Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 stycznia 2011 r.
12:04
Edytuj ten wpis

Lubelska PO stawia na panie. Mucha pierwsza do Sejmu?

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 34 A A
 (archiwum)
(archiwum)

Lubelskie władze PO w poniedziałek wskażą pierwszą piątkę kandydatów do Sejmu. Inne partie też się szykują do parlamentarnych wyborów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pierwsze miejsce w okręgu lubelskim dostanie kobieta. – Rozważamy Joannę Muchę, Magdalenę Gąsior – Marek i Henrykę Strojnowską. Przy czym największe szanse na "jedynkę” ma Joasia – stwierdza nasz rozmówca z władz lubelskiej PO.

W pierwszej piątce znajdzie się miejsce dla posła Włodzimierza Karpińskiego, który niedawno wycofał się z walki o przywództwo nad lubelską partią i został wiceprzewodniczącym. Na dobre miejsca na wyborczej liście liczy Wojciech Wilk poseł z Kraśnika.

W okręgu chełmskim "jedynkę” na liście dostanie Stanisław Żmijan, szef PO w województwie. "Dwójkę” - wicemarszałek Krzysztof Grabczuk. – Jeszcze nie zdecydowałem czy opuścić Urząd Marszałkowski dla Sejmu – mówi Grabczuk. Trzecie miejsce jest przeznaczone dla Zofii Woźnicy, radnej wojewódzkiej z Biłgoraja. Z tego okręgu wystartuje poseł Grzegorz Raniewicz oraz być może również Tomasz Pękalski członek zarządu województwa.

Propozycję lokalnych działaczy musi jeszcze zatwierdzić partyjna centrala. PO ma mieć gotową listę kandydatów do parlamentu do końca marca.

PiS nie spieszy się z tworzeniem list.

– Najpierw Warszawa oceni obecnych parlamentarzystów - mówi nam jeden z wpływowych działaczy PiS z województwa. Decydujący głos przy ustalaniu list będzie miał Jarosław Kaczyński, pierwszeństwo dostaną obecni posłowie, liczyć się będzie współpraca z mediami związanymi z o. Tadeuszem Rydzykiem.

Szanse na dobre miejsca na listach mają posłowie Krzysztof Michałkiewicz (członek władz krajowych partii), Elżbieta Kruk, Gabriela Masłowska.

- Zaproponuję, żeby do końca marca działacze z każdego powiatu wytypowali, co najmniej dwóch kandydatów – mówi Jacek Czerniak szef SLD w regionie.

Na pierwszym lub drugim miejscu listy znajdzie się kobieta. O miejsce w Sejmie powalczą działacze, którzy zrobili dobry wynik w jesiennych wyborach samorządowych. Czerniak, radny wojewódzki, sam przymierza się do startu. –Naturalną konsekwencją działalności politycznej jest start do parlamentu – mówi.

Po sprawdzonych posłów i działaczy samorządowych sięgnie PSL.

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
KOMAR / 30 stycznia 2011 o 14:28
ALE TA MUCHA JEST PUSTA,:)
Avatar
Gość / 30 stycznia 2011 o 14:06
Miasta przyjazne dla biznesu - prestiżowy ranking FORBES.PL (lipiec 2010)

1.Wrocław
2.Gdańsk
3.Poznań
4.Kraków
5.Rzeszów
6.Warszawa
7.Białystok
8.Toruń
9.Kielce
10.Katowice
11.Gorzów Wlkp.
12.Bydgoszcz
13.Zielona Góra
14.Łódź
15.Opole
16.Olsztyn
17.Lublin
18.Szczecin

Ale PO rozwija się świetnie.
Posłanka Joanna Mucha (lat 33) stała się celebrytką w tabloidach, a młodziutka Magdalena Gąsior-Marek (lat 27), czyli "bukietowa" to kiedyś na mównicę weszła ? Gdzie jej wystąpienia, interpelacje, zapytania ?
Jak te 2 panie walczą o "metropolię" Lublin, gdzie wrony zawracają ?
Miasta przyjazne dla biznesu - prestiżowy ranking FORBES.PL (lipiec 2010)

1.Wrocław
2.Gdańsk
3.Poznań
4.Kraków
5.Rzeszów
6.Warszawa
7.Białystok
8.Toruń
9.Kielce
10.Katowice
11.Gorzów Wlkp.
12.Bydgoszcz
13.Zielona Góra
14.Łódź
15.Opole
16.Olsztyn
17.Lublin
18.Szczecin

Ale PO rozwija się świetnie.
Posłanka Joanna Mucha (lat 33) stała się celebrytką w tabloid... rozwiń
Avatar
Radek / 30 stycznia 2011 o 13:22
[quote name='marianoitaliano' timestamp='1296339921' post='430548']
[size="4"]Widze, że nieogarnięty jesteś max. Komisja Przyjazne Państwo to niewypał. Ta komisja nic nie zrobiła, ciężko podać choc jedną rzecz, która została załatwiona przez tą komisje. Natomiast często pokazywana była w mediach ze względu na dziwactwa Palikota, pokazywanie sztucznego penisa, świńskiego ryja...I ty sie na to nabrałeś, zobaczyłeś, ze często pokazywano tą komisje w tvnie i uznałeś, ze "zrobiła wiele". Udało sie S17? Owszem, udało się zabranie pieniędzy kolei. Zima sie skończyła, wiec tusk uznał, że teraz dobrze dać pieniądze na S17, a za rok, w zimie znowu pociągi będą sie psuć, jezdzić zapełnione i powtórzy sie sytuacja z tego roku ale już będzie PO wyborach, a lubelszczyzna zaglosuje na PEŁO. Kolejna kwestia - majstrowanie przy emeryturach. W OFE są konkretne pieniądze, w ZUSie są tylko liczby, a pieniądze są w budżecie państwa ciagle w obiegu. Thusk zadłużył nas na 55% a moze i więcej. Jak Państwo Polskie zbankrutuje, ile będą wynosić emerytury? A Thusk chce, aby Polacy oszczędzali na emeryturę w zusie. Co jest bezpieczniejsze? Niezadłużone instytucje finansowe, czy bardzo zadłużone państwo polskie? A w sprawie Rosji i Smoleńska: Czy słyszałeś, zeby rosjanie przyznali się kiedykolwiek, ze jakas katastrofa wynikała z wad ich produktów? Czy słyszałeś, zeby przyznali sie do czegokolwiek Wiadome jest, że rosjanie nie przyznają się, ze Tupolew miał jakąś wadę, czy że oni zawinili w kwestii naprowadzania samolotu. Ale Tusk ma w koncu "pełne zaufanie do strony rosysjskiej" i efekty tego są takie, ze niszczony był wrak samolotu, wspomniany wrak dalej jest u rosjan i szybko go nie oddzadzą, czarnych skrzynek też nie mamy. Jaka jest odpowiedz jerzego millera? Czepiacie się, my prowadzimy wlasne sledztwo. Jak pytam sie mozna prowadzic sledztwo nie mając dostępów do dowodów, albo mając dostęp do tych materialów, które udostępnila nam strona będąca podejżana o wywolanie tej katastrofy? I ostatnia rzecz: mamy wspaniale, partnerskie stosunki z Niemcami. Żaden Jarek Kaczynski nami nie rządzi, nie przynosi wstydu w europie, to dlaczego niemcy blokują za rządów thuska dotację UE do polskiego gazoportu? Dlaczego niemcy blokują dostęp do portu w Świnoujściu?(nie chcą zgodzic się na wkopanie rury gazociągu Nord Stream) W koncu mamy partnerskie stusunki z niemcami wypracowane przez Donka.

Jarek ma pojęcie o zarządzaniu państwem, jest doktorem nauk prawnych. Thusku, i Komorowski są "historykami"poprostu skonczyli studia, chociaż Komorowski mówiąc w USA o bigosowaniu pomylił sie z datą pierwszego liberum veto o 200 lat. taki z niego historyk.[/size]
[/quote]

Piszesz takim bełkotem, że trudno Cię zrozumieć. Jad się wylewa z tej wypowiedzi, że szkoda gadać. Czy ja piszę, że jestem za PO? Twojemu Jarkowi też można wytykać 1000 różnych głupot i zmian swoich poglądów (może brał proszki jak śpiewał hymn? )
Poczytaj sobie o długach państwowych w Europie. Zobacz np. jaki osiągnęła Wielka Brytania i sprawdź jak to się ma do poziomu życia. Normalne jest, że trzeba inwestować by te inwestycje się kiedyś zwracały w postaci rozwoju gospodarczego.
Sprawdź kto był przeciwko reformom emerytalnym - jak osoba, która była przeciwko teraz mówi, że OFE jest ok?

Co do Rosji - nie znasz się widać wcale na życiu - Prosty przykład: Rosja w 1939 spiskowała z Niemcami. Szykowali się mimo to na atak na Niemcy ale Niemcy ich ubiegły, dlatego tak szybko zdobyli tak wielkie tereny (Rosja nie była przygotowana do obrony, ponieważ szykowała atak). A na koniec co? Rosja wyzwoliciel? Rosja zagarnia sobie tą część Europy, bo Churchill chciał spokoju a Roosevelt był na silnych środkach przeciwbólowych i nie kontaktował? I co z tego wyszło? Czy wierzysz w to, że takie mocarstwo pozwoli sobie na strzały we własne stopy? To tak jakby USA przyznała się, że atakowała Irak tylko ze względu na ropę. Taka jest polityka. Nigdy nic nie jest białe albo czarne.

Palikot i jego "wybryki" - umiesz interpretować pewne sprawy? Jak Pis gadało na lewicę? Ciągle tylko, że komuniści itp. Dlatego np. ta koszulka "jestem gejem z sld". Takie panują stereotypy i on to piętnował. Wiadomo, że zależało mu na popularności ale jako jeden z niewielu żyje za swoje a dietę oddawał na dom dziecka. Nie wspomnę nawet wypowiedzi Jarka, który za cenę poparcia Napieralskiego w drugiej turze wyborów zaczął nazywać SLD lewicą.

Co do pieniędzy z kolei - wiesz, że te pieniądze by przepadły, bo kolej ich nie potrafi dysponować? Jeżeli tego nie widzisz to pewnie wierzysz, że Jarek zrobiłby lepiej:D W PKP dzieje się źle i to wie każdy. Myślisz, że Państwo ma coś do tego? Dlaczego w spółkach PKP jest aż 60 prezesów? Taka jest mentalność Polaków, chcących się nachapać za wszelką cenę! Każda budowa, nawet 10 kilometrowego odcinka, "musi" mieć kilka osób zarządzających. To nie jest kwestia państwa tylko mentalności. Wystarczy pojechać do Norwegii czy Szwajcarii, żeby zrozumieć co mam na myśli!

Widać, że dałeś się wciągnąć w spiralę nienawiści PO<>PIS i to Cię zgubi. Popatrz globalnie na rynek i pomyśl.
Ja już się nie łudzę, że będzie u nas lepiej z prostej przyczyny - ciągłe afery (wcale nie tylko na wysokich szczeblach), ciągła fuszerka (drogi robione na odwal, materiały wywożone na lewo z budowy), myślenie tylko o własnym zysku (patrz: ostanie pomysły z żywnością) i ciągłe kolesiostwo (masz kogoś w rodzinie to masz pracę).

Głównym problemem w Polsce jest brak poszanowania Państwa i pracy! Nigdy nie będzie dobrze, gdy dalej traktuje się pracę na zasadzie "nie moja sprawa, nie moje pieniądze, nie ja tego będę używał, po co komu tyle piachu? Nikt nie zauważy jak to wezmę.. Przecież inżynier się pomylił... tyle betonu lało się na trasę na czołgi a nie na Kraśnicką , jestem urzędnikiem i jestem chamski, praca na 8 a zaczynamy o 9 " Mam nadzieję, że kolejne pokolenie zrozumie, że pracuje nie tylko dla siebie ale dla swoich dzieci i przyszłych pokoleń!

Szanujmy siebie i szanujmy NASZE Państwo.
[quote name='marianoitaliano' timestamp='1296339921' post='430548']
[size="4"]Widze, że nieogarnięty jesteś max. Komisja Przyjazne Państwo to niewypał. Ta komisja nic nie zrobiła, ciężko podać choc jedną rzecz, która została załatwiona przez tą komisje. Natomiast często pokazywana była w mediach ze względu na dziwactwa Palikota, pokazywanie sztucznego penisa, świńskiego ryja...I ty sie na to nabrałeś, zobaczyłeś, ze często pokazywano tą komisje w tvnie i uznałeś, ze "zrobiła wiele". Udało sie... rozwiń
Avatar
Gość / 30 stycznia 2011 o 13:19
[quote name='f' timestamp='1296387165' post='430663']
i co oddacie władze kaczyńskim i będziemy dalej babrać się w smoleńsku, szukać układów i agentów. Zamaist budować drogi, robić inwestycje. Platforma jest jaka jest a macie kogoś lepszego???Głosowanie dziś na kaczyńskiego który oskarża pół polski o śmierć ludzi w smoleńsku jest dla polski katastrofą
[/quote]
Dalej PO ieraj platforme, a jutro obudzisz sie w Rosji
Avatar
grzes / 30 stycznia 2011 o 12:58
[size="2"]Jesli magda gasior marek i mucha beda startowac w wyborach to PO nie ma co liczyc na moje poparcie. Drugi raz nie zmarnuje swojego glosu.
Oto m.in rezultat waszej 4 letniej pracy - Spadlismy na ostatnie miejsce pod wzgledem zarobkow nie mowiac juz o bezrobociu na lubelszczyznie. Podczas kiedy mieszkancy lublina walczyli o s17 mucha siedziala cicho, magda gasior marek wreczajac kwiaty grabarczykowi skompromitowala sie do konca.
I wy "poslanki" jeszcze macie czelsnosc pokazywac sie ludziom, nie mowiac o starcie w wyborach???? [/size]
Avatar
Ryszard z Klanu / 30 stycznia 2011 o 12:34
HAHAHA !

Pani mucha może i wygląda ale sexi już moim zdaniem na pewno nie jest bo do tego trzeba czegoś więcej niż urody.Ja również chciałbym wiedzieć czym się pani poseł wykazała?! Nie przypominam sobie jej sukcesów ani małego ani spektakularnego , więc o co chodzi?! To jakaś KPINA ! ŻART ! Mam Cie w DoooPie Pani poseł,U sialalalalala nakarm świnie , wydój krowy i spier***aj !
Avatar
f / 30 stycznia 2011 o 12:32
i co oddacie władze kaczyńskim i będziemy dalej babrać się w smoleńsku, szukać układów i agentów. Zamaist budować drogi, robić inwestycje. Platforma jest jaka jest a macie kogoś lepszego???Głosowanie dziś na kaczyńskiego który oskarża pół polski o śmierć ludzi w smoleńsku jest dla polski katastrofą
Avatar
Gość / 30 stycznia 2011 o 11:53
Jeśli na tak wysokich miejscach będą panie Mucha i Gąsior Marek to PO może zapomniec o moim głosie.
Avatar
pix / 30 stycznia 2011 o 11:13
Hahaha, Gęsior? Jakby była na 1 miejscu, to Platforma nie zdobyłaby w Lublinie 5%! Bukietowa w ogóle sprawia, ze nie będę głosował na tę partię. Lepiej niech układa wiązanki dla Czarka lub innych nieudaczników.
Avatar
M / 30 stycznia 2011 o 10:09
Gdyby Pruszkowski nie zmarnował 8 lat lublina mielibymy jak rzeszów autostradę, inwestorów i poszlibyśmy do przodu. A tak lublin przejadł boom gospodarczy i nie osiągnął nic. A wasilewski dobił gwóźdz do trumny. Co do Żuka to jak narazie prezentuje się 100 razy lepeij niż dwaj poprzedni.Pokazuje np w swerze s-17 że można lobbować. Żuk traktuje lublin jak miasto wojewódzkie...pruszkowski jak wsamrasną mieścinę bez dróg, przemysłu
Avatar
KOMAR / 30 stycznia 2011 o 14:28
ALE TA MUCHA JEST PUSTA,:)
Avatar
Gość / 30 stycznia 2011 o 14:06
Miasta przyjazne dla biznesu - prestiżowy ranking FORBES.PL (lipiec 2010)

1.Wrocław
2.Gdańsk
3.Poznań
4.Kraków
5.Rzeszów
6.Warszawa
7.Białystok
8.Toruń
9.Kielce
10.Katowice
11.Gorzów Wlkp.
12.Bydgoszcz
13.Zielona Góra
14.Łódź
15.Opole
16.Olsztyn
17.Lublin
18.Szczecin

Ale PO rozwija się świetnie.
Posłanka Joanna Mucha (lat 33) stała się celebrytką w tabloidach, a młodziutka Magdalena Gąsior-Marek (lat 27), czyli "bukietowa" to kiedyś na mównicę weszła ? Gdzie jej wystąpienia, interpelacje, zapytania ?
Jak te 2 panie walczą o "metropolię" Lublin, gdzie wrony zawracają ?
Miasta przyjazne dla biznesu - prestiżowy ranking FORBES.PL (lipiec 2010)

1.Wrocław
2.Gdańsk
3.Poznań
4.Kraków
5.Rzeszów
6.Warszawa
7.Białystok
8.Toruń
9.Kielce
10.Katowice
11.Gorzów Wlkp.
12.Bydgoszcz
13.Zielona Góra
14.Łódź
15.Opole
16.Olsztyn
17.Lublin
18.Szczecin

Ale PO rozwija się świetnie.
Posłanka Joanna Mucha (lat 33) stała się celebrytką w tabloid... rozwiń
Avatar
Radek / 30 stycznia 2011 o 13:22
[quote name='marianoitaliano' timestamp='1296339921' post='430548']
[size="4"]Widze, że nieogarnięty jesteś max. Komisja Przyjazne Państwo to niewypał. Ta komisja nic nie zrobiła, ciężko podać choc jedną rzecz, która została załatwiona przez tą komisje. Natomiast często pokazywana była w mediach ze względu na dziwactwa Palikota, pokazywanie sztucznego penisa, świńskiego ryja...I ty sie na to nabrałeś, zobaczyłeś, ze często pokazywano tą komisje w tvnie i uznałeś, ze "zrobiła wiele". Udało sie S17? Owszem, udało się zabranie pieniędzy kolei. Zima sie skończyła, wiec tusk uznał, że teraz dobrze dać pieniądze na S17, a za rok, w zimie znowu pociągi będą sie psuć, jezdzić zapełnione i powtórzy sie sytuacja z tego roku ale już będzie PO wyborach, a lubelszczyzna zaglosuje na PEŁO. Kolejna kwestia - majstrowanie przy emeryturach. W OFE są konkretne pieniądze, w ZUSie są tylko liczby, a pieniądze są w budżecie państwa ciagle w obiegu. Thusk zadłużył nas na 55% a moze i więcej. Jak Państwo Polskie zbankrutuje, ile będą wynosić emerytury? A Thusk chce, aby Polacy oszczędzali na emeryturę w zusie. Co jest bezpieczniejsze? Niezadłużone instytucje finansowe, czy bardzo zadłużone państwo polskie? A w sprawie Rosji i Smoleńska: Czy słyszałeś, zeby rosjanie przyznali się kiedykolwiek, ze jakas katastrofa wynikała z wad ich produktów? Czy słyszałeś, zeby przyznali sie do czegokolwiek Wiadome jest, że rosjanie nie przyznają się, ze Tupolew miał jakąś wadę, czy że oni zawinili w kwestii naprowadzania samolotu. Ale Tusk ma w koncu "pełne zaufanie do strony rosysjskiej" i efekty tego są takie, ze niszczony był wrak samolotu, wspomniany wrak dalej jest u rosjan i szybko go nie oddzadzą, czarnych skrzynek też nie mamy. Jaka jest odpowiedz jerzego millera? Czepiacie się, my prowadzimy wlasne sledztwo. Jak pytam sie mozna prowadzic sledztwo nie mając dostępów do dowodów, albo mając dostęp do tych materialów, które udostępnila nam strona będąca podejżana o wywolanie tej katastrofy? I ostatnia rzecz: mamy wspaniale, partnerskie stosunki z Niemcami. Żaden Jarek Kaczynski nami nie rządzi, nie przynosi wstydu w europie, to dlaczego niemcy blokują za rządów thuska dotację UE do polskiego gazoportu? Dlaczego niemcy blokują dostęp do portu w Świnoujściu?(nie chcą zgodzic się na wkopanie rury gazociągu Nord Stream) W koncu mamy partnerskie stusunki z niemcami wypracowane przez Donka.

Jarek ma pojęcie o zarządzaniu państwem, jest doktorem nauk prawnych. Thusku, i Komorowski są "historykami"poprostu skonczyli studia, chociaż Komorowski mówiąc w USA o bigosowaniu pomylił sie z datą pierwszego liberum veto o 200 lat. taki z niego historyk.[/size]
[/quote]

Piszesz takim bełkotem, że trudno Cię zrozumieć. Jad się wylewa z tej wypowiedzi, że szkoda gadać. Czy ja piszę, że jestem za PO? Twojemu Jarkowi też można wytykać 1000 różnych głupot i zmian swoich poglądów (może brał proszki jak śpiewał hymn? )
Poczytaj sobie o długach państwowych w Europie. Zobacz np. jaki osiągnęła Wielka Brytania i sprawdź jak to się ma do poziomu życia. Normalne jest, że trzeba inwestować by te inwestycje się kiedyś zwracały w postaci rozwoju gospodarczego.
Sprawdź kto był przeciwko reformom emerytalnym - jak osoba, która była przeciwko teraz mówi, że OFE jest ok?

Co do Rosji - nie znasz się widać wcale na życiu - Prosty przykład: Rosja w 1939 spiskowała z Niemcami. Szykowali się mimo to na atak na Niemcy ale Niemcy ich ubiegły, dlatego tak szybko zdobyli tak wielkie tereny (Rosja nie była przygotowana do obrony, ponieważ szykowała atak). A na koniec co? Rosja wyzwoliciel? Rosja zagarnia sobie tą część Europy, bo Churchill chciał spokoju a Roosevelt był na silnych środkach przeciwbólowych i nie kontaktował? I co z tego wyszło? Czy wierzysz w to, że takie mocarstwo pozwoli sobie na strzały we własne stopy? To tak jakby USA przyznała się, że atakowała Irak tylko ze względu na ropę. Taka jest polityka. Nigdy nic nie jest białe albo czarne.

Palikot i jego "wybryki" - umiesz interpretować pewne sprawy? Jak Pis gadało na lewicę? Ciągle tylko, że komuniści itp. Dlatego np. ta koszulka "jestem gejem z sld". Takie panują stereotypy i on to piętnował. Wiadomo, że zależało mu na popularności ale jako jeden z niewielu żyje za swoje a dietę oddawał na dom dziecka. Nie wspomnę nawet wypowiedzi Jarka, który za cenę poparcia Napieralskiego w drugiej turze wyborów zaczął nazywać SLD lewicą.

Co do pieniędzy z kolei - wiesz, że te pieniądze by przepadły, bo kolej ich nie potrafi dysponować? Jeżeli tego nie widzisz to pewnie wierzysz, że Jarek zrobiłby lepiej:D W PKP dzieje się źle i to wie każdy. Myślisz, że Państwo ma coś do tego? Dlaczego w spółkach PKP jest aż 60 prezesów? Taka jest mentalność Polaków, chcących się nachapać za wszelką cenę! Każda budowa, nawet 10 kilometrowego odcinka, "musi" mieć kilka osób zarządzających. To nie jest kwestia państwa tylko mentalności. Wystarczy pojechać do Norwegii czy Szwajcarii, żeby zrozumieć co mam na myśli!

Widać, że dałeś się wciągnąć w spiralę nienawiści PO<>PIS i to Cię zgubi. Popatrz globalnie na rynek i pomyśl.
Ja już się nie łudzę, że będzie u nas lepiej z prostej przyczyny - ciągłe afery (wcale nie tylko na wysokich szczeblach), ciągła fuszerka (drogi robione na odwal, materiały wywożone na lewo z budowy), myślenie tylko o własnym zysku (patrz: ostanie pomysły z żywnością) i ciągłe kolesiostwo (masz kogoś w rodzinie to masz pracę).

Głównym problemem w Polsce jest brak poszanowania Państwa i pracy! Nigdy nie będzie dobrze, gdy dalej traktuje się pracę na zasadzie "nie moja sprawa, nie moje pieniądze, nie ja tego będę używał, po co komu tyle piachu? Nikt nie zauważy jak to wezmę.. Przecież inżynier się pomylił... tyle betonu lało się na trasę na czołgi a nie na Kraśnicką , jestem urzędnikiem i jestem chamski, praca na 8 a zaczynamy o 9 " Mam nadzieję, że kolejne pokolenie zrozumie, że pracuje nie tylko dla siebie ale dla swoich dzieci i przyszłych pokoleń!

Szanujmy siebie i szanujmy NASZE Państwo.
[quote name='marianoitaliano' timestamp='1296339921' post='430548']
[size="4"]Widze, że nieogarnięty jesteś max. Komisja Przyjazne Państwo to niewypał. Ta komisja nic nie zrobiła, ciężko podać choc jedną rzecz, która została załatwiona przez tą komisje. Natomiast często pokazywana była w mediach ze względu na dziwactwa Palikota, pokazywanie sztucznego penisa, świńskiego ryja...I ty sie na to nabrałeś, zobaczyłeś, ze często pokazywano tą komisje w tvnie i uznałeś, ze "zrobiła wiele". Udało sie... rozwiń
Avatar
Gość / 30 stycznia 2011 o 13:19
[quote name='f' timestamp='1296387165' post='430663']
i co oddacie władze kaczyńskim i będziemy dalej babrać się w smoleńsku, szukać układów i agentów. Zamaist budować drogi, robić inwestycje. Platforma jest jaka jest a macie kogoś lepszego???Głosowanie dziś na kaczyńskiego który oskarża pół polski o śmierć ludzi w smoleńsku jest dla polski katastrofą
[/quote]
Dalej PO ieraj platforme, a jutro obudzisz sie w Rosji
Avatar
grzes / 30 stycznia 2011 o 12:58
[size="2"]Jesli magda gasior marek i mucha beda startowac w wyborach to PO nie ma co liczyc na moje poparcie. Drugi raz nie zmarnuje swojego glosu.
Oto m.in rezultat waszej 4 letniej pracy - Spadlismy na ostatnie miejsce pod wzgledem zarobkow nie mowiac juz o bezrobociu na lubelszczyznie. Podczas kiedy mieszkancy lublina walczyli o s17 mucha siedziala cicho, magda gasior marek wreczajac kwiaty grabarczykowi skompromitowala sie do konca.
I wy "poslanki" jeszcze macie czelsnosc pokazywac sie ludziom, nie mowiac o starcie w wyborach???? [/size]
Avatar
Ryszard z Klanu / 30 stycznia 2011 o 12:34
HAHAHA !

Pani mucha może i wygląda ale sexi już moim zdaniem na pewno nie jest bo do tego trzeba czegoś więcej niż urody.Ja również chciałbym wiedzieć czym się pani poseł wykazała?! Nie przypominam sobie jej sukcesów ani małego ani spektakularnego , więc o co chodzi?! To jakaś KPINA ! ŻART ! Mam Cie w DoooPie Pani poseł,U sialalalalala nakarm świnie , wydój krowy i spier***aj !
Avatar
f / 30 stycznia 2011 o 12:32
i co oddacie władze kaczyńskim i będziemy dalej babrać się w smoleńsku, szukać układów i agentów. Zamaist budować drogi, robić inwestycje. Platforma jest jaka jest a macie kogoś lepszego???Głosowanie dziś na kaczyńskiego który oskarża pół polski o śmierć ludzi w smoleńsku jest dla polski katastrofą
Avatar
Gość / 30 stycznia 2011 o 11:53
Jeśli na tak wysokich miejscach będą panie Mucha i Gąsior Marek to PO może zapomniec o moim głosie.
Avatar
pix / 30 stycznia 2011 o 11:13
Hahaha, Gęsior? Jakby była na 1 miejscu, to Platforma nie zdobyłaby w Lublinie 5%! Bukietowa w ogóle sprawia, ze nie będę głosował na tę partię. Lepiej niech układa wiązanki dla Czarka lub innych nieudaczników.
Avatar
M / 30 stycznia 2011 o 10:09
Gdyby Pruszkowski nie zmarnował 8 lat lublina mielibymy jak rzeszów autostradę, inwestorów i poszlibyśmy do przodu. A tak lublin przejadł boom gospodarczy i nie osiągnął nic. A wasilewski dobił gwóźdz do trumny. Co do Żuka to jak narazie prezentuje się 100 razy lepeij niż dwaj poprzedni.Pokazuje np w swerze s-17 że można lobbować. Żuk traktuje lublin jak miasto wojewódzkie...pruszkowski jak wsamrasną mieścinę bez dróg, przemysłu
Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Speed Car Motor - Wanda Kraków 30:12 [RELACJA NA ŻYWO]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 30:12 [RELACJA NA ŻYWO] 11 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 0 0

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 0 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie 1 0

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę obrazów Garego Chu Kar Kui. To artysta z Szanghaju, kilka lat temu ochrzczony w kościele katolickim

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód 78 2

Nie żyje Witold Drążkiewicz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie (powiat puławski). 55-letni strażak zmarł dzisiejszej nocy. Był jedną z dwóch rannych osób w sobotnim wypadku w Bogucinie, kiedy to w pracowników służby drogowej wjechał kierowca audi.

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 28 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 3 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 7

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 9 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!