Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 stycznia 2012 r.
11:13
Edytuj ten wpis

Lotnisko w Świdniku: Terminal nabiera kształtów (zdjęcia)

0 13 A A

Stoi już część słupów, montowane są dźwigary i płatwie. W trakcie niecałych dwóch tygodni zamontowano 30 procent konstrukcji stalowej. Pracę trwają dzień i noc, siedem dni w tygodniu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lolo / 13 stycznia 2012 o 19:38
[quote name='generation_next' timestamp='1326410779' post='582945']
Z perspektywy tego - jak to ująłeś [dziadowskiego i ...] Muszę przyznać, że rozumię Twoje flustracje. Nawet kilka zdań nie potrafisz napisać w ojczystym języku. Widać dobitnie, że państwowa bezpłatna edukacja skrzywdziła Cię bardzo mocno. PS. Kamerki i zdjęcia nie oddają rzeczywistych wymiarów konstrukcji terminalu. No ale jeśli wiesz lepiej bo jesteś w UK i tam domki budują z takich elementów (???), to uuuu....Angole chyba na wojnę się szykują ;-)
[/quote]
Oh, oh .. flustracje to raczej ty wylewasz i zle mnie odbierasz.Tak wiem ze niby krytykuje, a ty widzisz w tym terminalu okno na swiat.Dla mnie tez to dobra wiadomosc ze cos sie dzieje i ze bedzie mozna wyladowac u siebie.
Zastanawia mnie tylko czemy wy sie godzicie na te wszystkie rzeczy. ?!
Wrzuc sobie RSJ BEAMS na google i zobacz z jakich elementow stalowych sie tutaj buduje te domki i zastanow sie na co ida te drakonskie pieniadze wydawane na ten terminal a moze raczej KURNIK.
PS.
to ze za autostrady placisz w podatkach, benzynie i na bramce finalnie tez uwazasz OK ?
A zapomnialem, przeciez EU doplaca 50% do tych autostrad.
[quote name='generation_next' timestamp='1326410779' post='582945']
Z perspektywy tego - jak to ująłeś [dziadowskiego i ...] Muszę przyznać, że rozumię Twoje flustracje. Nawet kilka zdań nie potrafisz napisać w ojczystym języku. Widać dobitnie, że państwowa bezpłatna edukacja skrzywdziła Cię bardzo mocno. PS. Kamerki i zdjęcia nie oddają rzeczywistych wymiarów konstrukcji terminalu. No ale jeśli wiesz lepiej bo jesteś w UK i tam domki budują z takich elementów (???), to uuuu....Angole chyba na wojnę się szykują ... rozwiń
Avatar
Roffle 123 / 13 stycznia 2012 o 17:11
A wywalaj edek burasie!Jak możesz pisać tu takie idiotyzmy? Jeszcze będzie CI łyso,kiedy otworzą to wspaniałe lotnisko. Brawa dla Budimex,Zeman HDF,Mota-Engil,Wakoz i wszystkich wykonawców naszego lotniska!Tak trzymać! Ja jestem dumny z tego,że już w tym roku odleci z tąd pierwszy samolot.
Avatar
edek / 13 stycznia 2012 o 11:17
szkoda tylko robotnikow tego lotniska nie bedzie powstanie tylko parking dla wipow limuzyny juz so
Avatar
ktosik / 13 stycznia 2012 o 08:59
Buduja dzień i noc, siedem dni w tygodniu, więc niezgodnie z pozwoleniem na budowę.
Avatar
red / 13 stycznia 2012 o 02:44
Jest tylko 30 fotografii, pół Lubelszczyzny już się śmieje z tego cudowego rozmnożenia.
Avatar
generation_next / 13 stycznia 2012 o 00:36
[quote name='max' timestamp='1326389317' post='582801']
Taką "skomplikowaną" konstrukcję to ze szwagrem w trzy dni byśmy postawili. Nie za dobrze to wygląda. To już Lego wygląda solidniej.
[/quote]
Złóż tą ofertę do PL Lublin-Świdnik. A ja z brejdakiem postawiłbym w pół roku drugi Pałac Kultury i Nauki, a co? Ma się ten rozmach w ramach mikrofirm budowlano-montażowych ;-)
Avatar
generation_next / 13 stycznia 2012 o 00:26
[quote name='lolo' timestamp='1326370002' post='582710']
z perspektywy emigracji i lokalnych doswiadczen, musze stwierdzic ze polska to jednak dziadowski i zlodziejski kraj.
Wybaczcie, ale jak porownac STALE urzywane w UK do rozbudowy tych smiesznych domkow, przy niewielkich rozpietosciach i to co widze na zdjeciach jako konstrukcje "terminalu" to smiech mnie ogarnia.
Setki milionow ..
Grunt ze nowe domki pod miastem powstana i kolejna grupa zadufanych gburow
[/quote]
Z perspektywy tego - jak to ująłeś [dziadowskiego i ...] Muszę przyznać, że rozumię Twoje flustracje. Nawet kilka zdań nie potrafisz napisać w ojczystym języku. Widać dobitnie, że państwowa bezpłatna edukacja skrzywdziła Cię bardzo mocno. PS. Kamerki i zdjęcia nie oddają rzeczywistych wymiarów konstrukcji terminalu. No ale jeśli wiesz lepiej bo jesteś w UK i tam domki budują z takich elementów (???), to uuuu....Angole chyba na wojnę się szykują ;-)
[quote name='lolo' timestamp='1326370002' post='582710']
z perspektywy emigracji i lokalnych doswiadczen, musze stwierdzic ze polska to jednak dziadowski i zlodziejski kraj.
Wybaczcie, ale jak porownac STALE urzywane w UK do rozbudowy tych smiesznych domkow, przy niewielkich rozpietosciach i to co widze na zdjeciach jako konstrukcje "terminalu" to smiech mnie ogarnia.
Setki milionow ..
Grunt ze nowe domki pod miastem powstana i kolejna grupa zadufanych gburow
[/quote]
Z pe... rozwiń
Avatar
next / 13 stycznia 2012 o 00:11
Fotki się powtarzają: 2 x 30 tych samych ujęć.
Avatar
jasio / 12 stycznia 2012 o 19:40
Naród polski-co muszę stwierdzić jako polski emigrant-ma niebywałą zdolność, jeśli nie zdolność (bo do niewielu rzeczy jest zdolny, przecież nawet nie potrafi postawić zwykłej wiaty dla podróżnych)to przynajmniej skłonność do łatwych i śmiałych ocen. Z mlekiem matek, przez pokolenia wysysał geniusz budowniczych, inżynierów i innych pstrej maści konstruktorów, a nie potrafi położyć na tej ziemi autostrady, podróżuje żelaznym skansenem, wykrwawia się na asfalcie, który w tym kraju kosztuje krocie. O czym Wy panowie mówicie? Co Was uwiera? Zobaczyliście kilka zdjęć i już leje się z Was polska żółć. Bo Wam to tak wygląda, Jezu Chryste, co za naród, wszystko na nic, wszystko źle, no Polacy, niestety, ale Polacy.
Naród polski-co muszę stwierdzić jako polski emigrant-ma niebywałą zdolność, jeśli nie zdolność (bo do niewielu rzeczy jest zdolny, przecież nawet nie potrafi postawić zwykłej wiaty dla podróżnych)to przynajmniej skłonność do łatwych i śmiałych ocen. Z mlekiem matek, przez pokolenia wysysał geniusz budowniczych, inżynierów i innych pstrej maści konstruktorów, a nie potrafi położyć na tej ziemi autostrady, podróżuje żelaznym skansenem, wykrwawia się na asfalcie, który w tym kraju kosztuje krocie. O czym Wy panowie mówicie? Co Was uwiera? Zoba... rozwiń
Avatar
inż. / 12 stycznia 2012 o 18:33
Ale prowizorka Koszmarnie to wygląda. To już markety solidniej budują.
Avatar
lolo / 13 stycznia 2012 o 19:38
[quote name='generation_next' timestamp='1326410779' post='582945']
Z perspektywy tego - jak to ująłeś [dziadowskiego i ...] Muszę przyznać, że rozumię Twoje flustracje. Nawet kilka zdań nie potrafisz napisać w ojczystym języku. Widać dobitnie, że państwowa bezpłatna edukacja skrzywdziła Cię bardzo mocno. PS. Kamerki i zdjęcia nie oddają rzeczywistych wymiarów konstrukcji terminalu. No ale jeśli wiesz lepiej bo jesteś w UK i tam domki budują z takich elementów (???), to uuuu....Angole chyba na wojnę się szykują ;-)
[/quote]
Oh, oh .. flustracje to raczej ty wylewasz i zle mnie odbierasz.Tak wiem ze niby krytykuje, a ty widzisz w tym terminalu okno na swiat.Dla mnie tez to dobra wiadomosc ze cos sie dzieje i ze bedzie mozna wyladowac u siebie.
Zastanawia mnie tylko czemy wy sie godzicie na te wszystkie rzeczy. ?!
Wrzuc sobie RSJ BEAMS na google i zobacz z jakich elementow stalowych sie tutaj buduje te domki i zastanow sie na co ida te drakonskie pieniadze wydawane na ten terminal a moze raczej KURNIK.
PS.
to ze za autostrady placisz w podatkach, benzynie i na bramce finalnie tez uwazasz OK ?
A zapomnialem, przeciez EU doplaca 50% do tych autostrad.
[quote name='generation_next' timestamp='1326410779' post='582945']
Z perspektywy tego - jak to ująłeś [dziadowskiego i ...] Muszę przyznać, że rozumię Twoje flustracje. Nawet kilka zdań nie potrafisz napisać w ojczystym języku. Widać dobitnie, że państwowa bezpłatna edukacja skrzywdziła Cię bardzo mocno. PS. Kamerki i zdjęcia nie oddają rzeczywistych wymiarów konstrukcji terminalu. No ale jeśli wiesz lepiej bo jesteś w UK i tam domki budują z takich elementów (???), to uuuu....Angole chyba na wojnę się szykują ... rozwiń
Avatar
Roffle 123 / 13 stycznia 2012 o 17:11
A wywalaj edek burasie!Jak możesz pisać tu takie idiotyzmy? Jeszcze będzie CI łyso,kiedy otworzą to wspaniałe lotnisko. Brawa dla Budimex,Zeman HDF,Mota-Engil,Wakoz i wszystkich wykonawców naszego lotniska!Tak trzymać! Ja jestem dumny z tego,że już w tym roku odleci z tąd pierwszy samolot.
Avatar
edek / 13 stycznia 2012 o 11:17
szkoda tylko robotnikow tego lotniska nie bedzie powstanie tylko parking dla wipow limuzyny juz so
Avatar
ktosik / 13 stycznia 2012 o 08:59
Buduja dzień i noc, siedem dni w tygodniu, więc niezgodnie z pozwoleniem na budowę.
Avatar
red / 13 stycznia 2012 o 02:44
Jest tylko 30 fotografii, pół Lubelszczyzny już się śmieje z tego cudowego rozmnożenia.
Avatar
generation_next / 13 stycznia 2012 o 00:36
[quote name='max' timestamp='1326389317' post='582801']
Taką "skomplikowaną" konstrukcję to ze szwagrem w trzy dni byśmy postawili. Nie za dobrze to wygląda. To już Lego wygląda solidniej.
[/quote]
Złóż tą ofertę do PL Lublin-Świdnik. A ja z brejdakiem postawiłbym w pół roku drugi Pałac Kultury i Nauki, a co? Ma się ten rozmach w ramach mikrofirm budowlano-montażowych ;-)
Avatar
generation_next / 13 stycznia 2012 o 00:26
[quote name='lolo' timestamp='1326370002' post='582710']
z perspektywy emigracji i lokalnych doswiadczen, musze stwierdzic ze polska to jednak dziadowski i zlodziejski kraj.
Wybaczcie, ale jak porownac STALE urzywane w UK do rozbudowy tych smiesznych domkow, przy niewielkich rozpietosciach i to co widze na zdjeciach jako konstrukcje "terminalu" to smiech mnie ogarnia.
Setki milionow ..
Grunt ze nowe domki pod miastem powstana i kolejna grupa zadufanych gburow
[/quote]
Z perspektywy tego - jak to ująłeś [dziadowskiego i ...] Muszę przyznać, że rozumię Twoje flustracje. Nawet kilka zdań nie potrafisz napisać w ojczystym języku. Widać dobitnie, że państwowa bezpłatna edukacja skrzywdziła Cię bardzo mocno. PS. Kamerki i zdjęcia nie oddają rzeczywistych wymiarów konstrukcji terminalu. No ale jeśli wiesz lepiej bo jesteś w UK i tam domki budują z takich elementów (???), to uuuu....Angole chyba na wojnę się szykują ;-)
[quote name='lolo' timestamp='1326370002' post='582710']
z perspektywy emigracji i lokalnych doswiadczen, musze stwierdzic ze polska to jednak dziadowski i zlodziejski kraj.
Wybaczcie, ale jak porownac STALE urzywane w UK do rozbudowy tych smiesznych domkow, przy niewielkich rozpietosciach i to co widze na zdjeciach jako konstrukcje "terminalu" to smiech mnie ogarnia.
Setki milionow ..
Grunt ze nowe domki pod miastem powstana i kolejna grupa zadufanych gburow
[/quote]
Z pe... rozwiń
Avatar
next / 13 stycznia 2012 o 00:11
Fotki się powtarzają: 2 x 30 tych samych ujęć.
Avatar
jasio / 12 stycznia 2012 o 19:40
Naród polski-co muszę stwierdzić jako polski emigrant-ma niebywałą zdolność, jeśli nie zdolność (bo do niewielu rzeczy jest zdolny, przecież nawet nie potrafi postawić zwykłej wiaty dla podróżnych)to przynajmniej skłonność do łatwych i śmiałych ocen. Z mlekiem matek, przez pokolenia wysysał geniusz budowniczych, inżynierów i innych pstrej maści konstruktorów, a nie potrafi położyć na tej ziemi autostrady, podróżuje żelaznym skansenem, wykrwawia się na asfalcie, który w tym kraju kosztuje krocie. O czym Wy panowie mówicie? Co Was uwiera? Zobaczyliście kilka zdjęć i już leje się z Was polska żółć. Bo Wam to tak wygląda, Jezu Chryste, co za naród, wszystko na nic, wszystko źle, no Polacy, niestety, ale Polacy.
Naród polski-co muszę stwierdzić jako polski emigrant-ma niebywałą zdolność, jeśli nie zdolność (bo do niewielu rzeczy jest zdolny, przecież nawet nie potrafi postawić zwykłej wiaty dla podróżnych)to przynajmniej skłonność do łatwych i śmiałych ocen. Z mlekiem matek, przez pokolenia wysysał geniusz budowniczych, inżynierów i innych pstrej maści konstruktorów, a nie potrafi położyć na tej ziemi autostrady, podróżuje żelaznym skansenem, wykrwawia się na asfalcie, który w tym kraju kosztuje krocie. O czym Wy panowie mówicie? Co Was uwiera? Zoba... rozwiń
Avatar
inż. / 12 stycznia 2012 o 18:33
Ale prowizorka Koszmarnie to wygląda. To już markety solidniej budują.