wtorek, 12 grudnia 2017 r.

Lublin

Lotnisko pilnie potrzebuje bardzo dużych pieniędzy. Zrzutka miasta i województwa

Autor: drs

Port Lotniczy Lublin (fot. Maciej Kaczanowski)
Port Lotniczy Lublin (fot. Maciej Kaczanowski)

Spełnienie zaostrzonych wymogów bezpieczeństwa przez lotnisko w Świdniku zapewnić mają prace, na które lubelscy radni wyłożyli w czwartek 2 mln zł na pilny wniosek prezydenta miasta.

Niemal dwa razy tyle, 4 mln zł, wyłożyć ma samorząd województwa. – Działamy trochę jak straż pożarna – tłumaczy prezydent.

– Jedną z najistotniejszych spraw jest modernizacja oświetlenia – mówi Krzysztof Żuk. Dodaje, że trzeba też zamontować specjalne obręcze np. przy studzienkach mające zmniejszyć ryzyko uszkodzenia podwozia w przypadku stoczenia się lądującego samolotu z pasa startowego na trawę. – Czy się to portowi podoba, czy nie, musi to wykonać, ponieważ do końca listopada ważny jest certyfikat wydany dla lotniska.

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(237) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (dzisiaj o 01:14) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
XMAS LOAN JUŻ TERAZ W NISKIM STOPIE 1% {REMY.CREDIT111@gmail.com} czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby uruchomić firmę przed Xmas, czy potrzebujesz pożyczki Xmas? dajemy zarówno firmie, jak i osobom prywatnym, więc jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki już w ciągu 12 godzin, możemy bez trudu udzielić ci pożyczki Pożyczka Xmas jest dostępna teraz niska stopa procentowa w wysokości 1%: skontaktuj się z nami bezpośrednio pod następującym adresem: [REMY.CREDIT111@gmail.com]
Rozwiń
Gość
Gość (2 dni temu o 18:46) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
jak dostałem kartę kredytową, która zmieniła moje Życie caŁkowicie dzisiaj tak jak dla mnie marzenie, właśnie dostałem pustą kartę bankomatową, to święta będą najlepsze w całym moim życiu, ponieważ rzeczy, które kupię, będą dużo. nawet do 3 dni nie dostałem karty. za blisko 70 000 euro nie skorzystałem nawet z karty tak, jak powiedziała mi kobieta. ponieważ moja karta codziennie pobiera 5 500 eur, to jest mój dzienny limit. nie wycofuję się za każdym razem teraz, 14 dni, kiedy korzystam z karty. ale teraz chcę być poważny z moim wycofaniem się, abym mógł zebrać mnóstwo pieniędzy, by kupić coś innego, inwestować i dbać o siebie i rodzinę. zawsze dobrze jest spróbować, gdyby nie to, nie wiedziałbym, czy ta karta naprawdę istnieje, ale zanim nigdy w to nie uwierzyłem. sposób, w jaki wyjaśniła mi tę kartę, był tak jasny i zrozumiały, więc musiałem spróbować z powodu jej rad. ale moja myśl była dwójka, ponieważ w pewnym momencie widzę kilka postów na temat ludzi narzekających, że zostali oszukani, a niektórzy powiedzieli, że to nieprawda i nie istnieje. Że biorą tylko pieniądze i przekręcają nas, ale ku memu największemu za***eniu ta pani nie obciążyła mnie za tę kartę. to mnie zmotywowało, ale zapłaciłem tylko za dostarczenie mi karty. zaryzykowałem, ale teraz żyję dużą kartą. zaryzykuj i dołącz do milionera, ponieważ już widzę siebie jako milionera. zanim moja karta stanie się ważna za sześć miesięcy, do tego czasu zarobiłem dużo pieniędzy. teraz wiem, że warto spróbować w czymkolwiek, aby wiedzieć, czy istnieje, czy nie, i chodzi o spotkanie z właściwą osobą we właściwym czasie, tak jak sposób, w jaki poznałem tę kobietę. jeśli chcesz zapisać się z kartą, możesz również dotrzeć do kogoś, kogo john johnson nie ma na liście (americanewbllankatm@gmail.com), nie idź i nie padnij ofiarą dla tych fałszywych hakerów. ta firma jest przetestowana i zaufana, email them now on (americanewbllankatm@gmail.com)
Rozwiń
Gość
Gość (2 grudnia 2017 o 07:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
cześć, czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby zapłacić rachunki i rozpocząć nowy biznes? czy szukasz obecnie zabezpieczonej i autentycznej pożyczki, aby rozwiązać swoje problemy? skontaktuj się z e-mailem pod adresem {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} ponieważ jest to ta sama firma, w której potwierdzam moją pożyczkę w wysokości 50 000 euro w zeszły piątek, a teraz pojawiłam się na blogu, by wspomnieć o tej wspaniałej i miłej firmie, która pomoże ci dzisiaj uregulować moje rachunki, a także bardzo duże dzięki mesie Stelli Rene, bo jest miła i kiedy się z nią kontaktujesz, proszę poczuj się swobodnie i rób to, o co zawsze cię prosiła, ponieważ dzisiaj moje nowe życie się zaczęło i moje marzenia się spełniły i nigdy nie przestanę jej reklamować dziś osiągasz sukces, ponieważ dziś wszystko jest dobrze ze mną i dziś bardzo dziękuję pani Stelli Rene. Sousa
Rozwiń
Gość
Gość (26 listopada 2017 o 02:00) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Alvaro Martinez | Witaj, Czy szukasz legalnego i wiarygodnego Finansowego / Pożyczkodawcy? Czy potrzebujesz pożyczki? Czy potrzebujesz pilnej pomocy finansowej? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na spłatę swoich długów lub potrzebujesz pożyczki kapitałowej na ulepszenie swojej działalności? Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek o oprocentowaniu 2% dla osób fizycznych i firm w sposób jasny i zrozumiały. Dostarczamy pożyczki w dowolnej wysokości do dowolnego miejsca docelowego, więc skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać natychmiastową pożyczkę już dziś. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego adresu e-mail: (safeloanglobalcompany@gmail.com)
Rozwiń
Gość
Gość (23 listopada 2017 o 14:40) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czy potrzebujesz dobrze poświadczonej pożyczki, aby uregulować dept, spłacić rachunki lub rozpocząć nową działalność, w tym rozszerzenie działalności, jeśli tak, skontaktuj się z nami teraz 24 godziny zatwierdzenia. Napisz do nas jak najszybciej na robertbensonloanss@hotmail.com Błogosławieństwa, Robert Benson
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (237)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!