szybko skontaktuj się z Globalnymi funduszami tymczasowymi, aby otrzymać pożyczkę przez e-mail: (globalprovissioncompany@gmail.com) Wierzę, że inni ludzie również składają zeznania na temat tego samego uczciwego pożyczkodawcy
Dzień dobry, Nazywam się Jeremy Carlos Jestem obywatelem United State of America chcę poświadczyć dobrego Pożyczkodawcy, który pokazał mi światło po tym, jak został oszukany przez 4 różnych międzynarodowych pożyczkodawców Internetu, wszyscy obiecują mi udzielić pożyczki po tym, jak zapłaciłem dużo za opłaty, które nic nie dają i nie przyniosły żadnego pozytywnego wyniku. Straciłem moje ciężko zarobić pieniądze i było to w sumie 8 000 USD. Pewnego dnia przeglądałem internet, wyglądając na sfrustrowanego, gdy natknąłem się na zeznania kobiety,... rozwiń
Avatar
Gość / 23 lutego 2018 o 12:14
Czy potrzebujesz pożyczki? JEŚLI TAK! Skontaktuj się z Hobelman Finance and Mortgages Limited® Dla małych i dużych pożyczek. Oferujemy pożyczki po przystępnej stopie procentowej w wysokości 2%. Skontaktuj się z nami już dziś za pośrednictwem poczty elektronicznej na hobelmanfinance@gmail.com, a Twoja współpraca z nami będzie dobrym doświadczeniem. +17816567138 kredyt jest otwarty dla wszystkich bez względu na narodowość.
Avatar
Gość / 21 lutego 2018 o 14:03
Czy szukasz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub spłacasz rachunki, dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc tym, którzy potrzebują pożyczki z odsetkami w wysokości 2%, więc wróć do nas. Czekam na twoją aktualizację w tej sprawie. Dziękujemy za poświęcony czas i zrozumienie! Więc wróć do naszego Fredjosephloans@gmail.com
Avatar
Gość / 30 stycznia 2018 o 12:02
Cześć,           Czy potrzebujesz pożyczki? możesz rozwiązać swoje problemy, kiedy już tu dotrzesz. Jestem panią Anną. Z Polski, w zeszły tydzień w poniedziałek szukałem pożyczki na spłatę moich rachunków, więc dostałem się w ręce różnych oszustw i oszustwa były przez innego pożyczkodawcę, Gdyby nie dla pani, która jest moją najlepszą przyjaciółką, Mercy przedstawiła mnie Panu Johnson Pablo (CEO) JOHNSON PABLO LOAN COMPANY i pomaga mi z pożyczką 100 000,00 euro bez stresu. Tak więc, moi dobrzy ludzie z Polski, możesz skontaktować się z nim poprzez e-mail: johnsonpabloloancompany@gmail.com I nie zapomnij powiedzieć mu, że przesyłam cię do jego firmy.
Cześć,           Czy potrzebujesz pożyczki? możesz rozwiązać swoje problemy, kiedy już tu dotrzesz. Jestem panią Anną. Z Polski, w zeszły tydzień w poniedziałek szukałem pożyczki na spłatę moich rachunków, więc dostałem się w ręce różnych oszustw i oszustwa były przez innego pożyczkodawcę, Gdyby nie dla pani, która jest moją najlepszą przyjaciółką, Mercy przedstawiła mnie Panu Johnson Pablo (CEO) JOHNSON PABLO LOAN COMPANY i pomaga mi z pożyczką 100 000,00 euro bez stresu. Tak więc, moi dobrzy ludzie z Polski, możesz skontaktować się z nim ... rozwiń
Avatar
Gość / 30 stycznia 2018 o 11:57
Cześć,           Czy potrzebujesz pożyczki? możesz rozwiązać swoje problemy, kiedy już tu dotrzesz. Jestem panią Anną. Z Polski, w zeszły tydzień w poniedziałek szukałem pożyczki na spłatę moich rachunków, więc dostałem się w ręce różnych oszustw i oszustwa były przez innego pożyczkodawcę, Gdyby nie dla pani, która jest moją najlepszą przyjaciółką, Mercy przedstawiła mnie Panu Johnson Pablo (CEO) JOHNSON PABLO LOAN COMPANY i pomaga mi z pożyczką 100 000,00 euro bez stresu. Tak więc, moi dobrzy ludzie z Polski, możesz skontaktować się z nim poprzez e-mail: johnsonpabloloancompany@gmail.com I nie zapomnij powiedzieć mu, że przesyłam cię do jego firmy.
Cześć,           Czy potrzebujesz pożyczki? możesz rozwiązać swoje problemy, kiedy już tu dotrzesz. Jestem panią Anną. Z Polski, w zeszły tydzień w poniedziałek szukałem pożyczki na spłatę moich rachunków, więc dostałem się w ręce różnych oszustw i oszustwa były przez innego pożyczkodawcę, Gdyby nie dla pani, która jest moją najlepszą przyjaciółką, Mercy przedstawiła mnie Panu Johnson Pablo (CEO) JOHNSON PABLO LOAN COMPANY i pomaga mi z pożyczką 100 000,00 euro bez stresu. Tak więc, moi dobrzy ludzie z Polski, możesz skontaktować się z nim ... rozwiń
Avatar
Gość / 29 stycznia 2018 o 05:13
Czy szukasz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na spłatę rachunków, dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc tym, którzy potrzebują pożyczki, z 2% odsetkami, więc wróć do nas. Czekam na twoją aktualizację w tej sprawie. Dziękujemy za poświęcony czas i zrozumienie! Więc wróć do naszego Fredjosephloans@gmail.com
Zobacz wszystkie komentarze 261

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018 Serbia – Szwajcaria 1:2. Zabójcza końcówka Helwetów

MUNDIAL 2018 Serbia – Szwajcaria 1:2. Zabójcza końcówka Helwetów 1 0

Po kapitalnym meczu i niezwykle emocjonującej końcówce Szwajcaria pokonała w Kaliningradzie Serbię i jest bardzo bliska awansu do 1/8 finału mistrzostw świata

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej
23 czerwca 2018, 18:00

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na wspólne świętowanie Nocy św. Jana. 23 czerwca o godz. 18 na terenie Skansenu w sektorze Powiśle odbędzie się ciekawe wydarzenie kulturalne.

Rozpoczęcie wakacji w klubie Radość
23 czerwca 2018, 18:00

Rozpoczęcie wakacji w klubie Radość 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 18 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się impreza na rozpoczęcie wakacji.

Powiat puławski: Potrafią oszczędzać, zarząd z absolutorium

Powiat puławski: Potrafią oszczędzać, zarząd z absolutorium 4 3

Starosta puławski Witold Popiołek i cały zarząd powiatu w środę otrzymał absolutorium. Radni nie mieli poważniejszych zastrzeżeń, ale nie wszyscy zagłosowali „za”. Część opozycji symbolicznie wstrzymała się od głosu.

Zielny smak Cieleśnicy. Spotkania, inspiracje, przepisy

Zielny smak Cieleśnicy. Spotkania, inspiracje, przepisy 0 0

W Cieleśnicy i Pratulinie odbywa się w ten weekend Święto Ziół. W piątek w pałacu w Cieleśnicy eksperci i zielarze rozmawiają o Ziemi Zielonej Planecie. W sobotę w Pratulinie czekają na was wykłady, występy muzyczne i stoiska z produktami ziołowymi zakończone puszczaniem wianków na Bugu. A w niedzielę w ogrodach i zielnikach cieleśnickiego pałacu odbędzie się wspólne gotowanie

„Dyrekcja”. Klimatyczne miasto w mieście. Reportaż o niezwykłym osiedlu
galeria

„Dyrekcja”. Klimatyczne miasto w mieście. Reportaż o niezwykłym osiedlu 0 1

Zapomniana i zaniedbana sprawa. 112 gmachów wartości z górą 20 mln zł stoi pustką i niszczeje. Martwe miasto o 22 ulicach... Niedokończone gmachy – mieszkaniem dla puszczyków.

Województwo lubelskie kupuje 11 pociągów. Z klimatyzacją, ładowarkami i WiFi

Województwo lubelskie kupuje 11 pociągów. Z klimatyzacją, ładowarkami i WiFi 26 7

11 nowych pociągów elektrycznych zamawia samorząd województwa lubelskiego. To już drugie podejście do tego zakupu - za pierwszym razem przetarg unieważniono, bo oferowane pojazdy były zbyt drogie.

Asian Street Food Festiwal w Radości
23 czerwca 2018, 12:00

Asian Street Food Festiwal w Radości 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się Asian Street Food Festiwal, czyli impreza dla miłośników azjatyckiej kuchni ulicznej.

Taito w Stars Disco Club
23 czerwca 2018, 21:00

Taito w Stars Disco Club 0 0

W sobotę, 23 czerwca o godz. 21 w klubie Stars Disco (Krakowskie Przedmieście 40) wystąpi popularny Taito.

Eurojackpot 22.06.2018 - wylosowane liczby. Kto wygrał 385 mln zł?

Eurojackpot 22.06.2018 - wylosowane liczby. Kto wygrał 385 mln zł? 1 0

Losowanie Eurojackpot z 22 czerwca 2018 r. Sprawdź wylosowane liczby. Czy ktoś zgarnie dziś główną wygraną w wysokości 385 mln zł?

Jest nowy kandydat na prezydenta Puław. To prezes spółdzielni mieszkaniowej
film

Jest nowy kandydat na prezydenta Puław. To prezes spółdzielni mieszkaniowej 38 34

Podczas piątkowej konferencji w puławskim hotelu "Prima" oficjalnie zaprezentowano kandydata PO, Nowoczesnej, KOD-u, SLD i Komitetu Obywatelskiego na prezydenta Puław. Został nim Mariusz Cytryński, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Powiśle".

Albo zapłata za bezpłatny podręcznik albo świadectwo szkolne. Ceny zaskoczyły rodziców

Albo zapłata za bezpłatny podręcznik albo świadectwo szkolne. Ceny zaskoczyły rodziców 28 10

Nawet kilkaset złotych w ciągu kilku dni musieli wpłacić do szkół rodzice przerażeni tym, że jeśli tego nie zrobią ich dzieci nie dostaną w piątek świadectw. To opłaty za książki, z których dzieci korzystały przez minione dziesięć miesięcy.

Remonty i utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 82

Remonty i utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 82 5 2

Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień na drodze krajowej nr 82. Korki są spowodowane letnimi remontami cząstkowymi.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!