Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 grudnia 2013 r.
12:36
Edytuj ten wpis

Loty Lublin - Mediolan Eurolotem od 28 lutego. Bilety w sprzedaży od dziś

Autor: Zdjęcie autora (MAG)
0 17 A A
 (Wojciech Nieśpiałowski/ Archiwum)
(Wojciech Nieśpiałowski/ Archiwum)

Port Lotniczy Lublin podał, że od 28 lutego 2014 uruchomione zostanie połączenie Lublin – Mediolan. Sprzedaż biletów rusza już dziś – od godz. 15.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Trasę obsługiwać będzie Eurolot. Cena biletu w obie strony – od 399 zł.

Dziś Port Lotniczy Lublin obchodzi swoje pierwsze urodziny. Trasa do Mediolanu wzbogaci dotychczasową siatkę połączeń. W tej chwili z Lublina polecimy do Londynu (Luton, Stansted), Oslo, Dublina i Gdańska.

Na okres zimowy zostało zawieszone połączenie z Liverpoolem.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
aga / 6 lutego 2014 o 10:26
Wspaniala wiadomosc!!! Loty do mediolanu doczekalismy sie!!! Dzieki eurolot :-)
Avatar
Agnes Bryda / 13 stycznia 2014 o 13:43
Super i dzieki za Mediolan!!!!!!
Avatar
Marghe / 19 grudnia 2013 o 15:39

 Un bel regalo di Natale! Grazie Eurolot:)

Avatar
krecik_77 / 18 grudnia 2013 o 10:17

Wieczny malkontent, prawiczek Leniak niech wali z buta przez Alpy, a ja już planuję wyjazd na jakiś wiosenny weekend do Mediolanu - nie chciało mi się nigdy jechać samochodem w tamte rejony, ale dzięki lotnisku pod nosem już się skusimy wraz z żoną.

Avatar
poznaniak z lb / 17 grudnia 2013 o 22:39

A ja mówię, że dzięki lotnisku Lublin jest miastem małej metropolii i życzę mu powodzenia w ilosci i bezpiecznych  lotów .Czekam na loty z Poznania

Avatar
Przemysław Leniak / 17 grudnia 2013 o 21:10

Leniak, kto ci włosy ukradł !?

czas...

a jak myślałeś?

Avatar
Fryzjer / 17 grudnia 2013 o 21:01

na bungabunga u Berlusconiego

Leniak, kto ci włosy ukradł !?

Avatar
wolek / 17 grudnia 2013 o 20:12

"Trasa do Mediolanu wzbogaci dotychczasową siatkę połączeń.

W tej chwili z Lublina polecimy do Londynu (Luton, Stansted), Oslo, Dublina i Gdańska."

... czyżby Mediolan (północny region Włoch) również obfitował w polskich gastarbajterów ? ;)

Bo do tej pory cały interes Airport Lublin polega na trasach dla emigrantów tyrających za granicą.

Tylko oni naganiają hajs liniom lotniczym. :D

No może jeszcze Żuk i jego świta latający na wczasy.

nie jeszcze agusta ma potrzeby..... ;)

e agusta ma potrzeby..... ;)

rozwiń
Avatar
Przemysław Leniak / 17 grudnia 2013 o 20:10

LEniak ty w ogóle nie rozumiesz po co człowiek wynalazł samolot

alez rozumiem doskonale
idzie o tyo by trasę która pieszo mozna pokonać w 39 dni
mozna było pokonać samolotem w 75 dni
to się nazywa postęp
i ja to rozumiem bo przecie tez jestem z Lublina
;-)

Avatar
Gość / 17 grudnia 2013 o 19:34

Lotow jeszcze nie ma w sprzedazy! Prosze sprawdzic na stronie Eurolotu.Grazie!

Avatar
aga / 6 lutego 2014 o 10:26
Wspaniala wiadomosc!!! Loty do mediolanu doczekalismy sie!!! Dzieki eurolot :-)
Avatar
Agnes Bryda / 13 stycznia 2014 o 13:43
Super i dzieki za Mediolan!!!!!!
Avatar
Marghe / 19 grudnia 2013 o 15:39

 Un bel regalo di Natale! Grazie Eurolot:)

Avatar
krecik_77 / 18 grudnia 2013 o 10:17

Wieczny malkontent, prawiczek Leniak niech wali z buta przez Alpy, a ja już planuję wyjazd na jakiś wiosenny weekend do Mediolanu - nie chciało mi się nigdy jechać samochodem w tamte rejony, ale dzięki lotnisku pod nosem już się skusimy wraz z żoną.

Avatar
poznaniak z lb / 17 grudnia 2013 o 22:39

A ja mówię, że dzięki lotnisku Lublin jest miastem małej metropolii i życzę mu powodzenia w ilosci i bezpiecznych  lotów .Czekam na loty z Poznania

Avatar
Przemysław Leniak / 17 grudnia 2013 o 21:10

Leniak, kto ci włosy ukradł !?

czas...

a jak myślałeś?

Avatar
Fryzjer / 17 grudnia 2013 o 21:01

na bungabunga u Berlusconiego

Leniak, kto ci włosy ukradł !?

Avatar
wolek / 17 grudnia 2013 o 20:12

"Trasa do Mediolanu wzbogaci dotychczasową siatkę połączeń.

W tej chwili z Lublina polecimy do Londynu (Luton, Stansted), Oslo, Dublina i Gdańska."

... czyżby Mediolan (północny region Włoch) również obfitował w polskich gastarbajterów ? ;)

Bo do tej pory cały interes Airport Lublin polega na trasach dla emigrantów tyrających za granicą.

Tylko oni naganiają hajs liniom lotniczym. :D

No może jeszcze Żuk i jego świta latający na wczasy.

nie jeszcze agusta ma potrzeby..... ;)

e agusta ma potrzeby..... ;)

rozwiń
Avatar
Przemysław Leniak / 17 grudnia 2013 o 20:10

LEniak ty w ogóle nie rozumiesz po co człowiek wynalazł samolot

alez rozumiem doskonale
idzie o tyo by trasę która pieszo mozna pokonać w 39 dni
mozna było pokonać samolotem w 75 dni
to się nazywa postęp
i ja to rozumiem bo przecie tez jestem z Lublina
;-)

Avatar
Gość / 17 grudnia 2013 o 19:34

Lotow jeszcze nie ma w sprzedazy! Prosze sprawdzic na stronie Eurolotu.Grazie!

Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 4 1

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 3 1

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 26 16

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 1

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 16 5

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 202 22

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 1

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!