Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 grudnia 2012 r.
18:44
Edytuj ten wpis

Lubelski Ursus zarobił prawie 7 mln zł w 2012 roku

Autor: Zdjęcie autora (pp)
0 12 A A
 (Jacek Świerczyński)
(Jacek Świerczyński)

Jak podaje Puls Biznesu, lubelski Ursus wygenerował pokaźny zysk, a kurs jego akcji na warszawskiej giełdzie poszybował w zeszłym roku o ponad 400 proc.!

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Producent ciągników rolniczych nadał blasku jednej z czołowych marek polskiego przemysłu.

Po trzech kwartałach 2012 lubelska wytwórnia traktorów miała 6,8 mln zł zysku – podaje Puls Biznesu. Jest to olbrzymi skok, bo rok wcześniej zysk nie przekraczał 100 tys. zł. To był impuls do emisji i sprzedaży nowych akcji.

Według Pulsu Biznesu zdobyte w ten sposób 8 mln zł zostaną przeznaczone na modernizację ciągników, unowocześnienie lakierni oraz rozwój ośrodka badawczo-rozwojowego w Lublinie.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mecenas / 31 grudnia 2012 o 11:09
[quote name='ANTYTUSKOZŁODZIEJ' timestamp='1356904160' post='715016']
No to aby patrzeć jak złodziej Tusk rozkradnie a następnie zmarnuje następny zakład pracy który daje przychód i utrzymanie rodzinom!!!
[/quote]Następny dobry polski zakład opchnie żydowi za garść srebrników,oszust jeden.
Avatar
foch do Maxellus Łoles / 31 grudnia 2012 o 00:04
[img]http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201207/1343170523_xotyd0_600.jpg[/img]
Avatar
Myśliwy / 30 grudnia 2012 o 23:48
[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033']
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
[/quote]

[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033']
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
[/quote]

[size=4][color=#ff0000]zamknij ryj parszywa świnio :-) [/color]wieje od ciebie frajerstwem, a najlepiej to idź do szkoły bo robisz obciach na lubelskich forach z siebie , zapewne masz 3 klasy podstawowe a może i nie i poćwicz polszczyznę.[/size]
[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033']
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
[/quote]

[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='13569... rozwiń
Avatar
xero Maxellus Łoles / 30 grudnia 2012 o 23:41
[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033']
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
[/quote]

mówisz o sobie buraku .. brawo brawo !
Avatar
Maxellus Łoles / 30 grudnia 2012 o 23:31
[quote name='foch' timestamp='1356904746' post='715023']
dobrze gadasz chłopie, tam gdzie jest jakiś zysk to się to niszczy .. tak jest za PełO
[/quote]

Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
Avatar
foch / 30 grudnia 2012 o 22:59
[quote name='ANTYTUSKOZŁODZIEJ' timestamp='1356904160' post='715016']
No to aby patrzeć jak złodziej Tusk rozkradnie a następnie zmarnuje następny zakład pracy który daje przychód i utrzymanie rodzinom!!!
[/quote] dobrze gadasz chłopie, tam gdzie jest jakiś zysk to się to niszczy .. tak jest za PełO
Avatar
ANTYTUSKOZŁODZIEJ / 30 grudnia 2012 o 22:49
No to aby patrzeć jak złodziej Tusk rozkradnie a następnie zmarnuje następny zakład pracy który daje przychód i utrzymanie rodzinom!!!
Avatar
aaaa / 30 grudnia 2012 o 22:23
[quote name='To ja' timestamp='1356896410' post='714958']
Ursus - czytaj Pol Mot - czyli kiedyś sponsor Legii jak było każdy wie.......jak można sprywatyzować prywatną firme.....?
[/quote]
pol- mot warfarma zaczynali od handlu maszynami teraz produkują własne, nie wiem czy wiecie ale mają fabrykę w Bosni i Harcegowinie (jak donek będzie chciał ich wydymać to zamkną biznes w lbn i przeniosą sie na Bałkany :)wiedza jak sobie radzić w polandii
ja im zyczę powodzenia
Avatar
To ja / 30 grudnia 2012 o 20:40
Ursus - czytaj Pol Mot - czyli kiedyś sponsor Legii jak było każdy wie.......jak można sprywatyzować prywatną firme.....?
Avatar
wie ktos? / 30 grudnia 2012 o 20:18
Może ktoś wie czy to państwowa firma czy prywatna ?Bo jak państwowa to Panie premierze można by sprywatyzować!!!Zawsze to parę złotych a nóż może ktoś kupi i rozłoży ją jak wiele innych w tym kraju...
Avatar
mecenas / 31 grudnia 2012 o 11:09
[quote name='ANTYTUSKOZŁODZIEJ' timestamp='1356904160' post='715016']
No to aby patrzeć jak złodziej Tusk rozkradnie a następnie zmarnuje następny zakład pracy który daje przychód i utrzymanie rodzinom!!!
[/quote]Następny dobry polski zakład opchnie żydowi za garść srebrników,oszust jeden.
Avatar
foch do Maxellus Łoles / 31 grudnia 2012 o 00:04
[img]http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201207/1343170523_xotyd0_600.jpg[/img]
Avatar
Myśliwy / 30 grudnia 2012 o 23:48
[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033']
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
[/quote]

[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033']
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
[/quote]

[size=4][color=#ff0000]zamknij ryj parszywa świnio :-) [/color]wieje od ciebie frajerstwem, a najlepiej to idź do szkoły bo robisz obciach na lubelskich forach z siebie , zapewne masz 3 klasy podstawowe a może i nie i poćwicz polszczyznę.[/size]
[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033']
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
[/quote]

[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='13569... rozwiń
Avatar
xero Maxellus Łoles / 30 grudnia 2012 o 23:41
[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033']
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
[/quote]

mówisz o sobie buraku .. brawo brawo !
Avatar
Maxellus Łoles / 30 grudnia 2012 o 23:31
[quote name='foch' timestamp='1356904746' post='715023']
dobrze gadasz chłopie, tam gdzie jest jakiś zysk to się to niszczy .. tak jest za PełO
[/quote]

Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
Avatar
foch / 30 grudnia 2012 o 22:59
[quote name='ANTYTUSKOZŁODZIEJ' timestamp='1356904160' post='715016']
No to aby patrzeć jak złodziej Tusk rozkradnie a następnie zmarnuje następny zakład pracy który daje przychód i utrzymanie rodzinom!!!
[/quote] dobrze gadasz chłopie, tam gdzie jest jakiś zysk to się to niszczy .. tak jest za PełO
Avatar
ANTYTUSKOZŁODZIEJ / 30 grudnia 2012 o 22:49
No to aby patrzeć jak złodziej Tusk rozkradnie a następnie zmarnuje następny zakład pracy który daje przychód i utrzymanie rodzinom!!!
Avatar
aaaa / 30 grudnia 2012 o 22:23
[quote name='To ja' timestamp='1356896410' post='714958']
Ursus - czytaj Pol Mot - czyli kiedyś sponsor Legii jak było każdy wie.......jak można sprywatyzować prywatną firme.....?
[/quote]
pol- mot warfarma zaczynali od handlu maszynami teraz produkują własne, nie wiem czy wiecie ale mają fabrykę w Bosni i Harcegowinie (jak donek będzie chciał ich wydymać to zamkną biznes w lbn i przeniosą sie na Bałkany :)wiedza jak sobie radzić w polandii
ja im zyczę powodzenia
Avatar
To ja / 30 grudnia 2012 o 20:40
Ursus - czytaj Pol Mot - czyli kiedyś sponsor Legii jak było każdy wie.......jak można sprywatyzować prywatną firme.....?
Avatar
wie ktos? / 30 grudnia 2012 o 20:18
Może ktoś wie czy to państwowa firma czy prywatna ?Bo jak państwowa to Panie premierze można by sprywatyzować!!!Zawsze to parę złotych a nóż może ktoś kupi i rozłoży ją jak wiele innych w tym kraju...