Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 lipca 2012 r.
12:06
Edytuj ten wpis

Lubartowska: Pobili do nieprzytomności przechodnia

Autor: Zdjęcie autora er
0 27 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Bandyci skatowali do nieprzytomności mężczyznę, który przechodził ul. Lubartowską. Zabrali mu telefon.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
24-letni mieszkaniec Lublina w sobotę po północy wracał do domu. Najpierw szedł z kolegą. Ulicą Lubartowską przechodził już sam.

- Zaczepiła go grupa młodych osób – informuje Arkadiusz Arciszewski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

– Po słownej utarczce jeden z nich podbiegł do 24-latka i kilka razy go uderzył. W biciu przechodnia pomagał mu kompan. Obaj zaczęli kopać leżącego już na ziemi mężczyznę. Napadnięty stracił przytomność, wówczas rozbójnicy zabrali mu telefon - relacjonuje.

Policję wezwał kierowca, który przejeżdżał ul. Lubartowską. Dzięki temu policjanci zatrzymali napastników. To 24-letni Tomasz B. oraz 18-letni Piotr W.


Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
krt / 27 kwietnia 2014 o 18:50

Do gazu tych chamów wieśniaków z Lubartowskiej i innych "bezpiecznych" lubelskich ulic!! Za robote by się wzieli a nie tylko kraść potrafią!!

. Przyjdz i powiedz to prosto w oczy jak jestes taki kozak.
Avatar
krt / 27 kwietnia 2014 o 18:49
Gosc ma racje. Przyjechalas z palikijow to idz morda orac ziemie zamiast sie produkowac. Nie pasuje ci lublin? To wypad. A jak cos wam z moja lubartowska nie pasuje to do widzenia. Nikt wam nie kaze tamtedy chodzic. Nie poznasz tej dzielnicy jak sie w niej nie urodzisz.
Avatar
krt / 27 kwietnia 2014 o 18:44
Prawo zabrania? Boisz sie napisac bo wiesz ze by cie znalezli :) hehe frajerze.
Avatar
krt / 27 kwietnia 2014 o 18:42
Nie zamierzacie omijac? Zapraszamy:) na drugi raz sie nie pruj tak. U nas nikt za damski ch.j nie boje. Musiales cos odszczeknac kozaku. Idz sie frajerze rozkracz na psach.
Avatar
Paweł / 6 lipca 2012 o 22:26
Prawo zabrania, byłyby problemy w sądzie, po wyroku na pewno ogłoszę to.
Avatar
Franek Topór / 6 lipca 2012 o 15:51
[quote name='Paweł' timestamp='1341581677' post='646338']
Jestem tym niedoszłym denatem, wylizałem się i regeneruje siły już w domu. Rzeczywiście pobili mnie do nieprzytomności, kopiąc po głowie i łamiąc nos i cieszę się, że ją odzyskałem. Dość ostre te komentarze, ale dzięki za zrozumienie. Panowie będą siedzieć, znam już ich nazwiska z pisma o wszczęciu postępowania prokuratorskiego. Telefon odzyskany został tego samego dnia, znaleziono go przy jednym z bandytów (znaleziono 6 tel. przy nim, więc nie byłem pierwszy tego wieczoru). Dostaną minimum trzy lata, max 12 art. 280 par. 1 kk. Ostatecznie tyle dobrego, że to już cztery osoby, które się na mnie nacięły albo słuszniej, na które ja się naciąłem, z tego rejonu, które będą siedzieć. Pozdrowienia i nie omijamy Lubartowskiej, ja na pewno ze względu na takie wszy nie zrezygnuję ze spacerów tą ulicą. Pozdrawiam.
[/quote]Znasz nazwiska, to pisz
[quote name='Paweł' timestamp='1341581677' post='646338']
Jestem tym niedoszłym denatem, wylizałem się i regeneruje siły już w domu. Rzeczywiście pobili mnie do nieprzytomności, kopiąc po głowie i łamiąc nos i cieszę się, że ją odzyskałem. Dość ostre te komentarze, ale dzięki za zrozumienie. Panowie będą siedzieć, znam już ich nazwiska z pisma o wszczęciu postępowania prokuratorskiego. Telefon odzyskany został tego samego dnia, znaleziono go przy jednym z bandytów (znaleziono 6 tel. przy nim, więc nie byłem pier... rozwiń
Avatar
Paweł / 6 lipca 2012 o 15:34
Jestem tym niedoszłym denatem, wylizałem się i regeneruje siły już w domu. Rzeczywiście pobili mnie do nieprzytomności, kopiąc po głowie i łamiąc nos i cieszę się, że ją odzyskałem. Dość ostre te komentarze, ale dzięki za zrozumienie. Panowie będą siedzieć, znam już ich nazwiska z pisma o wszczęciu postępowania prokuratorskiego. Telefon odzyskany został tego samego dnia, znaleziono go przy jednym z bandytów (znaleziono 6 tel. przy nim, więc nie byłem pierwszy tego wieczoru). Dostaną minimum trzy lata, max 12 art. 280 par. 1 kk. Ostatecznie tyle dobrego, że to już cztery osoby, które się na mnie nacięły albo słuszniej, na które ja się naciąłem, z tego rejonu, które będą siedzieć. Pozdrowienia i nie omijamy Lubartowskiej, ja na pewno ze względu na takie wszy nie zrezygnuję ze spacerów tą ulicą. Pozdrawiam.
Jestem tym niedoszłym denatem, wylizałem się i regeneruje siły już w domu. Rzeczywiście pobili mnie do nieprzytomności, kopiąc po głowie i łamiąc nos i cieszę się, że ją odzyskałem. Dość ostre te komentarze, ale dzięki za zrozumienie. Panowie będą siedzieć, znam już ich nazwiska z pisma o wszczęciu postępowania prokuratorskiego. Telefon odzyskany został tego samego dnia, znaleziono go przy jednym z bandytów (znaleziono 6 tel. przy nim, więc nie byłem pierwszy tego wieczoru). Dostaną minimum trzy lata, max 12 art. 280 par. 1 kk. Ostatecznie t... rozwiń
Avatar
K. / 2 lipca 2012 o 22:59
[quote name='K.' timestamp='1341262542' post='645046']
Ale ty pusta jesteś.
[/quote]Przepraszam nie w to miejsce poszło. Miało być gdzie indziej to wstawione.
Avatar
K. / 2 lipca 2012 o 22:55
[quote name='gość' timestamp='1341243549' post='644977']
Piszecie żeby ich pozamykać, tam jest jak na tararach, zamykają co chwilę kilku i co chwilę kilku wychodzi, jedyne rozwiązanie nie chodzić tamtędy po zmroku i w godzinach kiedy jest mało ludzi.
[/quote]Ale ty pusta jesteś.
Avatar
K. / 2 lipca 2012 o 22:51
A tak samo gnoji skopać do nieprzytomności.
Avatar
krt / 27 kwietnia 2014 o 18:50

Do gazu tych chamów wieśniaków z Lubartowskiej i innych "bezpiecznych" lubelskich ulic!! Za robote by się wzieli a nie tylko kraść potrafią!!

. Przyjdz i powiedz to prosto w oczy jak jestes taki kozak.
Avatar
krt / 27 kwietnia 2014 o 18:49
Gosc ma racje. Przyjechalas z palikijow to idz morda orac ziemie zamiast sie produkowac. Nie pasuje ci lublin? To wypad. A jak cos wam z moja lubartowska nie pasuje to do widzenia. Nikt wam nie kaze tamtedy chodzic. Nie poznasz tej dzielnicy jak sie w niej nie urodzisz.
Avatar
krt / 27 kwietnia 2014 o 18:44
Prawo zabrania? Boisz sie napisac bo wiesz ze by cie znalezli :) hehe frajerze.
Avatar
krt / 27 kwietnia 2014 o 18:42
Nie zamierzacie omijac? Zapraszamy:) na drugi raz sie nie pruj tak. U nas nikt za damski ch.j nie boje. Musiales cos odszczeknac kozaku. Idz sie frajerze rozkracz na psach.
Avatar
Paweł / 6 lipca 2012 o 22:26
Prawo zabrania, byłyby problemy w sądzie, po wyroku na pewno ogłoszę to.
Avatar
Franek Topór / 6 lipca 2012 o 15:51
[quote name='Paweł' timestamp='1341581677' post='646338']
Jestem tym niedoszłym denatem, wylizałem się i regeneruje siły już w domu. Rzeczywiście pobili mnie do nieprzytomności, kopiąc po głowie i łamiąc nos i cieszę się, że ją odzyskałem. Dość ostre te komentarze, ale dzięki za zrozumienie. Panowie będą siedzieć, znam już ich nazwiska z pisma o wszczęciu postępowania prokuratorskiego. Telefon odzyskany został tego samego dnia, znaleziono go przy jednym z bandytów (znaleziono 6 tel. przy nim, więc nie byłem pierwszy tego wieczoru). Dostaną minimum trzy lata, max 12 art. 280 par. 1 kk. Ostatecznie tyle dobrego, że to już cztery osoby, które się na mnie nacięły albo słuszniej, na które ja się naciąłem, z tego rejonu, które będą siedzieć. Pozdrowienia i nie omijamy Lubartowskiej, ja na pewno ze względu na takie wszy nie zrezygnuję ze spacerów tą ulicą. Pozdrawiam.
[/quote]Znasz nazwiska, to pisz
[quote name='Paweł' timestamp='1341581677' post='646338']
Jestem tym niedoszłym denatem, wylizałem się i regeneruje siły już w domu. Rzeczywiście pobili mnie do nieprzytomności, kopiąc po głowie i łamiąc nos i cieszę się, że ją odzyskałem. Dość ostre te komentarze, ale dzięki za zrozumienie. Panowie będą siedzieć, znam już ich nazwiska z pisma o wszczęciu postępowania prokuratorskiego. Telefon odzyskany został tego samego dnia, znaleziono go przy jednym z bandytów (znaleziono 6 tel. przy nim, więc nie byłem pier... rozwiń
Avatar
Paweł / 6 lipca 2012 o 15:34
Jestem tym niedoszłym denatem, wylizałem się i regeneruje siły już w domu. Rzeczywiście pobili mnie do nieprzytomności, kopiąc po głowie i łamiąc nos i cieszę się, że ją odzyskałem. Dość ostre te komentarze, ale dzięki za zrozumienie. Panowie będą siedzieć, znam już ich nazwiska z pisma o wszczęciu postępowania prokuratorskiego. Telefon odzyskany został tego samego dnia, znaleziono go przy jednym z bandytów (znaleziono 6 tel. przy nim, więc nie byłem pierwszy tego wieczoru). Dostaną minimum trzy lata, max 12 art. 280 par. 1 kk. Ostatecznie tyle dobrego, że to już cztery osoby, które się na mnie nacięły albo słuszniej, na które ja się naciąłem, z tego rejonu, które będą siedzieć. Pozdrowienia i nie omijamy Lubartowskiej, ja na pewno ze względu na takie wszy nie zrezygnuję ze spacerów tą ulicą. Pozdrawiam.
Jestem tym niedoszłym denatem, wylizałem się i regeneruje siły już w domu. Rzeczywiście pobili mnie do nieprzytomności, kopiąc po głowie i łamiąc nos i cieszę się, że ją odzyskałem. Dość ostre te komentarze, ale dzięki za zrozumienie. Panowie będą siedzieć, znam już ich nazwiska z pisma o wszczęciu postępowania prokuratorskiego. Telefon odzyskany został tego samego dnia, znaleziono go przy jednym z bandytów (znaleziono 6 tel. przy nim, więc nie byłem pierwszy tego wieczoru). Dostaną minimum trzy lata, max 12 art. 280 par. 1 kk. Ostatecznie t... rozwiń
Avatar
K. / 2 lipca 2012 o 22:59
[quote name='K.' timestamp='1341262542' post='645046']
Ale ty pusta jesteś.
[/quote]Przepraszam nie w to miejsce poszło. Miało być gdzie indziej to wstawione.
Avatar
K. / 2 lipca 2012 o 22:55
[quote name='gość' timestamp='1341243549' post='644977']
Piszecie żeby ich pozamykać, tam jest jak na tararach, zamykają co chwilę kilku i co chwilę kilku wychodzi, jedyne rozwiązanie nie chodzić tamtędy po zmroku i w godzinach kiedy jest mało ludzi.
[/quote]Ale ty pusta jesteś.
Avatar
K. / 2 lipca 2012 o 22:51
A tak samo gnoji skopać do nieprzytomności.
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin
25 maja 2018, 19:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 19 w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle? 4 0

Do wypadku doszło około godz. 9 na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja"
Alarm 24

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja" 12 4

Trzy osoby zakończyły juwenalia w komisariacie. Kolejna poddała się obdukcji lekarza sądowego. Studenci dęblińskie „Szkoły Orląt” oskarżają policję o bezpodstawną i zbyt brutalną interwencję. Policja twierdzi, ze młodzi byli pijani i agresywni.

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych 0 0

Chcesz przetestować elektryczny pojazd, zanim w niego zainwestujesz kupę ciężko zarobionych pieniędzy? Potrzebujesz nowej floty transportowej dla swojej firmy spedycyjnej? Chcesz wybrać się na wakacyjną przejażdżkę, lecz nie posiadasz własnego auta? Zapraszamy do poczytania niniejszego tekstu, za pośrednictwem którego dowiesz się, jak cenna jest w dzisiejszych czasach atrakcyjna oferta godnej polecenia wypożyczalni samochodowej.

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK
26 maja 2018, 12:00

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK 2 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 12 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się spotkanie z fotografem Tadeuszem Rolke połączone z wernisażem wystawy prac artysty.

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził
galeria
film

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził 54 6

Prawie 2 promile alkoholu miał zatrzymany pijany kierowca. Pochodzący z Tanzanii 34-latek, próbował uciekać przed policjantami po tym, jak rozbił pożyczone BMW.

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech?

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech? 0 1

Rozmowa z Maciejem Łastowieckim, właścicielem firmy iOPIEKA, która oferuje legalne zatrudnienie dla opiekunów i opiekunek osób starszych głównie na terenie Niemiec.

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu 1 0

Chełmska Biblioteka Publiczna chce się zgłosić do bicia rekordu Guinnessa w ilości osób czytających jeden po drugim. Dotychczasowy rekord to 3071 czytelników.

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo]
film

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo] 2 0

Do zadymy doszło w drugiej połowie meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa w 37., ostatniej kolejce Lotto Ekstraklasy.

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
film

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać 0 6

Posłowie powinni zarabiać nie więcej niż 5 tys. zł brutto, czyli około 3550 zł "na rękę" - uważa prawie połowa ankietowanych w sondażu zamówionym przez portal Gazeta.pl

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego 1 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W ostatnim spotkaniu sezonu Padwa Zamość pokonała przed swoimi kibicami Orła Przeworsk 36:29. Aż 13 bramek zdobył na pożegnanie z fanami Tomasz Fugiel

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 36 4

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Puławy: Nowe pracownie dla szkół