wtorek, 20 lutego 2018 r.

Lublin

Lubelski PiS: Gender to destrukcja

  Edytuj ten wpis
Dodano: 6 stycznia 2014, 21:09

Przed ideologią gender ostrzegają lubelscy radni Prawa i Sprawiedliwości. Przygotowali w tej sprawie projekt stanowiska. Chcą, by zajęła się nim Rada Miasta na najbliższej sesji.

Dokument jest skierowany do prezydenta i kierowników podległych miastu placówek edukacyjnych, kulturalnych i wychowawczych. Radni apelują, by miejskie instytucje nie promowały "treści zaczerpniętych z rewolucyjnej ideologii gender, chroniąc w ten sposób młode pokolenie naszych mieszkańców przed destrukcją kulturową i moralną”. - Mówiąc o ideologii gender, podkreślamy wielkie niepokoje rodziców związane z rewolucją seksualną w Polsce - mówi Sylwester Tułajew, przewodniczący klubu radnych PiS w Radzie Miasta. - Ta ideologia zakłada błędne i sprzeczne z naturą człowieka założenie jakoby płeć biologiczna nie miała znaczenia, a liczyła się jedynie płeć kulturowa. Takie rozumowanie niszczy człowieka, niszczy rodzinę - przekonuje. Jak dodaje, proponowane stanowisko jest odpowiedzią na list biskupów polskich, który został odczytany w kościołach w całym kraju w ostatnią niedzielę grudnia. Radni PiS chcą, by projekt stanowiska został rozpatrzony i przyjęty przez Radę Miasta na najbliższej sesji, zaplanowanej na 16 stycznia. - W piątek będą mogli podpisać się pod nim wszyscy zainteresowani radni - mówi Tułajew. Wojciech Krakowski, szef klubu radnych Platformy Obywatelskiej uważa, że zajmowanie się gender to strata czasu. - Klub Prawa i Sprawiedliwości chyba zapomina, jaka jest rola radnych. Jest dużo ważniejszych spraw, niż walka z ideologią gender, jak chociażby bezrobocie, nadrabianie wieloletnich opóźnień, czy poprawianie jakości życia mieszkańców. Każdy ma prawo do własnych poglądów. Nie musimy się z nimi zgadzać, ale je szanujmy. To moje prywatne stanowisko, ale liczę, że moi koledzy klubowi wypowiedzą się w podobnym duchu.
  Edytuj ten wpis
kajzerka
Kaja
Hgw
(30) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

kajzerka
kajzerka (16 stycznia 2014 o 08:09) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Ale dziady się rozpisały. I to bez sensu. Radni mogą i mają obowiązek zabrania głosu w rozmaitych sprawach, także ws. gender. Co do gender. Jest to niewątpliwie chora ideologia, bo jak można poważnie traktować to, że nie biologia, ale społeczeństwo oraz ty sam ustalasz płeć. Kto mi powie, że to jest normalne. I jeszcze te zabawy przedszkolaków w sex itd. Normalna rodzina to facet i kobieta i chociaż byście dziady się zes. to inaczej nie będzie. Każdy może sobie robić co chce, ale nie może narzucać innym swoich chorych urojeń.

Rozwiń
Kaja
Kaja (15 stycznia 2014 o 19:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Gender to odciąganie tematu od pedofili i rozliczeń kościelnych !

Rozwiń
Hgw
Hgw (10 stycznia 2014 o 00:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czy burdel na Krakowskim Przedmiesciu w klubie gogo dziala legalnie? Czy odwiedzaja go radni? Czy maja znizki, ze przymykaja na ta nedzna nire oko?
Rozwiń
obserwator
obserwator (8 stycznia 2014 o 10:51) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Czyli, ze jak uczę syna gotować, prać czy sprzątać zeby łajzą nie był i potrafił sobie poradzić w życiu jak sam zostanie to wypaczam mu psychikę? Jak ubieram córkę w spodnie to też wyrządzam jej ogromną krzywdę?

nie, robisz dobrze, tylko teraz mylisz pojęcia. Jak będziesz wmawiał synowi, że razem z jego kolegą może adoptować dziecko i stanowić rodzinę to zrobisz mu krzywdę.

Rozwiń
Obserwator
Obserwator (8 stycznia 2014 o 10:42) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Ej, komentatorzy, ciekawe czy chociaż znacie role, strukturę i zadania samorządu. Zaręczam wam, że radni zajmują się rozwojem miasta i innymi sprawami związanymi z Lublinem, tylko czy im nie wolno wypowiedzieć się na temat spraw ważnych. Nigdy nie byłem w Lublinie, ale wychodzi na to, że Lublin jest prekursorem, na skalę ogólnopolską rzeczy ważnych czyli ruchów w obronie tego co polskie. A Polskość to tradycja, kultura i również religia. I te mało inteligentne komentarze świadczą o płytkości komentujących. Brawo dla Lublina, mam nadzieję, że ideologia gender, chora ideologia zostanie w Polsce powstrzymana. Jeżeli tak, to będzie to również zasługa radnych z Lublina. 

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (30)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!