Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 lipca 2010 r.
9:37
Edytuj ten wpis

Lubelska pielgrzymka do Częstochowy: Ruszają zapisy przed Archikatedrą

Autor: Zdjęcie autora łm
0 21 A A

3 sierpnia rusza 32. lubelska pielgrzymka 2010 do Częstochowy. Można się na nią zapisywać w sekretariacie pielgrzymkowym przed lubelską Archikatedrą.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sekretariat przed Archikatedrą czynny będzie codziennie do rozpoczęcia pielgrzymki w godz. od 10 do 17.

– Nieletni do 15 roku życia muszą mieć opiekuna, który pójdzie do Częstochowy razem z nimi. Młodzież od 16 roku życia potrzebuje pisemnej zgody od rodziców – tłumaczy ks. Mirosław Ładniak, przewodnik lubelskiej pielgrzymki.

Hasłem przewodnim tegorocznej wyprawy będą słowa: "Pójdź za Mną”. Wpisowe wynosi 75 zł. Dla osób mniej zamożnych przewidziane są zniżki.

- Wszystkie relacje z trasy, zdjęcia oraz filmy można będzie oglądać na nowej stronie pielgrzymki www.pielgrzymka.lublin.pl. Zapraszam do wspólnego pielgrzymowania również poprzez medialne zainteresowanie tym wydarzeniem - zachęca ks. Mirosław.

Nowy spot pielgrzymki lubelskiej do Częstochowy 2010:

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ameno / 22 lipca 2010 o 00:00
[quote name='Gość' date='21 lipiec 2010 - 19:31 ' timestamp='1279733469' post='318420']
Wrócą wrócą, co urodziwsze pątniczki to nawet w ciąży
[/quote]

Tania prowokacja;) głupi jesteś. Tylko współczuć
Avatar
śmiech na sali / 21 lipca 2010 o 23:59
[quote name='jolan' date='21 lipiec 2010 - 23:33 ' timestamp='1279748022' post='318494']
Czytanie ze zrozumieniem leży. Teraz zastanów się, czym się zajmujesz i nie miej do siebie pretensji. Na więcfej cię nie stać....
[/quote]

Jakby ci to powiedzieć, jestem doktorem na jednej z wyższych lubelskich uczelni, zapewne teraz uderzysz w to, jakich to mamy głupich uczonych...może i głupich, ale ci piętro niżej w hierarchii wartości są jeszcze głupsi;) wiesz którzy to? zapoznaj się z jednym z nich przy porannym goleniu;)
Avatar
jolan / 21 lipca 2010 o 23:33
[quote name='hehe' date='21 lipiec 2010 - 18:54 ' timestamp='1279731285' post='318413']
Napisałeś o blokadach na drodze w postaci ludzi...więc ktoś ci pisze, że zawalidrogami są również samochody, to do ciebie chyba nie trafiają słowa prostego człowieka;)) cofnij się do gimnazjum, nauczą cię PISAĆ ze zrozumieniem;)
[/quote]
Czytanie ze zrozumieniem leży. Teraz zastanów się, czym się zajmujesz i nie miej do siebie pretensji. Na więcfej cię nie stać....
Avatar
magda / 21 lipca 2010 o 20:40
[quote name='lublinianka' date='21 lipiec 2010 - 16:16 ' timestamp='1279721816' post='318369']
dlaczego na pielgrzymkę, która jest piesza, trzeba wpłacać wpisowe? nie można tak po prostu pójść i się modlić? za co się płaci i dla kogo idą te pieniądze? nie każdego stać na pielgrzymkę, bo po drodze też za coś trzeba kupić żywność. zawsze myślałam, że ta pielgrzymka nie jest odpłatna. przecież ludzie idą pieszo na własnych nogach. a nie można po prostu na trasie się przyłączyć ot tak?
[/quote]

normalne, przecież muszą ubezpieczyć pielgrzymów a na dodatek przez cały czas ciężarówki transportują plecaki i inne rzeczy pielgrzymów.
[quote name='lublinianka' date='21 lipiec 2010 - 16:16 ' timestamp='1279721816' post='318369']
dlaczego na pielgrzymkę, która jest piesza, trzeba wpłacać wpisowe? nie można tak po prostu pójść i się modlić? za co się płaci i dla kogo idą te pieniądze? nie każdego stać na pielgrzymkę, bo po drodze też za coś trzeba kupić żywność. zawsze myślałam, że ta pielgrzymka nie jest odpłatna. przecież ludzie idą pieszo na własnych nogach. a nie można po prostu na trasie się przyłączyć ot tak?
[/quote]
<... rozwiń
Avatar
Gość / 21 lipca 2010 o 19:31
[quote name='Hmmm...' date='21 lipiec 2010 - 10:05 ' timestamp='1279699545' post='318218']
Wrócą, nie wrócą, wrócą, nie wrócą...Co pokaże kwiatek akacji, czy się pomyli czy nie...
[/quote]
Wrócą wrócą, co urodziwsze pątniczki to nawet w ciąży
Avatar
zibi / 21 lipca 2010 o 18:57
[quote name='lublinianka' date='21 lipiec 2010 - 16:16 ' timestamp='1279721816' post='318369']
dlaczego na pielgrzymkę, która jest piesza, trzeba wpłacać wpisowe? nie można tak po prostu pójść i się modlić? za co się płaci i dla kogo idą te pieniądze? nie każdego stać na pielgrzymkę, bo po drodze też za coś trzeba kupić żywność. zawsze myślałam, że ta pielgrzymka nie jest odpłatna. przecież ludzie idą pieszo na własnych nogach. a nie można po prostu na trasie się przyłączyć ot tak?
[/quote]

No wiesz, zawsze można pójść do Częstochowy na piechotę i tak samo wrócić...ale jest też opcja wpisowego i powrót autokarem...Poza tym przez 12 dni dostajesz gratis picie, kompot, ciastka, coś do przegryzienia....nie zawsze jest też tak, że miejsca, w których śpimy są całkowicie darmowe...czasem trzeba pokryć koszty prądu...75zł na 12 dni to chyba nie jest wygórowana cena?? ale jak chce się uderzyć w kościół to można opowiadać oczywiście, że księża chcą zarobić na biednych pielgrzymach;)) a najlepsze jest to, że zawsze narzeka ten, który najmniej wie;)
[quote name='lublinianka' date='21 lipiec 2010 - 16:16 ' timestamp='1279721816' post='318369']
dlaczego na pielgrzymkę, która jest piesza, trzeba wpłacać wpisowe? nie można tak po prostu pójść i się modlić? za co się płaci i dla kogo idą te pieniądze? nie każdego stać na pielgrzymkę, bo po drodze też za coś trzeba kupić żywność. zawsze myślałam, że ta pielgrzymka nie jest odpłatna. przecież ludzie idą pieszo na własnych nogach. a nie można po prostu na trasie się przyłączyć ot tak?
[/quote]
<... rozwiń
Avatar
hehe / 21 lipca 2010 o 18:54
[quote name='jolan' date='21 lipiec 2010 - 15:11 ' timestamp='1279717902' post='318348']
Czyli uważasz, że z kontekstu mojego zapytania wynika, że dotyczy ono innych użytkowników drogi - konkretnie samochodów oraz, że jest ono bezsensu.

Przeczytaj moje pytanie jeszcze raz. Daj sobie czas, a jak dojdziesz do takich samych wniosków jak w twoim powyżej, to nie mam uwag, co do twojej umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Spróbuj.
[/quote]

Napisałeś o blokadach na drodze w postaci ludzi...więc ktoś ci pisze, że zawalidrogami są również samochody, to do ciebie chyba nie trafiają słowa prostego człowieka;)) cofnij się do gimnazjum, nauczą cię PISAĆ ze zrozumieniem;)
[quote name='jolan' date='21 lipiec 2010 - 15:11 ' timestamp='1279717902' post='318348']
Czyli uważasz, że z kontekstu mojego zapytania wynika, że dotyczy ono innych użytkowników drogi - konkretnie samochodów oraz, że jest ono bezsensu.

Przeczytaj moje pytanie jeszcze raz. Daj sobie czas, a jak dojdziesz do takich samych wniosków jak w twoim powyżej, to nie mam uwag, co do twojej umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Spróbuj.
[/quote]

Napisałeś o blokadach na drodze... rozwiń
Avatar
hehe / 21 lipca 2010 o 18:53
[quote name='jolan' date='21 lipiec 2010 - 14:25 ' timestamp='1279715141' post='318333']
Ja cię nie obrażałem, widzę jednak że z katolikami taka rozmowa - tzw. po chrześnijańsku. Tak ciebie uczą w waszych światyniach? Dlaczego jak nie myślę tak jak wy to odrazu jestem atakowany?
[/quote]


a kto cie atakuje człowieku? jeśli żyjemy w państwie, w którym można prezydenta wyzywać od pijaków to słowo "BAŁWAN" też nie powinno być obraźliwe;) to taka maskotka jednej z pór roku (zgadnij jakiej;]) Poza tym nigdzie nie napisałem,że jestem katolem...
[quote name='jolan' date='21 lipiec 2010 - 14:25 ' timestamp='1279715141' post='318333']
Ja cię nie obrażałem, widzę jednak że z katolikami taka rozmowa - tzw. po chrześnijańsku. Tak ciebie uczą w waszych światyniach? Dlaczego jak nie myślę tak jak wy to odrazu jestem atakowany?
[/quote]


a kto cie atakuje człowieku? jeśli żyjemy w państwie, w którym można prezydenta wyzywać od pijaków to słowo "BAŁWAN" też nie powinno być obraźliwe;) to taka maskotka jednej z pór roku... rozwiń
Avatar
Pielgrzym / 21 lipca 2010 o 16:54
Opłata uwzględnia m.in. transport bagaży i pojazdy służbowe Pielgrzymki, prom przez Wisłę, kupno lekarstw i materiałów opatrunkowych, baterii do nagłośnienia, tzw. gadżety pielgrzymkowe, informatory, koszt dokumentacji Pielgrzymki oraz ubezpieczenie NW.
Avatar
lublinianka / 21 lipca 2010 o 16:16
dlaczego na pielgrzymkę, która jest piesza, trzeba wpłacać wpisowe? nie można tak po prostu pójść i się modlić? za co się płaci i dla kogo idą te pieniądze? nie każdego stać na pielgrzymkę, bo po drodze też za coś trzeba kupić żywność. zawsze myślałam, że ta pielgrzymka nie jest odpłatna. przecież ludzie idą pieszo na własnych nogach. a nie można po prostu na trasie się przyłączyć ot tak?
Avatar
ameno / 22 lipca 2010 o 00:00
[quote name='Gość' date='21 lipiec 2010 - 19:31 ' timestamp='1279733469' post='318420']
Wrócą wrócą, co urodziwsze pątniczki to nawet w ciąży
[/quote]

Tania prowokacja;) głupi jesteś. Tylko współczuć
Avatar
śmiech na sali / 21 lipca 2010 o 23:59
[quote name='jolan' date='21 lipiec 2010 - 23:33 ' timestamp='1279748022' post='318494']
Czytanie ze zrozumieniem leży. Teraz zastanów się, czym się zajmujesz i nie miej do siebie pretensji. Na więcfej cię nie stać....
[/quote]

Jakby ci to powiedzieć, jestem doktorem na jednej z wyższych lubelskich uczelni, zapewne teraz uderzysz w to, jakich to mamy głupich uczonych...może i głupich, ale ci piętro niżej w hierarchii wartości są jeszcze głupsi;) wiesz którzy to? zapoznaj się z jednym z nich przy porannym goleniu;)
Avatar
jolan / 21 lipca 2010 o 23:33
[quote name='hehe' date='21 lipiec 2010 - 18:54 ' timestamp='1279731285' post='318413']
Napisałeś o blokadach na drodze w postaci ludzi...więc ktoś ci pisze, że zawalidrogami są również samochody, to do ciebie chyba nie trafiają słowa prostego człowieka;)) cofnij się do gimnazjum, nauczą cię PISAĆ ze zrozumieniem;)
[/quote]
Czytanie ze zrozumieniem leży. Teraz zastanów się, czym się zajmujesz i nie miej do siebie pretensji. Na więcfej cię nie stać....
Avatar
magda / 21 lipca 2010 o 20:40
[quote name='lublinianka' date='21 lipiec 2010 - 16:16 ' timestamp='1279721816' post='318369']
dlaczego na pielgrzymkę, która jest piesza, trzeba wpłacać wpisowe? nie można tak po prostu pójść i się modlić? za co się płaci i dla kogo idą te pieniądze? nie każdego stać na pielgrzymkę, bo po drodze też za coś trzeba kupić żywność. zawsze myślałam, że ta pielgrzymka nie jest odpłatna. przecież ludzie idą pieszo na własnych nogach. a nie można po prostu na trasie się przyłączyć ot tak?
[/quote]

normalne, przecież muszą ubezpieczyć pielgrzymów a na dodatek przez cały czas ciężarówki transportują plecaki i inne rzeczy pielgrzymów.
[quote name='lublinianka' date='21 lipiec 2010 - 16:16 ' timestamp='1279721816' post='318369']
dlaczego na pielgrzymkę, która jest piesza, trzeba wpłacać wpisowe? nie można tak po prostu pójść i się modlić? za co się płaci i dla kogo idą te pieniądze? nie każdego stać na pielgrzymkę, bo po drodze też za coś trzeba kupić żywność. zawsze myślałam, że ta pielgrzymka nie jest odpłatna. przecież ludzie idą pieszo na własnych nogach. a nie można po prostu na trasie się przyłączyć ot tak?
[/quote]
<... rozwiń
Avatar
Gość / 21 lipca 2010 o 19:31
[quote name='Hmmm...' date='21 lipiec 2010 - 10:05 ' timestamp='1279699545' post='318218']
Wrócą, nie wrócą, wrócą, nie wrócą...Co pokaże kwiatek akacji, czy się pomyli czy nie...
[/quote]
Wrócą wrócą, co urodziwsze pątniczki to nawet w ciąży
Avatar
zibi / 21 lipca 2010 o 18:57
[quote name='lublinianka' date='21 lipiec 2010 - 16:16 ' timestamp='1279721816' post='318369']
dlaczego na pielgrzymkę, która jest piesza, trzeba wpłacać wpisowe? nie można tak po prostu pójść i się modlić? za co się płaci i dla kogo idą te pieniądze? nie każdego stać na pielgrzymkę, bo po drodze też za coś trzeba kupić żywność. zawsze myślałam, że ta pielgrzymka nie jest odpłatna. przecież ludzie idą pieszo na własnych nogach. a nie można po prostu na trasie się przyłączyć ot tak?
[/quote]

No wiesz, zawsze można pójść do Częstochowy na piechotę i tak samo wrócić...ale jest też opcja wpisowego i powrót autokarem...Poza tym przez 12 dni dostajesz gratis picie, kompot, ciastka, coś do przegryzienia....nie zawsze jest też tak, że miejsca, w których śpimy są całkowicie darmowe...czasem trzeba pokryć koszty prądu...75zł na 12 dni to chyba nie jest wygórowana cena?? ale jak chce się uderzyć w kościół to można opowiadać oczywiście, że księża chcą zarobić na biednych pielgrzymach;)) a najlepsze jest to, że zawsze narzeka ten, który najmniej wie;)
[quote name='lublinianka' date='21 lipiec 2010 - 16:16 ' timestamp='1279721816' post='318369']
dlaczego na pielgrzymkę, która jest piesza, trzeba wpłacać wpisowe? nie można tak po prostu pójść i się modlić? za co się płaci i dla kogo idą te pieniądze? nie każdego stać na pielgrzymkę, bo po drodze też za coś trzeba kupić żywność. zawsze myślałam, że ta pielgrzymka nie jest odpłatna. przecież ludzie idą pieszo na własnych nogach. a nie można po prostu na trasie się przyłączyć ot tak?
[/quote]
<... rozwiń
Avatar
hehe / 21 lipca 2010 o 18:54
[quote name='jolan' date='21 lipiec 2010 - 15:11 ' timestamp='1279717902' post='318348']
Czyli uważasz, że z kontekstu mojego zapytania wynika, że dotyczy ono innych użytkowników drogi - konkretnie samochodów oraz, że jest ono bezsensu.

Przeczytaj moje pytanie jeszcze raz. Daj sobie czas, a jak dojdziesz do takich samych wniosków jak w twoim powyżej, to nie mam uwag, co do twojej umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Spróbuj.
[/quote]

Napisałeś o blokadach na drodze w postaci ludzi...więc ktoś ci pisze, że zawalidrogami są również samochody, to do ciebie chyba nie trafiają słowa prostego człowieka;)) cofnij się do gimnazjum, nauczą cię PISAĆ ze zrozumieniem;)
[quote name='jolan' date='21 lipiec 2010 - 15:11 ' timestamp='1279717902' post='318348']
Czyli uważasz, że z kontekstu mojego zapytania wynika, że dotyczy ono innych użytkowników drogi - konkretnie samochodów oraz, że jest ono bezsensu.

Przeczytaj moje pytanie jeszcze raz. Daj sobie czas, a jak dojdziesz do takich samych wniosków jak w twoim powyżej, to nie mam uwag, co do twojej umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Spróbuj.
[/quote]

Napisałeś o blokadach na drodze... rozwiń
Avatar
hehe / 21 lipca 2010 o 18:53
[quote name='jolan' date='21 lipiec 2010 - 14:25 ' timestamp='1279715141' post='318333']
Ja cię nie obrażałem, widzę jednak że z katolikami taka rozmowa - tzw. po chrześnijańsku. Tak ciebie uczą w waszych światyniach? Dlaczego jak nie myślę tak jak wy to odrazu jestem atakowany?
[/quote]


a kto cie atakuje człowieku? jeśli żyjemy w państwie, w którym można prezydenta wyzywać od pijaków to słowo "BAŁWAN" też nie powinno być obraźliwe;) to taka maskotka jednej z pór roku (zgadnij jakiej;]) Poza tym nigdzie nie napisałem,że jestem katolem...
[quote name='jolan' date='21 lipiec 2010 - 14:25 ' timestamp='1279715141' post='318333']
Ja cię nie obrażałem, widzę jednak że z katolikami taka rozmowa - tzw. po chrześnijańsku. Tak ciebie uczą w waszych światyniach? Dlaczego jak nie myślę tak jak wy to odrazu jestem atakowany?
[/quote]


a kto cie atakuje człowieku? jeśli żyjemy w państwie, w którym można prezydenta wyzywać od pijaków to słowo "BAŁWAN" też nie powinno być obraźliwe;) to taka maskotka jednej z pór roku... rozwiń
Avatar
Pielgrzym / 21 lipca 2010 o 16:54
Opłata uwzględnia m.in. transport bagaży i pojazdy służbowe Pielgrzymki, prom przez Wisłę, kupno lekarstw i materiałów opatrunkowych, baterii do nagłośnienia, tzw. gadżety pielgrzymkowe, informatory, koszt dokumentacji Pielgrzymki oraz ubezpieczenie NW.
Avatar
lublinianka / 21 lipca 2010 o 16:16
dlaczego na pielgrzymkę, która jest piesza, trzeba wpłacać wpisowe? nie można tak po prostu pójść i się modlić? za co się płaci i dla kogo idą te pieniądze? nie każdego stać na pielgrzymkę, bo po drodze też za coś trzeba kupić żywność. zawsze myślałam, że ta pielgrzymka nie jest odpłatna. przecież ludzie idą pieszo na własnych nogach. a nie można po prostu na trasie się przyłączyć ot tak?
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 1 4

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 70 20

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 1 7

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 2 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 9

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 2

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 5 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 2 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor 7 2

Sekcja siatkarska MKS Avia Świdnik otrzyma od miasta dodatkowe 100 tysięcy złotych na rozwój. Po spełnieniu określonych warunków, na takie samo wsparcie mogą liczyć piłkarze

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!